Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Kancelaria prawna] Brown Lawyer


BartusP

Rekomendowane odpowiedzi

 

NIKcD79.jpg



Historia Brown Lawyer

Brown Lawyer kancelaria prawna otwarta przez Hugo Brown, prawnika który przeprowadził się początkiem roku do Los Santos po ukończonych studiach prawniczych w Liberty City. Początkowo porady udzielane przez Hugo były dość okrojone przez brak doświadczenia oraz udzielanie porad za pomocą internetu, lecz widząc zainteresowanie Jego usługami zainwestował swoje oszczędności otwierając kancelarie na Del Perro. Od momentu otwarcia kancelarii w nowej lokalizacji dołączył również kolega z studiów Hugo, który przyczynił się do wzrostu popularności oraz rozwinięcia się Brown Lawyer. Po wyjeździe na kurs managerski Hugo uzyskał certyfikat managera, tym samym wprowadzono do usług kancelarii możliwość podpisania umowy w której kancelaria przejmie obowiązki managera. Firma w połowie kwietnia zyskała dużą sławę jako, że kilka lokalnych kancelarii zostało zamkniętych ma szanse pochłonąć cały rynek Hrabstwa Los Santos.

Usługi Brown Laywer

Współprace krótkoterminowe:

  • sporządzanie umów oraz dokumentów,
  • sprawdzanie umów oraz dokumentów,
  • reprezentowanie firm oraz osób fizycznych,
  • porady prawne,

Współprace długoterminowe:

  • prowadzenie wszystkich spraw firm/korporacji/osób fizycznych,
  • reprezentowanie firm/korporacji/osób fizycznych,
  • również inne nieokreślone sprawy niewymienione w punktach

Management:

  • reprezentowanie spraw klienta,
  • prowadzenie spraw klienta,
  • poszukiwanie ewentualnych współprac dla klienta,

 

Kontakt:

Prawnik / Właściciel:
👔 Hugo Brown ☎️ 396-638  📨[email protected] ((PW))
👔 Nicholas Satterfield ☎️ 735-152📨[email protected] ((@Garrett))
Numer konta bankowego:
💵 1791017090


Lokalizacja Brown Lawyer

 

keOAT0g.png
WO7rIgt.png

Notatka OOC:

Hej z tej strony BartusP, znów ja i znów kancelaria. Jeśli zapytacie dlaczego? Odpowiedź jest prosta, jeśli jest się w czymś dobrym trzeba starać się pomagać innym! Po doświadczeniach z pierwszej kancelarii wyciągnąłem wnioski co mogłem poprawić w swojej grze, gdzie mój poziom RP odstawał od wymaganej przez pewne osoby. Dlatego Brown Lawyer będzie udoskonaloną wersją Rebel Lawyer. Dodatkowo od razu otwieram dział managerki w kancelarii. Dlaczego? Wiele osób podczas prowadzenia poprzedniej kancelarii pytało czy nie zechciałbym pomóc im w tej sprawie. Na początku dość mocno się od tego broniłem, bo nie znałem tematu. Jak się okazało nie taki wilk straszny, z pomocą osób z branży rozrywkowej otworzyłem się na tą dziedzinę. Z racji tego, że wiele osób prosiło mnie i zachęcało do powrotu od tygodnia do grania prawnika na innej postaci, właśnie to robię. Nie długo przekaże wam dodatkową informacje, w której zamieszczę kto zostanie moim pomocnikiem, osobą która przejmie część moich obowiązków i pomoże prowadzić ten projekt! Do zobaczenia w grze! 😉

Edit.
W każdą niedziele będzie dodawany post, w którym będą zawierane wszystkie informacje z gry IC oraz kilka screenów! 😉

 

Edytowane przez BartusP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy tydzień działa kancelarii był dość intensywny, kilka ciekawych rozmów z znanymi osobistościami okazały się dość owocne i kancelaria zaczyna już działać.

**14.04.2021r. W godzinach wieczornych w kancelarii doszło do spotkania między Hugo Brown a Loganem Moreau. Rozmowa dotyczyła podpisania współpracy między kancelarią a Moreau, aby to właśnie nowa kancelaria była przedstawicielem młodego zawodowego kierowcy. Podczas rozmowy ustalono już pierwsze działania, które kancelaria podejmie w najbliższym czasie.**

**15.04.2021r. Tego dnia w kancelarii doszło do drugiego spotkania, w którym uczestniczył młody prawnik oraz Celine Kensington, rozmowa również dotyczyła podpisania współpracy ws. managmentu. Brown Lawyer, będzie obecnie zajmować się sprawami agencji filmowej Kensington.**

**16.04.2021r. Około godziny 13 doszło do spotkania z Niną Kryukową. Rozmowa dotyczyła podjęcia współpracy z kancelarią i przejęcia wszystkich spraw prawnych, które kobieta chce zlecać kancelarii. Po negocjacjach doszło do podjęcia współpracy między dwójką rozmówców.**

**16.04.2021r. W godzinach wieczornych w kancelarii doszło do spotkania z Mią Moreau, rozmowa dotyczyła prawa cywilnego. Spotkanie podobno dotyczyło doradztwa w sprawie rozwodu.**

**17.04.2021r. Doszło do spotkania w biurze Department of Auditor-Controller, spotkanie dotyczyło wsparcia nowo powstałej kancelarii. 

**17.04.2021r. W godzinach popołudniowych doszło do pierwszego spotkania Brown'a z przedstawicielem Fukaru. Rozmowa dotyczyła podjęcia współpracy między klientem kancelarii a spółką Fukaru, podobno w najbliższych dniach ma dojść do podpisania umowy między Loganem Moreau a spółką Fukaru.**

 
YxPPYM3.jpg
Y9mk2dw.png
STbg6cc.png
ZJOWbxU.jpg
 
Edytowane przez BartusP
Jaguar, Garrett i Macabra lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tak miłe przyjęcie mojej drugiej kancelarii! Zapraszam wszystkich chętnych do współpracy.
W każdą niedziele będzie pojawiał się taki post, który będzie informował co ciekawego działo się w kancelarii, oczywiście wszystkie 'czyste' sprawy będą tutaj tylko wypisywane, z racji tego, że nie chciałbym aby nikt nie mógł zrobić MG!

Jaguar, P8ToJa, Macabra i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Ostatni tydzień dla Brown Lawyer okazął się jeszcze bardziej obfity w prace niż poprzedni.**

**Początkiem tygodnia Brown Lawyer podjęło współprace z nową spółką Stronzo, Hugo Brown został członkiem zarządu. Brown Lawyer obecnie stanowi zabezpieczenie od strony prawnej Stronzo. Pierwszy tydzień był bardzo aktywny, Hugo Brown brał udział w wielu rozmowach, które nowa spółka prowadziła.**

**Brown Lawyer w poniedziałek było przedstawicielem Mii Moreau w sprawie rozwodowej.**

**W połowie tygodnia w kancelarii pojawił się Rico Vera, który wybrał Brown Lawyer do reprezentowania jego spraw od strony managementu. W Jgo sprawie, spotkał się z kilkoma osobami w tym Tiarą Chibandą. Jak się okazało koniec końców, ostatnie spotkanie z Tiarą okazało się złym pomysłem.**

**Spółka Bishop's prowadzi współprace z Brown Lawyer, podczas tego tygodnia odbyły się dwa spotkania w których omawiane były nowe współprace dla spólki.**

**Oprócz głównych współprac kancelaria, prowadziła kilka mniejszych spraw. Przygotowanie, sprawdzenie oraz nanoszenie korekt na umowy. Brało również udział w kilku rozmowach w których negocjowało warunki dla swoich klientów.**


45KmtAE.png
DSF09Un.jpg
pwcJroE.jpg
vF0mI4s.jpg
BiLKyPd.jpg
0gUkrje.jpg
XVfgmQo.jpg
KvvdTz1.jpg
UIbEV7B.jpg
Garrett i Jaguar lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej kochani! Po dłuższej przerwie wracam do grania. Z racji, że mam dużo pracy do pomocy przyszedł @Garrett, który na swojej postaci również gra prawnika. Uderzajcie również do Niego z tymi tematami, na pewno będzie z chęcią wchodził z Wami w rozgrywkę i pomagał w każdy możliwy sposób! 🙂

Eliteq, Garrett i Jaguar lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin