Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Lopez]sivial


mridoghoes

Rekomendowane odpowiedzi

unknown.png?width=1089&height=612

pozdro murmir, bo sam sie wyjebales z tym ze wiedziales o ticket, a dzien po tym jak nie udalo Ci sie nas ujebac na tym masowym wjezdzie z ktorego dorzucilem filmik i poszly ploty ktore w jakis sposob Ci potwierdzaly to napisales swoj ticket ktory kurwa jakim chujem przeszedl to nie mam pojecia xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"conajmniej" mówi o tym, że bazuję na tym co dowiedziałem się w grze podczas akcji, w której was załadowaliśmy, nie wiem od kiedy mieliście ten wniosek

 

zreszta, nawet napisalem, ze dowiedzialem sie o tym dopiero na akcji, ciezko bylo nie zobaczyc linijki, ktora napisal wasz gracz - mam udac, ze tego nie widzialem czy co? gralem swoje i udawalem, ze nie wiem o tym i chuj, mieliscie multum okazji mnie rozjebac nie rozjebliscie, ja w przeciwinstwie do ciebie prowadzilem normalna rozgrywke i wiedzialem, ze moge zostac rozjebany w kazdym momencie ale nie nie latalem caly czas z giwera w lapie w towarzystwie 20 goryli tylko prowadzilem normalna rozgrywke

Edytowane przez negro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unknown.png

(huj ze chodziło o to że zrobiliście na nas wjazd z którego cało wyszła tylko jedna osoba, a według regulaminu to skutkuje FCK dla was jeśli sie nie myle i o to chodziło, także nie chce nawet wiedzieć skąd wiesz o ticket na siebie i od kiedy on figuruje xD)

,,Ale już trudno, skupmy się na najważniejszym. W trakcie tej akcji dowiedziałem się, że na moją postać również napisany jest wniosek, który figuruję już jako klepnięty od jakiejś niedzieli."  ok to jest mój ostatni post tutaj, bo moim zdaniem wyłożyłem tutaj wszystkie potrzebne fakty żeby ktoś kompetentny uznał jakie tutaj poszło gówno i jakieś dziwaczne zagrywki OOC ema

prosze też członka ekipy o zamknięcie tematu żeby nie robić zbędnego offtopu, jak ktoś będzie miał coś sensownego do dodania to mu otworzycie

Edytowane przez sivial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ema, zaladowalem cie w gruba blete i chuj, nie zyjesz

licze, ze ktos ukroci wam to wasze cwaniactwo i nie granie na nie swoja korzysc bo to sie zaczyna robic strasznie slabe, nie tylko dla mnie ale rowniez dla innych

 

+ na chuj ty wyciagasz jakies zdania ze skargi, ktora jest pisana typowo ooc i nijak ma sie do tego co reprezentuje swoja postacia w grze

Edytowane przez negro
Hubiks lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, negro napisał:

no ema, zaladowalem cie w gruba blete i chuj, nie zyjesz

licze, ze ktos ukroci wam to wasze cwaniactwo i granie na nie swoja korzysc bo to sie zaczyna robic strasznie slabe, nie tylko dla mnie ale rowniez dla innych

 

+ na chuj ty wyciagasz jakies zdania ze skargi, ktora jest pisana typowo ooc i nijak ma sie do tego co reprezentuje swoja postacia w grze

kto narzeka? organizacje z ktorymi prowadzimy interesy i lajkują nam screeny (a nie bo simsujemy kurwa!!!! i nic innego nie gramy!!!! i huj ze twoj funfel jako lider tej org robil to codziennie i jego gra nie polegala na niczym innym niz graniu z toba, simpowaniu do znanej postaci modelki (za co tez podobno chcial mnie zabic bo mu ,,przeszkadzalem" x D) gracza ktorego nie chce w to wciągać i jezdzenia ze swoja simka Elaine Tiano) czy tylko ty i rogal? 

 

zamknijcie te apelacje i niech czeka na rozpatrzenie, bo robi się tutaj za duży burdel.

 

odp do posta niżej użytkownika negro:

,,to, że jakieś organizacje wam lajkują screeny to chuj mnie to obchodzi, z naszej perspektywy też byliście dobrymi partnerami biznesowymi, nikt nie chciał wojny, ale ty prowokowałeś to ciągle i masz teraz finał, leżysz rozjebany i kwiczysz na forum, że ci ludzika zablokowali"

przestań pisać swoje farmazony, bo ta cała sztama biznesowa została spierdolona przez ciebie po tym jak napierdoliłeś świętość naszego setu Robina Atlante na widoku innych znanych ludzi i stanąłem w jego obronie jako członek tego samego setu za co zostałem skarcony przez twojego ziomusia OOC (i to wlasnie od tej akcji zaczęło się łamanie fabuły organizacji przez twojego kumpla lidera, który mało tego, że Ci na to IC pozwolił (kumasz? jakiemuś randomowemu psowi z south central, napierdolić gościa z którym zna się od dzieciaka i razem przeżyli w chuj problemów? rozumiesz to?) to jeszcze sam nie zareagował i chciał zabijać za to lojalnego członka gangu. przypomne Ci, że za to zajebałeś mi godzine później sportowy samochód i próbowałeś mnie ściągnąć w pułapke na spot waszej organizacji i to był ostatni raz kiedy mieliśmy styczność z tobą ja czy hell gang, a wy od tamtej akcji wykonaliście dwa wjazdy na nas robiąc mass dm (ten we wtorek który zorganizowałeś myślac ze jak wiesz ze mamy ticket na Ciebie to jak nam wpadniesz i nasz ujebiesz wszystkich do bw to kazdy skonczy z FCK i drugi ten w którym z pizdy pojawił się hitsquad po mnie). przypomne Ci tylko, ze wszelkie ofensywne wjazdy zbrojne były organizowane przez ciebie, brałeś w nich udział, jebaliście całą organizacje hell gang strzałami, gdy my graliśmy to CAŁY CZAS personalnie, bo żadna inna postać prócz ciebie z hills gardens nie była nam wroga. nq

Edytowane przez sivial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, że jakieś organizacje wam lajkują screeny to chuj mnie to obchodzi, z naszej perspektywy też byliście dobrymi partnerami biznesowymi, nikt nie chciał wojny, ale ty prowokowałeś to ciągle i masz teraz finał, leżysz rozjebany i kwiczysz na forum, że ci ludzika zablokowali - szczerze? juz naprawde mam to gleboko w dupie czy ci odblokuja ta postac czy nie odblokuja, ja bym sie spalil chyba ze wstydu jakbym mial pisac apelacje o unck z wniosku, który gm zatwierdzili 

 

wiadomo, ze ty i twoi krwisci, ktorzy nie dają jebania, chyba tak to sie u was mowi, beda caly czas swiecie przekonani, ze kara jest nadana nieslusznie, ale tak naprawde to tylko wasza opinia bo gamemasterzy, ktorzy zerkneli na ta sprawe, przyznali mi racje - chyba nie dostalem tego wniosku z dupy, co? i temat ujebywania was z postaci sd tez zostal wyjasniony przez sebka i wyszlo tak, ze to tylko ty masz taki problem i snujesz taka teorie

 

tyle z mojej strony, zycze milego wieczoru

Hubiks lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dobra, prawda jest taka pejson, ze cie spalilem w grubej blecie do wora i chuj, dostales fck za zgoda gmow, ktorzy przenalizowali moj wniosek i nie zauwazyli w nim nic, co by nie umozliwialo w nim odjebanie twojej postaci,"

Nie wiem jak bardzo żyjesz w zamkniętej ale przysłowie "kłamstwo ubrane w dobre słowa staje sie prawdą" jest tu chyba najbardziej na miejscu. Sebek jako gm nie ma czasu analizowac całego twojego wniosku pod kątem trzepania logów sprzed ponad tygodnia a tak jak piszecie wyzej to pewnie nawet i trzech tygodni by potwierdzic to co piszesz w tickecie dlatego jest ta apelacja - by rozwiać wszystkie twoje matactwa które napewno pojawiły sie w tickecie by przekolorowac fakty na swoją strone i przedstawić postać Rowley Flanders w samych negatywach i łatwiej uzyskać zgode na fck tak naprawde nie mając racjonalnych powodów do wykonania takiego wniosku. 

"sprowadziles tu wszystkich swoich kolezkow, ktorzy pierdola od rzeczy ciagle to samo i nie maja nic istotnego do powiedzienia, kolejny raz powtarzam - nauczcie sie grac na swoja niekorzysc, dostales na dziure i chuj twoje banshee juz nie powroci"

Skoro według ciebie "pierdolimy to samo" cytując TWOJE WIADOMOSCI i racjonalnie oraz z kontrargumentami odpowiadamy na twoje posty więc jednakowo sam pierdolisz to samo ciągle nie wprowadzajac nic nowego do tematu całego konfliktu.

"a jak przyszlo co do czego ze zostales skopcony w grubej blecie jak dziwka na parkingu to wymyslisz WSZYSTKO zeby tylko wskrzesili twojego sima"

Nie wiem czy to nam siadła na głowe ta gra czy tobie, że wcielasz sie w swój internetowy charakter nawet w tematach ooc ale spoko podsumuje to tekstem "OK WEIRDO" 

"najsmieszniejsze jest tlumaczenie, ze wycofaliscie na mnie wniosek po tym jak pejson dostal fck xD, dam se leb uciac ze gdybym to ja lezal wczoraj rozjebany na vespucci gdzie szla cala wasza banda, to byscie mowili, ze wszystko jest w porzo i tak juz musialo byc, @King Mess niezle glupoty gadasz o tym oddaleniu wniosku jak wczoraj podobno chcieliscie mnie tam odjebac juz"

Naprawde nie musisz lac wody tylko by popierdolic, skoro nikt ci nie wbił ck, olał cie bo sie mijaliscie znaczy, że mieli cie w dupie, a nie PRAWIE CIE ZABILI, to kolejny raz pokazuje, że jedyne co potrafisz zrobic to koloryzowac czyjeś wypowiedzi/sytuacje na swoją korzyść by przychylniej cie ktos tam odebrał. I uswiadomie ci coś murmir bo nie wiem w jakiej bance zyjesz - To, że teraz piszą o cofnięciu fck nie znaczy, że postanowili to po zabiciu postaci pejsona, wow

"jest tak, krotka pilka, albo ty albo ja, rozjebalem cie i chuj, gra toczy sie dalej, gamemasterzy to klepnęli do narracji i tyle" 

Gra nie toczy sie dalej bo napierdoliłeś gówna i zachwiałes swiatem ic przez twoje koneksje OOC z rogalem co w późniejszym rozrachunku zaowocowało bezpodstawną śmiercią pejsona. Z chęcią poznam treść ticketu skoro tak bronisz swoich racji, że cały wniosek o fck postaci Rowley Flanders był pełen podstaw i prawdziwych argumentów bez matactw jak masz to w zwyczaju. I na jakiej podstawie snułeś wnioski w stylu "albo ty albo ja", oświeć nas bo aktualnie to ty rzucasz puste słowa bez poparcia.

"a te gowno ciagle, ktore powatarzacie, ze my jezdzimy przez pol miasta zeby sie do was dobrac to tez mnie rozpierdala, chyba ja sobie nie wybralem takiego spotu do gry co nie? wy oprocz gry w centrum to nic innego nie robicie wiec gdzie mialem was szukac? u was to jest tak motel - klub - salon pieknosci - vespucci - imprezy z simsami i nic wiecej"

Głupszego idiotyzmu w odbieraniu takiego argumentu nie słyszałem, już spiesze z wyjasnieniem
Odgrywamy metropolie, argument z jezdzeniem przez półmiasta obrazuje, że wy zamiast załatwiać konflikty w okolicy w której prowadzicie akcje przestępcze jeździcie uzbrojeni i dokonujecie morderstwa w biały dzień w dzielnicach w których aż roi sie od patroli, a jedyne co was chroni to to, że akurat nikogo nie było na duty z organizacji porzadkowych.

"chuj, ze ten wasz hell gang sparchaciały to założeń już od dawna się nie trzyma i wy ta aplikacje byscie mogli rownie dobrze przeniesc do projektow ic albo branży rozrywkowej bo prócz jakiejś przewózkowej, gangsterskiej gadki z waszej strony, waflowania się z celebrytami i wożenia się po mieście, zgrywania bogów ulicy to nic innego nie robicie, mam w pizdzie, ze jestescie podpieci jako oficjalna organizacja bo hell gang to organizacja, ktora jest najdluzej - moze i jest najdluzej ale to co tam gracie to bardziej familiade przypomina i wzajemne wąchanie sobie rowa niż gra zgp czy tam gangu bo chuj wie tak naprawde co wy gracie tam"21:41 09.04.2021

To tez już ci wyjasnie, w jednej wiadomosci sam sobie zaprzeczasz co jest nadwyraz smieszne bo próbujesz zgrywac kogoś o wielkim przeświadczeniu swojej racji i krytykujesz naszą gre, a więc - 
Odgrywając gang z ghetta i ludzi którzy poprzez koneksje w przemyśle muzyczny tj (ja lecik w największym stopniu) wyroślismy do takiego poziomu, że za pieniądze z muzyki możemy sponsorować set a dzięki swoim kontaktom możemy wprowadzać nasze narkotyki(jako jedna z dwóch organizacji posiadamy kokaine która jak dobrze wiemy powszechnie jest rozchwytywanym narkotykiem w takich środowiskach jak branża rozrywkowa). 
Dlatego nasza gra jak ty to trafnie ująłeś ZGP polega na przemyslanych ruchach, inwestycjach w legalne przedsiębiorstwa, obracanie sie w środowisku celebrytów etc
tl;dr tego wyżej
Gangsterska gadka - postacie gangsterów które z ulicy wyszły na szczyt nadal będa miały swoją gadke z ulic
Waflowanie sie z celebrytami - biznesowe spojrzenie, najlepsze miejsce na zbyt duzych ilosci narkotyków
Wożenie sie po miescie - To w koncu sie wozimy po mieście czy simsujemy z celebrytami po intkach? < musialem zagrac argument w twoim stylu bo bym nie był sobą
Zgrywanie bogów ulicy - tu posłuze sie twoim cytatem "hell gang to organizacja, ktora jest najdluzej" co również przekłada sie na koneksje ic dzieki którym możemy sie tak zachowywać.

"conajmniej" mówi o tym, że bazuję na tym co dowiedziałem się w grze podczas akcji, w której was załadowaliśmy, nie wiem od kiedy mieliście ten wniosek"

https://media.discordapp.net/attachments/830072189079912489/830105504659144754/unknown.png < to jedyna wiadomość z tamtej akcji na której mógłbyś bazowac, a mimo wszystko nie wnioskuje sie z niej o tickecie na fck, pomijam fakt, że wiadomość ta ZOSTAŁA SPROSTOWANA od razu u whispera na pw.
https://media.discordapp.net/attachments/561644126043373592/830160650490871858/unknown.png < Tutaj widac jak juz nawet łukasz pisze, że ty nawijasz, że jest na ciebie fck więc prosze skończ siać zidiocenie i nie kręć już makaronu

zreszta, nawet napisalem, ze dowiedzialem sie o tym dopiero na akcji, ciezko bylo nie zobaczyc linijki, ktora napisal wasz gracz - mam udac, ze tego nie widzialem czy co? ^ poniekąd ten skrin wyżej równiez odnosi sie do tego więc no przestań krecić bo widac tam czarno na bialym, że pisze "PADLISCIE TUTAJ" a nie "FCK BO MAMY NA WAS TICKET" I jestem dumny, że wczesniej nie uzyłem tego skrina bo teraz sam sie po prostu wpierdalasz stary.

"wiadomo, ze ty i twoi krwisci, ktorzy nie dają jebania, chyba tak to sie u was mowi, beda caly czas swiecie przekonani, ze kara jest nadana nieslusznie, ale tak naprawde to tylko wasza opinia bo gamemasterzy, ktorzy zerkneli na ta sprawe, przyznali mi racje - chyba nie dostalem tego wniosku z dupy, co? i temat ujebywania was z postaci sd tez zostal wyjasniony przez sebka i wyszlo tak, ze to tylko ty masz taki problem i snujesz taka teorie"

Kolejny raz napisze, jeżeli jestes święcie przekonany, że twój wniosek nie był przekoloryzowany udostępnij go do opinii publicznej albo chociaz mi na prywatnej wiadomosci i zweryfikuje czy to co tam nasmarowałes było w 100% autentyczne.

King Mess, igvs, sisi i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kolejny raz napisze, jeżeli jestes święcie przekonany, że twój wniosek nie był przekoloryzowany udostępnij go do opinii publicznej albo chociaz mi na prywatnej wiadomosci i zweryfikuje czy to co tam nasmarowałes było w 100% autentyczne.

chętnie bym zobaczył wniosek na moją postać i jakie zawarliście tam powiązania z Gabriel Beaudoin, prócz tego, że mówiliśmy sobie siema i kilka raz robiliśmy crusin po mieście wspólny - powód godny odjebania mojej postaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że od tego momentu każdy jeden post niewnoszący nic do apelacji będzie nagradzany moderacją. Osoby, które kierowały wyzwiska w stronę innych użytkowników zostaną niebawem ukarane. Jeśli prowadzicie dyskusję to róbcie to na poziomie, to nie zwierzyniec. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przetrzepałem z nudów skarge w/w negro aka murmir, który dorwał na mnie ticket. już w tamtej skardzie pisał, że wie dokładnie o tym, że jest na niego ticket, mało czego, podaje nawet date od kiedy on jest zaakceptowany xD w ten sam dzień wykonał na nas masowy wjazd licząc na to, że z wiedzą o tym że mamy na niego ticket nasze bw skończy się FCK dla nas, ale się przykro pomylił.

unknown.png?width=1089&height=612

 

2.  rzekomo ticket został napisany po tym jak postac gabriel bedouin została zamordowana, bo wówczas domyślono się że na Cornell Mays również jest wyznaczone zielone światło

Screenshot_20210409-222510_Discord.jpg

 

3. Post gracza Hell Gang napisany w środe o godzinie 13:40 w którym poszła informacja o potencjalnym ticket na jego postać.

unknown.png?width=1089&height=612

4. Screenshot_20210409-225344_Discord.jpg

 

To nie powinno tak wyglądać, że gracz x dowiaduje się drogą OOC o ticket na siebie, próbuje to wykorzystać organizując mass DM wbrew regulaminowi chcąc wbicia FCK organizacji która wystawiła ticket, a w momencie w którym się to nie udaje pisze skarge w wyniku której wychodzi, że jest aktywny ticket na jego postać, chwilę po skardze zostaje wystawiony ticket FCK który przechodzi. Pierwsza próba zawiodła to zezwolono na drugą mając świadomość krzywych zagrywek robionych ze strony gracza murmir? Rozumiem, że to odpowiednie podejście akceptować ticket, który gdyby nie ta wiedza w życiu by nie powstał, bo został napisany dwie godziny po tym jak dobitnie przekazano o tym, że jest aktywny ticket na niego xD Skoro miał takie poważne powody to dlaczego ticket powstał dopiero po skardze wytoczonej przez niego? To wygląda jak jawne przyzwalanie na wplątywanie wiedzy OOC i to jeszcze w tak ważnych aspektach rozgrywki przestępczej jak tickety FCK, gdzie gamemaster nie powinien przyzwalać na takie zachowania i surowo je zabraniać.

King Mess lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, sivial napisał:

przetrzepałem z nudów skarge w/w negro aka murmir, który dorwał na mnie ticket. już w tamtej skardzie pisał, że wie dokładnie o tym, że jest na niego ticket, mało czego, podaje nawet date od kiedy on jest zaakceptowany xD w ten sam dzień wykonał na nas masowy wjazd licząc na to, że z wiedzą o tym że mamy na niego ticket nasze bw skończy się FCK dla nas, ale się przykro pomylił.

unknown.png?width=1089&height=612

 

2.  rzekomo ticket został napisany po tym jak postac gabriel bedouin została zamordowana, bo wówczas domyślono się że na Cornell Mays również jest wyznaczone zielone światło

Screenshot_20210409-222510_Discord.jpg

 

3. Post gracza Hell Gang napisany w środe o godzinie 13:40 w którym poszła informacja o potencjalnym ticket na jego postać.

unknown.png?width=1089&height=612

4. Screenshot_20210409-225344_Discord.jpg

 

To nie powinno tak wyglądać, że gracz x dowiaduje się drogą OOC o ticket na siebie, próbuje to wykorzystać organizując mass DM wbrew regulaminowi chcąc wbicia FCK organizacji która wystawiła ticket, a w momencie w którym się to nie udaje pisze skarge w wyniku której wychodzi, że jest aktywny ticket na jego postać, chwilę po skardze zostaje wystawiony ticket FCK który przechodzi. Pierwsza próba zawiodła to zezwolono na drugą mając świadomość krzywych zagrywek robionych ze strony gracza murmir? Rozumiem, że to odpowiednie podejście akceptować ticket, który gdyby nie ta wiedza w życiu by nie powstał, bo został napisany dwie godziny po tym jak dobitnie przekazano o tym, że jest aktywny ticket na niego xD Skoro miał takie poważne powody to dlaczego ticket powstał dopiero po skardze wytoczonej przez niego? To wygląda jak jawne przyzwalanie na wplątywanie wiedzy OOC i to jeszcze w tak ważnych aspektach rozgrywki przestępczej jak tickety FCK, gdzie gamemaster nie powinien przyzwalać na takie zachowania i surowo je zabraniać.

a to jest zabawne akurat bo jeszcze niedawno pisaliście, że wiem o wniosku od conajmniej niedzieli a teraz nagle, że wiem dopiero od 13:40 w środe

 

ile jeszcze bedzie teorii spiskowych i farmazonów??

Hubiks lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to Ty tutaj rzucasz jakieś teksty cwaniaka o banshee myśląc że mnie to dotyka w jakiś sposób hahha

napisales ticket dzień po tym jak Ci potwierdzono że jest również na Ciebie, wcześniejsze próby zajebania mnie i wykorzystywanie do tego wszystkiego co możesz OOC (swojego kumpla jako lidera naszej organizacji, MG polegającego na próbie uprzedzenia nas po tym jak dostałeś cynk że jest ticket I myślałeś że jak nam przyjedziesz wszystkim wjebac bw to będzie ok xD)

i jesteś zdziwiony że ktoś się nie zgadza z tym?

chuj że w tym tickecie pisałeś pewnie powody sprzed tygodnia/dwóch i wszystko co tam napisałeś było reakcja na twoje czyny, bo przypominam Ci to od twojej akcji /me ładuje się im ciekawsko do fury zaczął się cały smród i ja nie atakowałem Cię pierwszy a po tych twoich organizowanych na CAŁĄ NASZĄ ORG wjazdach murzynów jadących pół miasta żeby postrzelac przez konflikt personalny 1 na 1 odechciało nam się kompletnie gry z Tobą

zajebano rogala i zaczęliśmy mieć wyjebane w Ciebie przez to ile smrodu ooc razem zrobiliscie (kolesiostwo, kwaszenie wewnątrz naszej organizacji, wyrzucenie nam klubu w zemście do archiwum, jeżdżenie za nami na postaciach szeryfow i czekanie na okazję żeby się dojebac do nas) i po prostu nie chcieliśmy z Tobą podejmować już żadnej interakcji i grać swoje, na vespucci nikt nie chciał Cię odpulic bo mieliśmy wyjebane już w Ciebie mimo ticketu i możliwości xD

odchciało nam się prowadzenia konfliktu który już dawno przestał mieć jakiekolwiek podłoże fabularne a zaczął być typowo wojenką OOC i proba wbijania zawistnych szpileczek na każdy możliwy sposób 

zarówno ja, jak i cała organizacja trzymamy się zdala od takich zachowań i nie chcieliśmy mieć z nimi nic wspólnego ani na nie odpowiadać bo w chuju mamy grę z kimś kto wrzuca swoje emocje ooc do gierki i próbuje innym psuć pozytywny vibe rozgrywki 

a to że gamemaster przyzwolil na coś takiego mimo że to już były typowe kurestwa ooc, typowo toksyczne zachowania i akceptowal ticket ofiary napisany dzień po tym jak dowiedziała się o wniosku na siebie z PUBLICZNEJ SKARGI jest dla mnie w kurwe nieprofesjonalnym zachowaniem i zezwoleniem na przenoszenie OOC do rozgrywki fabularnej efektem czego jeden gracz został dopierdolony a Ty pokazałeś w tej apelacji tym co pisałeś ze tu nie chodziło o grę IC, bo teksty typu

,,zostałeś zajebany jak dziwka"

,,nabilem Cię w grubą blete i kwiczysz teraz"

,,złożymy Ci się na nowe banshee nie pękaj"

jasno mówią o tym jakie miałeś parcie ooc żeby wbić szpile i robiłeś wszystko co możesz żeby w jakiś sposób uderzyć we mnie czy w nasza organizacje x D

i jestem zdziwiony że gamemaster widząc ile tutaj jest smrodu i kurestwa ooc nie udostępnił nadal treści ticketu żeby go ze mną zweryfikować, bo jestem pewien że każdy powód tam był w kurwe naciagany i mógłbym obalić cały ten ticket w ciągu 10 minut xD

Edytowane przez sivial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płacz dalej o fck, które było w stu procentach słuszne i jak najbardziej poprawne, wymyślaj kolejne farmazony, które są tylko twoimi domysłami (przedstaw chociaż jeden rzetelny dowód, którego nie da rady obalić i będzie na twoją korzyść, bo każdy twój argument to FARMAZON, który nawet nie ma ŻADNEGO PODPARCIA) od kilku postow ciagle wypisujesz te same glupoty, ze wiedzialem o wniosku, z którego sami się wysprzęgliliście i tak naprawde to chuj cie to boli kiedy napisałem na ciebie wniosek, co to zmienia? i tak miales zostac kasowany już wcześniej przeze mnie ale czekałem czy nie odpierdolisz jeszcze jakiejś głupoty. I tak jak ci powiedziałem, to co zrobiłeś dotychczas, wystarczyło żeby @Sebek akceptował mój ticket

 

/me ładuje się im ciekawsko do fury 

to jest farmazon, którego nawet nie ma w logach, niech ktoś se to sprawdzi i zobaczy x D

Edytowane przez negro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah no odjebałem w chuj dużo, raz Ci zajebalem z giwery w łeb żebyś nam nie wpakował kulki w plecy za co dostałem potem od Ciebie i twojej organizacji salwe, odpowiedziałem tym samym w Ciebie, a z dwa tygodnie później moja postać stanęła w obrobie Robin Atlanta (uwaga! świętości setu którego pozwolił napierdolic rogal który był tam IC ze względu na waszą relację ooc) i to był ostatni raz kiedy mieliśmy jakąkolwiek styczność 1 na 1. ty od tamtej sytuacji z robinem atlanta wykonales wobec mnie i/lub całej organizacji conajmniej trzy ofensywne akcje na które nie odpowiedzielismy ani razu xD

 

1. jego postać pakowała nam się ciekawsko do fury gdy byłem z rogalem ic, miał giwere na dupie więc go ogluszylem chroniąc dupe liderowi ic
2. zostałem za to później rozstrzelany
3. odpowiedziałem tym samym po upływie czasu
5. wjechal z całą swoją organizacja na nasz motel i rozjebal pół naszej org na co nie odpowiedzielismy
6. po około dwóch tygodniach cornell mays zaatakowal przy mnie i rogalu świętość setu Robin Atlanta w efekcie czego stanąłem w jego obronie
7. godzinę po tej akcji ukradł mi sportowy samochód i próbował mnie ściągnąć w pułapkę i odgrazajac się przez telefon
8. We wtorek wykonał na nas ponownie masowy wjazd ze swoją organizacja na co również nie odpowiedzielismy

9. w środę wychodzi na jaw info o ticket na jego głowę i trzy godziny później sam pisze swój wniosek który przechodzi x D

to dokurwione powody miałeś Ci powiem, planowales moje zabójstwo od tej akcji która uwaga! akcja z pobiciem atlanty miała miejsce w niedziele, tak jak to że gracz naszej organizacji na @ napisał PODESLIJ MI TE SSY zaraz po tym jak zajebales mi ic fure i chciałeś mnie ściągnąć w pułapkę. dziwnie to się łączy z faktem że akurat piszesz w swojej skaedze że nasz ticket leży od niedzieli i akurat wtedy w grze był twój przyjaciel rogal który miał dostęp do @ no nie? 

jeśli gracz ciągle się dopierdala do organizacji, wykonuje wielokrotnie zorgsnizowane masowe wjazdy na na CAŁĄ NASZĄ organizację, a potem pisze we wniosku no bo mnie raz uderzył za co go rozstrzelalem i potem stanął w obronie członka setu którego napierdalalem w jego obecności i takie powody są wystarczające żeby puścić na kogoś wniosek i on przechodzi to pozdro bo to znaczy ze gracz który ciągle wykonuje akcje ofensywne (bez odzewu z naszej strony) może od tak dostać ticket 

nadal twierdzę że argumenty w twoim wniosku były naciagane i podkoloryzowane i byłbym w stanie je obalić w ciągu 10 minut

nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w dyskusję bo nie od tego jest ta apelacja, uważam I będę uważał że twój ticket raz, że był w chuj krzywy ze względu na sytuację ze skarga I tak dalej, a także sytuacje zawarte w nim są mocno naciagane i nieprawidlowe.

to mój ostatni post tutaj.

/edit down; 

a wy wjebaliscie się fura w budynek i spierdoliliscie do intkow, co to ma do rzeczy w ogóle xD

Edytowane przez sivial
King Mess lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin