Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/donottrustyourself] Evorias


Evorias

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3997-evorias/?tab=game

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Mohammed Alfashi
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: 
Słaba kreacja postaci, durne dyskusje. Postać znijaczona.
Członek ekipy nakładający karę: @donottrustyourself
Wyjaśnienie sytuacji: Witam, niestety znowu w tym miejscu muszę się znaleźć, a więc zacznę od akcji, od której się wszystko zaczęło. Podjechałem na siłownie na vespucci wraz z Anton Dmitrievitch i Dekel Ayoob. Staliśmy sobie i nic produktywnego nie graliśmy. Po chwili podszedłem do auta, które stało na deptaku i rozbiłem w nim szybę tłumacząc to tym, że na /v opis było, że leci jakiś tam album Pop Smoke i że chciałem lepiej słyszeć, podbiegł @donottrustyourselfna swojej postaci Tvelvey Lacey i odegrał, że mnie tam łapie za fraki czy coś w tym stylu, potem mnie puścił i kazał mi wsiadać do jego auta, a ja udawałem głupa, że co on do mnie gada, lecz napisałem to w charakterystyczny dla mojej postaci sposób "Co ty biadolisz murzynie błagam litośći" i gram tak od samego początku co potwierdzi wiele osób, jeżeli ktoś miał okazję grać ze mną to z pewnością to potwierdzi, że moja postać wypowiada się w dość charakterystyczny sposób, ale nie uważam żeby używanie słów typu "biadolenie" było oznaką słabego rp. Osoba, z którą w tym czasie grał @donottrustyourselfrozpoczęła dyskusję na chacie ooc pisząc, że słowa typu biadolenie to marny poziom polskiej wsi i, że jego babcia takich słów używała 10 lat temu. Rozpoczęła się tam jakaś dyskusja po czym @donottrustyourself na chacie ooc powiedział, że wybijanie szyb na vespucci jest słabym poziomiem bo nie gramy miasta duchów. Tutaj ja odpowiedziałem, że @Grenade przy jakiejś akcji mi powiedział, że nie respektujemy na tym serwerze nie grania miasta duchów lub źle go musiałem zrozumieć, @Grenade przyszedł i napisał coś w stylu abym pokazał mu screenshoota na to, że mi coś takiego pisał. Nie jestem w stanie go dostarczyć bo nie robię ssa każdej otrzymanej wiadomości /w. Napisał mi to dnia 31.03.2021 w okolicach godzin 03:00/04:00  więc z pewnością jest to do zweryfikowania w logach o co prosiłbym osobę sprawdzającą apelację. Nie zdążyłem już nic więcej napisać bo otrzymałem blokadę, którą od razu poszedłem wyjaśniać na discordzie z @donottrustyourselfi załączam screeny z całej tej rozmowy na samym dole. Od razu wyjaśniam tak nie byłem zbytnio do niego kulturalny i pisałem to pod wpływem emocji za co na samym końcu go przeprosiłem więc prosiłbym o nie branie tego pod uwagę. W dalszej części apelacji odniosę się do tego o czym pisałem z @donottrustyourself
Po lewej stronie cytaty z rozmowy, a po prawej wyjaśnienia z mojej strony 

myślisz, że ci się wszystko należy - nie uważam tak, każdy popełnia błędy i jeśli je u siebie widzę to za nie przepraszam, tak jak w przypadku braku kultury rozmowy z Michałem.

Raz grasz taksówkarza, po nocach grasz menela - Taksówkarza nigdy na tej postaci nie grałem, gdy poprosiłem o dowód dostałem odpowiedź "jeden z supporterów widział cię grając taksówkarza i żadne twoje argumenty tutaj nie pomogą" co nie jest żadnym argumentem i w dodatku jest kłamstwem bo taksówkarza nigdy nie grałem. Jeżeli chodzi o menela to tak było coś takiego, gdy moja postać jeździła na wózku inwalidzkim ubrałem się w ubranie menela i żebrałem w okolicach vespucci. Wszystkie osoby, z którymi gram coś więcej wiedziały o tym wszystkim od początku i im mówiłem, że to jest "nigeryjski przekręt" bo miałem na opisie kartkę, że zbieram na nowy wózek i na życie i że za wózek uważam nowy samochód, to nie było granie menela po nocach tak jak to ujął Michał, a zwykły jednodniowy epizod wyłudzania pieniędzy na parkingu i takie sprawy według mnie powinny być rozstrzygane IC przy pomocy numeru 911.

twoja kreacja postaci jest na bardzo niskim poziomie i to jest NAJWIĘKSZY powód - Tego nie jestem w stanie zrozumieć bo prowadzę swoją postać w BARDZO oryginalny sposób ale nie uważam żeby była prowadzona na niskim poziomie i znijaczona tak jak jest to napisane w powodzie jej blokady. Z początku myślałem, że może chodzić o to, że mam na /g jednocześnie biznes z tatuażami (ani razu nie zrobiłem nikomu w nim tatuażu i nie nabiłem duty) oraz fryzjera (ani razu nie nabiłem duty, raz sam sobie dałem ofertę fryzjera żeby ustawić kolor włosów po tym jak zrobiłem się łysy aby mi włosy spod arabskiego turbanu nie wystawały). Po prostu ta postać od samego początku jest prowadzona w ten sam identyczny sposób, a nawet powiem, że teraz może nawet poważniej niż na początku bo nie wiązałem z nią jakiejś przyszłości, ale spodobało mi się i zostałem na niej.

po prostu grasz polską wieś gangstera będąc pionkiem - Znowu pojawia się argument o polskiej wsi więc powiem, że nigdy na polskiej wsi nie mieszkałem, a w Polsce nie mieszkam od paru ładnych lat, więc nie wiem jak wygląda polska wieś według autora zdania. Granie gangstera pojawia się w tej rozmowie wiele razy i domyślam się, że chodzi o akcje w domku Jacka Hella, gdy poszedłem z bronią aby wyjaśnić sprawę, która wyniknęła IC wraz z Chloe Burton. W skrócie chodziło o to, że obrażała "Jama Atu" czyli stwórcę, którego wyznaje moja postać. Można to nazwać pewnego rodzaju sektą. Potem cała sytuacja została wyjaśniona ic i nikt ooc nie miał do siebie o tą akcje żadnych problemów. To była jedyna sytuacja, w której użyłem broni palnej na mojej postaci więc nie uważam aby to było granie gangstera tak jak napisał to Michał.


grasz postać, która nie jest nawet w granicach dobrego smaku - To zostawiam każdemu aby sobie ocenił według siebie, jeżeli ktoś ma ochotę to może napisać w tej apelacji 


sadzisz się do każdego - Nie robię tego, gram z dużą ilością osób na serwerze ale ich nie wymienię bo nie jestem w stanie spamiętać każdego nicku, tak jak wyżej jeżeli ktoś miał okazję gry ze mną z chęcią przeczytam co uważa, czy jeśli grał ze mną to się do niej/jego sadziłem

jak ktoś gra akcję dynamiczną to nie potrafisz się dostosować - Tutaj mi wyjaśnił dalej w taki sposób "zobacz co robiłeś chwilę temu zamiast grać wpierdoliłeś animację tańca i się poczuwasz do niewiadomo czego" Faktycznie tak było. Wszysycy chyba dostali crasha w miejscu akcji i gdy wszedłem na serwer nie było postaci @donottrustyourself i włączyłem animację tańca i poszedłem na jakieś 2 minuty w afka, gdy wróciłem od razu zacząłem grać i wyłączyłem animację, faktycznie może niepotrzebnie zrobiłem z tą animacją.

zero strachu, postać terminator, której wszystko wolno - Michał nie był w stanie mi wyjaśnić co ma na myśli mówiąc braku strachu u mojej postaci ale jeżeli chodziło o tą akcje przy samochodzie to był tam sam, a obok mnie stało 2 kumpli i jedna osoba z org rusków, która z moją postacią ma kontakt więc nie czułem w tym miejscu zagrożenia tym bardziej, że byliśmy na Vespucci.

rzuć okiem w swoje kary 
przedłużasz niemalże KAŻDĄ akcję na swoją niekorzyść - Tak jak widać na ssach z rozmowy, wysłałem mu swoje kary i nie ma tam nic o przedłużaniu jakiś akcji oraz nie przypominam sobie abym robił to chociaż 3 razy, a tak jak Michał napisał robię to w prawie KAŻDEJ akcji, według mnie kolejna argumentacja wyssana z palca bo czegoś takiego nie robię, nawet przez chwilę myślałem, że pomylił mnie z kimś


To chyba na tyle. Przepraszam z góry za składnię i niezbyt estetycznie zrobioną apelację ale nie potrafię tego lepiej napisać i posegregować, zrobiłem to najlepiej jak potrafiłem. Proszę również wszystkie osoby, które miały okazję pograć z moją postacią Mohammed Alfashi o wypowiedzenie się czy: gram postać, która nie jest nawet w granicach dobrego smaku; sadze się do każdego; przy akcji dynamicznej nie potrafię się dostosować. Gdyż takie oskarżenia otrzymałem od @donottrustyourself i chciałbym poznać opinię większej ilości osób bo moim zdaniem dobry smak czegokolwiek zależy od gustu, sadzenie się do każdego twierdzę, że to nie prawda, a nie dostosowywanie się do akcji dynamicznych nie jestem w sobie w stanie przypomnieć abym jakoś specjalnie je spowalniał i utrudniał tym komuś grę. Wszystkich osób, z którymi grałem/gram nie wymienię ale mam nadzieje, że wypowiedzą się w temacie w sposób obiektywny jeśli w ogóle na niego natrafią. Pozdrawiam każdego kto czyta i życzę miłego dnia/wieczoru. 👊



Ewentualne screeny/świadkowie:
@potezny ahilis - gra ze mną od początku mojej postaci, był przy akcji z szybami na Vespucci
Anton Dmitrievitch (mogłem źle napisać nick, ale jego nicku z forum nie kojarzę) - też często ma okazję ze mną grać i przy akcji na Vespucci był również



Rozmowa z discorda z @donottrustyourself aka Michał (Trzeba otworzyć w nowej karcie i przybliżyć)

Spoiler

 uFBHIyJ.jpg

 

Edytowane przez Evorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt o zdrowych zmysłach nie wybija szyb (jeszcze w takim miejscu jak Vespucci) pod argumentem tego, że ma ochotę posłuchać artysty, który akurat nagłaśnia wnętrze fury. To trochę absurdalny fakt jak na kreowany przez Ciebie charakter, analogicznie jak to, że Ty wciąż nie rozumiesz i nie widzisz swojego błędu. Cała ta sytuacja, którą wytworzyłeś od samego początku wyglądała wątpliwie, bo każdy gracz, świadomy przede wszystkim tego na jakim trybie się znajduje - odegrałby do tego stosowną akcję. Ty nie odegrałeś nic. Po prostu wszedłeś na pojazd po masce i wybiłeś przednią szybę. Teraz spójrzmy na to z realnego punktu widzenia. Nikt normalny takich rzeczy po prostu nie robi, a nie zauważyłem, żeby kreowany przez Ciebie awatar posiadał jakiekolwiek upośledzenie.

Dałem Ci szansę po tym wszystkim się zrehabilitować, bo lubię wyciągać z graczy grę, aniżeli od razu karać. Niestety próba podjęcia z Tobą jakiejkolwiek interakcji w sposób normalny kończyła się tym, że nie dało się z Tobą nawiązać przynajmniej standardowego kontaktu. Sposób wypowiedzi kreowanego przez Ciebie charakteru nie jest dopuszczający, bo po prostu boli w oczy i wcale nie chodziło tutaj o to, że Twój role-play jest na niskim poziomie ze względu na sposób tworzonych przez Ciebie dialogów, a ogólny całokształt. Czat w grze nie jest komunikatorem Discord, gdzie piszesz jak tylko Ci się podoba i słusznie, że inny gracz zwrócił Ci uwagę.

Animacja tańca była durna. Jeszcze zanim ją wklepałeś to miałem wrażenie, że totalnie masz gdzieś epizod, który się pomiędzy nami wytworzył i który zresztą Ty sam zainicjowałeś. I nieważne czy był timed-out, czy go nie było - powinieneś czekać do powrotu graczy, a nie wygłupiać się przez całą akcję. W którymś momencie zadałem Ci nawet pytanie w gwoli wyjaśnienia/weryfikacji Twojej świadomości gry, czy nie jesteś pod wpływem alkoholu. Wtedy też wyszła dyskusja i przegląd Twojej postaci wewnątrz aktywnych członków ekipy, aby mieć jak najlepsze spojrzenie na Twoją osobę, ponieważ nie mamy tendencji do jednostronnego karania graczy i zawsze się ze sobą w takich sprawach komunikujemy.

W naszej wymianie zdań padły słowa, że Twoja postać miała chwilowy epizod taksówkarski. Ja specowałem Cię często wieczorami i rozpatrywałem reporty na Ciebie, będąc świadkiem Twoich durnych prowokacji w stronę innych graczy, umawiania się na solówę /w ramach wyjaśnienia spraw/ lub zbijania health-pointsów. Do tego doszły epizody związane z nielegalną bronią palną, którą wyjmowałeś w kierunku głowy innego cywila, grożąc mu śmiercią. Kompletnie nie szanujesz postaci, bo jak wspomniałeś - masz plecy u Rosjan. Do tego pod postacią miałeś grupy tj. fryzjer i tatuator, a w momencie kryzysu postaci stałeś się menelem jeżdżącym na wózku inwalidzkim, który wyłudza pieniądze od mieszkańców. W ostateczności przyszło Ci być chuliganem, który wchodzi na pojazdy i wybija im szyby bez większego powodu. Nie chcę nawet wspominać o tym, że plucie na ludzi w centrum też nie jest zdrowe. 

Sytuacja z Discordem nie powinna mieć nawet racji bytu. Cała rozmowa była dość chaotyczna, a Ty pokazałeś tylko jak bardzo toksyczną osobą jesteś, gdy coś nie idzie po Twojej myśli. Ja ze swojej strony nie miałem nawet najmniejszego powodu, żeby Ci w jakikolwiek sposób odpisywać. Nie okazywałeś szacunku, usilnie się unosiłeś. Powinieneś od razu zostać odesłany do działu apelacji. Według Ciebie wolno Ci wszystko, a wszyscy powinni na Twoje życzenie zaraz reagować. Ekipa to nie zbiór osób na posyłki, które muszą dostarczać Ci dowody lub ściągać karę przez komunikator. Pamiętaj, że to decyzja kilku osób, które nie wyssały sobie niczego z palca. Czasem ochłoń i przemyśl, czy faktycznie nie przesadziłeś. Nie wiem czy z perspektywy czasu rozumiesz swój błąd, minęły trzy dni od nadania Ci kary. Jeżeli nie to rozważ swoje zachowanie i kreację postaci do czasu ostatecznego wyniku tej apelacji.

187wiechu, fotarix i MakZuZ lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nikt o zdrowych zmysłach nie wybija szyb (jeszcze w takim miejscu jak Vespucci) pod argumentem tego, że ma ochotę posłuchać artysty, który akurat nagłaśnia wnętrze fury. To trochę absurdalny fakt jak na kreowany przez Ciebie charakter, analogicznie jak to, że Ty wciąż nie rozumiesz i nie widzisz swojego błędu. Cała ta sytuacja, którą wytworzyłeś od samego początku wyglądała wątpliwie, bo każdy gracz, świadomy przede wszystkim tego na jakim trybie się znajduje - odegrałby do tego stosowną akcję. Ty nie odegrałeś nic. Po prostu wszedłeś na pojazd po masce i wybiłeś przednią szybę. Teraz spójrzmy na to z realnego punktu widzenia. Nikt normalny takich rzeczy po prostu nie robi, a nie zauważyłem, żeby kreowany przez Ciebie awatar posiadał jakiekolwiek upośledzenie.

To prawda nikt o zdrowych zmysłach tak nie robi, tłumaczenie było głupie, ale moja postać właśnie taka jest i często gada oraz robi głupie rzeczy. Do tego służy numer 911 i zgłoszenie takiej akcji na LSPD, wtedy może by była jakaś ciekawa akcja z służbami porządkowymi i była by fajna gierka. Nie zmuszaj mnie do zrozumienia czegoś, czego nie chcę rozumieć bo nie widzę tam racji. Mój błąd widzę jedynie w braku kultury na discordzie w rozmowie z Tobą co jest głupim tłumaczeniem ale działałem pod wpływem emocji tak jak napisałem w mojej apelacji oraz z animacją tańca, którą również wyjaśniłem i przyznałem się do tego, że była nie na miejscu. Nie trzeba być upośledzonym aby robić głupie rzeczy więc nie na miejscu jest tutaj obrażanie osób upośledzonych i kategoryzowanie ich w ten sposób, pokazujesz tu tylko i wyłącznie swój brak szacunku do takich osób.

 

Cytat

Dałem Ci szansę po tym wszystkim się zrehabilitować, bo lubię wyciągać z graczy grę, aniżeli od razu karać. Niestety próba podjęcia z Tobą jakiejkolwiek interakcji w sposób normalny kończyła się tym, że nie dało się z Tobą nawiązać przynajmniej standardowego kontaktu. Sposób wypowiedzi kreowanego przez Ciebie charakteru nie jest dopuszczający, bo po prostu boli w oczy i wcale nie chodziło tutaj o to, że Twój role-play jest na niskim poziomie ze względu na sposób tworzonych przez Ciebie dialogów, a ogólny całokształt. Czat w grze nie jest komunikatorem Discord, gdzie piszesz jak tylko Ci się podoba i słusznie, że inny gracz zwrócił Ci uwagę

Owszem dałeś szansę i próbowałeś grać, ale mówiąc IC do mojej postaci "wsiadaj masz 5 minut żeby to naprawić" nie jest żadnym obowiązkiem, że mam takie coś wykonać, nie odegrałeś akcji na /me że mnie tam na siłę pakujesz a jedynie to powiedziałeś więc po prostu to zlałem. Sposób wypowiedzi każdego jest różny i nie uważam aby jakiś jeden schemat i zestaw słów był tym poprawnym. 
 

Cytat

Animacja tańca była durna. Jeszcze zanim ją wklepałeś to miałem wrażenie, że totalnie masz gdzieś epizod, który się pomiędzy nami wytworzył i który zresztą Ty sam zainicjowałeś. I nieważne czy był timed-out, czy go nie było - powinieneś czekać do powrotu graczy, a nie wygłupiać się przez całą akcję. W którymś momencie zadałem Ci nawet pytanie w gwoli wyjaśnienia/weryfikacji Twojej świadomości gry, czy nie jesteś pod wpływem alkoholu. Wtedy też wyszła dyskusja i przegląd Twojej postaci wewnątrz aktywnych członków ekipy, aby mieć jak najlepsze spojrzenie na Twoją osobę, ponieważ nie mamy tendencji do jednostronnego karania graczy i zawsze się ze sobą w takich sprawach komunikujemy.

Tak jak napisałem w apelacji - była durna i niepotrzebna, czasu nie cofnę ale mam nauczkę. Czekałem na twój powrót i podczas tego włączyłem animację i poszedłem w AFK, gdy wróciłem od razu ją wyłączyłem i chciałem kontynuować grę. Pytania o alkohol nie widziałem, ale nie - nie byłem pod wpływem alkoholu. 

Cytat

W naszej wymianie zdań padły słowa, że Twoja postać miała chwilowy epizod taksówkarski. Ja specowałem Cię często wieczorami i rozpatrywałem reporty na Ciebie, będąc świadkiem Twoich durnych prowokacji w stronę innych graczy, umawiania się na solówę /w ramach wyjaśnienia spraw/ lub zbijania health-pointsów. Do tego doszły epizody związane z nielegalną bronią palną, którą wyjmowałeś w kierunku głowy innego cywila, grożąc mu śmiercią. Kompletnie nie szanujesz postaci, bo jak wspomniałeś - masz plecy u Rosjan. Do tego pod postacią miałeś grupy tj. fryzjer i tatuator, a w momencie kryzysu postaci stałeś się menelem jeżdżącym na wózku inwalidzkim, który wyłudza pieniądze od mieszkańców. W ostateczności przyszło Ci być chuliganem, który wchodzi na pojazdy i wybija im szyby bez większego powodu. Nie chcę nawet wspominać o tym, że plucie na ludzi w centrum też nie jest zdrowe. 

Dokładnie tak jak piszesz padły słowa, że moja postać miała chwilowy epizod taksówkarki od Ciebie, a coś takiego nigdy nie miało miejsca i nadal nie wiem skąd Ty to wziąłeś. Nie przypominam sobie również umawiania się z kimś na solówkę i zbijania komuś health-pointsów chyba, że masz na myśli jakieś pojedyńcze lpmy grając o 3 nad ranem w swoim gronie. "Epizody związane z nielegalną bronią palną" tutaj bardzo bym prosił o użycie liczby pojedyńczej bo była jedna akcja z użyciem broni palnej przez moją postać, a mianowicie akcja z postacią Chloe Burton. Innej akcji nie było. Nie szanowania mojej postaci nadal mi nie wyjaśniłeś bo to tylko puste słowa beż żadnej argumentacji jak z resztą większość tego co piszesz tak jak w epizodzie taksówkarskim z resztą. Nie uważam abym nie szanował swojej postaci mając "plecy" u Rosjan i źle interpretujesz moje słowa bo napisałem, że jeśli chodzi ci o brak strachu przed Tobą przy akcji z szybami na Vespucci to tak - nie bałem się Twojej postaci mając kilku znajomych obok siebie, to chyba normalne. Moje grupy wyjaśniłem i jedyna grupa, w której cokolwiek robiłem na mej postaci była Havana gdzie przez pewien czas byłem barmanem, gdy panel został zamknięty doszedłem pod grupę studia tatuażu, w którym nie wbiłem ani jednego /duty oraz nie zrobiłem ani jednego tatuażu więc samo posiadanie grupy o niczym nie świadczy. Doszedłem do tej grupy ale odpuściłem ten temat ze względu na właśnie takie akcje - aby nie być posądzonym o nijaczenie. W grupie fryzjera sytuacja wygląda dość podobnie, nie wbiłem ani jednego /duty i nie złożyłem ani jednej oferty pod tą grupą z wyjątkiem jednej, dla siebie gdy przywracałem sobie włosy po tym jak je wcześniej usunąłem aby założyć arabski turban na głowę (włosy z pod niego wystawały i psuły teksturę turbanu). Nie było żadnego kryzysu postaci, a jedynie napaść na nią, gdzie odegrałem, że się totalnie nie bronię więc tutaj masz obraz tego, że moją postać jak najbardziej szanuję i odegrałem obrażenia złamania żeber przez co jeździłem na wózku, postanowiłem to wykorzystać i przebrać się w ubrania menela i wyłudzać pieniądze, nie była to żadna zmiana gry postaci. Wydaje mi się, że jeśli ktoś mnie rozpoznał również mógł to zgłosić na 911 jako próba wyłudzenia pieniędzy, cokolwiek innego i nie jest to żadne nijaczenie postaci, a jedynie zmiana ubrań pod wymaganą sytuacje. Tak jak wyżej napisałem wybicie szyb było głupotą ale nie oznacza to od razu nijaczenia postaci i stawianie się chuliganem. Plucie na ludzi w centrum nie jest zdrowe... Kolejna akcja, której nigdy nie odegrałem tak samo jak z taksówkarzem nie mam pojęcia skąd ty to bierzesz i chciałbym w końcu ujrzeć jakiś wycinek z logów, screenshoot lub inny dowód, który mi pokaże, że faktycznie tak zrobiłem. Aktualnie mam wrażenie, że siedzisz przed komputerem i wymyślasz jakieś akcje, których nigdy nie odgrywałem. 
 

Cytat

Sytuacja z Discordem nie powinna mieć nawet racji bytu. Cała rozmowa była dość chaotyczna, a Ty pokazałeś tylko jak bardzo toksyczną osobą jesteś, gdy coś nie idzie po Twojej myśli. Ja ze swojej strony nie miałem nawet najmniejszego powodu, żeby Ci w jakikolwiek sposób odpisywać. Nie okazywałeś szacunku, usilnie się unosiłeś. Powinieneś od razu zostać odesłany do działu apelacji. Według Ciebie wolno Ci wszystko, a wszyscy powinni na Twoje życzenie zaraz reagować. Ekipa to nie zbiór osób na posyłki, które muszą dostarczać Ci dowody lub ściągać karę przez komunikator. Pamiętaj, że to decyzja kilku osób, które nie wyssały sobie niczego z palca. Czasem ochłoń i przemyśl, czy faktycznie nie przesadziłeś. Nie wiem czy z perspektywy czasu rozumiesz swój błąd, minęły trzy dni od nadania Ci kary. Jeżeli nie to rozważ swoje zachowanie i kreację postaci do czasu ostatecznego wyniku tej apelacji.

Czy jestem toksyczny? Nie wiem, nie wydaje mi się a tak jak już piszę po raz kolejny było to pod wpływem emocji i przeprosiłem Cię za to w prywatnej rozmowie na discordzie jak i w apelacji się do tego przyznałem. Cytując to konkretne zdanie "Według Ciebie wolno Ci wszystko, a wszyscy powinni na Twoje życzenie zaraz reagować." To twoja opinia i jak najbardziej masz do niej prawo ale tak nie jest, według mnie błędnie myślisz. "Ekipa to nie zbiór osób na posyłki, które muszą dostarczać Ci dowody lub ściągać karę przez komunikator." Nie uważam żeby to był zbiór osób na posyłki więc tak jak w poprzednim zdaniu, masz błędne zdanie o mnie i o moim myśleniu. Dostarczanie dowodów owszem - uważam, że jeżeli wymaga się czegoś ode mnie, w tym przypadku był to @Grenade który chciał ode mnie screenshoot z tego co mi pisał na /w to mam do tego takie same prawo jak i on, a nie uważam żeby Grenade myślał, że jestem "osobą na posyłki, która musi mu przedstawić screenshoot" więc tak samo poprosiłem Ciebie o dowód na grę taksówkarza jak i inne akcje, które według mnie tak jak napisałeś są wyssane z palca. Posłużę się może przesadzonym przykładem ale jeżeli chcemy kogoś skazać przed sądem to wypadałoby mieć na to jakiekolwiek dowody. Kontynuując dalej po chwili rozmowy z Tobą na priv discordzie ochłonąłem i przeprosiłem a ty dalej uważasz, że jaki to ja zły, toksyczny nie jestem. Rozumiem kilka błędów, ale z pewnością nie przyznam się do czegoś czego nie robiłem tylko dlatego żeby liczyć na pozytywny werdykt w swojej apelacji (mam tu na myśli twoje oskarżenia do gry taksówkarza i inne tego typu akcje, które nie miały miejsca). Przyznaje się tylko do tego co ma jakiś sens tak jak brak kultury na discord, tańczenie podczas oczekiwania na to aż wejdziesz do gry, ale z pewnością nie będę Ci przytakiwał, że zawsze masz racje tylko dlatego, że masz rangę supportera bo tak nie jest i każdy popełnia błędy. Tak samo ja jak i ty, jak również każdy inny gracz na serwerze.

Edytowane przez Evorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To prawda nikt o zdrowych zmysłach tak nie robi, tłumaczenie było głupie, ale moja postać właśnie taka jest i często gada oraz robi głupie rzeczy. Do tego służy numer 911 i zgłoszenie takiej akcji na LSPD, wtedy może by była jakaś ciekawa akcja z służbami porządkowymi i była by fajna gierka. Nie zmuszaj mnie do zrozumienia czegoś, czego nie chcę rozumieć bo nie widzę tam racji. Mój błąd widzę jedynie w braku kultury na discordzie w rozmowie z Tobą co jest głupim tłumaczeniem ale działałem pod wpływem emocji tak jak napisałem w mojej apelacji oraz z animacją tańca, którą również wyjaśniłem i przyznałem się do tego, że była nie na miejscu. Nie trzeba być upośledzonym aby robić głupie rzeczy więc nie na miejscu jest tutaj obrażanie osób upośledzonych i kategoryzowanie ich w ten sposób, pokazujesz tu tylko i wyłącznie swój brak szacunku do takich osób.

Ty nie rozumiesz, że Twoja gra była wątpliwa od samego początku i dyskusja administracyjna nie zaczęła się na końcu akcji, tylko w jej trakcie, od niemalże samego początku. W ten sposób nawet wstrzymałem na chwilę akcję, bo po prostu nie dało się z Tobą grać. Wymagasz gry na 911, a zagrałeś akcję bez jakiegokolwiek odegrania, ostatecznie wygłupiając się i omijając grę swoją durnotą. Tak to niestety w rzeczywistości wyglądało. Twój poziom role-play w tamtym momencie nie był dobry i choćby przyszło do tego działu tutaj kolejnych pięciu Twoich kolegów, nic to nie zmieni. Nie jestem głupi, wybielanie się w taki sposób nic nie wnosi do apelacji. Cieszę się, że zrozumiałeś swój błąd, jeśli chodzi o sytuację z Discordem, ale wszyscy idealnie wiemy, że nie powinna mieć ona miejsca. Co do Twojego ostatniego zdania, po prostu chodziło mi o dość niezrozumiałe zachowania z Twojej strony na całej ścieżce kreacji postaci, a Ty łapiesz mnie za język, zarzucając mi braki szacunku. Wyluzuj.

Cytat

Owszem dałeś szansę i próbowałeś grać, ale mówiąc IC do mojej postaci "wsiadaj masz 5 minut żeby to naprawić" nie jest żadnym obowiązkiem, że mam takie coś wykonać, nie odegrałeś akcji na /me że mnie tam na siłę pakujesz a jedynie to powiedziałeś więc po prostu to zlałem. Sposób wypowiedzi każdego jest różny i nie uważam aby jakiś jeden schemat i zestaw słów był tym poprawnym. 

Uciekając ode mnie na boki idealnie pokazałeś, jaki reprezentujesz sobą poziom. Nie dało odegrać się z Tobą żadnej akcji role-play, miałem wrażenie, że piszę ze ścianą, a nie ze świadomym graczem, chcącym się jakoś zrehabilitować od krzywej akcji, jaką chwilę temu rozegrał. Sposób wypowiedzi był rażąco nieestetyczny, słaby i zauważalny, ponieważ uwagę zwrócili Ci również gracze, będący przy tej sytuacji. 

Cytat

Tak jak napisałem w apelacji - była durna i niepotrzebna, czasu nie cofnę ale mam nauczkę. Czekałem na twój powrót i podczas tego włączyłem animację i poszedłem w AFK, gdy wróciłem od razu ją wyłączyłem i chciałem kontynuować grę. Pytania o alkohol nie widziałem, ale nie - nie byłem pod wpływem alkoholu. 

Fajnie, że rozumiesz ten błąd. Jeśli chodzi o pytanie o alkohol to tak samo jak z grą. Mam wrażenie, że większości rzeczy na czacie nie widziałeś.

Cytat

Dokładnie tak jak piszesz padły słowa, że moja postać miała chwilowy epizod taksówkarki od Ciebie, a coś takiego nigdy nie miało miejsca i nadal nie wiem skąd Ty to wziąłeś. Nie przypominam sobie również umawiania się z kimś na solówkę i zbijania komuś health-pointsów chyba, że masz na myśli jakieś pojedyńcze lpmy grając o 3 nad ranem w swoim gronie. "Epizody związane z nielegalną bronią palną" tutaj bardzo bym prosił o użycie liczby pojedyńczej bo była jedna akcja z użyciem broni palnej przez moją postać, a mianowicie akcja z postacią Chloe Burton. Innej akcji nie było. Nie szanowania mojej postaci nadal mi nie wyjaśniłeś bo to tylko puste słowa beż żadnej argumentacji jak z resztą większość tego co piszesz tak jak w epizodzie taksówkarskim z resztą. Nie uważam abym nie szanował swojej postaci mając "plecy" u Rosjan i źle interpretujesz moje słowa bo napisałem, że jeśli chodzi ci o brak strachu przed Tobą przy akcji z szybami na Vespucci to tak - nie bałem się Twojej postaci mając kilku znajomych obok siebie, to chyba normalne. Moje grupy wyjaśniłem i jedyna grupa, w której cokolwiek robiłem na mej postaci była Havana gdzie przez pewien czas byłem barmanem, gdy panel został zamknięty doszedłem pod grupę studia tatuażu, w którym nie wbiłem ani jednego /duty oraz nie zrobiłem ani jednego tatuażu więc samo posiadanie grupy o niczym nie świadczy. Doszedłem do tej grupy ale odpuściłem ten temat ze względu na właśnie takie akcje - aby nie być posądzonym o nijaczenie. W grupie fryzjera sytuacja wygląda dość podobnie, nie wbiłem ani jednego /duty i nie złożyłem ani jednej oferty pod tą grupą z wyjątkiem jednej, dla siebie gdy przywracałem sobie włosy po tym jak je wcześniej usunąłem aby założyć arabski turban na głowę (włosy z pod niego wystawały i psuły teksturę turbanu). Nie było żadnego kryzysu postaci, a jedynie napaść na nią, gdzie odegrałem, że się totalnie nie bronię więc tutaj masz obraz tego, że moją postać jak najbardziej szanuję i odegrałem obrażenia złamania żeber przez co jeździłem na wózku, postanowiłem to wykorzystać i przebrać się w ubrania menela i wyłudzać pieniądze, nie była to żadna zmiana gry postaci. Wydaje mi się, że jeśli ktoś mnie rozpoznał również mógł to zgłosić na 911 jako próba wyłudzenia pieniędzy, cokolwiek innego i nie jest to żadne nijaczenie postaci, a jedynie zmiana ubrań pod wymaganą sytuacje. Tak jak wyżej napisałem wybicie szyb było głupotą ale nie oznacza to od razu nijaczenia postaci i stawianie się chuliganem. Plucie na ludzi w centrum nie jest zdrowe... Kolejna akcja, której nigdy nie odegrałem tak samo jak z taksówkarzem nie mam pojęcia skąd ty to bierzesz i chciałbym w końcu ujrzeć jakiś wycinek z logów, screenshoot lub inny dowód, który mi pokaże, że faktycznie tak zrobiłem. Aktualnie mam wrażenie, że siedzisz przed komputerem i wymyślasz jakieś akcje, których nigdy nie odgrywałem. 

O chwilowym epizodzie taksówkarskim poinformował nas jeden z członków ekipy. Pamiętaj, że Twoja postać była na celowniku wewnątrz, więc nikt nie zmyśliłby sobie takiej sytuacji. Co do solówek, zbijania health-pointsów, czy ogólnych reportów na Twoją osobę to wypowiem się krótko, bo widzę, że nie masz pojęcia o znajomości podstawowych zasad. Czy grasz o godzinie 15 popołudniu, czy o 3 w nocy - zasady się nie zmieniają. Fakt, że rzucę na to inaczej okiem, jeśli wszystko dzieje się w nocy w swoim gronie, ale reporty nie napływały z interiorów, a z głównego vw (co i tak odpuszczałem). Epizod z bronią - nieważne czy był jeden, czy dziesięć. Po prostu doszło do sytuacji, która na dobrą sprawę nie powinna mieć miejsca. Jesteś cywilem, nie powinieneś straszyć nikogo śmiercią, wymachując nielegalną do tego bronią. Nieposzanowanie postaci to chociażby moje poprzednie zdanie. Nie interpretuję źle Twoich słów, po prostu stawiasz mnie w takim fakcie, że tak jest i wcale nie chodziło mi w tej sytuacji o mnie, o strach wobec mnie, a o ogólnikową kreację postaci, która ma wszystko gdzieś, bo /ma znajomych obok siebie/. OK, swoje grupy wyjaśniłeś, ale to nie zmienia faktu, że skakanie z grupy na grupę nie jest dopuszczalne i równa się od razu z blokadą postaci, nieważne, czy potrzebowałeś po prostu skryptu danego biznesu, czy miejsca do gry bez /duty. To nie jest wytłumaczenie, bo równie dobrze mogłeś pójść do jakiegokolwiek biznesu, oferujący interesujący Cię skrypt i z niego skorzystać. Kryzys postaci był, bo zamiast poprosić Event Team o zagranie jakiejkolwiek ubezpieczalni, co sam mógłbym Ci odegrać - wolałeś iść i żulić forsę na ulicy, co pokazuje jak właśnie Twoja postać jest dobrze przez Ciebie kreowana. Chuligaństwo dodatkowo pokazało w jaki sposób prowadzisz postać, bo nikt normalny nie robi takich rzeczy. Co do plucia to się pomyliłem, chodziło mi o sikanie na ludzi w centrum. Wszystko bierzesz za nijaczenie postaci, a w powodzie masz też wyraźnie napisane "słaba kreacja postaci", na co wpłynęły chociażby w/w powody. Cały czas usilnie próbujesz mi wmówić, że ze mną jest coś nie tak, że wymyślam, a zlep tych wszystkich powodów to argument kilku aktywnych w tamtym momencie członków ekipy. I uwierz mi, mam co robić, więc nie siedzę przed komputerem i nie wymyślam sobie żadnych akcji na Ciebie, bo nie mam na to czasu.

Cytat

Czy jestem toksyczny? Nie wiem, nie wydaje mi się a tak jak już piszę po raz kolejny było to pod wpływem emocji i przeprosiłem Cię za to w prywatnej rozmowie na discordzie jak i w apelacji się do tego przyznałem. Cytując to konkretne zdanie "Według Ciebie wolno Ci wszystko, a wszyscy powinni na Twoje życzenie zaraz reagować." To twoja opinia i jak najbardziej masz do niej prawo ale tak nie jest, według mnie błędnie myślisz. "Ekipa to nie zbiór osób na posyłki, które muszą dostarczać Ci dowody lub ściągać karę przez komunikator." Nie uważam żeby to był zbiór osób na posyłki więc tak jak w poprzednim zdaniu, masz błędne zdanie o mnie i o moim myśleniu. Dostarczanie dowodów owszem - uważam, że jeżeli wymaga się czegoś ode mnie, w tym przypadku był to @Grenade który chciał ode mnie screenshoot z tego co mi pisał na /w to mam do tego takie same prawo jak i on, a nie uważam żeby Grenade myślał, że jestem "osobą na posyłki, która musi mu przedstawić screenshoot" więc tak samo poprosiłem Ciebie o dowód na grę taksówkarza jak i inne akcje, które według mnie tak jak napisałeś są wyssane z palca. Posłużę się może przesadzonym przykładem ale jeżeli chcemy kogoś skazać przed sądem to wypadałoby mieć na to jakiekolwiek dowody. Kontynuując dalej po chwili rozmowy z Tobą na priv discordzie ochłonąłem i przeprosiłem a ty dalej uważasz, że jaki to ja zły, toksyczny nie jestem. Rozumiem kilka błędów, ale z pewnością nie przyznam się do czegoś czego nie robiłem tylko dlatego żeby liczyć na pozytywny werdykt w swojej apelacji (mam tu na myśli twoje oskarżenia do gry taksówkarza i inne tego typu akcje, które nie miały miejsca). Przyznaje się tylko do tego co ma jakiś sens tak jak brak kultury na discord, tańczenie podczas oczekiwania na to aż wejdziesz do gry, ale z pewnością nie będę Ci przytakiwał, że zawsze masz racje tylko dlatego, że masz rangę supportera bo tak nie jest i każdy popełnia błędy. Tak samo ja jak i ty, jak również każdy inny gracz na serwerze.

Przeprosiłeś, OK. Bardzo dobrze, że to zrobiłeś. /Wszystko jest tylko moją opinią, we wszystkim błędnie myślę/ - to Twoja opinia, która mam wrażenie, że jest tylko po to, aby zwrócić na siebie uwagę i pokazać, jak bardzo w tej sprawie poszkodowaną osobą jesteś. My nie jesteśmy robotami, którzy szykują teczki na poszczególnych graczy i otwierają je w momencie, gdy ktoś stworzy krzywą akcję. Jesteśmy ludźmi, dlatego wewnątrz ekipy komunikujemy się, gdy dochodzi do takich decyzji jak chociażby Twoja. Twoje przykłady są absurdalne, ale rozumiem, że w ten sposób się bronisz. Rozumiesz kilka błędów, ale nie rozumiesz kilku podstawowych defektów których zrozumienie potrzebne Ci jest do dalszej kreacji postaci. Nie liczyłem na to, że mi przytakniesz. Ekipa to nie są osoby, które bez powodu karają graczy. Decyzji nie podejmowałem sam, nawet powiedziałbym, że miałem w tym najmniejszy udział. Ostatni raz wypowiadam się w tej apelacji, więc po prostu czekaj do jej rozpatrzenia.

fotarix lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie to też będzie moja ostatnia wypowiedź w tej apelacji i wyjaśnię wszystko. Cieszy mnie, że w końcu zacząłeś mi pisać z konkretami na co liczyłem od samego początku.
 

Cytat

Ty nie rozumiesz, że Twoja gra była wątpliwa od samego początku i dyskusja administracyjna nie zaczęła się na końcu akcji, tylko w jej trakcie, od niemalże samego początku. W ten sposób nawet wstrzymałem na chwilę akcję, bo po prostu nie dało się z Tobą grać. Wymagasz gry na 911, a zagrałeś akcję bez jakiegokolwiek odegrania, ostatecznie wygłupiając się i omijając grę swoją durnotą. Tak to niestety w rzeczywistości wyglądało. Twój poziom role-play w tamtym momencie nie był dobry i choćby przyszło do tego działu tutaj kolejnych pięciu Twoich kolegów, nic to nie zmieni. Nie jestem głupi, wybielanie się w taki sposób nic nie wnosi do apelacji. Cieszę się, że zrozumiałeś swój błąd, jeśli chodzi o sytuację z Discordem, ale wszyscy idealnie wiemy, że nie powinna mieć ona miejsca. Co do Twojego ostatniego zdania, po prostu chodziło mi o dość niezrozumiałe zachowania z Twojej strony na całej ścieżce kreacji postaci, a Ty łapiesz mnie za język, zarzucając mi braki szacunku. Wyluzuj.

Nie wymagam tego tylko uważam, że jeśli już coś takiego zrobiłem to można było to rozwiązać w ten sposób, to nie wymaganie a tylko taki punkt widzenia z mojej strony w jaki sposób mogłaby się ta akcja ciekawiej potoczyć. Faktycznie akcję rozpocząłem bez żadnego odegrania bo szczerze mówiąc w pierwszej chwili był to missclick, wszedłem na auto i coś kliknąłem i postać uderzyła ale drażni mnie jak ktoś pisze /b missclick i mam wrażenie, że większość graczy czasem celowo coś robi i tłumaczy się missclickiem więc pozwoliłem sobie kontynuować akcję, może w głupi sposób ale była to dosyć dynamiczna akcja i może powinienem to nawet po tym uderzeniu już to odegrać. Ty dość szybko podbiegłeś więc jakoś o tym zapomniałem, z tym też Ci mogę przyznać rację. Co do discorda to już nie ma co pisać, stało się i tyle. 
 

Cytat

Uciekając ode mnie na boki idealnie pokazałeś, jaki reprezentujesz sobą poziom. Nie dało odegrać się z Tobą żadnej akcji role-play, miałem wrażenie, że piszę ze ścianą, a nie ze świadomym graczem, chcącym się jakoś zrehabilitować od krzywej akcji, jaką chwilę temu rozegrał. Sposób wypowiedzi był rażąco nieestetyczny, słaby i zauważalny, ponieważ uwagę zwrócili Ci również gracze, będący przy tej sytuacji. 

Gdy odegrałeś, że trzymasz mnie za fraki to stałem w miejscu i nie chodziłem na boki, a później mnie puściłeś i nie odgrywałeś na mnie nic, a odpowiadać na słowa twojej postaci nie muszę i nie jest to oznaką złej gry lub nawet odpowiadając w komiczny sposób. Nie uważam nadal, że jakiś sposób wypowiedzi jest nieprawidłowy i uwagę mi zwrócił jeden gracz, który aktualnie z Tobą grał w danej chwili - gracze, który grali ze mną nie mieli z tego typu słownictwem problemu. Każdy ma na to swoją opinie i wszystko zależy od podejścia.  Grałem na prawdę z dużą ilością osób na serwerze i nikt mi się nie skarżył na używanie takiego słownictwa, a nawet niektóre osoby pisały, że dosyć kreatywne kreowanie postaci. Dla mnie osobiście odrażające jest używanie tego typu słownictwa 
fq98A1t.png
jak i innych mieszanin polsko-angielskich albo dosłownych tłumaczeń angielskiego slangu "matkojebco, ślizgaj stąd" i tak dalej ale to nie oznacza, że jest to niepoprawne i mamy kogoś za to karać. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, taka prawda - jednemu odpowiada taka gra, a drugiemu nie i to jest właśnie piękne na serwerach RP, że każdy znajdzie miejsce dla siebie i grono, w którym będzie można grać. Jeżeli mówimy o rozgrywaniu akcji w USA to też nie każdy w Ameryce jest gangsterem i gada slangiem lub bardziej poprawnym językiem, a znajdą się też tam osoby, które między innymi mogą używać słów typu "biadolić". Być może nie w dosłownym tłumaczeniu ale wiele tłumaczeń polsko-angielskich nie brzmi dobrze.
 

Cytat

O chwilowym epizodzie taksówkarskim poinformował nas jeden z członków ekipy. Pamiętaj, że Twoja postać była na celowniku wewnątrz, więc nikt nie zmyśliłby sobie takiej sytuacji. Co do solówek, zbijania health-pointsów, czy ogólnych reportów na Twoją osobę to wypowiem się krótko, bo widzę, że nie masz pojęcia o znajomości podstawowych zasad. Czy grasz o godzinie 15 popołudniu, czy o 3 w nocy - zasady się nie zmieniają. Fakt, że rzucę na to inaczej okiem, jeśli wszystko dzieje się w nocy w swoim gronie, ale reporty nie napływały z interiorów, a z głównego vw (co i tak odpuszczałem). Epizod z bronią - nieważne czy był jeden, czy dziesięć. Po prostu doszło do sytuacji, która na dobrą sprawę nie powinna mieć miejsca. Jesteś cywilem, nie powinieneś straszyć nikogo śmiercią, wymachując nielegalną do tego bronią. Nieposzanowanie postaci to chociażby moje poprzednie zdanie. Nie interpretuję źle Twoich słów, po prostu stawiasz mnie w takim fakcie, że tak jest i wcale nie chodziło mi w tej sytuacji o mnie, o strach wobec mnie, a o ogólnikową kreację postaci, która ma wszystko gdzieś, bo /ma znajomych obok siebie/. OK, swoje grupy wyjaśniłeś, ale to nie zmienia faktu, że skakanie z grupy na grupę nie jest dopuszczalne i równa się od razu z blokadą postaci, nieważne, czy potrzebowałeś po prostu skryptu danego biznesu, czy miejsca do gry bez /duty. To nie jest wytłumaczenie, bo równie dobrze mogłeś pójść do jakiegokolwiek biznesu, oferujący interesujący Cię skrypt i z niego skorzystać. Kryzys postaci był, bo zamiast poprosić Event Team o zagranie jakiejkolwiek ubezpieczalni, co sam mógłbym Ci odegrać - wolałeś iść i żulić forsę na ulicy, co pokazuje jak właśnie Twoja postać jest dobrze przez Ciebie kreowana. Chuligaństwo dodatkowo pokazało w jaki sposób prowadzisz postać, bo nikt normalny nie robi takich rzeczy. Co do plucia to się pomyliłem, chodziło mi o sikanie na ludzi w centrum. Wszystko bierzesz za nijaczenie postaci, a w powodzie masz też wyraźnie napisane "słaba kreacja postaci", na co wpłynęły chociażby w/w powody. Cały czas usilnie próbujesz mi wmówić, że ze mną jest coś nie tak, że wymyślam, a zlep tych wszystkich powodów to argument kilku aktywnych w tamtym momencie członków ekipy. I uwierz mi, mam co robić, więc nie siedzę przed komputerem i nie wymyślam sobie żadnych akcji na Ciebie, bo nie mam na to czasu.

Rozumiem, że postać była na celowniku ale nadal powtórzę, że nigdy ta postać nie miała epizodu taksówkarskiego stąd prosiłem o jakiś screenshoot cokolwiek, każdy popełnia błędy i mógł pomylić postacie. Jest to raczej do zweryfikowania. Co do solówek również nigdy nie umawiałem się z nikim na solówkę, bynajmniej nie miałem owej, a coś powiedzieć raz czy dwa mogłem lecz nie przypominam sobie tego, tak jak i wyżej, pewnie jest to do zweryfikowania w logach. Jedyne wbijanie sobie wzajemnie bw, zbijanie hp odbywało się między znajomymi, dla żartów, każdy ma chwilę nudy na serwerze to w taki sposób między sobą się droczyliśmy, nikomu to nie psuje rozgrywki ale jeżeli tak nie można to nie będę/będziemy tak robić. Jeżeli chodzi o akcję z bronią od początku kiedy tu gram i każdego dopytywałem o to na co sobie może pozwolić cywil otrzymywałem informację, że nie ma w regulaminie zapisu o "gangsterce po cywilu" i innych tego typu akcjach więc byłem przekonany, że mogę taką akcje wykonać, jeżeli nie to prosiłbym o poprawę regulaminu, który wprowadza graczy w błąd bo nie ma tam w nim zapisku o niczym takim. O nieposzanowanie postaci tak jak napisałem w apelacji "Michał nie był w stanie mi wyjaśnić co ma na myśli mówiąc braku strachu u mojej postaci ale jeżeli chodziło o tą akcje przy samochodzie to był tam sam" odniosłem się do tej akcji bo nie wiedziałem do czego pijesz. Troszkę przesadzasz mówiąc, że moja postać ma wszystko gdzieś bo ma znajomych obok siebie biorąc to z mojej wypowiedzi o danej akcji, bo odnosiło się to tylko i wyłącznie do tej akcji, a innych akcji gdzie musiałem szanować życie zbytnio nie było, konfliktów na serwerze nie mam. Można powiedzieć, że taki o, którym wiem był/jest tylko jeden ze strony Shegana w moją stronę i nie doszło do nieposzanowania postaci przy akcji z nim w moim mniemaniu bo taką gre, że czułem się zagrożony z nim miałem tylko raz po której otrzymałem bw z broni palnej, nie broniąc się totalnie bo nie wyskoczę na gościa z łapami gdy ten do mnie strzela, tym bardziej że było ich tam kilku. Jeżeli chodzi o grupy to nic więcej nie dodam, myślałem, że posiadanie samej grupy na /g nie oznacza gry w danej grupie a był to moment gdy Havana została usunięta i nie miałem pomysłu w jaki sposób dalej poprowadzić postać, więc wziąłem dwie grupy a finalnie zdecydowałem, że w żadnej z nich nie będę grał lecz ich nie opuściłem bo zwyczajnie o tym zapomniałem. A co do korzystania ze skryptu no to już jest poważniejsza sprawa bo jednak jakiś użytek z danej grupy jest, ja z moich nie zrobiłem żadnego bo ani tam nie grałem, ani nie używałem skryptu (z wyjątkiem tego jednego razu o, którym mówiłem u fryzjera jak naprawiałem włosy z powrotem). Co do "żulenia" forsy to źle mnie zrozumiałeś, moja postać nie potrzebowała pieniędzy na nic, a to po prostu było ich wymuszanie, tak jak posłużę się przykładem z Polski np. Romowie, którzy żebrają pieniądze jako potrzebujący, a potem wsiadają do nowych Mercedesów. Jeżeli chodzi o poproszenie Event Team o odegranie ubezpieczalni to całkiem ciekawa sprawa bo szczerze mówiąc nie znam możliwości na serwerze w tej kwestii, próbowałem to rozwiązać IC wraz z LSPD składając zeznania, może jakieś odegranie rozprawy sądowej na /do lecz jedni odsyłali mnie na forum, drudzy mówili, że nie są detektywami i po prostu sobie odchodzili o czym pisałem z @Patixia na discordzie aby zapytać się jej w jaki sposób mogę to odegrać IC. Po jakimś tam czasie na discordzie odezwał się do mnie ktoś z detektywów, a dokładniej jego nick z discorda to dollazonmyhead#3781 aby umówić się na odegranie akcji, lecz finalnie z osobą, która zrobiła ten uszczerbek na zdrowiu mojej postaci się pogodziłem i dogadałem, więc całość została odwołana. Jeżeli chodzi o sikanie na ludzi w centrum tak to był błąd do, którego się przyznałem i już otrzymałem za to karę w postaci AJ więc nie wiem po co wracać do czegoś co było, a więcej się nie powtórzyło bo swój błąd zrozumiałem. Zarzucę jeszcze ss, który nie jest wycięty z kontekstu i pasuje tutaj idealnie
 B8zXpF7.png 
W tej kwestii się poprawiłem i już więcej nie doszło do disgusting rp z mojej strony

Nie biorę wszystkiego za nijaczenie postaci, a jedynie staram się to wyjaśnić w miarę zrozumiały sposób dla osoby sprawdzającej apelacje bo nie podałeś mi żadnych konkretów, do których mógłbym się odnieść w naszej rozmowie na discordzie, stąd te nieporozumienia i niezrozumienia. Nie próbuję Ci nic wmówić, a jedynie mówię jaka jest prawda i to Ty próbujesz mi wmówić epizod taksówkarski, którego nie było. Wierzę Ci na słowo, że tego nie robisz, tak po prostu napisałem w formie "żartu?" aby trochę rozluźnić tutaj atmosferkę. Masz rację, szanuj swój czas i nie trać go na głupoty.

Cytat

Przeprosiłeś, OK. Bardzo dobrze, że to zrobiłeś. /Wszystko jest tylko moją opinią, we wszystkim błędnie myślę/ - to Twoja opinia, która mam wrażenie, że jest tylko po to, aby zwrócić na siebie uwagę i pokazać, jak bardzo w tej sprawie poszkodowaną osobą jesteś. My nie jesteśmy robotami, którzy szykują teczki na poszczególnych graczy i otwierają je w momencie, gdy ktoś stworzy krzywą akcję. Jesteśmy ludźmi, dlatego wewnątrz ekipy komunikujemy się, gdy dochodzi do takich decyzji jak chociażby Twoja. Twoje przykłady są absurdalne, ale rozumiem, że w ten sposób się bronisz. Rozumiesz kilka błędów, ale nie rozumiesz kilku podstawowych defektów których zrozumienie potrzebne Ci jest do dalszej kreacji postaci. Nie liczyłem na to, że mi przytakniesz. Ekipa to nie są osoby, które bez powodu karają graczy. Decyzji nie podejmowałem sam, nawet powiedziałbym, że miałem w tym najmniejszy udział. Ostatni raz wypowiadam się w tej apelacji, więc po prostu czekaj do jej rozpatrzenia.

Nie napisałem tak, że wszystko jest twoją opinią i we wszystkim błędnie myślisz, a odniosłem się do tego co napisałeś o mojej osobie, ty wyraziłeś swoją opinie na mój temat, a ja Ci odpisałem to w jaki sposób ja to widzę i zdementowałem to co pisałeś o tym jak widzę ekipę serwera, to zwykła dyskusja i kulturalna wymiana zdań. Nie próbuję zwrócić na siebie uwagę i robić z siebie poszkodowanego bo parę błędów popełniłem i do wszystkich, które uważam za słuszne, które mają jakąś podstawę czy to logiczną czy też regulaminową się przyznałem i wyraziłem skruchę, jeśli tak to można nazwać. Ty również popełniłeś błąd np. o taksówkarzu gdzie nie masz na to żadnego konkretnego dowodu, a jedynie czyjeś słowa, które nie są według mnie wystarczającym dowodem lub powodem do brania tego pod uwagę, a wydaje mi się, że w mojej sytuacji ma to duży wpływ na werdykt apelacji. Nie wiem co robicie więc się nie będę wypowiadał bo nie mam żadnej podstawy aby tak uważać lub podejrzewać. Mój przykład był absurdalny... "Posłużę się może przesadzonym przykładem ale jeżeli chcemy kogoś skazać przed sądem to wypadałoby mieć na to jakiekolwiek dowody" pewnie Ci chodzi o to, to tak jak jest napisane, jest to przesadzony przykład ale nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć. Jeżeli chodzi o moją kreację postaci to wypowiem się tak po krótce:
 

Spoiler

Słownictwo jakiego używa postać nie może być poprawne, bardziej poprawne, lepsze lub gorszewedług mnie, wyżej pisałem, że każdy na swój sposób kreuje postać więc to jest przesada, aby oceniać słownictwo postaci. Wszystko oczywiście w granicach zdrowego rozsądku.


Nijaczenie - jeżeli osoba wydająca werdykt tej apelacji weźmie pod uwagę te 2 grupy (fryzjer, tatuażysta), których nie używałem, nie odgrywałem a jedynie miałem na /g i za to karacie to faktycznie jest to jakiś powód lecz prosiłbym o w miarę łagodne spojrzenie na to, gdyż nic w tych grupach nie robiłem, a to jedynie skryptowe bycie w panelu biznesu, ostatecznie nie ma to według mnie większego wpływu na rozgrywkę, gdy tylko dostanę szansę na powrót do mojej postaci to opuszczę obie grupy. Jeżeli chodzi o resztę zarzutów to w apelacji wszystko wyjaśniłem jak wyglądały podaneakcji

Grożenie bronią cywilowi - Tutaj tylko zacytuję bo nie widzę sensu powtarzania się "Jeżeli chodzi o akcję z bronią od początku kiedy tu gram i każdego dopytywałem o to na co sobie może pozwolić cywil otrzymywałem informację, że nie ma w regulaminie zapisu o "gangsterce po cywilu" i innych tego typu akcjach więc byłem przekonany, że mogę taką akcje wykonać, jeżeli nie to prosiłbym o poprawę regulaminu, który wprowadza graczy w błąd bo nie ma tam w nim zapisku o niczym takim."

Brak strachu - na to chyba wystarczająco odpowiedziałem w całej apelacji. Miałem na prawdę mało akcji, w których musiałem odegrać strach a przypominam sobie tylko jedną.


Reszta rzeczy jest już wystarczająco opisana i wyjaśniona w całości więc nie będę powtarzał któryś raz tego samego aby chociaż w jakimś stopniu ułatwić sprawdzającemu apelacje dokonanie tego. 

Cieszę się, że nie liczyłeś na to bo jestem osobą, która do końca będzie dobiegać swojej racji co można zauważyć, a z reguły takie osoby jak ja mają ciężko na różnych serwerach, gdyż są "niewygodne" i ciężkie do dyskusji co rozumiem, ale nie jestem w stanie zmienić swojego charakteru. Ekipa to nie są osoby, które bez powodu karają graczy. Decyzji nie podejmowałem sam, nawet powiedziałbym, że miałem w tym najmniejszy udział. Nie wiem kto miał w tym jaki udział, ty wystawiałeś karę dlatego wszystko kieruję do Ciebie co jest chyba zrozumiałe, a Ekipa tak jak wcześniej sam napisałeś to tylko ludzie, a nie roboty więc też zdarzają się pomyłki, a to miejsce jest od tego aby takie pomyłki, lub nawet nie pomyłki a drugie szanse otrzymywać i próbować wyjaśnić całość w klarowny sposób. Wszystko chyba zostało już tu powiedziane i nie zostaje nic innego jak czekać na werdykt. Osobę sprawdzającą apelację proszę o dokładne przejrzenie logów, a szczególnie tych spraw, które nie zostały wyjaśnione między mną a @donottrustyourself. Proszę też o spojrzenie na moje grupy z przymrużeniem oka gdyż nie odniosłem żadnej korzyści z posiadania ich na /g oraz nie zniszczyłem tym nikomu gry. Dzięki też za poświęcony czas na rozpatrzenie tej apelacji bez względu na werdykt bo czytając to wszystko zdaje sobie sprawę ile rzeczy do sprawdzenia tutaj jest. A wszystkim, którzy to czytają życzę miłego dzionka lub wieczoru i może was jeszcze będę miał okazję zobaczyć jako Mohammed! 👊

//Edit
Jeszcze dodam na samym końcu, że osoba, która usunęła posty innych z mojej apelki jest nie fair bo z tego co patrzę po innych apelacjach wiele osób się wypowiada na temat ich gry, na doświadczenia z gry z daną osobą i wyrażają swoją opinie a tutaj mi usunięto co mi się bardzo nie podoba bo albo jesteśmy równi, albo nie.

Edytowane przez Evorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin