Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Warsztat] Kilnayā Workshop


Eristo

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

**Przejeżdżając przez miasto, dostrzegasz otwartą bramę garażową, a obok niej kilka zmodyfikowanych JDM’owych wozów mocno przyciągających uwagę. Po wjechaniu do środka otaczają Cię dźwięki rozmów oraz narzędzi warsztatowych. Rozglądając się, dostrzegasz grupkę młodych ludzi grzebiącą przy wyciągniętym silniku Annisa, a dobre nastroje na ich twarzach natychmiastowo tworzą w Twojej głowie zarys tego, w jakim miejscu się znajdujesz.**

“Kilnayā to ludzie, Kilnayā to My.”

Kilnayā Workshop - Warsztat samochodowy założony w pierwszej połowie 2021 roku przez grupę sympatyków japońskiej motoryzacji. Doświadczona kadra i profesjonalizm to dwa główne aspekty tworzące markę Kilnayā. Każda naprawa i serwis, prowadzona jest z książkową starannością, a wszystkie projekty wychodzące spod ręki “tunerów” uznawane są za kompletne w swojej klasie. Pasja, która codziennie napędza ich pracę, sprawia, że jest to miejsce z duszą i charakterem - a wszystkie samochody wyjeżdżające z warsztatu są unikatowe i wyjątkowe. 

spacer.png

Pasja, doświadczenie, wiek i zamiłowanie do jednej rzeczy - właśnie to połączyło grupę czterech młodych osób, których zapał do pracy zarysował plany stworzenia warsztatu Kilnayā. Początkowo na miejscu warsztatu znajdował się stary zaniedbany garaż, który po wielogodzinnej pracy został odnowiony i zyskał swoje nowe życie. Z biegiem czasu i inwestycji miejsce zostało otworzone pod pełnoprawną nazwą, a w Los Santos coraz głośniej zaczęto mówić o Kilnayā - efekcie stylu życia, hobby i ciężkiej pracy jednej grupy osób.

spacer.png

Kilnayā Workshop wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, oferując szeroką gamę usług; zaczynając od podstawowego serwisu, przechodząc przez naprawy główne, bieżące, lakierowanie pojazdów, a kończąc na profesjonalnych modyfikacjach wizualnych oraz silnikowych.
Dbałość o klienta zaowocowała licznymi współpracami z hurtowniami motoryzacyjnymi, dzięki którym w Kilnayā zawsze znajdziesz to, czego szukasz.

Spis oferty:

  • Naprawy główne i bieżące
  • Podstawowy serwis pojazdu
  • Lakierowanie pojazdu
  • Montaż części i akcesoriów
  • Tuning wizualny i silnikowy
  • Diagnostyka komputerowa

ZAMÓWIENIA ONLINE

spacer.png

Matthew Carter  ☎ 575695 
Nancy Levittoux  ☎ 835070
Koji Hayashi  ☎ 343831
Lloyd Shackleford  ☎ 504109

spacer.png

**W Los Santos, szerokim echem rozniosła się wieść, że Kilnayā Workshop poszukuje doświadczonych pracowników. Ich ogłoszenia można znaleźć w internecie oraz lokalnej prasie i radiu.**

Jesteś pasjonatem czterech kółek i posiadasz umiejętności mechaniczne? Jeśli tak to dobrze trafiłeś - Kilnayā to miejsce, w którym poszerzysz swoje horyzonty zawodowe razem z ludźmi których łączy dokładnie to samo co Ciebie. 
Oferujemy elastyczne godziny pracy, stałe wynagrodzenie, premie dla pracowników oraz liczne szkolenia z dziedziny mechaniki samochodowej.

spacer.png

 

spacer.png

Cześć, razem ze sprawdzoną ekipą z wieloletnim stażem na serwerach Role Play próbuję swoich sił w dziale z biznesami wystawiając warsztat ukierunkowany głównie w JDM. Od kilku lat graliśmy w warsztatach (w tym studiach tuningowych) i prowadziliśmy je w zarządzie na innych serwerach, znamy temat i potrafimy utrzymać takie miejsce.
Sam warsztat ma być nie tylko biznesem, ale także miejscem do gry dla naszej ekipy oraz osób z zewnątrz chcących pograć miłośników motoryzacji (grupy zmotoryzowane) - jesteśmy otwarci na każdą osobę; na starych graczy, jak i również tych nowych, których z wielką chęcią wprowadzimy w zasady trybu i pokażemy, jak powinna wyglądać gra w takim biznesie. Zależy nam na tym, aby wprowadzić na serwer warsztat, w którym będzie grany klimatyczny i ciekawy Role Play na wysokim poziomie, który jest efektem wieloletniego doświadczenia w tym otoczeniu. W niedalekiej przyszłości planujemy rozwinąć warsztat o coś więcej, jednakże na ten moment nie zdradzam więcej szczegółów.

Edytowane przez Eristo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja jak najbardziej estetycza, na start dostaniecie możliwość tuningu w autach typu JDM do 100 tysięcy dolarów wartości salonowej. Akceptuje biznes i zachęcam do wrzucania zrzutów ekranu z waszej rozgrywki, co pozwoli mi na ocenę poziomu, który sobą reprezentujecie. Odezwijcie się do Revo, on zajmie się waszym biznesem od strony technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

**Pewnego wieczoru, jeden z mechaników warsztatu Jonathan Spears uległ niebezpiecznemu wypadkowi, jego rzucająca się oczy jaskrawa Blista Compact zdachowała z jednego ze zboczy w Vinewood Hills. Spears na własną ręke sprowadził samochód do warsztatu gdzie przez całą noc dokonywał niezbędnych napraw i przywrócił samochód do stanu używalności.**

smvRzbD.png

yZ04LV9.png

gRTKBpm.png

Edytowane przez MartwyZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**W ostatnim czasie warsztat uruchomił stronę internetową z zamówieniami online**

W Kilnayā zamówisz to, co Cię interesuje bez przyjeżdżania na warsztat! Wystarczy złożyć zamówienie, a my je zrealizujemy i wyznaczymy termin odbioru wedle Twoich potrzeb!

Złóż zamówienie
((w hiperłączu link zaproszeniowy do discord https://discord.gg/aDGx4zv6ZJ))

((Wychodzę do graczy z możliwością zamówienia przedmiotów dostępnych na /podaj bez odegrania zamówienia na warsztacie, po złożeniu zamówienia z odpowiednim wzorem realizujemy je najszybciej jak to możliwe, a następnie drogą IC umawiamy się na odbiór. Więcej informacji bezpośrednio na discord.))

MartwyZ, EdwardQ, Ryba i 4 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

**Warsztat oraz studio wrappingowe przeszły całkowity remont, została wyburzona ściana pomiędzy dwoma pomieszczeniami, przez co studio oraz warsztat są teraz jednym wielkim pomieszczeniem. Cały sprzęt oraz biuro zostały mocno unowocześnione pod najwyższe standardy, umożliwiając pracownikom większy komfort pracy a klientom bardziej fachową obsługe.**

 

wFL2c7L.png

Edytowane przez MartwyZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

XHNURCX.gif.507ff4f4a1182ff649ab1ec098fe07fc.gif
sada3.png.ab7c48ac3bd6185e64622b6482e68a12.png
**Kilnaya Workshop podpisała kontrakt na obsługiwanie bolidów zespołu CROWN Racing Team DINKA. W piątek, 07.01.2022 rozpoczęto i jednocześnie zakończono sukcesem budowę bolidów na nadchodzące testy w sezonie San Andreas Formula Series (SAFS).**3.thumb.png.fed0bd81c103910b00649f4bc520f4bd.png
 

**Ponadto, powstał fanpage warsztatu na serwisie LifeInvader, dzięki któremu klienci będą mogli dowiadywać się o nadchodzących konkursach, promocjach czy powstałych we warsztacie projektów samochodów.**
obraz.thumb.png.2c56d28bce07d8c15581ee0bde5190a1.png
https://li.v-rp.pl/pages/KilnayaWorkshop
**Firma również prężnie rozpromowuje swoją aplikacje, na której klienci mogą złożyć zamówienie i mieć bezpośredni kontakt z mechanikiem, zajmującym się ich pojazdem.**
https://discord.gg/t6WBT9X6sH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Po ponad roku Kilnaya kończy swoją historię. Dzięki wszystkim, którzy przyczynili się do funkcjonowania tego biznesu, a przede wszystkim tym, którzy zajmowali się nim, gdy ja nie miałem na to czasu, lub zwyczajnie chęci. 

Niestety, druga połowa tamtego roku była dla mnie burzliwym i ciężkim okresem w którym sporo rzeczy mnie przerosło, a od początku tego roku starałem się jak najbardziej dojść do siebie. Gdy wszystko zaczęło się układać i byłem gotów wrócić do rozrywki i zajmowania się biznesem to przydarzył mi się wypadek samochodowy, a w zasadzie to kolizja, co jest cudem, natomiast z obu samochodów nie zostało nic. Jednocześnie od kilku miesięcy inwestuje swój czas w życie prywatne, moją pracę, a przede wszystkim w moją dziewczynę. Nie mam możliwości, aby zajmować się warsztatem, a oddawanie go w ręce kolejnych osób nie ma już sensu. 

Przez cały czas istnienia warsztatu wykonaliśmy dla graczy ponad 700 unikalnych zamówień na tuning. A panel biznesu posiada łącznie ponad 10.500 logów. 

Dzięki za grę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin