Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Amerikano, Ollie oraz Anti ] KarreX


KarreX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2836-karrex/?tab=game

Nazwa postaci na którą nałożono karę:  Nathalie Molly
Rodzaj kary: Warny oraz kick'i
Powód nałożenia kary: Anty-Afk oraz omijanie anty-afk.
Członek ekipy nakładający karę: Amerikano, Ollie oraz Anti
Wyjaśnienie sytuacji: Te warny za "anty-afk" były spowodowane siedzeniem na /v tuning i sprawdzaniem dostępnych części. Dodatkowo zbugowany skrypt ANTY-AFK podczas którego często po odejściu od komputera wyskakuje komunikat o treści "Już nie jesteś AFK" mimo że nie ma Cię nawet w pokoju 🙂
Ewentualne screeny/świadkowie:  Do ostatniego Kicka od Amerikano o treści "Afk w pojeździe innego gracza od godziny" mam świadka który mnie sam zgłosił. Dzwoniłem do niego na telefon że nie dam rady wrócić do gry ponieważ byłem poza domem i miałem dość ciężką sytuację prywatną która uniemożliwiła mi powrót do domu.
Chciałbym apelować od wyżej wymienionych kar ze względu na to że owe kicki oraz warny uniemożliwiają mi dołączenie do frakcji gdyż liderzy frakcji nie są przychylni do graczy z historią logów.
Krótko mówiąc chce mieć czyste karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii tego kicka za AFK w moim aucie, jak najbardziej otrzymałem taki telefon - nie mam KarreX'owi tego za złe, poprosiłem amerikano o nadanie kicka ponieważ nie widziałem innej możliwości pozbycia się go z pojazdu, co było dość problematyczne. (Nie miałem możliwości odrespienia pojazdu czy też wzięcia na miejsce Karrexa innego z graczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny warn jaki otrzymałeś został nadany 2 tygodnie temu i to za coś zupełnie innego. Dobrze rozumiem, że apelujesz od kicka za "afk w pojeździe innego gracza od godziny" sprzed tygodnia oraz kicków za omijanie statusu sprzed 2 miesięcy czy jestem już zbyt śpiący i źle widzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z punktem 3 regulaminu apelacji od kar "nie można apelować od warna i kicka - takie apelacje zostaną automatycznie odrzucone", tak więc przenoszę temat do archiwum. Dobrej nocy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin