Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Sebek] negro


murmir

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1877-negro/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Cornell Mays.

Rodzaj kary: Ban.

Powód nałożenia kary: Ciągłe łamanie zasad serwera.

Członek ekipy nakładający karę: Sebek.

Wyjaśnienie sytuacji: W trakcie akcji dopiero dowiedziałem się na Discord, że nie mogę uczestniczyć w tej strzelaninie, powiedział mi to @whisper, który może to zaświadczyć o tym, że NIEŚWIADOMIE zaangażowałem się w tą strzelaninę. Lider oganizacji 212 Hills Gardens @wtajemniczony nie powiedział mi, że to wojna na FCK (powiedzieli, że to zwykły podjazd na wrogą klikę) i moja postać nie może w niej uczestniczyć. Nie chciałem złamać żadnej zasady serwerowej, po prostu nie wiedziałem, że będziemy robić taką akcję. Nie korzystam z komunikatorów Discord podczas gry, skupiam się tylko na rozgrywce więc nie odczytałem tego co mówił mi @whisper. Sam pisałem ostatnio wniosek na FCK i wiem jakie są zasady takich wniosków, więc czemu miałbym je łamać? Proszę o zablokowanie mojej postaci w ramach tego przewinienia, a nie banicję, serio - nie wiedziałem, nie działałem celowo.

Ewentualne screeny/świadkowie: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zaświadczyć, że zaangażowałeś się w strzelaninę nieświadomie bo tego nie wiem.

Jedyne co mogę napisać to, że po wrzuceniu postów o rozpoczęciu wojny na FCK w tematy obu organizacji poinformowałem każdego z liderów o tym fakcie. To w ich interesie leży z kolei dokładne przeczytanie zasad i dopilnowanie tego by cała organizacja ich przestrzegała. Jedną z nich jest właśnie taka, aby w konflikt nie angażowały się osoby niegrające w organizacji. Znając Twoje wcześniejsze ekscesy jako stary kumpel po prostu przypomniałem Ci żebyś o tym pamiętał bo zrezygnowałeś z gry w Hills Gardens na rzecz LSSD. Nie wiem czy to zlałeś czy nie zakodowałeś, wyszło jak wyszło... ¯\_(ツ)_/¯ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością informuję, jako lider organizacji 212 Hills Gardens, że to ją wciągnąłem murmira w tą chorą akcję i zapomniałem go poinformować o zasadach, które mówią o tym, że nie może on uczestniczyć w tej akcji. Napisałem dziś do niego na Discord czy by nie wbił zagrać z nami krótkiej akcji, zgodził się ale totalnie nie wiedział o tej akcji, myślał, że to zwykła przepychanka wrogiej kliki. Wszystkie słowa, które padły tu z jego klawiatury, są prawdą.

Caroline_, mfst i sloszon lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd została mi umożliwiona rozgrywka to serio staram się żeby nie robić żadnych głupstw. Wspieram serwer i angażuję się w dyskusję na temat jego rozwoju, oferuję swoją pomoc w tworzeniu nowych ubrań jako grafik, robię co mogę.

 

@Sebek trafnie ujął w temacie gangu, który przed momentem zamknął. "Mimo napisanego wprost zakazu udziału osób trzecich, bierzecie na strzelaninę graczy spoza swojej grupy". Jestem jedną z tych osób, która została wciągnięta w tą farsę.

sloszon lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od X czasu jestem nieaktywny na swojej postaci Cornell Mays, bo gram w LSSD. @Sebek mi powiedział, że nie mogę grać w dwóch organizacjach jednocześnie, więc wybrałem LSSD. Moja postać została wyrzucona z panelu i nie grałem na niej NIC aż do dziś (można to sprawdzić w logach) aktywnie jedynie prowadziłem rozgrywkę na postaci szeryfa, rozgrywkę we frakcji, którą wybrałem.

Na Discord od dłuższego czasu jestem jako osoba nieaktywna, która nie ma nic wspólnego z organizacją i to akurat @whisper może potwierdzić bo sam mi nadawał tą rangę w dniu, w którym napisałem mu na Discord, że odchodzę z organizacji na rzecz LSSD.

Brak opisu.

Brak opisu.

Brak opisu.

 

No i jeszcze w ten sam dzień dostałem lote z panelu jak poprosiłem o wyjście.

Edytowane przez negro
sloszon lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, whisper napisał:

Nie wiem czy to zlałeś czy nie zakodowałeś, wyszło jak wyszło... ¯\_(ツ)_/¯ 

Dowiedziałem się o tym dopiero po banicji jak zacząłem przeglądać wiadomości na Discordzie - do momentu wbicia BW tamtym typom, nie wiedziałem o niczym, zero, totalnie. Lider nie poinformował mnie, że nie mogę brać w tym udziału, zacząłem strzelać impulsywnie po tym jak wszyscy inni zaczęli strzelać, to jest jedyna rzecz, przy której pluje sobie w pysk, ale też ciężko utrzymać ręce na wodzy jak widzi się coś takiego, dlatego uważam, że blokada postaci by była słuszna w tym przypadku, raz jeszcze podkreślałem, że nie działałem świadomie.

sloszon lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze dodać, że doskonale wiem o tym, że nie można grać w organizacji przestępczej i porządkowej jednocześnie, powyższe zrzuty mówią o tym, że zdecydowałem się opuścić szeregi gangu na rzecz gry w LSSD. Nie mniej jednak moja postać nadal była powiązana z ekipą 212 Hills Gardens mimo, że odszedłem z organizacji już dawno i nie byłem w panelu, ale zalogowałem się tego dnia na nią tylko i wyłącznie z prośby @wtajemniczony , bo tak to bym w ogóle na niej nie grał, no i wyszło jak wyszło, nie chciałem tego, zrobiłem to impulsywnie jak @wtajemniczony zaczął oddawać strzały,  no niefortunnie mnie poniosło i zabiłem trzy osoby łamiąc przy tym regulamin wojny na FCK, o której nawet nie wiedziałem, myślałem, że to po prostu jakaś zwykła potyczka na ulicy z jakimiś gangbangerami.

Edytowane przez negro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuję wersji wydarzeń, w której nie wiedziałeś co robisz. Obserwowaliśmy Cię całą ekipą dłuższą chwilę. Nie widzieliśmy tam gry IC. Wszedłeś tam pierwszy raz od zrezygnowania z gry w Hills Gardens tylko po to, by zrobić DM. Od razu powiedziałem, że akcja z Twoim udziałem przekreśla możliwość FCK którejkolwiek z ofiar, swoją obecnością dołożyłeś gwóźdź do trumny 212. 
 

Mam wrażenie, że od jakiegoś czasu Twoja rozgrywka opiera się na psuciu gry innym, a wbijanie FCK po prostu sprawia Ci przyjemność i jest jedynym celem Twojej gry. Wiedziałeś, że masz zakaz gry jednocześnie w organizacji porządkowej i przestępczej. Whisper poinformował Cię, ze nie możesz brać udziału w tej wojnie. Ty to wszystko zignorowałeś. Więcej szans nie będzie. Nie rekomenduje odbanowania Cię, ewidentnie potrzebujesz przerwy od gry.

noteker, bajtek, igvs i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Sebek napisał:

Nie kupuję wersji wydarzeń, w której nie wiedziałeś co robisz. Obserwowaliśmy Cię całą ekipą dłuższą chwilę. Nie widzieliśmy tam gry IC. Wszedłeś tam pierwszy raz od zrezygnowania z gry w Hills Gardens tylko po to, by zrobić DM. Od razu powiedziałem, że akcja z Twoim udziałem przekreśla możliwość FCK którejkolwiek z ofiar, swoją obecnością dołożyłeś gwóźdź do trumny 212. 
 

Mam wrażenie, że od jakiegoś czasu Twoja rozgrywka opiera się na psuciu gry innym, a wbijanie FCK po prostu sprawia Ci przyjemność i jest jedynym celem Twojej gry. Wiedziałeś, że masz zakaz gry jednocześnie w organizacji porządkowej i przestępczej. Whisper poinformował Cię, ze nie możesz brać udziału w tej wojnie. Ty to wszystko zignorowałeś. Więcej szans nie będzie. Nie rekomenduje odbanowania Cię, ewidentnie potrzebujesz przerwy od gry.

To nie kupuj, ja pierdole. Obserwowaliście mnie całą ekipą i nie widzieliście gry? Słabo mnie obserwowaliście, wyciągnij logi. Wszedłem tam pierwszy raz od zrezygnowania, to prawda. Sam widzisz, że przestrzegałem zasady, która mówi, że nie mogę grać w dwóch frakcjach jednocześnie. O wejście na postać poprosił mnie @wtajemniczony bo chciał zagrać akcję, nie powiedział mi nawet co, powiedział tylko, że mam wejść na serwer bo chce coś zagrać i wszedłem, nie spodziewałem się, że coś takiego się odpierdoli. Mówiłeś o tym, że akcja z moim udziałem przekreśla możliwość FCK a swoją obecnością dołożyłem jakiś gwóźdź do trumny, to chyba lider dołożył gwóźdź do swojej trumny nie mówiąc mi o czymś takim, jak mówiłem, nie wiedziałem o niczym a ty ciągle stawiasz mnie w takim świetle, że o wszystkim wiedziałem XD

Odnośnie wbicia tych trzech BW, moja postać to były gangbanger dla kliki z projektów, na którym mieszka. Widziałem, że koleś od nas zaczyna napierdalać z giwery w samochód gdzie siedzi trzech zamaskowanych typów to chyba logiczne, że wysiadłem i mu pomogłem ich rozjebać, wiem, że nie powinienem strzelać nie mając skryptu ale kurwa moja postać przez 100h gry była członkiem gangu na dość wysokiej pozycji więc tu nawet nie ma mowy o jakiejś gangsterce po cywilu.

Cytat

Mam wrażenie, że od jakiegoś czasu Twoja rozgrywka opiera się na psuciu gry innym, a wbijanie FCK po prostu sprawia Ci przyjemność i jest jedynym celem Twojej gry.

To masz słabe wrażenie. Napisałem jeden WNIOSEK, JEDEN, KTÓRY SAM AKCEPTOWAŁEŚ. Więc o jakim psuciu gry my mówimy? Wbiłem tu tylko jedno FCK z powodów IC.

Cytat

Whisper poinformował Cię, ze nie możesz brać udziału w tej wojnie

Praktycznie po fakcie gdzie uczestniczyłem w grze IC i nie patrzyłem na wiadomości, które przychodzą na Discord. Zajebiście poinformował.

Cytat

Ty to wszystko zignorowałeś. Więcej szans nie będzie. Nie rekomenduje odbanowania Cię, ewidentnie potrzebujesz przerwy od gry.

Co niby zignorowałem? Mi się wydaję, że jedyną ignorancją tutaj to jest perm ban, którego dostałem ze względu na swój nick. Ułożyłeś jakiś chory scenariusz, który jest dla ciebie ultra wygodny tylko po to żeby się mnie pozbyć z serwera, prawda jest taka, że nic wielkiego nie zrobiłem i nikt na tym nie ucierpiał.

 

Tak jak powiedziałem, o niczym nie wiedziałem, wbicie tych bw to po prostu czysty odruch, widzę, że ktoś z mojej ekipy zaczyna strzelać, strzelam też. To nie jest moja wina, że akurat mam taką a nie inną celność, że wbiłem trzy bw. 

 

Edytowane przez negro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I szczerze? Róbcie co chcecie z tą apelacją bo ja nie chcę za każdym razem być traktowany inaczej, karany inaczej w stosunku do innych tu osób, jestem naprawdę obojętny. Bawi mnie fakt, że za najgorszą głupotę typu jakieś nieporozumienie OOC (gdzie lider jasno powiedział, że to jego wina i nie powinien w ogóle mnie zwoływać do gry) wpierdalasz mi perm bana, gdzie chyba najlepszą formą kary za takie coś jest blok postaci, ale nie, wystarczy, że widzisz nick murmir i to jest idealna okazja żeby mi wpierdolić perm bana, potem rzucasz jakieś chujowe fakty, gdzie mówisz mi, że wbijanie FCK Z WNIOSKU, KTÓRY SAM AKCEPTOWAŁEŚ PRZYPOMINAM, sprawia mi przyjemność i tylko to się dla mnie liczy XD wbiłem jedno FCK na tym serwerze, które wyszło z gry IC i miało na celu usunąć konflikt na linii dwóch organizacji, sam whisper nawet to potwierdził, więc niezłe wbijanie FCK dla zabawy

 

Edytowane przez negro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ja mam się ciągle wkurwiać, że 3/4 ekipy jest na mnie cięte i za każde drobne przewinienie będę karany w jakiś popierdolony sposób, mimo tego, że normalnie sobie gram i nikomu nie robię krzywdy; dostawał perm bany z dupy, to serio nie muszę tu grać i wydaje mi się, że ta apelacja w tym przypadku jest zbędna jeśli cały czas ma tak być

Edytowane przez negro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin