Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/minnesota] Chimera


Chimera

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/308-chimera/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Emma Underhill
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada
Powód nałożenia kary: Totalnie niski poziom prowadzenia rozgrywki, nijaczenie, brak strachu przed bronią, fryzjerka, przestępca oraz mechanik.
Członek ekipy nakładający karę: minnesota
Wyjaśnienie sytuacji: Witam serdecznie. Czuję się trochę oburzony nadaną niesłusznie karą, ale pozwolę sobie rozwiać wszystkie zarzuty, które są mi stawiane. Zacznijmy od braku strachu przed bronią. Odgrywam postać, która jest trochę zadziorna to fakt, ale nie przesadzajmy. Zauważmy, że postać wiedziała, że żaden funkcjonariusz nie może do niej strzelić bez powodu oraz podczas ostatniej akcji wykonywała polecenia funkcjonariuszy. Jedynie co można zarzucić to kilka (nawet nie obraźliwych) tekstów, ale jak mówię - charakter postaci. Przejdźmy do kwestii nijaczenia, która również nie jest słuszna. Zacznijmy od mechanika. Zgodnie z historią postaci interesowała się ona motocyklami od czternastego roku życia. Wtedy miała swój pierwszy jednoślad przy którym również często majsterkowała. Nie jednokrotnie było odgrywane, że postać zna się dobrze na motocyklach natomiast o samochodach nie ma już takiego pojęcia. Idźmy dalej, fryzjer? No tak, jest właścicielką tego biznesu. Jako dziewczyna posiadała jakieś swoje umiejętności układania fryzur, farbowania czy podcinania. Wystarczyło je tylko delikatnie rozwinąć. Przestępca? Ta postać nie była pod żadnych panelem organizacji a zgodnie z regulaminem: Nie masz panelu - jesteś cywilem. Totalnie niski poziom prowadzenia rozgrywki? Trochę zabolało jak na gracza z tak długim stażem na scenie RP oraz na samym serwerze VIBE. Każda moja akcja nawet bardziej zadziorna była odgrywana w sposób profesjonalny na odpowiednim poziomie /me oraz /do. Tak naprawdę czuję, że dostałem karę tylko za to, że odgrywam postać, która czasem powie kilka zbędnych słów, ale to jest kwestia właśnie kreowania tej postaci. Właśnie tego, że nie jest ona nijaczona tak jak mi zarzucają i właśnie tego, że cały czas trzymam się charakteru postaci, który został przeze mnie zaplanowany podczas jej tworzenia. Na tym kończę swoje wyjaśnienia. Proszę nie karać mnie tylko i wyłącznie za to, że odgrywam pewien zaplanowany charakter postaci.


Ewentualne screeny/świadkowie: Niestety nie mam żadnych stosownych screenshotów, nie przewidziałem, że kiedykolwiek będę musiał od czegoś apelować.

Herki, Nana, Evit i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kobieta

- mechanik

- fryzjer

- ścigant

- przestępca (posługuje się nielegalną bronią)

-  szefowa „mafii nacjonalistycznej, rasistowskiej”

- lesbijka, co średnio łączy się z powyższym 

- gdy trzeba, potrafi „podrywać” również mężczyzn, bo zrobi wszystko, by wygrać

- podejrzliwa nawet w stosunku do hydraulików, zawsze czujna, szalenie inteligentna criminal mastermind

 

 

 

Ale za to chyba najładniejszy opis nijaczenia jaki widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, minnesota napisał:

- kobieta

- mechanik

- fryzjer

- ścigant

- przestępca (posługuje się nielegalną bronią)

-  szefowa „mafii nacjonalistycznej, rasistowskiej”

- lesbijka, co średnio łączy się z powyższym 

- gdy trzeba, potrafi „podrywać” również mężczyzn, bo zrobi wszystko, by wygrać

- podejrzliwa nawet w stosunku do hydraulików, zawsze czujna, szalenie inteligentna criminal mastermind

 

 

 

Ale za to chyba najładniejszy opis nijaczenia jaki widziałem.

Jestem w stanie iść na pewne ustępstwa w zamian za możliwość kontyuuwania gry na postaci. O to moja propozycja:

- kobieta - no cóż, tego nie zmienię. Nie sądziłem, że granie kobietą to jakieś naruszanie regulaminu.

- mechanik - Tutaj moja pierwsza propozycja, nie mam żadnego problemu z odejściem ze studia tunningu. Postać IC i tak tylko troszkę znała się na motocyklach, nic więcej.

- fryzjer - Prowadzi własny salon, tego raczej nie zmienię.

- ścigant - To tylko element historii mojej postaci. Podczas faktycznej gry nie odbyła ani jednego wyścigu.

- przestępca (posługuje się nielegalną bronią) - Zawsze myślałem, że takie sprawy to kwestia IC i może mnie za to ukarać LSPD. NIgdy nie spotykałem się  z tym, że jest to karane OOC. W każdym razie, nie muszę nosić tej broni, przeżyję bez tego.

-  szefowa „mafii nacjonalistycznej, rasistowskiej” - Dawno nieaktualne, aplikacja nie przeszła.

- lesbijka, co średnio łączy się z powyższym - W zasadzie to bi, co często było również odgrywane. Też nie spotkałem się, żeby orientacja postaci podlegała karaniu.

- gdy trzeba, potrafi „podrywać” również mężczyzn, bo zrobi wszystko, by wygrać - Nie przypominam sobie bym kiedykolwiek jakiegoś podrywał. Zwykle to działa w drugą stronę.

- podejrzliwa nawet w stosunku do hydraulików, zawsze czujna, szalenie inteligentna criminal mastermind - To po prostu charakter postaci. Jak pisałem, trzymam się go cały czas, aby właśnie nie nijaczyć tej postaci.

 

Reasumując. Nie mam żadnego problemu z usunięciem grupy warsztatu, nie noszeniem broni czy nawet stonowaniem temperamentu postaci. Proszę o pozwolenie mi kontynuowania rozgrywki.

Edytowane przez Chimera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden z tych punktów nie łamie regulaminu. Po prostu na serwerze obowiązują pewne standardy co do jakości postaci, a Twoja poprzez połączenie wymienionych cech jest nijaka. W roleplayu jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Zrobiłeś postać, która grałeś wszystko, celem maksymalizacji statystyk (powergaming), a w dodatku dołożyłeś jej jeszcze zupełnie niepasująca do niej ideologie neonazistowską/nacjonalistyczną, która patrząc po usuniętym już przeze mnie zdjęciu z Twojego profilu, jest Ci w jakiś sposób bliska. Usunąłem to zdjęcie w tle, bo narusza nasz regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszystko rozumiem Sebek, naprawdę. Dlatego bardzo proszę o drugą szansę, abym mógł te kilka błędów naprawić. Zaprzestał kontaktów z półświatkiem przestępczym, zrezygnował z warsztatu czy noszenia broni. Skoncentruję postać po prostu na spokojnym prowadzeniu salonu fryzjerskiego. Żałuję, że do tego doszło jednak zareagowaliście dosyć brutalnie. Wystarczyłoby gdyby któryś z zielonych napisał do mnie na PW, że to i to źle robię a na pewno bym to poprawił. Na tym zakończę, czekam na werdykt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ryba napisał:

unknown.png

Nie jestem pewny na 100% czy to postać Emma Underhill (nieznajomy), ale raczej tak. Mam nadzieję, że ta "ekipa" to była jakaś organizacja przestępcza, a nie koledzy z bentrumowej łapanki w salonie fryzjerskim. 

Potwierdzam, to Emma Podwzgórze. Żadna z postaci ze zdjęcia nie należała do organizacji przestępczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tej akcji niczego niezwykłego. Emma miała wyciągnąć Lune, gdyby pojawiły się problemy. Intencje osób ze 101 były nie znane i ta bała się swoje życie. Dlatego przed wyjazdem zdradziła Emmie gdzie się udaje oraz powiedziała, żeby sprawdziła co z nią jeśli przez x minut się nie odezwie. W końcu dostała smsa, że ma wjechać i wjechała.

Meldunek na radiu - to był czysty blef i nie trafił od nikogo. Emma specjalnie go nadała, żeby uniknąć ewentualnego ostrzału  w jej stronę. Taka gra psychologiczna, aby ewentualni napastnicy nie zrobili krzywdy jej Lunie. Nadała go wiedząc, że w tym momencie nie ma przewagi i może się to dla niej źle skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale odrzucam. Tak jak powiedział sebek - obowiązują pewne standardy, jeżeli chodzi o jakość prowadzonej postaci, a tutaj po prostu nagromadziło się tego zbyt wiele. Postaraj się nie popełniać podobnych błędów kreacyjnych przy prowadzeniu kolejnej, a wszystko będzie w porządku. 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin