Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Forum/Dalton] Kartku


Fallen123

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Link do Twojego konta globalnego:[/b] https://forum.v-rp.pl/profile/51-kartku/
[b]Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.)[/b] Ban
[b]Powód nałożenia kary:[/b] Spam (wiem że coś jeszcze było ale nie wyświetla się) 
[b]Członek ekipy nakładający karę:[/b] Dalton
[b]Wyjaśnienie sytuacji:[/b] Nie wyrażę tutaj skruchy ani nie napiszę jakie popełniłem przestępstwa, bo większość sytuacji sprzed roku była zmanipulowana przez Daltona i kilku
innych ekipowiczów. Najbardziej szczerze - daliście wtedy dupy po całości, serwer leżał i kwiczał a poza wmawianiem wszystkim że start nadchodzi "wkrótce" wiele się nie działo,
gracze z tego powodu zaczęli hejtować serwer i się buntować. Do hejtera ja nie należałem, pisałem otwarcie co sądzę i miałem 100% rację, kara została nadana bez żadnego poparcia dowodami
czy czymkolwiek, a ja zostałem uznany za hejtera mając własne zdanie. Działo się wtedy to na co zasłużyliście, a ja jestem jedną z kolejnych ofiar braku profesjonalizmu.
Zakładając że serwer wystartuje, chciałbym zagrać i zobaczyć na co czekaliśmy tyle czasu, nie na MK. Niech apelacje sprawdzi osoba logicznie myśląca, potrafiąca wyciągać logiczne
wnioski. Pozdro.

 

konto stworzone na potrzeby apelacji

vigua, NoobDMG, bajtek i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, odrzucam. O ile masz rację co do kondycji serwera, to sposób, w jaki objawiałeś swoje niezadowolenie nie był spoko. Powyższą apelacją dajesz nam do zrozumienia, że nie widzisz niczego złego w takim zachowaniu. Nie banuję MK byś mógł napisać apelację jeszcze raz. Nie uważam, że zasłużyliśmy na hejt. Na konstruktywną krytykę jak najbardziej, ale nie hejt.

mjd, DIMITRI i OWl lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamknąłeś tematu to skorzystam z okazji i się wypowiem.

 

1. "O ile masz rację co do kondycji serwera, to sposób, w jaki objawiałeś swoje niezadowolenie nie był spoko."

- Nie wiem czy dobrze pamiętasz co się wtedy działo, ale nie ja byłem tym który hejtował, a zostałem wrzucony do jednego wora ze wszystkimi.

Dla dobrego przykładu, ci którzy serwer hejtowali najbardziej po niedługim czasie siedzieli w ekipie, tego samego serwera, wiadomo kto ich "oczyścił".

 

2.  "Powyższą apelacją dajesz nam do zrozumienia, że nie widzisz niczego złego w takim zachowaniu."

- Absolutnie nie widzę żadnych przeciwskazań aby publicznie wypowiadać się na temat tego co na serwerze jest do poprawy, ale to Was bolało słuchanie prawdy (nie było hejtu, nie z mojej strony), i wracając do punktu pierwszego, wrzuciliście mnie do jednego wora, a nie wiem czy dobrze pamiętasz kto był tym któremu zależało aby serwer miał graczy, i kto sprawił że discordowe

community jakkolwiek odżyło. Dalsza historia to już tylko i wyłącznie Wasza historia, w której ja nie brałem udziału.

 

3. "Nie banuję MK byś mógł napisać apelację jeszcze raz. Nie uważam, że zasłużyliśmy na hejt. Na konstruktywną krytykę jak najbardziej, ale nie hejt."

- Pomimo tego że hejtu się wypieram, to jak najbardziej na niego zasłużyliście za mydlenie oczu przez tak długi czas. Chyba czas aby coś zmienić i pokazać że te zmiany nastąpiły, co?

Ty, jak i reszta musicie wynosić sami jakieś wnioski i analizować takie sytuacje jak moja. Nie będę kłamał, napisałem w apelacji całą prawdę, do hejtu się nie przyznaję, a jeśli chcesz

mnie zmusić do kłamstwa pisząc apelacje wbrew sobie - zbanuj i MK, bo zawsze byłem do bólu szczery i teraz też będę. Oczywiście możesz też udowodnić że faktycznie do jakichś 

zmian/przemyśleń w działaniu ekipy doszło, i nie tkwicie w takiej samej bezradności co kiedyś. Pozderki.

 

GameKryst lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin