Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Lopez]sivial


mridoghoes

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3995-sivial/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Rowley Flanders
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: FCK
Członek ekipy nakładający karę: Lopez
Wyjaśnienie sytuacji: 
Przed chwilą w o godzinie 16 na moją postać został przeprowadzony zamach który skończył się moim FCK z którym absolutnie się nie zgadzam. Sytuacja jest ściśle powiązana z niedawnym FCK postaci Gabriel Beadouin (rogal), a jak się dowiedziałem od sebka organizacja Hills Gardens domyśliła sie, że skoro zamordowano Gabriel B. to na Cornell Mays również polujemy i napisano na mnie ticket, który jakimś cudem przeszedł. Zacznijmy od początku, że postać Gabriel B. została rozstrzelana przez organizacje hills gardens podczas ich wjazdu na nasz motel (w którym udział brał też Cornell Mays) więc w jaki sposób ktoś miał się domyślić że to Hell Gang stoi za jego morderstwem skoro został dwie minuty wcześniej powalony na ziemie serią z karabinu od orgnizacji hills gardens? To się w ogóle kupy nie trzyma. Chcę też zaznaczyć fakt, że nagle zjawił się szwadron śmierci po mnie (pełen wóz strzelców i motocykl) w miejsce w tej sytuacji, bo została wyciągnięta na forum publiczne w skardze zaakceptował ticket na moją postać, który został napisany po tym jak na jaw wyszło, że mamy zaakceptowany ticket i dopuszczono do sytuacji, gdzie ofiara dowiaduje się o tickecie drogą ooc i ma zielone światło by napisać swoj ticket? To absurdalne i niedopuszczalne, bo to krzywdzące i to jawne przyzwalanie na MG.

 


W całej tej sytuacji również aż zbyt widoczny jest fakt, że w wyniku konfliktów OOC dowiedziano się o tym, że mamy ticket na postać Cornell Mays i rozumiem, że gamemaster wiedząc o całej tej sytuacji akceptował ticket? To krzywdzące i nieprawidłowe, bo to jawne przyzwalanie na krzywe zagrywki.

W skardze którą napisano po FCK rogala osoba która prawdopodobnie otrzymała na mnie ticket (murmir aka negro) pluła sie, że cała nasza organizacja powinna dostać wtedy FCK, bo przecież mieliśmy na niego ticket o czym wiedział OOC i postanowił ze swoją organizacją wpaść nas uprzedzić robiąc mass dm w wyniku której padli wszyscy na bw (łącznie z postacią rogala Gabriel Beadouin przez ktorego zabójstwo przecież powiązano że skoro Gabriel został zamordowany to na pewno na postać Cornell Mays też polujemy, huj że to oni go rozstrzelali z karabinów i równie dobrze mógł zdechnąć od ich kul x D) oprócz strzelca, który pojawił się później by dobić Gabriel B. Więc jak to wygląda? Kilka dni temu pluto się o to, że mamy dostać FCK, a dziś zrealizowano na mnie ticket, który napisano po ujawinieniu faktu o posiadaniu przez nas FCK na Cornell Mays w skardze? Przecież to śmieszne i żałosne. Skarga została napisana we wtorek (również we wtorek miał miejsce wjazd organizacji Hills Gardens która rozstrzelała postać Gabriel Beadouin (rogal) do bw z karabinów x D), a ich ticket na mnie został napisany dzień później. Nie wygląda to podejrzanie? Sprawę zostawiam do rozpatrzenia, ale to jawne przyzwalanie na krzywizny i zezwalanie na metagaming w sytuacjach które są krzywdzące dla gracza, bo FCK powinno być kompletnie rygorystycznie nadzorowane tak by ofiara nie została niesłusznie i krzywo ukarana, a sytuacja ta jest bardziej niż oczywista, że to nie ma nic wspólnego z fabułą IC tylko to aż zbyt jawne przenoszenie wiedzy i niechęci OOC do świata rozgrywki.

Ewentualne screeny/świadkowie:

skarga w której wyszło na jaw o posiadaniu przez nas ticketu fck na gracza który dzień po skardze pisze ticket i zostaje on zaakceptowany:

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png 

no w kurwe oczywiste skoro to hills gardens rozstrzelało postać rogala z karabinów x D

 

filmik z wjazdu organizacji hills gardens gdzie również rozstrzelali gabriel beadouin co zostało potem pociągnięte że niby to powód żeby się domyślić wszystkiego, że to nasza organizacja wewnętrznie go odpuliła (huj że 2 minuty przed przyjazdem strzelca cała organizacja hills gardens w tym z cornell mays rozstrzelała go z karabinów xD)

 

Edytowane przez sivial
Michigoon, Boxidro, igvs i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba, która pisała na Ciebie wniosek, myślę, że powinienem zawrzeć tutaj swoje stanowisko. Naucz się wreszcie grać na swoją niekorzyść i pogódź się z tym, że wszystko ma swoje konsekwencje, Twoja postać nie jest nietykalna, zostałeś rozliczony za swoje czyny, które tak naprawdę z mojego punktu widzenia były strasznie pozerskie i niepotrzebne z Twojej strony. To Ty zacząłeś konflikt z naszą organizacją, Ty sprałeś mnie na własnym osiedlu kilka tygodni temu, za to, że podszedłem sprawdzić skąd wzięło się auto za pół miliona na projektach mieszkalnych w biednej dzielnicy, w której ludziom ledwo starcza na rachunki i utrzymanie rodziny, pobiłeś mnie za nic. Nie wspomnę, że jeszcze kilka dni przed akcją, w której mnie sprałeś, sprowokowałeś jeszcze jeden konflikt z naszą organizacją na plaży w Vespucci. Jesteś osobą odpowiedzialną za całe spięcie na linii 212 Hills Gardens a Hell Gang, ogniwem, które musiało zostać usunięte. Przypomnę Ci, że to Ty jako ostatni w naszym konflikcie oddawałeś do mnie strzały, nawet nie zawarłem tej sytuacji we wniosku, który pisałem bo argumenty, które tam przedstawiłem, były już wystarczające w oczach opiekunów na to aby akceptować wniosek o uśmiercenie Twojej postaci. Pogódź się z tym, załóż nową postać i ciesz się grą.

Twoja śpiewka o MG jest słaba, strasznie słaba. Przestań obrażać ekipę tego serwera i posądzać ich o rzeczy, na które nawet nie masz dowodów, nie wiedziałem, że jest na mnie wniosek, sami się wysprzęgliliście w mojej obecności i w obecności reszty osób z organizacji, w której gram i to wasza wina, że chwalicie się czymś takim. Nie przeniosłem tego do gry, absolutnie, wystarczy spojrzeć na aktywność w grze, którą miałem przez kilka ostatnich dni, pojawiałem się w miejscach,  w których miałem ochotę być - minąłem się nawet twarzą w twarz z waszą ekipą, nie siedziałem zamknięty jak szczur z obstawą dwudziestu graczy albo w ogóle nie logowałem się do gry, tak jak Ty to robiłeś gdy wiedziałeś, że @rogal będzie chciał uśmiercić Twoją postać. O ile mi wiadomo, wniosek na mnie nie jest połączony nawet z Twoją postacią i to nie Ty go pisałeś, więc skończ płakać i zarzucać mi jakieś wyssane z palca fakty. Na chwilę obecną jesteś zwykłym, chodzącym farmazonem, który będzie chwytał się wszystkiego aby odblokowano mu postać - jest to słabe, stary. Mi by było głupio pisać wniosek o odblokowanie postaci, która zwyczajnie zginęła.

Cały czas masz problem z akcją na motelu, która również nie została poruszona we wniosku i nawet nie brałem jej pod uwagę pisząc na Ciebie wniosek.

I na koniec, gracze waszej organizacji są znani z kurewskich zagrywek w wymigiwaniu się od CK, tak jak Ty to robisz teraz. Idealnym przykładem jest sytuacja z kilku dni, gdzie Jesse Lucroy zmartwychwstał a potem Grenade go zablokował bo taka sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca, jeszcze okłamał przy tym osobę, która go odblokowywała. Mam nadzieję, że to też rzuci jakieś spojrzenie na tą sprawę dla osoby, która będzie to rozpatrywała.

Edytowane przez negro
rogal, Hubiks, AsheyZ i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Sytuacja w ogóle nie jest powiązana z postacią @rogal, chodziło coś totalnie innego. We wniosku, który pisałem nawet nie pojawił się Gabriel Beaudoin, nie było o nim ŻADNEJ WZMIANKI. Wniosek dotyczył w ogóle czego innego, twoja apelacja totalnie nie jest trafna z wnioskiem, który napisałem. Tu się nic nie zgadza, to po prostu odwołanie się od kary, płacz, który chyba spisałeś w szale zaraz po twoim FCK.

Edytowane przez negro
rogal, AsheyZ i Hubiks lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, negro napisał:

Jako osoba, która pisała na Ciebie wniosek, myślę, że powinienem zawrzeć tutaj swoje stanowisko. Naucz się wreszcie grać na swoją niekorzyść i pogódź się z tym, że wszystko ma swoje konsekwencje, Twoja postać nie jest nietykalna, zostałeś rozliczony za swoje czyny, które tak naprawdę z mojego punktu widzenia były strasznie pozerskie i niepotrzebne z Twojej strony. To Ty zacząłeś konflikt z naszą organizacją, Ty sprałeś mnie na własnym osiedlu kilka tygodni temu, za to, że podszedłem sprawdzić skąd wzięło się auto za pół miliona na projektach mieszkalnych w biednej dzielnicy, w której ludziom ledwo starcza na rachunki i utrzymanie rodziny, pobiłeś mnie za nic. Nie wspomnę, że jeszcze kilka dni przed akcją, w której mnie sprałeś, sprowokowałeś jeszcze jeden konflikt z naszą organizacją na plaży w Vespucci. Jesteś osobą odpowiedzialną za całe spięcie na linii 212 Hills Gardens a Hell Gang, ogniwem, które musiało zostać usunięte. Przypomnę Ci, że to Ty jako ostatni w naszym konflikcie oddawałeś do mnie strzały, nawet nie zawarłem tej sytuacji we wniosku, który pisałem bo argumenty, które tam przedstawiłem, były już wystarczające w oczach opiekunów na to aby akceptować wniosek o uśmiercenie Twojej postaci. Pogódź się z tym, załóż nową postać i ciesz się grą.

Twoja śpiewka o MG jest słaba, strasznie słaba. Przestań obrażać ekipę tego serwera i posądzać ich o rzeczy, na które nawet nie masz dowodów, nie wiedziałem, że jest na mnie wniosek, sami się wysprzęgliliście w mojej obecności i w obecności reszty osób z organizacji, w której gram i to wasza wina, że chwalicie się czymś takim. Nie przeniosłem tego do gry, wystarczy spojrzeć na aktywność w grze, którą miałem przez kilka ostatnich dni, pojawiałem się w miejscach,  w których miałem ochotę być - minąłem się nawet twarzą w twarz z waszą ekipą, nie siedziałem zamknięty jak szczur z obstawą dwudziestu graczy albo w ogóle nie logowałem się do gry, tak jak Ty to robiłeś gdy wiedziałeś, że @rogal będzie chciał uśmiercić Twoją postać. O ile mi wiadomo, wniosek na mnie nie jest połączony nawet z Twoją postacią i to nie Ty go pisałeś, więc skończ płakać i zarzucać mi jakieś wyssane z palca fakty. Na chwilę obecną jesteś zwykłym, chodzącym farmazonem, który będzie chwytał się wszystkiego aby odblokowano mu postać - jest to słabe, stary. Mi by było głupio pisać wniosek o odblokowanie postaci, która zwyczajnie zginęła.

Cały czas masz problem z akcją na motelu, która również nie została poruszona we wniosku i nawet nie brałem jej pod uwagę pisząc na Ciebie wniosek.

I na koniec, gracze waszej organizacji są znani z kurewskich zagrywek w wymigiwaniu się od CK, tak jak Ty to robisz teraz. Idealnym przykładem jest sytuacja z kilku dni, gdzie Jesse Lucroy zmartwychwstał a potem Grenade go zablokował bo taka sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca, jeszcze okłamał przy tym osobę, która go odblokowywała. Mam nadzieję, że to też rzuci jakieś spojrzenie na tą sprawę dla osoby, która będzie to rozpatrywała.

Sytuacje o których piszesz kompletnie nie wygłądały w ten sposób, ale już Ci to wyjasniam. 

 

1. Pierwsza styczność z Hills Gardens, spotkanie na Vespucci.

Sytuacja została sprowokowana czysto przez waszych dwóch wbków, którzy pojawili się tam i na pytanie mojej postaci ,,skąd pękasz?" dostałem odpowiedź ,,prosto od twojej dziwki" (mimo, że nigdy wcześniej nie dochodziło między nami do spięć organizacja - organizacja. W efekcie tych słów doszło do bójki ja vs 2 wbków hills gardens, która skończyła się ich ucieczka i powrotem w obstawie 5 innych członków organizacji (w tym ówczesnego lidera whispera) i wówczas zostaliśmy napierdoleni kastetami. 

 

2. Twoja postać widząc taki samochód zaczęła nam się pakować do fury, przypomnę Ci, że zagrałeś /me ciekawsko pakuje im się do fury. Nie zostałeś pobity tylko w wyniku tego, że miałeś giwere na dupie i w każdej chwili mogłeś nam puścić strzały w plecy gdy chcieliśmy się oddalać zostałeś ogłuszony giwerą (przycisk R) byśmy mogli w spokoju odjechać w swoje miejsca.

3. Kto do kogo oddawał regularnie strzały? Przecież to wasza cała organizacja weszła w beef który od początku był personalny 1 na 1 i to wy dopuszcaliście się wielokrotnego mass dm przejeżdżając kurwa z Davis na Del Perro pół miasta żeby postrzelać do murzynów na motelu, z naszej strony nie doszło do ani jednego wjazdu na waszą organizacje tylko jeśli już ktokolwiek do Ciebie strzelał (uwaga, zrobiłem to raz po tym jak mnie rozstrzelałeś, no chyba, że mówisz o drugim razie gdy twoja postać ukradła mi sportowy samochód i próbowała mnie ściagnąć w pułapke x D) 

I nie pisz farmazonów, bo to Ty razem z resztą organizacji (co jest kurwa na waszym filmiku) jako ostatni strzelaliście i to nie do mnie, a do całej organizacji robiąc wjazd na nasz spot xD 

Skoro miałeś takie wielkie powody do napisania FCK to dlaczego napisałeś ticket dzień później po dodaniu skargi w której został poruszony temat ewentualnego ticketu FCK na twoją postać? Przecież to już jest jawne sugerowanie się informacjami OOC, aż jestem w szoku że jakikolwiek gamemaster zezwolił na to mimo że cała sytuacja została wyrzucona na światło dzienne przez twoją i rogala skarge xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@King Mess

 

Przestań gadać głupoty, nawet nie jesteś powiązany z tym ale zawsze musisz wtrącić swoje kilka słów bo byś nie był sobą. Prawda jest taka, że wasza organizacja nie potrafi grać na swoją niekorzyść i to jest fakt, który potwierdzi masa osób. Piszesz o anulowaniu mojego wniosku dopiero teraz jak twój przydupas dostał FCK. Pomysł na wniosek na postać @sivial zrodził się już o wiele szybciej, dokładnie 2.04 jak pobiłeś mnie pod Burger Shot, ale czekałem aż jeszcze odpierdolisz jakąś głupotę żeby móc ją dopisać we wniosku, jak widać to co napisałem wystarczyło, bez dodatkowej akcji, na którą czekałem z Twojej strony.

Hubiks lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, negro napisał:

@King Mess

 

Przestań gadać głupoty, nawet nie jesteś powiązany z tym ale zawsze musisz wtrącić swoje kilka słów bo byś nie był sobą. Prawda jest taka, że wasza organizacja nie potrafi grać na swoją niekorzyść i to jest fakt, który potwierdzi masa osób. Piszesz o anulowaniu mojego wniosku dopiero teraz jak twój przydupas dostał FCK. Pomysł na wniosek na postać @sivial zrodził się już o wiele szybciej, dokładnie 2.04 jak pobiłeś mnie pod Burger Shot, ale czekałem aż jeszcze odpierdolisz jakąś głupotę żeby móc ją dopisać we wniosku, jak widać to co napisałem wystarczyło, bez dodatkowej akcji, na którą czekałem z Twojej strony.

 

przecież to Ty zapierdoliłeś skargę gdy dowiedziałeś się o wniosku, więc o czym Ty w ogóle mówisz hipokryto? piszesz kilka rozprawek pod swoją skargą walcząc o anulowanie wniosku, a potem mówisz, że ktoś nie potrafi pogodzić się z konsekwencjami IC? xD

Twój wniosek na FCK jest czystym MG, wszyscy wiemy, że nie napisałbyś tego ticketu, gdybyś nie wiedział, że mamy zgodę gamemastera na Twoją głowę. Nawet nie próbowałeś się kryć, tylko zrobiłeś to dzień po tym, jak dowiedziałeś się o wszystkim OOC. To Wy stosujecie obrzydliwe zagrywki i to Wy nie potraficie grać w tą grę bez sztucznych wątków spowodowanych tylko tym, że się ze sobą zwąchaliście na discordzie.

That's how we breath, in this city of mine

And this the introduction to Los Angeles Times

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej jako iż sam nie zgadzam sie z tym wnioskiem wyleje tu swoje żale i skontrargumentuje posty gracza murmir

Zaczniemy spokojnie cytując twoją wypowiedź w której sam sobie zaprzeczasz i nadajesz dziwny bieg sytuacji. 

cytat pierwszy
"Ty sprałeś mnie na własnym osiedlu kilka tygodni temu, za to, że podszedłem sprawdzić skąd wzięło się auto za pół miliona na projektach mieszkalnych w biednej dzielnicy,"
Kolejna sytuacja, wskoczyłeś do fury za pół miliona i dziwisz sie, że pejson w towarzystwie lidera  ic org na wrogim terenie wysnuł wnioski, że planujesz ich okraść czy cos, a rogal w sumie mial wyjebane bo wiedzial, ze nic mu nie grozi bo jesteście kumplami OOC, a później miał do niego wąty, że pejson zareagował jak zareagował powtórze BO IC BYŁ LOJALNY I DBAŁ O BEZPIECZEŃSTWO OG org w której grał
"Jesteś osobą odpowiedzialną za całe spięcie na linii 212 Hills Gardens a Hell Gang, ogniwem, które musiało zostać usunięte."
^ tu jest to co jest chore w moim odczuciu, że za kłamstwa we wniosku organizacja ze stazem paru tygodni dostaje fck na członka organizacji oficjalnej. 

Druga sprawa i kolejne matactwo murmira 

"sprowokowałeś jeszcze jeden konflikt z naszą organizacją na plaży w Vespucci. "
to nie postać pejsona sprowokowała konflikt tylko wanna be waszej organizacji tu patrz HILLS GARDENS który zaczepiał postać pejsona co poskutkowało tym, że pejson sie z nim zaczął szarpać i później wy wpadliscie najebac pejsona w szesciu. < gdzie tu nasza prowokacja? 

"Twoja śpiewka o MG jest słaba, strasznie słaba. Przestań obrażać ekipę tego serwera i posądzać ich o rzeczy, na które nawet nie masz dowodów"
Dziwisz mu sie? Pisząc fck powołujesz sie na sytuacje sprzed tygodnia jak nie dłużej, a wniosek napisałes dopiero po tym jak na światło dzienne w skardze na amerikano wypłynela informacja, że posiadają na cb fck, juz pomijam fakt, że jest to jawne szukanie argumentu na to pierdolenie bo nikt przed skargą nie poinformował cie o żadnym wniosku. (a jeżeli jest inaczej skontrargumentuj swoje gadanie)

"tak jak Ty to robiłeś gdy wiedziałeś, że @rogal będzie chciał uśmiercić Twoją postać."
nawet jezeli tak było, dalej uważasz, że rogal mial inne podstawy do fck pejsona który wobec niego był lojalny ic, tropił ludzi którzy pozbawili go dziecka etc. Dla mnie jedynym powodem była wasza znajomosc OOC i twój wpływ na rogala.

 "Na chwilę obecną jesteś zwykłym, chodzącym farmazonem"
Zarzucając komuś farmazon pokaż nam dowód w którym przed skargą ktos rozpierdala sie do ciebie, że mamy fck na twoja postac. 

"I na koniec, gracze waszej organizacji są znani z kurewskich zagrywek w wymigiwaniu się od CK, tak jak Ty to robisz teraz. Idealnym przykładem jest sytuacja z kilku dni, gdzie Jesse Lucroy zmartwychwstał a potem Grenade go zablokował bo taka sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca"
co to jest za argument w dyskusji, jesse lucroy nie dostał fck tylko po pijackiej libacji zablokował sobie postac nie będąc świadomym tego co robi, co ty tu porównujesz xD?

"I jeszcze jedno. Sytuacja w ogóle nie jest powiązana z postacią @rogal, chodziło coś totalnie innego. We wniosku, który pisałem nawet nie pojawił się Gabriel Beaudoin, nie było o nim ŻADNEJ WZMIANKI. Wniosek dotyczył on w ogóle czego innego, twoja apelacja totalnie nie jest trafna z wnioskiem, który napisałem. Tu się nic nie zgadza, to po prostu odwołanie się od kary, płacz, który chyba spisałeś w szale zaraz po twoim FCK."
kolejne pytanie więc czemu powołując sie na akcje minimalnie sprzed tygodnia wniosek fck piszesz dopiero teraz? Nie wierzysz sam w to co pierdolisz i na siłe koloryzujesz swoje wypowiedzi próbując obarczyć winą postać pejsona i wybielić swoje skłonności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sivial napisał:

1. Pierwsza styczność z Hills Gardens, spotkanie na Vespucci.

Sytuacja została sprowokowana czysto przez waszych dwóch wbków, którzy pojawili się tam i na pytanie mojej postaci ,,skąd pękasz?" dostałem odpowiedź ,,prosto od twojej dziwki" (mimo, że nigdy wcześniej nie dochodziło między nami do spięć organizacja - organizacja. W efekcie tych słów doszło do bójki ja vs 2 wbków hills gardens, która skończyła się ich ucieczka i powrotem w obstawie 5 innych członków organizacji (w tym ówczesnego lidera whispera) i wówczas zostaliśmy napierdoleni kastetami. 

Jako, że w tej wiadomości pojawił się mój nickname to chciałbym dorzucić swoje trzy grosze. Jeśli chodzi o sytuację z Vespucci Beach - została przedstawiona mi zupełnie inaczej. Usłyszałem, że to z Waszej strony wynikło spięcie, dlatego po powrocie na projekty mieszkalne partnerki mojej postaci (z zakrwawionym nosem) wybrałem się tam z kilkoma osobami grającymi przy 212 Hills Gardens. Na miejscu po wymianie słownej doszło do bójki i tyle było chyba mojej bezpośredniej interakcji In Character z Rowley Flanders podczas całej gry, od początku prowadzenia charakteru. Jeżeli nie było tak jak piszę to zostałem po prostu wprowadzony w błąd, ale z tego co pamiętam to po tej akcji wyjaśniliśmy to sobie i było wszystko okej do czasu pobicia na naszym spocie gry. Ta chora obustronna nienawiść zaczęła się właśnie od tego i zaczęła zmierzać w niewłaściwym kierunku.

Osobiście, konflikt in-game na linii Cornell Mays <> Rowley Flanders męczy (chyba nie tylko mnie) od dawna. To przez niego w końcu pojawił się spór pomiędzy prowadzoną przeze mnie (jeszcze do wczoraj) organizacją, a ugrupowaniem bajzla. Przysiadywaliśmy do tego z Pawłem, rozmawialiśmy jak ludzie chcąc zakopać topór wojenny, z tego co pamiętam któregoś dnia zawitały nawet do nas In Character postacie z Hell Gang celem dialogu, aby po prostu nie psuć swoich relacji przez konflikt dwóch impulsywnych murzynów. Ciężko jednak utrzymać taki stan rzeczy, skoro ta dwójka od tygodni wzajemnie sobie dogryza i toczy batalię, przez co z biegiem czasu wyszło tak, że zaczęły się angażować w to inne osoby. Sytuacje taka jak ta opisana poważnie odbierają chęć do gry. Szczerze? Śmiem twierdzić, że oboje mieli podłoże do wnioskowania o swoje FCK i miałem nadzieję, że nareszcie uda zakończyć się ten spór (po wnioskowanej śmierci Cornell Mays, zabójstwie Rowley Flanders czy zniknięciu obu tych postaci), ale z tego co widzę po tej dyskusji do tego chyba jeszcze daleka droga... Szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpieszę Ci z wyjaśnieniami whisper, nie było żadnego sporu i gra toczyła się w jak najlepszym kierunku do momentu w którym postać Cornell Mays pobiła świętość setu Robin Atlanta. Na dobra sprawę? My w przeciwieństwie do organizacji która prowadziłes graliśmy ten konflikt personalnie, to znaczy nie jeździliśmy do was na spot robić mass dm tylko jeśli padały strzały to z waszej strony (I to w cala nasza organizacje procz rogala wiadomo czemu x D) na które nie odpowiedzielismy ani razu masowym wjazdem na was tylko konflikt cały czas był 1 na 1. 

Ta akcja została wyjaśniona między nami bodajże i wyniknela czysto z gry IC, a wspomniałem o niej ze względu na to że zostało to przedstawione w sposób taki jakbym ja szukał IC zaczepki gdzie było całkowicie odwrotnie i że to moje działania eskalowały konflikt.

Ale w momencie w którym dochodzi do kurewskich zachowań i do tego ekipa na to przyzwala? Coś tutaj nie gra, bo to jest jawne krzywdzenie gracza. Jeśli gamemaster mimo, że sytuacja została wyrzucona na światło dzienne, pojawiły się fakty mówiące o chujowych zagrywkach podsycanych relacjami OOC gościa który napisał ticket akceptuję mu mimo wszystko ticket ktory został napisany dzień po tym jak w skardze został poruszony temat potencjalnego wniosku na murmira? Skoro nie gamemaster to kto ma pilnować tego żeby wszelkie kurestwa podsycane OOC, toksycznościa i zawistnością a także tickety które od razu widać że są podejrzane (wyobrażasz sobie sytuację, że dowiadujesz się ooc o ticket na twoją postać, piszesz swój dzień później  podając fakty sprzed tygodnia czy nawet więcej i naciagasz to wszystko w opór, ze niby się domysliles IC o polowaniu na Ciebie a gamemaster ci to akceptuję? Bo ja nie.) były regulowane? Zwykły gracz ma tego pilnować? 

Edytowane przez sivial
King Mess, Trevlo i Michigoon lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sivial napisał:

Sytuacje o których piszesz kompletnie nie wygłądały w ten sposób, ale już Ci to wyjasniam. 

2. Twoja postać widząc taki samochód zaczęła nam się pakować do fury, przypomnę Ci, że zagrałeś /me ciekawsko pakuje im się do fury. Nie zostałeś pobity tylko w wyniku tego, że miałeś giwere na dupie i w każdej chwili mogłeś nam puścić strzały w plecy gdy chcieliśmy się oddalać zostałeś ogłuszony giwerą (przycisk R) byśmy mogli w spokoju odjechać w swoje miejsca.

 

 

 

1 godzinę temu, Michigoon napisał:

cytat pierwszy
"Ty sprałeś mnie na własnym osiedlu kilka tygodni temu, za to, że podszedłem sprawdzić skąd wzięło się auto za pół miliona na projektach mieszkalnych w biednej dzielnicy,"
Kolejna sytuacja, wskoczyłeś do fury za pół miliona i dziwisz sie, że pejson w towarzystwie lidera  ic org na wrogim terenie wysnuł wnioski, że planujesz ich okraść czy cos, a rogal w sumie mial wyjebane bo wiedzial, ze nic mu nie grozi bo jesteście kumplami OOC, a później miał do niego wąty, że pejson zareagował jak zareagował powtórze BO IC BYŁ LOJALNY I DBAŁ O BEZPIECZEŃSTWO OG org w której grał
"Jesteś osobą odpowiedzialną za całe spięcie na linii 212 Hills Gardens a Hell Gang, ogniwem, które musiało zostać usunięte."
^ tu jest to co jest chore w moim odczuciu, że za kłamstwa we wniosku organizacja ze stazem paru tygodni dostaje fck na członka organizacji oficjalnej. 

 

jako, że brałem udział w tej sytuacji to się wypowiem bo większego farmazona, który napisał pejson nie widziałem

nie wiem skąd uroiłeś sobie pejson, że postać Cornell Mays pakowała nam się do fury, zmyślasz teraz jakieś gówno bo wiesz, że odjebałeś lipę przy tamtej akcji i odjebałeś chłopa bez powodu

Trevlo lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, prawda jest taka pejson, ze cie spalilem w grubej blecie do wora i chuj, dostales fck za zgoda gmow, ktorzy przenalizowali moj wniosek i nie zauwazyli w nim nic, co by nie umozliwialo w nim odjebanie twojej postaci, sprowadziles tu wszystkich swoich kolezkow, ktorzy pierdola od rzeczy ciagle to samo i nie maja nic istotnego do powiedzienia, kolejny raz powtarzam - nauczcie sie grac na swoja niekorzysc, dostales na dziure i chuj twoje banshee juz nie powroci

farmazon, w ktorym mowisz, ze to JA SIE PAKOWALEM DO WASZEJ FURY, spowodowal, ze autentycznie zaczalem się smiac, dla ciebie tekst pokroju, "YO, CO TAM, WSZYSTKO GRA?" to ladowanie sie do czyjejs bryki? prosze czerwonych czy kogos tam kto moze o sprawdzenie logow bo z mojej strony na pewno nie bylo tam zadnego kwasu tylko ty odjebales lipe bo wozisz sie jak chuj a jak przyszlo co do czego ze zostales skopcony w grubej blecie jak dziwka na parkingu to wymyslisz WSZYSTKO zeby tylko wskrzesili twojego sima

najsmieszniejsze jest tlumaczenie, ze wycofaliscie na mnie wniosek po tym jak pejson dostal fck xD, dam se leb uciac ze gdybym to ja lezal wczoraj rozjebany na vespucci gdzie szla cala wasza banda, to byscie mowili, ze wszystko jest w porzo i tak juz musialo byc, @King Mess niezle glupoty gadasz o tym oddaleniu wniosku jak wczoraj podobno chcieliscie mnie tam odjebac juz

jest tak, krotka pilka, albo ty albo ja, rozjebalem cie i chuj, gra toczy sie dalej, gamemasterzy to klepnęli do narracji i tyle

Edytowane przez negro
Trevlo, AsheyZ i rogal lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te gowno ciagle, ktore powatarzacie, ze my jezdzimy przez pol miasta zeby sie do was dobrac to tez mnie rozpierdala, chyba ja sobie nie wybralem takiego spotu do gry co nie? wy oprocz gry w centrum to nic innego nie robicie wiec gdzie mialem was szukac? u was to jest tak motel - klub - salon pieknosci - vespucci - imprezy z simsami i nic wiecej

chuj, ze ten wasz hell gang sparchaciały to założeń już od dawna się nie trzyma i wy ta aplikacje byscie mogli rownie dobrze przeniesc do projektow ic albo branży rozrywkowej bo prócz jakiejś przewózkowej, gangsterskiej gadki z waszej strony, waflowania się z celebrytami i wożenia się po mieście, zgrywania bogów ulicy to nic innego nie robicie, mam w pizdzie, ze jestescie podpieci jako oficjalna organizacja bo hell gang to organizacja, ktora jest najdluzej - moze i jest najdluzej ale to co tam gracie to bardziej familiade przypomina i wzajemne wąchanie sobie rowa niż gra zgp czy tam gangu bo chuj wie tak naprawde co wy gracie tam

Edytowane przez negro
Trevlo lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huj że odgrywałeś /me pakuje im sie ciekawsko do fury a to ze rogal mial w to wyjebane bo sie waflujecie ooc i wiedzial ze nie masz zlych zamiarów to mnie malo obchodzilo, ja zagralem IC i nie mam sobie nic do zarzucenia w tym temacie xD miałeś giwere na dupie i mogłeś nas w każdej chwili odpulić wiec odbij od tej akcji już xD

ten cały ..beef" od poczatku byl podsycany ooc z waszej strony i tym ze jestescie waflami majac calkowicie wypierdolone w linie fabularna organizacji i nie miał nic wspólnego z tym z czystą grą in character

co do hell gang gowno wiesz o tym co gramy, mozesz sobie pierdolic swoje schizofreniczne glupoty bo nic co napisales nie jest prawdą xD

dostałeś plote o aktywnym ticket na twoja postać i zebrałeś szwadron śmierci którym wjechaliście na nasz motel licząc na to, że jak nas rozjebiesz to cała organizacja poleci na fck xD

po fck twojego wafla (pomine fakt że weszliście na postacie szeryfów i upierdalaliście w duecie postacie z hell gangu przez kilka dni ) napisałęś skarge w której plułeś się że nasze postacie powinny być martwe, że się nie zgadzasz z fck rogala (huj ze zaprzestalismy jakiejkolwiek gry w twoim kierunku skoro w twoim schizofrenicznym świecie nasze postacie powinny być martwe) a gdy ktoś robi to samo bo się nie zgadza po prostu z tym co zostało postanowione pierdolisz jakieś farmazony 

we wtorek wjechaliście w nas masowo zgaduje że to był twój pomysł i poszła plota że możemy mieć na ciebie wniosek, rozumiem ze po tym jak rogal dostał fck uznales ze tak musi być i dzień później również piszesz wniosek xD to jest już w kurwe śmieszne że jakikolwiek gamemaster na to przyzwolił skoro to od razu kurwi w chuj jak dzień wcześniej pojawia się skarga od ciebie w której już piszesz że wiesz o tym że mamy na ciebie ticket, a dzień później piszesz swój i on przechodzi mimo wiedzy ekipy na temat waszych kurewskich zagrywek xD 

nie wyobrażam sobie sytuacji w której gracz x dowiaduje się o wniosku na siebie OOC, dzień później pisze wniosek na gracza y i on zostaje akceptowany skoro to już na pierwszy rzut oka kurwi wiedzą ooc i nie ma nic wspólnego z fabułą o którą się tak plujesz wyżej w swoich postach i gamemaster powinien odrzucić taki ticket

a o tym skąd wiedzieliście gdzie będę ruszając hitsquadem? nawet nie chce tego poruszać bo czuje że wyszłyby tutaj kolejne kwiatki na wierzch xD

 

unknown.png?width=1089&height=612

Edytowane przez sivial
King Mess i Trevlo lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin