Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Lopez] jermaine


jermaine

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/4952-jermaine

 

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jeremy Shawn

Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) Ban

Powód nałożenia kary: Troll, odwalacz, rdm

Członek ekipy nakładający karę: Lopez 

Wyjaśnienie sytuacji: Witam, sytuacja wyglądała tak, że ktoś we mnie wycelował w klubie jak moja postać podrywała laski, więc wróciłem z siekiera mu dać do zrozumienia i zaczęła się rozpierducha,  ludzie w klubie zaczęli się nawzajem bić i jak dostawałem lute od kogoś to mu oddawałem samoobrona ale rozumiem swój błąd, nie powinienem tego robić i bardzo przepraszam nie wiem co mi wtedy odwaliło żeby wejść do klubu z siekiera, było to moje pierwsze przewinienie.

Ewentualne screeny/świadkowie:

Edytowane przez jermaine
gangos, sloszon, Robero i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie łżyj, od początku szukałeś dymu wbiłeś BW a potem wyszedłeś i wróciłeś z siekierą naparzając kogo popadnie, a strzelać zaczął koleś żeby zakończyć to odwalanie przed przyjściem kogoś z administracji żeby cię wywalił.  W 1000% zasłużony ban  i świadkami jest całe wypchane klientami Natty Roots. Ja bym mu jeszcze dowalił brak możliwości apelacji.

Przejżyjcie mu logi z 6 minut przed banem tam gdzie zaczął walić teksty "o lubienu małych dziewczynek"

Edytowane przez Marduk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin