Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gastronomia] Arimaire


zapasuweczka

Rekomendowane odpowiedzi

cqAaSuT.png

Kawiarnia pozwalająca dzięki swojemu położeniu przy ulicy Boulevard Del Perro w Los Santos zaczerpnąć świeżego jodowanego powietrza z nutą ziaren kawy, specjalizująca się w handlu produktami kawowymi oraz wyrobami cukierniczym została założona przez dwie przyjaciółki Evelyn Lemaire oraz Charity Vandorn które znudzone monotonną codziennością zdecydowały się zaryzykować i zainwestować swoje fundusze oraz czas w otwarcie nowego lokalu gastronomicznego w mieście. Ze względu na zapotrzebowanie w mieście na lokale serwujące produkty kawowe zdecydowały się właśnie na otwarcie kawiarni która zwabi kawoszy, a zarazem koneserów ciast czy szarlotek. W ich głowie powstał prosty plan działania lokalu który pozwoli mieszkańcom na wypicie dobrej kawy przy jakiejś słodkiej przekąsce, spędzenie miłego czasu we dwójkę czy też przy większym gronie.

Lokalizacja lokalu:
y0bKFuz.png

OOC:
Po tej krótkiej aplikacji przychodzi pora na notkę OOC, w mojej ocenie aplikacja która wrzucam jest przejrzysta - chcę stworzyć prosty lokal bez jakiś dziwactw, stawiam na prostotę stąd właśnie pomysł na jakąkolwiek alternatywę dla graczy. Padło na kawiarnię i nie oszukujmy się, ale to naprawdę jest najzwyklejsza i najprostsza odskocznia od klubów czy też pubów znajdujących się na każdym rogu. Kto z nas nie lubi sobie wpaść do Starbucksa, Costy  czy jakichkolwiek innych miejsc w których można wypić kawkę i przy okazji coś przekąsić? A jeżeli chodzi już o mnie jako "autora" czy też mojego kumpla z którym chcemy prowadzić ten lokal to mamy dość spore doświadczenie w gierczeniu, wydaje mi się, że mało kto wchodzący z nami w interakcję InGame jest zniesmaczony naszym poziomem. "Karierę" na serwerze rozpoczęliśmy wspólnie dość niedawno, ale chcemy spróbować czegoś nowego niż bicia duty w klubie za barem, bądź w kręceniu kanapek w jakimś barze. Dlatego właśnie chcielibyśmy spróbować swoich sił jako "biznesmeni" prowadzący kawiarnię czyli drugi taki lokal na serwerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin