Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Mario


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. 🙂 Część mnie zna i nienawidzi, część mnie tylko nie lubi... Mam nadzieję, że będzie się nam dobrze grało. 🙂

 

Prowadziłem kilka projektów na SA-MP, które dość namieszały w czasach świetności tej platformy, jednak czas najwyższy dobiegł, by trochę rozwinąć skrzydła i "poeksperymentować" gdzie indziej. 🙂

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NoobDMG napisał:

Cześć. A mógłbyś powiedzieć coś więcej o sobie? Czym zajmujesz się w zespole? Jak długo już tu jesteś i jak tam zdrówko oczywiście. 🙂

Jestem developerem. W zespole zajmuje się "back-end'em", czyli w głównej mierze skryptami na serwerze jakich będziecie mogli doświadczyć podczas gry - ogólnie zajmuje się wszystkim co z grą związane (naprawa błędów, dodawanie nowych rozwiązań skryptowych). Jestem w ekipie od maja bieżącego roku. A zdrówko - okej, dziękuje że pytasz i mam nadzieję, że u Ciebie również. 😉

NoobDMG lubi to

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Mario napisał:

Jestem developerem. W zespole zajmuje się "back-end'em", czyli w głównej mierze skryptami na serwerze jakich będziecie mogli doświadczyć podczas gry - ogólnie zajmuje się wszystkim co z grą związane (naprawa błędów, dodawanie nowych rozwiązań skryptowych). Jestem w ekipie od maja bieżącego roku. A zdrówko - okej, dziękuje że pytasz i mam nadzieję, że u Ciebie również. 😉

Oczywiście że tak. Dzięki. Mam nadzieje ze będziemy mogli zagrać coś IC A może I się pościgać na nocnych wypadach w Shandy Shores 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NoobDMG napisał:

Oczywiście że tak. Dzięki. Mam nadzieje ze będziemy mogli zagrać coś IC A może I się pościgać na nocnych wypadach w Shandy Shores 😄

Napewno będę w wolnej chwili grał IC, a jeśli pojawi się jakaś grupa ścigantów chętnie dołączę, bo moja postać właśnie motoryzacją się będzie interesować.

 

2 minuty temu, Tarcza napisał:

Hej, fajnie, że z nami jesteś 🙂

Cała przyjemność po mojej stronie. 🙂 A nasza współpraca @Tarcza chyba nigdy się nie skończy, co? Zawsze musimy się gdzieś w drodze spotkać... 

NoobDMG lubi to

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mario napisał:

Napewno będę w wolnej chwili grał IC, a jeśli pojawi się jakaś grupa ścigantów chętnie dołączę, bo moja postać właśnie motoryzacją się będzie interesować.

 

Cała przyjemność po mojej stronie. 🙂 A nasza współpraca @Tarcza chyba nigdy się nie skończy, co? Zawsze musimy się gdzieś w drodze spotkać... 

Bo my jesteśmy dinozaurami tej sceny, ale jeszcze nie wyginęliśmy 😄

Mario lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mario napisał:

Napewno będę w wolnej chwili grał IC, a jeśli pojawi się jakaś grupa ścigantów chętnie dołączę, bo moja postać właśnie motoryzacją się będzie interesować.

 

Cała przyjemność po mojej stronie. 🙂 A nasza współpraca @Tarcza chyba nigdy się nie skończy, co? Zawsze musimy się gdzieś w drodze spotkać... 

Ma być coś podobnego, ale to pod Projekt IC będzie przypisane . Pewne rzeczy są już rozpisane, ale to raczej będzie wszystko rozwijane w trakcie rozgrywki oraz skierowane w Muscle-cary i różne tego typu przedsięwzięcia w okolicach Paleto

Edytowane przez Daniel5204
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Daniel5204 napisał:

Ma być coś podobnego, ale to pod Projekt IC ma wyglądać pewne rzeczy są już rozpisane, ale to raczej będzie wszystko rozwijane w trakcie rozgrywki oraz skierowane w Muscle-cary i różne tego typu przedsięwzięcia w okolicach Paleto

Pogramy zobaczymy. 🙂

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin