Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Arte [Pizzeria]


Vin

Rekomendowane odpowiedzi

 843887498_ArtePizzeria.png.df139c05842afb9b9867ec71ebcb3a4a.png           

[Jak to się zaczęło]
𝓐𝓻𝓽𝓮 𝓟𝓲𝔃𝔃𝓮𝓻𝓲𝓪 to pizzeria założona przez Adrein'a Jones'a który został zaczarowany sztuką do pizzy przy swoim wyjeździe do włoch. Miało się wtedy skończyć tylko na wakacjach a jednak wrócił do kraju po 8 latach. Wtedy też by przeżyć w innym kraju musiał jakkolwiek zarobić co zmusiło go do tego by zatrudnić się w pewnej małej pizzeri ℭ𝔩𝔞𝔰𝔰𝔦𝔠𝔬 na wybrzeżach miasta Forli. Tam też zafascynował oraz nauczył się całej sztuki związanej z pizzą. Po wcześniej wspomnianych ośmiu latach wrócił on do swojego ów czas zamieszkałego miasta czyli Liberty City gdzie sam z siebie oczywiście by nie zawitał. Okazało się, że jego ojciec zmarł a ktoś w końcu musiał przejąć interesy nad kawiarnią którą posiadał. Adrein nie był zadowolony z zaistniałej sytuacji głównie z powodu ojca. Lata mijały a Adrein dalej nie czuł się spełniony, postanawia więc coś zmienić. Za cel postawił sobie powrót w swoje korzenne strony a kawiarnie pozostawił zaufanej obsłudze oraz swojej drugiej córce. Przy powrocie do Los Santos z świadomością, że nie ma stałego dochodu gotówki pociągnięty marzeniami postanawia otworzyć swój własny lokal i spełnić się najlepiej jak może w tym co kocha.

[Co planuję?]
Lokal ten będzie prowadzony w sposób który z utargiem będzie miał niewiele związanego. Zależeć nam będzie na ulepszaniu samych siebie, doskonaleniu przepisów których Adrein nie zna doskonale na pamięć oraz zmierzać będziemy do kupowania to coraz lepszych produktów z wyższej półki. Mamy zamiar stworzyć z tego pełnoprawną restaurację gdzie spotkanie się z cała rodziną w sobotni wieczór będzie najlepszym pomysłem. Z czasem również mamy zamiar wprowadzić wiele urozmaiceń takich jak, dowozy na wynos, codzienne promocje, oraz co dwutygodniowe konkursy na darmowe obiady i nie tylko. Co do aktualnej "drużyny" którą będziemy mieli na pokładzie jest ona bardzo skromna, Adrein oraz jego córka Alice wraz z znajomymi. Na sam początek śmiało możemy przyznać, że więcej osób nie potrzebujemy co nie zmienia faktu, że oczywiście ich poszukujemy.

[OOC]
Co do mnie:
Jestem Konrad, mam 29 lat a na co dzień prowadzę własną działalność gastronomiczną wraz z szwagrem którą jest właśnie pizzeria. Wybrałem tego typu działalność, ponieważ to jest mój pierwszy "projekt" na waszym serwerze co logicznie sprowadza się do tego, że wolałem wybrać coś w czym czuję się najlepiej i nie będzie to tak zwane "byle co". Moim głównym zamiarem w tym wszystkim będzie najzwyczajniej w świecie pokazanie się od jak najlepszej strony oraz dostarczenie ludziom super wrażeń z samego przesiadywania w tym lokalu. Myślę, że na mieście brakuje tego typu miejsc związanych z gastronomią gdzie możesz przysiąść wraz z grupką znajomych oraz spokojnie pogawędzić o wszystkim i o niczym. Ze względu na usamodzielnienie się mojego realnego biznesu mam sporo czasu na rozgrywkę więc jednocześnie mogę obiecać, że na śniadanie będziesz mógł zagościć na włoską jajecznice z pomidorkami koktajlowymi, na obiad pizzę Crudo di Parme a gdy wieczorem chcesz zrelaksować się wraz z swoją drugą połówką w cichym i przytulnym miejscu będziesz mógł zawitać do nas na spaghetti Ragu z świeżo startym parmezanem oraz symboliczną ilością bazylii.


A to wszystko w
𝓐𝓻𝓽𝓮 𝓟𝓲𝔃𝔃𝓮𝓻𝓲𝓪


1890452680_wejciewarte.png.5e62197e0031e0a7ebc0812c7941ceec.png142926725_lokalizacjaarte.png.661dcf1f1fcadb753280bd353e0c4d1e.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucam, gastronomii jest już wystarczająco, wobec tego, że napisałeś aplikacje wcześniej nie obowiązuje Cię "blokada" na aplikowanie po 14 dniach od odrzucenia, jeśli chcesz otworzyć coś innego, na co jest zapotrzebowanie zapraszam do aplikowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin