Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/whisper] Pawel


Blah Blah Stay Down

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3324-pawel/?tab=activity

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Kentrell Howser
Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary: multikonto
Członek ekipy nakładający karę: whisper
Wyjaśnienie sytuacji: Siemano, dostalem trzy tygodnie temu bana za multikonto. Owszem przyznaje sie do tego multikonta i przyznaje sie również ze uzywałem na nich cheatów jakis rok temu. Dwa tygodnie temu zostalem zbanowany przez Whispera, dzisiaj apeluje o zdjecie kary z konta, cheatowalem gdy serwer działal jeszcze w Paleto a wtedy gralo naprawdę mało osob, planujemy z ziomkami projekt w polswiatku przestepczym a jedynie co nas blokuje to moja kara czyli ban. Jedynie co moge obiecac to ze wiecej sie to nie powtorzy oraz przeprosic cala administracje ze wtedy tak postąpiłem i uzywalem niedozwolonych modyfikacji na serverze. Moge przystac na kazde ultimatu z waszej strony tylko chce jeszcze dostac druga szanse wejscia i pogrania wieczorkiem z znajomymi. Dodam jeszcze ze nie psułem nikomu rozgrywki gdy gralem na multikoncie, licze na pozytywnie rozpatrzenie.
Ewentualne screeny/świadkowie:

 

wstawiam za pawla bo kubas kazal tutaj napisac apelacje

https://forum.v-rp.pl/profile/3324-pawel/?tab=activity

Edytowane przez nittwa123
tytek, flame, pakil i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akceptuję, ale tylko ze względu na to, że rozmawiałem z Kubasem i postanowił dać ci szansę dlatego, że było to jeszcze za czasów Paleto Bay. Nie zmarnuj jej, bo przypominam, że w regulaminie od jakiegoś czasu widnieje podpunkt dot. braku litości dla cheaterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin