Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[08.04] Blanco6 - Killing Spree


Renji

Rekomendowane odpowiedzi

**W dniu 08/04/2021, w sieci ukazał się kolejny kawałek solowy młodego, szalonego rapera z Jamestown Street, należącego do gangu TOP SIX; jest to drugi track promujący nadchodzącą, solową płytę rapera; PURGATORY: CHAPTER 1. Blanco6 w tekście obraża zmarłych rywali i prowokuje opozycje.**

**Utwór bujał widownią podczas koncertu w Cave Club.**

 

 Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Jordan Pamper

Numer konta postaci: 1559060667

Tekst:

Spoiler

[verse 1]
amunicji w kurwe mam, teraz pada ciężki grad
w białym SUVie mam AK, kule lecą w szkolny dach 
szkolny strzelec, biała twarz, no to strzelam w szkolny gmach     <- gra słowna, pstryczki w stronę school yard crips
w wojnę z wami ciągle gram, tray zapomniał swoich kart     <- tray lub trayvon; zmarly czlonek hoover

[chorus]
słuchaj stretch, gdzie mój gnat, posyłamy hookers w piach     <- stretch to morda z jamestown, pozdrawiam; hookers - hoovers
basil haze, trayvon hash, dusi w kurwe mnie ten pack     <- martwe ziomki z hoover
na dobite dripper crack, pale cały szkolny trap     <- martwy ziomek ze school yard
talib bombe w torbie ma, on wysadzi szkolny klan     <- talib lub tali6 - marokanski ziomal blanco z jamestown

[verse 2]
wpadam w szał, wciagam koks, dziś strzelamy na mój koszt
w banie strzał, chowam broń, nie skończymy jak trayvon
jebać chrom jak w ręku łom, mózg wypływa mu przez skroń
talib podał mi już młot, wbijam w głowy, mów mi thor
 
[chorus]
słuchaj stretch, gdzie mój gnat, posyłamy hookers w piach
basil haze, trayvon hash, dusi w kurwe mnie ten pack
na dobite dripper crack, pale cały szkolny trap 
talib bombe w torbie ma, on wysadzi szkolny klan

[bridge]
mówili, że blanco to jest samo zło, dajcie żyć
dusi mnie szatan czy to hoover keef?
tray wypełnił spliff, po co był wam beef?

[verse 3]
stop, chyba mam już dość, mocny w kurwe jest ten joint
żartowałem, podaj go, mwen rozpalił hoover blok     <- mwen lub mwen6 to ziomal a takze raper z jamestown
żar rozdałem, strzelam w banie, po króliku został trop
do szpitala go wysłałem, kable podpinane jakby był jebaną grą

 

Edytowane przez Renji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin