Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Night Crew


Czarna Zjawa

Rekomendowane odpowiedzi

dada.png

 

 

Wyścigi to nie tylko sport, to sposób na życie. To adrenalina i styl, który kreuje każdy miłośnik motoryzacji na swój indywidualny sposób. Adrenalina to coś co jest nam potrzebne do życia, jest to cząstka Ciebie która jest Ci potrzebna. Wyścig jest jak nałóg raz spróbujesz i chcesz tego z czasem coraz więcej, możesz zginąć na trasie lub zostać złapany przez gliny. Samochód to rzecz która wyraża nas. Każdy spojler, wydech, ilość kucy pod maską czy nawet dźwięk wydechu to rzeczy, które tworzą duszę naszych aut. Dzięki temu każde auto otrzymuje swoją własną duszę, zgrywamy się z nim jak małe dzieci z zabawką, którą rodzice kupili na święta. Robimy to co kochamy, siedzimy przy nich godzinami w warsztatach pielęgnując je i coraz bardziej dopieszczać. Tworzymy swój własny styl, który panuje na ulicach miast.

wh.png

This is not what you think. We are not ordinary drivers, what counts for us is more than a race, we want to improve our cars and we can not do without black businesses we do not count only a good car

 

Jesteśmy ludźmi którzy zarabiają na życie po przez popełnianie przestępstw, kradzieże wozów , kradzieże  benzyny to  z tego się utrzymujemy. Traktujemy się jak jedna wielka Familja, organizujemy w naszym schronie grille, masowe imprezy oraz wielkie zloty i nielegalne wyścigi.

Zależy nam aby mieć szacunek u innych ludzi, naszym celem jest jedno zostać najlepszymi i najniebezpieczniejszymi kierowcami Los Santos

 

 

dadada.png

 

 

Wypowiedz  Anonimowego gościa:

Kocham Drifting, Drag race oraz wiele innych, lubię niebezpiecznych ludzi oraz adrenalinę. Nigdy nie poznasz mojego imienia…moja praca to bycie przestępcą i tego się trzymam. Znają mnie tylko najbardziej zaufani ludzie, takich ludzi nazywam Familią. Jeszcze dodam, że jeżeli cię to ciekawi to moja praca nie raz była w szarej strefie a nawet dochodziła do czarnej strefy. Przez taka prace byłem kilka razy w przeszłości aresztowany. Mój wóz służy do pokazania mojej prawdziwej istoty. Powód dla którego wybieram dany model jest znany tylko mi i raczej wątpię aby się ktoś inny o tym dowiedział. Może chodzić o dźwięki silnika, a może chodzić o jakieś wspomnienia z lat Liceum, kiedy widziałem jakiegoś bogatego gościa w dobre furze i myślałem ,, Chciałbym się nim przejechać bez względu na to co trzeba byłoby zrobić”. Powiem ostatnie zdanie, nie obchodzi mnie też co mówią inni ludzie jak mnie kategoryzują, robię co chce walczę o to i nie zmieniam sposobu mojego życia. Mam bardzo bliskich mi przyjaciół, którzy są niebezpieczni, wszyscy razem jeździmy, tam gdzie ja tam oni, tam gdzie oni tam ja, organizujemy sobie zloty, tak jak powiedziałem nazywam to Familią, tyle ode mnie.

 

dadadadada.png

 

Teraz wchodzimy w gorszą naszą rzeczywistość, nie każdy jest to wstanie zaakceptować, niektórzy nam tego zazdroszczą niektórzy chcą nas za to zabić.

Szmal, napady, panienki na rurach czego więcej chcieć?

Powiem tak jeśli jesteś sku***elem który jeździ czarnym Schafterem dla którego liczy się forma, a nie treść to jesteś z 187.

1-8-7 oznacza zabójstwo, każdy kto ma taki tatuaż ma kogoś na sumieniu. Nie czuje się bezpieczny.

 

style.png?width=720&height=296

 

Jesteśmy ludźmi niebezpiecznymi lecz posiadamy hobby …. to coś więcej niż sport, naklejki czy szachy. Od tego zależy nasz dzień oraz noc, to kreuje nasz sposób życia. Jest to drogie, a jednocześnie strasznie uzależniające jak narkotyki czy coś innego, jednym słowem ująć to jest  nałóg

 

Strasznie dużą uwagę stawiamy na tuning naszych perełek, które wizualnie odzwierciedlają nasz duszę w pojeździe.

Nasi mechanicy, tunerzy czy też lakiernicy spędzają większość swojego życia w naszym warsztacie majstrując przy naszych furach, wiedzą co robią bo znają się w swoim fachu, a umiejętności chyba każdy na świecie by im pozazdrościł.

Uwielbiamy prędkości, organizujemy cotygodniowe zloty, wyścigi o gruby szmal- jest to największa rzecz która nas strasznie jara.

Nieraz zdarzyło się że któryś z nas skasował swój wóz na drzewie albo w jakimś rowie, jednak nas to nie zatrzymuje, ponieważ ścignie się drugi wygra i mamy szmal na nowy wózek. Jest jeden problem, z którego w zasadzie jesteśmy szczęśliwi nie potrafimy zmienić sposobu w jaki żyjemy, ponieważ to nas wykreowało.

 

Pozwolę sobie dodać taki jeden cytat

,,silnik jest bogiem, prędkość nałogiem, turbo podstawą, nitro zabawą’’

 

Dodam jeszcze, że każdy z nas kocha adrenalinę, często zdarza nam się spie***lać przed policją , czasami wsadzają nas za kratki, ale innym razem dajemy gliną nieźle popalić.

Żyjemy na krawędzi od wyścigu  do wyścigu

siedziba.png

101 Route 68, Grand Senora Desert

 

 

lo.jpg

lok.jpg

 

 

Jackal lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin