Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/whisper] Evorias


Evorias

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3997-evorias/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Mohammed Alfashi - ban na cale konto
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: 
Krycie multikonta
Członek ekipy nakładający karę: whisper
Wyjaśnienie sytuacji: A więc tak otrzymałem propozycję zrobienia imprezy w Havanie i poprowadzenia całego lokalu, gdy ogarniałem kogoś kto mógłby zagrać w sobotę to odezwał się do mnie na discordzie gość o nicku Tony, że jeśli mu udostepnie streama i dam muzykę to zagra za darmoszke żeby się zaprezentować więc się zgodziłem. Poszedłem sobie w afk i po jakiś 10 minutach od jego wejścia gdy odpaskowałem grę patrzę a tu 3 wiadomości od 3 różnych supporterów że jakaś remiza, nie wiadomo co a nie wiem co przez kogo jest uważane za remizę bo polskiej muzyki tam nie było na pewno. Napisano do mnie, że rzuca jakieś dziwne teksty i "Jak to sie nie zmieni to usuwamy biznes, panel" więc napisałem do niego znów, aby nie robił remizy cokolwiek przez to rozumieć. Również mu napisałem, że pewnie chodzi o jakieś jego teksty i żeby nie prowadził tego w tak agresywny sposób. Był spokój przez 5 minut i znowu napisano do mnie kto tu gra więc powiedziałem, że Tony. Dopytywano mnie o jego id więc przekazałem informację, którą dostałem na discordzie od Tonego "Nie dam rady wejść do gry bo mam za duże lagi". Po chwili Grenade do mnie napisał żebym "Nie robił go w chuja bo to Nemesio Brigante" więc mu napisałem, że zaraz mu sprawdzę jaki ma nick w panelu i podałem mu "Tony Scarpa" po chwili przyszedł ktoś z administracji i zrobił dopiero remiza 2002 puszczając to już jest koniec a potem mnie zbanowano za "krycie gościa na mk". Dowiedziałem się o tym, że to on dopiero gdy zostałem sam zbanowany i mnie przepraszał na discordzie, że mnie oszukał. Wcześniej nie miałem pojęcia o tym, że on to on. Gdybym kogokolwiek krył to bym nie podawał jego nicku w grze, a współpraca z mojej strony była jak najbardziej. Dodam na końcu, że w sposobie prowadzenia przez niego imprezy nie widzę nic złego bo taki ma po prostu styl bycia ooc i pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Polskiej muzyki nie było bo to nie jest problemem ale jak mamy zmieniać charakter gościa i  jego sposób bycia pod to żeby administracja była zadowolna i żeby był "klimacik" to ja dziękuje za taką PRZYJEMNOŚĆ Z GRY. Mamy się tu bawić czy traktować to jak drugie życie? Na chacie IC też piszemy po polsku, a nie po angielsku i mamy to uznawać za "brak klimaciku" i remize bo w remizie też się gada po polsku? Teraz żeby nie było nie jest to nic ofensywnego w strone tej osoby, ale DJ BI BI BLEJD również gada przeróżne teksty podczas swoich audycji typu "WJEŻDŻAM W TĄ DZIWKEEEE" albo "KRZYCZYMY RAZEM JEBAĆ TO I TO I TO" i jakoś nie ma problemu, rozumiem że impreza została przerwana przez jego ban, ale doczepianie się od początku do niego o robienie remizy to zwykła przesada. Pojawiło się pare niezadowolonych osób, którym nie przypadło to do gustu to nie trzeba siedzieć w środku i można opuścić lokal, nikt tam na siłe nie był przetrzymywany, a osoby, którym się podobało, a było ich sporo widząc po reakcji zakończenia imprezy na /b gdzie dość sporo osób pisało, że najlepsza impreza, żeby nie kończyć i różne tego typu akcje. Moim zdaniem każdy gra po to żeby się pobawić, pośmiać, odciąć od rzeczywistości a nie tworzyć z tego drugą rzeczywistość, ale to tylko i wyłącznie moja opinia, jak ktoś ma inną to uszanuje. Pozdrawiam i może do zobaczyska! 🤩
Ewentualne screeny/świadkowie: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej z tej strony nemesio brigante naczelny szkodnik odwalacz i wszystko co najgorsze na tym serwerze zrobilem klienta pod chuj tak zwany zaoferowalem sie z mulciaka ze mu zagram za frajer po tym jak sie zglosil do prowadzenia klubu havana no co tu wiecej bede gadal dupa mnie piekla ze po moim banie taka pizda odchodzi i nic sie nie dzieje podlapalem lekkom wczute w ten klubik i bolalo lekko jak sie patrzylo ze jest pizda totalna a klienta wzialem z przyczajki on na nieswiadomce totalny zajarany jak polak piecsetkom kocham was wszystkich i kocham ten serwer a to ze jestem powaznie niepowazny to inna kwestia jestem nieszkodiwy przysiegam pozdro dla wszystkich przepraszam ze jestem jaki jestem nigdy nie chcialem zle jak komus spierdolilem gierke rozgrywke rozrywke to przepraszam grenade ciebie tez za ten rejdz ale wiedz ze to bylo powaznie niepowazne co prawda lekko mi cisnienie podniosles ale cie kocham to co robicie jest piekne huj ze mną odbanujcie goscia bo mi go szkoda i teraz juz mnie dupa nie piecze tylko serce boli ze sie tak kurewsko chujowo zachowalem w stosunku do gosteczka nie spodziewalem sie ze ręka regulaminu bedzie az tak bezlitosna jeszcze raz wielkie pozdro i zycze wszystkim wszystkiego co najlepsze bawcie sie tym co macie bo po to to macie.

Edytowane przez getopardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akceptuję. Nikt raczej nie jest w stanie na 100% stwierdzić, czy faktycznie go kryłeś, czy nie, ale czy rzeczywiście coś takiego jest wystarczającym powodem do tak surowej kary? Moim zdaniem nie, bo nikomu nie stała się krzywda. Potraktuj tą kilkudniową przerwę od gry jako ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin