Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Whisper] Radekk


Radekk

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1955-radekk/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Uqbah Kozan
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: Przelewanie majątku postaci
Członek ekipy nakładający karę: Whisper
Wyjaśnienie sytuacji: Nie ma czego za wiele wyjaśniać, wykonałem szczeniacki numer, którym był przerzut majątku z postaci na postać.  W pełni zadaję sobie sprawę z tego co zrobiłem, i za co zostałem ukarany - kara jest jak najbardziej słuszna. Dlatego też zwracam się z prośbą o zamianę kary z banicji na blokady postaci, które brały w tym procederze udział, bądź jakieś inne rozwiązanie. Szczerze, nie chciałbym się rozstawać z serwisem na dwa miesiące do okresu wakacyjnego. Z góry dziękuję za rozpatrzenie.
Ewentualne screeny/świadkowie: nie potrzeba.

Inubis, Sidneyo, Koteu i 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban został nadany przede wszystkim za to, że po moim pytaniu skąd na postaci z 3 godzinami masz auto za ~90 tysięcy wypierałeś się i mówiłeś, że wziąłeś pożyczkę. Prześwietliłem Twoje konto i postaci, pomiędzy którymi przerzucałeś majątek było kilka, nie był to Twój pierwszy przerzut (znalazłem ich kilka w przeciągu ostatnich miesięcy). Ponadto, pomagałeś osobom trzecim w przerzutach, co także można znaleźć w logach i sam to potwierdziłeś. 

Wiem jednak, że po fakcie przyznałeś się do przerzutów oraz pomocy przy tym również innym graczom. Wyraziłeś skruchę w rozmowie ze mną na discord i wydaje mi się, że zrozumiałeś swój błąd. Zablokowanie postaci, które były już w pewien sposób rozwinięte to kara sama w sobie, całkowita racja. Blokady zostały nadane jak najbardziej słusznie i to nie podlega dyskusji, robiąc takie rzeczy trzeba się liczyć z takimi konsekwencjami. Osoba rozpatrująca apelację zadecyduje co z banicją, dodam tylko iż miała być na 30 dni (nie 60, pomylić się rzecz ludzka). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam tylko, że znalazłem wczoraj jeszcze dwie Twoje postacie, którymi również dopuściłeś się przerzucania majątku. Oczywiście z racji, że dostałeś unban zostały właśnie zablokowane, postacie innego gracza (Inubis), który pomagał w tym procederze także. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin