Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/whisper] Deluxe


Deluxe

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/5035-deluxe/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Thomas Cavalcante
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) AJ
Powód nałożenia kary: " 
Absurdalna kreacja postaci. Odgrywanie charakteru bez emocji podczas napadu kilku uzbrojonych osób ("Schowajcie te zabawki bo sobie krzywdę zrobicie", "Skończyliście już?" itp.)
Członek ekipy nakładający karę: whisper
Wyjaśnienie sytuacji: Nie jestem w stanie zrozumieć, gdzie tutaj było odgrywanie charakteru bez emocji podczas napadu. Nie chciałem napisać akcji typu "/me boi się" bo było by to kompletnie bez sensu, ani też nie chciałem odgrywać jakiegoś terminatora, bo z góry wiedziałem, że nie uda się pokonać kilku uzbrojonych gości. Natomiast chciałem odegrać cokolwiek, by urozmaicić chłopakom rozgrywkę, żeby nie mieli kolejnego nudnego napadu. Wyżej wymieniony admin, tłumaczył się, że w logach tak było napisane, że jest to "brak emocji", ja natomiast uważam, że logi nie są dokładnym odzwierciedleniem rzeczywistości, bo admin nie mógł w tym czasie zobaczyć jak wyglądała akcja. A wyglądała następująco: Weszło kilku gości, pokrzyczałem na nich, następnie jeden z nich mnie obezwładnił, a ja zostałem okradziony i byłoby po krzyku. Nie rozumiem, dlaczego karane jest własne kreowanie postaci. Chciałem, by moja postać zachowała się nieodpowiedzialnie do sytuacji, w jakiej się znalazła, a nie jak ktoś kto bez stawiania oporu da się okraść.
Ewentualne świadkowie: Noah Ainsworth, Cornelia Brasi, Gloria Middle, napadający (których nicków nie znam, ponieważ byli zamaskowani).

Edytowane przez Deluxe
UnNamed i moneytalks lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, dabilliondollarbaby napisał:

napomne tylko, jak wyglądała Twoja reakcja na trzy uzbrojone osoby, zamaskowane
xd.PNG.d1845cf7c1894bc339a82314dfdb4227.PNG

No dobrze, nie mówię przecież, że takiej reakcji nie było i nie rozumiem też, jaki Wy macie z tym problem. 

Napisałem wyraźnie:

Cytat

Chciałem, by moja postać zachowała się nieodpowiedzialnie do sytuacji, w jakiej się znalazła

 

Edytowane przez Deluxe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Deluxe napisał:

No dobrze, nie mówię przecież, że takiej reakcji nie było i nie rozumiem też, jaki Wy macie z tym problem.

cytując Cie
"A wyglądała następująco: Weszło kilku gości, pokrzyczałem na nich, następnie jeden z nich mnie obezwładnił, a ja zostałem okradziony i byłoby po krzyku. Nie rozumiem, dlaczego karane jest własne kreowanie postaci"

Do lokalu wchodzi trójka osób, są zamaskowani i uzbrojeni - Twoja postać zareagowała na to, jakby to byli Twoi znajomi, którzy robią Ci nieśmieszny żart. Aczkolwiek - padły hasła, byś położył się na ziemi - Ty jednak, zagrałeś to co zagrałeś, mianowicie zacząłeś wyśmiewać nas, że mamy schować te bronie, bo zrobimy sobie krzywdę - zaraz/przed poleciał od Ciebie tekst, "Skończyliście już?" - to wszystko masz w powodzie kary, którą dostałeś i kara jest w stu procentach słuszna, nie widzę Twojego celu w tym dziale, nara

Edytowane przez dabilliondollarbaby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dabilliondollarbaby napisał:

cytując Cie
"A wyglądała następująco: Weszło kilku gości, pokrzyczałem na nich, następnie jeden z nich mnie obezwładnił, a ja zostałem okradziony i byłoby po krzyku. Nie rozumiem, dlaczego karane jest własne kreowanie postaci"

Do lokalu wchodzi trójka osób, są zamaskowani i uzbrojeni - Twoja postać zareagowała na to, jakby to byli Twoi znajomi, którzy robią Ci nieśmieszny żart. Aczkolwiek - padły hasła, byś położył się na ziemi - Ty jednak, zagrałeś to co zagrałeś, mianowicie zacząłeś wyśmiewać nas, że mamy schować te bronie, bo zrobimy sobie krzywdę - zaraz/przed poleciał od Ciebie tekst, "Skończyliście już?" - to wszystko masz w powodzie kary, którą dostałeś i kara jest w stu procentach słuszna, nie widzę Twojego celu w tym dziale, nara

To nie jest moja wina, że odebraliście to jako "nieśmieszny żart w stronę znajomych". Tak samo wyżej wyraźnie napisałem, że chciałem Wam urozmaicić trochę rozgrywkę, no ale najwyraźniej sami tego nie jesteście w stanie zrozumieć, więc nie będę się w to bardziej zagłębiał, bo w Waszym przypadku nie ma to najmniejszego sensu. Jak widać, dla Was bardziej liczą się statystyki, niż odgrywanie akcji. Na to już nikt nie ma wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Deluxe napisał:

To nie jest moja wina, że odebraliście to jako "nieśmieszny żart w stronę znajomych". Tak samo wyżej wyraźnie napisałem, że chciałem Wam urozmaicić trochę rozgrywkę, no ale najwyraźniej sami tego nie jesteście w stanie zrozumieć, więc nie będę się w to bardziej zagłębiał, bo w Waszym przypadku nie ma to najmniejszego sensu. Jak widać, dla Was bardziej liczą się statystyki, niż odgrywanie akcji. Na to już nikt nie ma wpływu.

Akcja napadu rabunkowego jest i od zawsze była dynamiczna - wejście, wyjście - jeżeli chciałeś zaprezentować nam swoje umiejętności komiczne, było zrobić tam stand-up, zrzucilibyśmy kominiarki i pozajmowali miejsca w pierwszym rzędzie, nie mam nic więcej do dodania w Twojej apelacji, nara x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, dabilliondollarbaby napisał:

Akcja napadu rabunkowego jest i od zawsze była dynamiczna - wejście, wyjście - jeżeli chciałeś zaprezentować nam swoje umiejętności komiczne, było zrobić tam stand-up, zrzucilibyśmy kominiarki i pozajmowali miejsca w pierwszym rzędzie, nie mam nic więcej do dodania w Twojej apelacji, nara x2

Już przestań pisać głupoty, bo się tym tylko ośmieszasz.

302 i UnNamed lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin