Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/XANAX] Dooc


doc

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1946-1dooc/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Patrick Hartman
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: Wyzwiska administracji
Członek ekipy nakładający karę: Xanax
Wyjaśnienie sytuacji: Napisalem mu na discordowym pw, ze jest dalnem i dostalem z tego powodu bana na miesiac. Mysle, ze to dosyc przesadzona kara podkreslajac to, ze nie miala miejsca w swiecie gry, pozdrawiam.
Ewentualne screeny/świadkowie: moge wyslac osobie sprawdzajacej apelacje ssy z rozmowy

Edytowane przez 1dooc
Eliteq, Alpha, sloszon i 23 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysmialem go uzywajac wulgaryzmow przez brak obiektywizmu i byciu niekonsekwentym w stosunku do mnie, moglem tego nie robic ale to zrobilem. Postaram sie ograniczyc nerwy nastepnym razem i nieuskuteczniac ich na graczach. Mimo wszystko kara wedlug mnie jest wyolbrzymiona i nie powinna miec takiej wagi przez fakt, ze nie miala scislego zwiazku z serwerem. Pozdrawiam.

Edytowane przez 1dooc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana za całokształt, kogo z ekipy bym nie zapytał to miał o Tobie negatywną opinię. Dodatkowo z tego co słyszałem to nie pierwszy raz kiedy mamy z Tobą problemy. Daję ostatnią szansę i zamieniam karę na miesiąc bana na naszym serwerze Discord.

zuane, sunboard, pakil i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin