Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#shameLSPD


crushingtheopp

Rekomendowane odpowiedzi

**R. Harris po dłuższym myśleniu nad tematem #SHAMELSPD zastanawia się czy w ogóle ktoś pytał. Cieszy się, że ma w niedziele wolne i będzie mogła podziwiać dzicz na ulicy pijąc swojego proteinowego shake o smaku waniliowym po treningu swojego szerokiego tyłka**

Edytowane przez votu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to generalnie w końcu doczekaliśmy się spotkania z COP LSPD, które trwało jakieś 5 min po tym jak wszyscy się zebraliśmy. Dostaliśmy tylko informacje o tym, że składa rezygnacje, która zostanie ogłoszona wraz z konferencją prasową. Liczyliśmy na to, że nowy COP zostanie dosyć szybko powołany przed protestami, żebyśmy mogli cokolwiek ustalić IC pomiędzy stronami. Obecnie sytuacja wygląda tak, że nasza strona nie wie co grać i czeka na jakiekolwiek info od ekipy. Nie wiem nawet jak kontynuować na tą chwilę całą akcję, ponieważ najważniejszy wątek został nagle urwany i nawet nie wiem, czy mogę się powoływać na rozmowę z COP, na czym ta akcja stanęła. A z racji tego, że to wszystko ucichło ze strony Weazel i GOV - @lecik pewnie zapomniał o tym wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin