Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/FORUM/Toyer] Wilku


Spectre

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/575-wilku/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: nie wiem
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: Toksyczna osoba
Członek ekipy nakładający karę: Toyer
Wyjaśnienie sytuacji: Witam
Moją banicję otrzymałem tuż po odwołaniu mnie i Waldemara ze stanowiska liderów frakcji Szeryfowskiej. Mój ban został spowodowany po /nawyzywaniu jednemu z opiekunów/. Wszyscy co z nami tam siedzieli, wiedzieli że nigdy takich rzeczy nie mówiliśmy na poważnie. Ze swojej strony mogę tylko przeprosić i poprosić o szansę na grę na serwerze, uważam że nawet nie będę potrzebował dostępu do forum. Mija już drugi miesiąc banicji, wątpię że do 2034 będę grać na RP, mam nadzieję że apelacja zostanie pozytywnie rozpatrzona. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz przepraszam jeśli kogoś uraziłem swoim toksycznym zachowaniem.
Ewentualne screeny/świadkowie: brak/niepotrzebne

Vey, CrySpyx, Bionicles i 9 innych lubią to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałeś już kilka razy, mimo kolejnych szans z naszej strony, ze nie można Ci nigdy w pełni ufać. Pokazałeś tez, ze nie potrzebujesz rangi żeby buntować ludzi i rządzić frakcją po swojemu.

Nie traktuj tego jako czegoś wiążącego, bo to nie jest ustalone między resztą czerwonych, ale być może uda nam się dojść do jakiegoś konsensusu, gdy na przykład lider wyrazi zgodę a Ty będziesz pod ścisłym nadzorem opiekuna, przynajmniej przez jakiś czas. Osobiście nie lubię blokować ludziom gry, stad tez moja zgoda na wstawienie apelacji. Jednakże banow nie dostaje się za niewinność, a ja nadal pamietam jak mnie wyzywałeś. 

noteker, Spectre i Axonis lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Kubas napisał:

Pokazałeś już kilka razy, mimo kolejnych szans z naszej strony, ze nie można Ci nigdy w pełni ufać. Pokazałeś tez, ze nie potrzebujesz rangi żeby buntować ludzi i rządzić frakcją po swojemu.

Nie traktuj tego jako czegoś wiążącego, bo to nie jest ustalone między resztą czerwonych, ale być może uda nam się dojść do jakiegoś konsensusu, gdy na przykład lider wyrazi zgodę a Ty będziesz pod ścisłym nadzorem opiekuna, przynajmniej przez jakiś czas. Osobiście nie lubię blokować ludziom gry, stad tez moja zgoda na wstawienie apelacji. Jednakże banow nie dostaje się za niewinność, a ja nadal pamietam jak mnie wyzywałeś. 

Ja też doskonale pamiętam jak traktowano mnie, moją frakcję oraz moich ludzi. Każdy /bunt/ który zapewne dostałeś do informacji od znanych nam osób, to w 95% przypadków jedynie memowanie z tego co się działo wewnątrz struktur frakcyjnych, od najniższych do najwyższych szczebli.  Nie chcę wyciągać brudów, ani niczego innego bo robie to tylko i wyłącznie pod namową @Spectre @web i @ADVGierki bo chcą ze mną pograć, dlatego się zgodziłem by Spectre napisał za mnie unbana. I jakoś nie wiem, nie przypominam sobie by buntować ludzi bez rangi lidera czy v-lidera frakcji, bo to co się działo tuż po zabraniu mi i Waldkowi liderki to ja pod tym się nie podpisze, co się działo to były tylko i wyłącznie czyny moich kolegów/znajomych z frakcji ot cała historia. Nie wiem czy Kaizi Ci dokładnie przekazał, ale ostatnio chciałem z Tobą porozmawiać, właśnie na temat bana, raczej nie prosić o unban a wyjaśnić parę spraw, kulturalnie. Także jak coś, to uderz do mnie na discord, raczej go nadal masz.

Pozdrawiam i życze smacznej kawusi.
PS: z tego co wiem to opiekun frakcji porządkowych nie miałby nic przeciwko w moim bycie na szczeblach niedecyzyjnych.

Edytowane przez Bionicles
Spectre i BetaMAX lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„nie ma skinów, portki nie działają! Nie wyjeżdżamy na miasto póki nie naprawia, strajk, wtedy szybciej zrobią”

 

”Sygnały świetlne w naszych autach wyglądają brzydko, coś się zepsuło, nie wyjeżdżamy na miasto póki nie naprawia, strajk, wtedy szybciej zrobią”

Frakcja była traktowana tak, jak traktowany był przez nas lider. Nie dziw się, że nie przepadaliśmy za Tobą, gdy tylko prowokowales, wyzywałeś i swoją pozycją próbowałeś wymusić na nas pewne działania. Nie wspomnę już o niesławnym MDT i fakcie, ze wyzywaliscie mnie od „zjebasów”, bo coś tam nie działało.

Tak czy inaczej - tak jak powiedział Toyer. Unbana możesz dostać bo minęło trochę czasu i wiesz z czym wiąże się takie zachowanie. Co do gry we frakcjach - to temat na osobną rozmowę, którą zapewne przeprowadzimy w mniejszym gronie na discordzie.

Spectre, noteker i curro lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kubas napisał:

„nie ma skinów, portki nie działają! Nie wyjeżdżamy na miasto póki nie naprawia, strajk, wtedy szybciej zrobią”

 

”Sygnały świetlne w naszych autach wyglądają brzydko, coś się zepsuło, nie wyjeżdżamy na miasto póki nie naprawia, strajk, wtedy szybciej zrobią”

Frakcja była traktowana tak, jak traktowany był przez nas lider. Nie dziw się, że nie przepadaliśmy za Tobą, gdy tylko prowokowales, wyzywałeś i swoją pozycją próbowałeś wymusić na nas pewne działania. Nie wspomnę już o niesławnym MDT i fakcie, ze wyzywaliscie mnie od „zjebasów”, bo coś tam nie działało.

Tak czy inaczej - tak jak powiedział Toyer. Unbana możesz dostać bo minęło trochę czasu i wiesz z czym wiąże się takie zachowanie. Co do gry we frakcjach - to temat na osobną rozmowę, którą zapewne przeprowadzimy w mniejszym gronie na discordzie.

Witam, odpowiem na zarzuty kulturalnie, a na reszte zapraszam discord bo nie chcę ani wylewać żadnych brudów, ani robić burd na forum.

ad.1
Tak, wtedy faktycznie nikt nie chciał z frakcji jechać na miasto bo wyglądało się tragicznie, i nie można było czerpać tej słynnej immersji z gry. No i jaka to wizytówka frakcji/serwera, że jeździ się w skinach pomieszanych, nie jest to ani przyjemne, ani zabawne, ani nawet fajne.
ad.2 
do tego nie było strajku, po prostu nie używaliśmy tych wozów co się pierdoliły światła, bo to wyglądał jak wóz ochrony lotniska a nie wóz departamentu policji/szeryfa, ktoś sprzedał słabe info o strajku Jakubie.


Tak wymuszałem na was pewne działania swoją pozycją, bo bez tego nie miałbym we frakcji żadnego człowieka. Każdy, każdy kto był w tej frakcji uciskiwał na pełnego EUP w Paleto, na brak MDT, na brak podstaw do których każdy już przywykł w wypadku sampa/mta. Przypomnę Jakubie, iż dosyć często (bo w prawie 80% przypadków) wszelakie rzeczy które wprowadzaliście, bądź robiliście robiliście to bez żadnej konsultacji ze mną ani nawet słyszałem że z kacalovem też nie wiele razy (przykład: suszarka w radiowozie), bądź byłem zbywany, a jak o coś się nie prosiłem jak świnia po 30 razy to i tak zostałem odsyłany z kwitkiem. Człowiek szargał sobie tylko nerwy takim zachowaniem. Na początku chyba sam widziałeś, że pokładałem duże nadzieje w ten serwis, i życzyłem wam dobrze, a potem coraz bardziej zostawałem obrzucany pierw kamyczkami by na końcu dostać pustakiem w łeb. A wyzywaliśmy Cie tylko i wyłącznie za niektóre Twoje teksty na naszym wspólnym PW, które wołaly o pomstę do nieba, ale tego już nie będę Ci wysyłał znów - bo na huj skoro pod namową Waldemara przyszedłem o tego unbana tylko i wyłacznie by pograć sobie z nimi na czilerze we frakcji typu policyjna. Ja nie musze mieć udziału w życiu frakcji, nie musze niczemu dowodzić ani liderować - bo zwyczajnie mi się odechciało, zero zapału już mam do tego. Ja chce se raz na tydzień wbić, pojeździć moim wyiimaginowanym radiowozem i poklikać w klawiature z innymi graczami.

TL;DR 
Rozmowa na discordzie w grupie Ty + kogo tam chcesz, Ja+Waldemar bo prosił by takie coś stworzyć. 

Pozdrawiam i życze cudownego weekendu

Szychu i BetaMAX lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin