Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

.


Suzukier

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć @Suzukier,

Nie jestem na ciebie zły że napisałeś na mnie skargę, ale nie wiem po wypisujesz takie głupstwa jak ucieczka od gry IC. Wystawiając na mnie skargę wypisałeś same brudy, które faktycznie mogą mnie postawić w złym świetle i można stwierdzić że była to ucieczka od gry IC. Zaczynając od pojazdu to nie jest on kradziony, ani pożyczony od żadnego znajomego. Czerwony Baller LE LWB UID7591 należy do mnie i najwidoczniej musiałeś zrobić literówkę w wpisywaniu moich blach skoro pokazało ci że pojazd należy do jakiegoś poszukiwanego Tyrina. Dodatkowo proszę o wysłanie mi logów/ssów gdzie odgrywasz jakiekolwiek sprawdzanie moich blach na dashcamie/CCTV, to było niemożliwe żebyś sobie od tak zapamiętał rejestrację mojego SUVa stojąc 20+ metrów dalej.

unknown.png

unknown.png

 

Wracając do tematu ucieczki od gry IC, to chcę ciebie doinformować że wszystko zostało stosownie odegrane a Ty pokazałeś że jesteś must-winem skoro napisałeś na mnie skargę tylko temu, bo coś nie poszło po twojej myśli.

1 godzinę temu, Suzukier napisał:

Oczywiście zadowolony z okazji pogrania sobie czegoś w czym jestem wyspecjalizowany od razu tam podjechałem, wezwałem sobie asyste bo widziałem że to zderzenie dwóch pojazdów. Nakręciliśmy gierke dla PD/FD i sprawcy wypadku, fajnie nam się grało.

Tutaj zacytuję Twoje słowa żebyś wiedział gdzie oznajmiłeś że gierka miała iść po twojej myśli ale się rozjuszyłeś bo ja zamiast iść ci na ulgę to sobie odjechałem. Po co to robiłem? Moja postać ma w kartotece parę nieciekawych wpisów + pierwszy stopień felony. Jako iż trzech pasażerów w aucie miało przy sobie broń palną i wiedziałem że zatrzymanie skończy się też przeszukaniem przez to że mam felony to wolałem uciec niż dać się złapać i wsadzić za kraty + ewentualnie bulić kierowcy Taxi za wyrządzenie szkód samochodu to woleliśmy uciec z miejsca zdarzenia. Oczywiście odegrałem stosowne /do, w którym opisałem obrażenia mojej postaci i uszkodzenia pojazdu po wypadku a nawet postałem pół minuty na skrzyżowaniu żeby poczekać na jakikolwiek dodatkowy oddział PD, który mógłby zacząć mnie gonić po mieście. Na czacie IC postać Stacey_Knight napisała mi też żebym dał buta to zawinąłem z skrzyżowania i pojechałem na niedaleko umiejscowiony plac budowlany gdzie się skryłem na moment i odegrałem akcję, której już nie pamiętam, ale była związana z strachem/adrenaliną po wypadku. Chcę ci w ten sposób uświadomić że nie zapomniałem o tej akcji i resztę dnia moja postać miała z tyłu głowy że będzie poszukiwana za akcję Hit and run. Tak, Suzukier, w pradziwym życiu też da się kogoś potrącić, albo wyrządzić stłuczkę samochodową i uciec z miejsca zdarzenia.

 

ezgif-2-ce4bb605b5c9.gif

 

Szybko odniosę się do tego screenshota bo wstawiłeś go tak że serio wygląda jakbym pierdolnął oponenta napisał takie coś i odjechał. Suzukier, sam podjeżdżałeś do nas na gangowy corner robiąc patrol i pisałeś jakieś satyryczne gówno na czacie OOC, które każdy łapał że jest żartem. Ale jeśli jednak ktoś stosuje to w Twoją stronę to nagle latasz w garniaku z ciasnym krawatem i bierzesz takie gówno na serio, otrząśnij się xD Pozatym wystarczy wejść w logi mojej postaci Rocco Murray z godziny wypadku.

unknown.png

 

Odjechałem bo moja fura zbytnio nie poległa. Jechałem ok. 30-50km/h i wjeżdżając na skrzyżowanie nie zostałem uderzony przez pojazd, ani nie wbił się na mnie a jedynie pociągnięty przez dwa razy mniejsze auto, zresztą sam widzisz że żadne z aut nie zaliczyło dachowania, ani uderzenia z żadnym obiektem typu słup/drzewo. Jeśli chodzi o uszkodzenia karoserii to jak widać na gifie mój SUV dostał jedynie rysy i opadł mu zderzak. Postanowiłem w takim razie odegrać jedynie obrażenia przedniej karoserii i odjechać.

 

ezgif-2-f00148c7f871.gif

 

Jeśli jednak wg. Ciebie Suzukier to mało realistyczne to zrobiłem research dot. masy pojazdów, które odpowiadają IRL Ballerowi i Taksówce, czyli Range Rover Sport i (chyba) Ford Crown Victoria. Mój pojazd jest o tonę cięższy od tej taksówy i równie dobrze mógbłym się spłakać do niego że nie zgniótł się na mnie jak puszka pod nogą xD

 

unknown.pngunknown.png

 

To chyba tyle jeśli chodzi o wyjaśnienia. W skrócie pokazałeś że jesteś mustwinem, który musiał napisać skargę bo coś nie poszło po Twojej myśli i nie byłeś na wystarczająco bliskim dystansie żeby zobaczyć że gram akcję dot. wypadku na czacie IC. Uciekłem po akcji Hit and run a wy zamiast coś z tym działać to woleliście napisać skargę xD

 

edit pierwszy i ostatni; @Suzukier masz poczytaj sb https://dictionary.cambridge.org/pl/dictionary/english/hit-and-run xddddd

 

 

Edytowane przez tytek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Suzukier napisał:

Stałem w takiej samej odległości do ciebie i taksówki. O dziwo /do z taksówki zobaczyłem wyraźnie, a od ciebie jedyne co zobaczyłem to wcześniej przytoczone /w

Wystarczy że osoba sprawdzająca skarga wejdzie w logi mojej postaci ( Rocco Murray ) i sprawdzi co takiego pisałem tamtego dnia o danej godzinie. Nie ma co więcej drążyć tematu bo ja swoją perspektywę wyjaśniłem i aktualnie jedyne co tutaj będzie się działo to niepotrzebna trzoda.

 

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie udupienie mnie IC bo ja swoje zagrałem i uciekłem z tamtego miejsca mając z tyłu głowy że w ciągu 24h panowie w uniformie zjawią się pod moim domem.

edit1; odnoszę się do posta niżej, nie widziałem żadnego meldunku na czacie IC. Musiałem już odjeżdżać w momencie kiedy ty dawałeś jakiś meldunek.

Edytowane przez tytek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Suzukier napisał:

Do mojego reporta, w którym przedłużał grę swoim afkiem po poddaniu się reagował @Mxsi i chyba @I3uLwers, postanowili że tym razem mu darują. Nie mam nic oczywiście do ich decyzji, chcę tylko żeby w razie czego zostali uwzględnieni w dysksuji o tej skardze bo są zapoznani z tematem przedłużania przez niego gry.

 

Tu ponownie napiszę że wystarczy sprawdzić logi, napisałem na /b że wychodzę na 5 minut z psem, zrobiłem to nawet w 3 wiadomościach na /b żeby nawet ślepy dziadek to zobaczył ale ewidentnie to nie poskutkowało skoro go nie widziałeś. Kiedy wróciłem z psem na chatę napisałem od razu że jestem w grze i dograliśmy akcję więc nie wiem po co znowu ryczysz w tym temacie skoro normalnie dograliśmy IC bez żadnych sprzeczek na /do. 

 

2 godziny temu, Suzukier napisał:

Na patrolu GSS zauważyłem sedan z dwójką (wydawało mi się że czwórką) osób w środku, ubranych tak samo. Krążyli wokół jednego cornera na Davis wokoł którego tego dnia wydarzyły się dwie strzelaniny. Aby uniknąć kolejnej, po prostu krążyłem wokół nich i uniemożliwiałem im wykonanie drive-by, bo zapewne to było pierwotnym pomysłem. Ostatecznie gdy robiłem chyba 50-siąte kółko wokoł tej dzielnicy, gdy zobaczyłem ich znowu postanowiłem że zatrzymam ich. Wezwaliśmy asystę i wykonaliśmy traffic stop.

 

To są jedynie podejrzenia, uznałbym je jedynie za zbędnym szukaniem chuja do dupy bo zagraliście miasto duchów. Wpisałem sobie na serwisie YouTube frazę najprostrzą frazę "hood driving" i jeden z pierwszych filmików jaki mi wyskoczył to to:
 

 

Załóżmy że wideo jest nagrywane w godzinach 20:00-4:00, dosyć duży przedział, ale noc jest w takim przedziale. Jak sam widzisz na filmiku oprócz wielu grupek małolatów, których można porównać do graczy półświatka przestępczego na naszym serwerze, to kręci się też tutaj dużo aut, Wy natomiast postanowiliście poszukać chuja do dupy u nas, czyli jedynego samochodu poruszającego się po South Central w tamtym momencie. Jeśli chodzi o jazdę to krążyliśmy po całym przedmieściu, najczęściej zachaczaliśmy o teren Glove Gang, 1226, Jamestown i Crazy Town; robiliśmy takie kółeczka, co kółko stawaliśmy gdzieś bo @pakil, czyli kierowca samochodu coś robił na OOC, albo poza grą, nie wiem bo nie pytałem. Rozbijaliśmy się po mieście bez powodu, sprawdzaliśmy jedynie co parę minut sytuację na terenie obok naszego osiedla ( Nasze = Crazy Town ), ale nie mieliśmy zamiaru robić trzody w miejscu, w którym widzieliśmy całe możliwe LSPD na duty. Po tym jak znudziło mi się na patrzenie enty raz na to jak kierowca krąży sobie na osiedlu napisałem do niego żeby pingował mnie na Discord jak będzie działo się coś ciekawego w grze a ja idę patrzeć czy moja kolacja jest gotowa do jedzenia. Wróciłem z talerzem przed komputer i na AFKu zobaczyłem że jesteśmy zatrzymani przez paru PD, nie wiem czy był to akurat @Suzukier ale mniejsza, po prostu zatrzymały nas dwa oddzialy Police Departament. 

 

2 godziny temu, Suzukier napisał:

Kiedy dowiedzieliśmy się o ich wpisach za posiadanie broni szturmowej, zgodnie z procedurami musiałem go przeszukać i szczerze sam tego chciałem, bo mam dość ciągłego "afganistanu" na Davis. Jednak tytek uznał, że nie ma zamiaru tracić swojego g36c (czy cokolwiek to było) i odłoży to pod krzesło po wcześniejszym umówieniu tego na /c id. Myślał chyba że przez przyciemniane szyby, które były odegrane jako otwarte  niczego nie zauważe, ale się mylił bo specjalnie obserwowałem jego głowę, wiedząc że coś kombinuje

 

Tutaj to już nieźle poleciałeś z swoimi fantazjami pisząc że /nie mam zamiaru tracić swojego G36/. Gdybym się spłakał o paręnaście tysięcy E-Dolarów, które wydałem na zamotanie sobie karabinu specjalnego to bym wyjebał /q od razu po zatrzymaniu, albo walił głupa na AFK bo miałem wtedy włączone GTA, ciesz się że chciałem coś z wami grać a nie prujesz pizdę w skargach po raz drugi. Co jakiś czas w aucie pisałem do @pakil (kierowca), żeby uciekał. Powód jest prosty - moja postać posiada felony i któraś z postaci należąca do Police Departament to sprawdziła i od tego właśnie miała zacząć się łapanka. 

 

https://streamable.com/3serwv

 

Na tym nagraniu widać jak odkładam G36 i szepczę coś do kierowcy, odłożyłem broń do schowka auta i napisałem do @pakil że jak wysiądę z auta to ten ma uciekać bo ma na sobie za dużo przypału i tu nie chodzi już o płacz o wartość broni tylko sam fakt że byliśmy już w takiej czarnej piździe że lepiej już było ryzykować takimi zagraniami. Suzukier, ty natomiast zamiast ładnie poczekać aż ci odpiszę ładnie na /do gdzie schowałem broń i grać ze mną IC to że widziałeś jak motam jakiś ogromny karabin w środku auta to zachowałeś się jak skończony idiota i się najdwidoczniej popłakałeś bo zacząłeś pruć do @pakil a stado twoich łykających pelikanów dołączyło się do ciebie po czym napisałeś /sory bo grają gówno/. Za takie pisanie głupot na mój temat życzę ci jedynie drugiego chuja w dupie, mogłeś chociaż uciąć to z powtórki ale zamiast tego wolałeś zrobić z siebie fifa rafe i pokazać mi, administatorom rozpatrującym skargę i swoim kolegom którym pucowałeś tego shota jaki z ciebie fifa rafa i wielki specjalista od wystawiania not kto gra gówno a kto jest eliciarzem RP.

 

unknown.png

 

Tutaj tak samo już szukasz jakiegoś punktu zaczepki, moja postać się nudziła bo siedziała sama w radiowozie kiedy to wy całym swoim PD na duty siedzieliście na chodniczku w 3/4 grupach i sobie randkowaliście, równie dobrze mógłbym się masturbować w tym radiowozie.

unknown.png

Suzukier, zostań bezpieczny i nie pisz już głupstw pod tą skargą. Nie mam już sił użerać się z tobą w internecie i marnować na ciebie czasu pisząc w tym temacie tyle tekstu co ty nigdy na rozprawce na polaku nie napisałeś. Jak znowu napotkasz postać Rocco Murray po prostu napisz mi na /w nie chce z toba grac zaraz przysle tutaj innego PD, który to z tobą zagra i grzecznie tutaj czekaj.

 

Edit1; Zapomniałem dopisać że cała akcja została dograna od razu, zostałem przetransportowany na stację Police Departament i tam zagrałem akcję z (nwm jakis lysy oficer) za które dostałem podziękowania. Po ładnym zagraniu przesłuchania i dobrym graniu na zwłokę przeprosiłem go za to że przedłużyłem wtedy akcję o parę minut bo musiałem wyjść z psa, zrobiłem to samo kiedy wpadłem przed komputer i zobaczyłem że na miejscu zatrzymania jest supek, go tez przeprosilem i napisalem ze wolalem wyjsc niz sprzatac psie gowno z kafelkow w przedpokoju. 

 

Edytowane przez tytek
edit1; dopisany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tytek napisał:

 

 

 

To są jedynie podejrzenia, uznałbym je jedynie za zbędnym szukaniem chuja do dupy bo zagraliście miasto duchów. Wpisałem sobie na serwisie YouTube frazę najprostrzą frazę "hood driving" i jeden z pierwszych filmików jaki mi wyskoczył to to:
 

 

Załóżmy że wideo jest nagrywane w godzinach 20:00-4:00, dosyć duży przedział, ale noc jest w takim przedziale. Jak sam widzisz na filmiku oprócz wielu grupek małolatów, których można porównać do graczy półświatka przestępczego na naszym serwerze, to kręci się też tutaj dużo aut, Wy natomiast postanowiliście poszukać chuja do dupy u nas, czyli jedynego samochodu poruszającego się po South Central w tamtym momencie. Jeśli chodzi o jazdę to krążyliśmy po całym przedmieściu, najczęściej zachaczaliśmy o teren Glove Gang, 1226, Jamestown i Crazy Town; robiliśmy takie kółeczka, co kółko stawaliśmy gdzieś bo @pakil, czyli kierowca samochodu coś robił na OOC, albo poza grą, nie wiem bo nie pytałem. Rozbijaliśmy się po mieście bez powodu, sprawdzaliśmy jedynie co parę minut sytuację na terenie obok naszego osiedla ( Nasze = Crazy Town ), ale nie mieliśmy zamiaru robić trzody w miejscu, w którym widzieliśmy całe możliwe LSPD na duty. Po tym jak znudziło mi się na patrzenie enty raz na to jak kierowca krąży sobie na osiedlu napisałem do niego żeby pingował mnie na Discord jak będzie działo się coś ciekawego w grze a ja idę patrzeć czy moja kolacja jest gotowa do jedzenia. Wróciłem z talerzem przed komputer i na AFKu zobaczyłem że jesteśmy zatrzymani przez paru PD, nie wiem czy był to akurat @Suzukier ale mniejsza, po prostu zatrzymały nas dwa oddzialy Police Departament. 

 

Wypowiem się do tego, nie szukaliśmy żadnego chuja do dupy, po prostu na Ranczo ostatnimi czasy jest afganrp, przed waszym zatrzymaniem mieliśmy tam dwie strzelaniny w krótkim odstępie czasu. Jeżdżąc po tamtym rejonie zauważyliśmy wasz samochód z przyciemkami, który już robił parę kółek w tym samym miejscu. Zważywszy na ostatnie dwie sytuacje postanowiliśmy was zatrzymać i sprawdzić co jest nie tak, a przed tym jeszcze wjechaliście dosłownie pod prąd. Tyle ode mnie, miłego wieczoru życzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, st4lowy napisał:

Wypowiem się do tego, nie szukaliśmy żadnego chuja do dupy, po prostu na Ranczo ostatnimi czasy jest afganrp, przed waszym zatrzymaniem mieliśmy tam dwie strzelaniny w krótkim odstępie czasu. Jeżdżąc po tamtym rejonie zauważyliśmy wasz samochód z przyciemkami, który już robił parę kółek w tym samym miejscu. Zważywszy na ostatnie dwie sytuacje postanowiliśmy was zatrzymać i sprawdzić co jest nie tak, a przed tym jeszcze wjechaliście dosłownie pod prąd. Tyle ode mnie, miłego wieczoru życzę. 

 

Nie wiem czemu zostaliśmy zatrzymani, byłem wtedy na AFK jak pisałem; byłem w kuchni i robiłem kolację. Natomiast @Suzukier opisał powód zatrzymania jak typowe szukania chuja do dupy. Jeśli jednak PD ma w wytycznych że niektóre strefy na przedmieściach to Wietnam i Meksyk to i tak nie rozumiem czemu jednym z powodów zatrzymania były jakiekolwiek podejrzenia, mapa LS nie odzwierciedla LA swoją skalą, więc byliśmy zmuszenia do krążenia po tym samym miejscu parę razy. Pokój wam wszystkim tylko Suzukierowi życzę żeby do końca życia moczył swoją pościel podczas spania.

Buziaki dla całego Police Departament, z którym miałem dzisiaj przyjemność rozegrać akcję In Character.

Edytowane przez tytek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Do mojego reporta, w którym przedłużał grę swoim afkiem po poddaniu się reagował @Mxsi i chyba @I3uLwers, postanowili że tym razem mu darują. Nie mam nic oczywiście do ich decyzji, chcę tylko żeby w razie czego zostali uwzględnieni w dyskusji o tej skardze bo są zapoznani z tematem przedłużania przez niego gry.

To prawda, wpadłem jako drugi na interwencję i widząc @Mxsi zapytałem go czy potrzebuje pomocy. Odpisał mi, że sobie poradzi więc po prostu zniknąłem, nie widziałem, nie słyszałem o tej sytuacji i nie jestem w stanie się na ten temat więcej wypowiedzieć.

Quintyy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, I3uLwers napisał:

To prawda, wpadłem jako drugi na interwencję i widząc @Mxsi zapytałem go czy potrzebuje pomocy. Odpisał mi, że sobie poradzi więc po prostu zniknąłem, nie widziałem, nie słyszałem o tej sytuacji i nie jestem w stanie się na ten temat więcej wypowiedzieć.

no i dobrze szkoda piłować mordy bo nawet jeden pd właśnie do mnie pisze na dc ze akcja była ok i nie ma do czego się przypierdolić

 

shnopse, M3nTos, Quintyy i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin