Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/amerikano] Positiv


0mercy

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2203-Positiv/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Caireann Anaya
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: Wyzwiska w stosunku do graczy na czacie OOC.
Członek ekipy nakładający karę: amerikano


Wyjaśnienie sytuacji: 

Przychodzę tutaj po rozmowie na temat tej sytuacji z członkiem ekipy hittheblock. Czy jest tu coś co mogę napisać żeby się usprawiedliwić? Nie, jedynie przyznaję się do swojego błędu. Jestem impulsywną osobą i po prostu napisałem taką rzecz do drugiej osoby. Wyszła pewna sytuacja IC, która skończyła się wpisaniem przeze mnie Character Kill'a - gdyż uznałem że tak będzie najrozsądniej jeśli już aż tak się wszystko spięło. Do powodów tej sytuacji która w sumie zniszczyła mi grę rzuciłem wyzwiskami na /w. Czy tego żałuję? Nie, ale znam swój błąd i jestem jego świadom, że było to złe. Jestem osobą która w 95% swojej rozgrywki daje z siebie naprawdę wiele i nigdy do tej pory nie miałem takiej sytuacji żeby wybuchnąć aż tak. Krzywe akcje zdarzają się każdemu, w tym i mnie - nie chcę nikogo przepraszać, bo te osoby zasłużyły sobie by nazwać je tak, jak je nazwałem. Aczkolwiek tak jak mówię, świadom jestem złamania regulaminu i chciałbym aby kara została zdjęta z pozostawieniem śladu, że taki wpis otrzymałem (ponieważ zasłużyłem sobie na tego bana i wiem to doskonale), albo została zamieniona na jakiegoś AJ, ewentualnie ostrzeżenie. Gra mi się tutaj naprawdę dobrze, znalazłem miejsce do gry na nowej postaci którą stworzyłem dwa dni temu, więc mój kontakt z osobami którym napisałem pewne rzeczy na OOC nie będzie miał już miejsca, a ja chciałbym po prostu grać sobie dalej już w spokoju na tej nowej postaci. Zadziałałem pod wpływem emocji i przyznaję się do tego. Rozmawiałem chwilę z hittheblock i wiem, że to wszystko nie było odpowiednie, bo to tylko gra.


Ewentualne screeny/świadkowie: (nie potrzebne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Positiva jakiś czas już i nigdy nie miałam z nigdy nie miałam z nim takiej sytuacji. Nie popieram tego co pisza gracze wyżej, Positiv nie jest taką osobą. Zawsze dobrze mi się z nim grało a akcję były na wysokim poziomie, nie wiem co musieli mu zrobić żeby wyszła taka sytuacja 

Edytowane przez Sedina
drussila, 0mercy i WiteQ lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, proszę go tutaj odbanować, ładnie wytłumaczyć żeby się nie wyzywać i ogółem to polecam gracza rolpley. Przemyślał impuls, tydzień to dosyć sporo, a kto kiedyś komu nie wyjechał łaciną niech pierwszy rzuci kamień. Nie wysyłajcie dobrego gracza na tygodniowe wakacje i przedmówcy wstawianie screnów z discorda to dosyć średni pomysł. Zmieńcie mu to na loga i wpuście na serwis, pozdrawiam i miłego wieczoru!

0mercy i MrAndreios lubią to

unknown.png.27e562e1435aae92ffda711888433b99.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez prawie 10 lat gry na roleplayach nie miałem sytuacji by dostać bana za cokolwiek, nie licząc niesłusznego który został potem zdjęty na pewnym serwerze SAMP.

Nigdy też nie miałem takiej sytuacji w której aż tak bym się spienił i zwyzywał graczy. Nie chce mi się tłumaczyć o co chodzi, bo w przeciwieństwie do nany i chimery to mi się po prostu nie godzi z moim honorem wysyłać na kogoś screenshotów, w ogóle je na kogoś robić. Ale jak widać, niszczenie kogoś to specjalność pewnych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj polecą punkty, ale dołączam się do bezprawia.

Z tego co mi się udało z Positivem pograć, to całkiem zaimponował. Ewidentnie odbębnił w tym przypadku manianę i dał się ponieść nerwom, z czego to drugie zdarzyło się każdemu. Byłoby świetnie, gdyby ta kara zmieniła się w log z klątwą, bo przekłada to trochę pewne wątki IC, a pod klątwą raczej pomyśli dwa razy.

Edytowane przez jjordan
stodola i 0mercy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin