Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Mxsi]


N. Harley

Rekomendowane odpowiedzi

(Z gory bardzo przepraszam za brak polskich znakow, jednak nie mieszkam aktualnie w kraju polsko-jezycznym i nie posiadam polskich znakow na aktualnym systemie)

Link do twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/4947-n-harley/
Link do konta oskarzonego: https://forum.v-rp.pl/profile/1880-mxsi/
Powod skladania skargi: Brak profesjonalizmu oraz bezstronnosci. Bez podstawnie przyznane pisemne upomnienie. 
Wyjasnienie sytuacji: Sytuacja miala miejsce dnia 18/04/2021 w godzinach wieczornych okolo 22-23.
Supporter Mxsi nie wezwany przez moja osobe oraz osobe odgrywajaca ze mna (https://forum.v-rp.pl/profile/4875-wodzus/) pojawil sie na miejscu bijatyki ktora zostala zakonczona postrzeleniem mojego znajomego.
Supporter ten najpierw przez 5min produkowal sie o tym ze nie odegralismy strachu przed bronia o ktorej nie mielismy bladego pojecia, nastepnie poproszony o udowodnienie faktu zarzutu ktory nam stawia, wstawil calkowicie nic nie znaczace zdanie, gracza ktory najprawdopodobniej nas oskarzyl. Po kilku wymienionych zdaniach gdzie Mxsi wyraznie widzial ze nie ma on racji w tym co nam zarzuca, przydzieli tylko i wylacznie mojej osobie pisemne upomnienie a nastepnie usunal sie z miejsca sytuacji majac nasza strone medalu za przeproszeniem "w dupie".

Ponizej zalaczam czesc "wyjasnianej" sytuacji tak daleko na czacie gry jak moglismy zajsc w gore. Niestety z naszej strony wyglada to na to ze "kolega" wezwal "kolege" a by ten nas ukaral bo "przegrali" akcje RP. Jest to w moim mniemaniu zachowanie conajmniej nie dojrzale. 
(W miare mozliwosci bardzo prosze by administrator rozpatrujacy zobaczyl pelny wyciag z logow gdyz niestety to wszystko co jestem w stanie wyslac)

1.png

2.png

3.png

Wodzus i Mxsi lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostalem wezwany przez gracza na /w z prosba o interwencje. Wyjasnil sytuacje i poprosilem by podeslal screeny na discordzie. 

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

image.png.1ccc17c84e7272f5bb0ce14ccacc229a.png

 

Nastepnie teleportowalem sie na miejsce akcji, gdzie graliscie juz akcje z FD. 

Spytalem was na /b czemu nie odegraliscie strachu. Wyparliscie sie ze owego odegrania nie bylo. Sprawdzilem logi, odegranie bylo. Do tego gracz napisal mi na discordzie ze odegral ze podnosi bluze i wyciagnal bron skryptowo a wy zaczeliscie go bic, na terenie gdzie gra organizacja przestepcza, teoretycznie jest to ich teren rdzenny.

image.png.d486bc4884253a63353b494a4d4286dd.png

image.thumb.png.0d4c9ec8def6f31c7bff571a6511b193.png

image.thumb.png.0a9bbba6fc050c3dfb7a1093e2fa72bb.png

image.thumb.png.d0cec25dc5b8ae98ad2df6949ac1cb46.png

image.thumb.png.d876b53f6da6d29f29fdf3e57020f059.png

image.thumb.png.64b5ebc4c0180aa0597a4d858433355f.png

image.thumb.png.6d8aba4c184623ccccaa2e6ef0977f4b.png

image.thumb.png.38c6dcb30b63cdd29c19316685702d7e.png

Sklamaliscie mi na /b ze owa akcja nie zostala odegrana, gdzie na screenie widac ze byla. 

unknown.png

Nastepnie gracz wyjal bron skryptowo, akcja dynamiczna na to pozwala nam GTA 5 wiec tak zrobil.

Po tym jak odegral ze spoglada na czarne podejrzane auto zatakowaliscie go. 

 

Po wysluchaniu gracza ktory was oskrazal o brak strachu przed bronia i zatakowanie go na terenie rdzennym organizacji. 

Teleportowalem sie do was by wysluchac waszego wytlumaczenia, uznaliscie ze owego odegrania nie bylo gdzie screen pokazuje ze byl.

Oklamaliscie mnie, lecz to juz przemilcze. Chcialem wam dac AJ za brak strachu oraz odwalanie ale sie powstrzymalem, mowie sobie dobra, moze nowi gracze, jeszcze nie ogarniaja. Dam im tylko warna i tyle.  Gdybym mial nagranie to skonczylo by sie z porzadnym AJ. A z racji z tego ze nie posiadalem lepszego materialu dowodowego to skonczylo sie tylko na warnie.

 

Fakty; 

1. Zostaliscie oskarzeni o brak strachu przed bronia i DM

2. Dostalem screeny gdzie pokazuje ze zostalo odegrane.

3. Spytalem was o jakies wyjasnienie.

4. Oklamaliscie mnie ze nie bylo odegrane.

5. Sprawdzilem logi, bylo odegrane.

6. Z racji ze nie bylo nagrania tylko tyle co znalazlem w logach i gracz mi podeslal na discordzie to dostaliscie warna zamiast porzadnego AJ za brak strachu i DM.

 

Chyba nie mam nic wiecej do wyjasnienia, skarge zostawiam do rozpatrzenia odpowiedniej do tego osobie. 

Pozdrawiam serdecznie. 

 

Marrynge, Sasha., Revo i 22 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem zacznijmy jeszcze raz, skoro tak trudno przychodzi Ci do zrozumienia o jakie przewinienia nas oskarżasz, nie przyglądając się dokładnie zaistniałej sytuacji z obu stron i nie opierając się na materiale dowodowym w postaci nagrania, którego żadna ze stron nie posiadała. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to czy osoba posiadała wyjętą broń, ponieważ jeden Rabin powie tak, drugi powie nie. Dlatego biorąc stronę osoby, która zgłasza "przewinienie" nie zachowujesz obiektywizmu, co przyćmiewa Ci rozsądną ocenę zaistniałej sytuacji i próbujesz, w tym momencie, na siłę poprzez użycie merytorycznych zdań, które w połowie mijają się z prawdą, nas zwyczajnie oczernić, broniąc także swojej posady.

Odwołując się do twoich wypocin.

Fakty:
1. Zostaliśmy oskarżeni o brak strachu, "odwalanie", oraz DeathMatch. Po pierwsze czego tu się bać, skoro typ LEKKO podniósł do góry bluzę, nie odgrywając przy tym, że posiada broń, ani mechanicznie (jak to określiłeś) wyjmując ją przy użyciu przycisku *TAB*. W dodatku sam widziałeś co Ci napisał, że spojrzał na czarny pojazd i zaczął strzelać dopiero, gdy jego hp było przy granicy wbicia BW. Po drugie, co oznacza "odwalanie", przypominam, że to oni zaczęli agresywną akcję RP, ja tylko poprosiłem o możliwość przeparkowania jego samochodu z racji tego, że kupiłem tam mieszkanie i immersyjnie powinno być tam miejsce postojowe dla moich samochodów. Po trzecie, dlaczego według Ciebie miałby to być DM, skoro oni zaczęli agresywnie podchodzić do sytuacji, która nie musiała się tak zakończyć, gdyby nie wielkie gangsterskie ego, które nie pozwalało przeparkować samochodu w inne miejsce.
2. Oczywiście, było odegrane, że "LEKKO podniósł do góry bluzę", nie oznacza to pokazania (przy pomocy komendy narracyjnej /do), bądź mechanicznego wyjęcia broni.
3. Spytałeś o wyjaśnienie, to otrzymałeś wyjaśnienie. Osobnik z którym mieliśmy do czynienia może chciał się pochwalić, że ma 10-pak na brzuchu, bo ja jakoś nie widziałem tam informacji o posiadaniu jakiejkolwiek broni gładko lufowej, której miałbym się bać, w dodatku Ci osobnicy nie odznaczali się wyjątkowymi cechami, które dawałyby jasno znać, że jest to jakiś gang uliczny.
4. Nie zostałeś okłamany w żaden sposób. (Patrz punkt nr 2)
5. Sprawdziłeś logi, że było odegrane pokazanie włosów łonowych i kawałka pępka, co nie oznaczało pokazania broni.
6. Gracz z tego co widzę nie podesłał Ci jakichkolwiek dowodów, które mogłyby wpłynąć na ukaranie nas warnem, bądź AJ. Jedynie napisał, to czego nie uczynił, czyli wyjęcia broni, bo razem z moim kolegą takowej nie zauważyliśmy, gdy dostał pierwszy cios.

Tu mój wywód się raczej kończy, skargę zostawiam do rozpatrzenia wyższej Administracji.
Pozdrawiam cieplutko z rodzinką! 🙂

Mxsi, N. Harley i Tomek420 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja dobrze wie ze nie zglosilem sie by zostac supporterem dla "posadki" a tylko po to by pomoc serwerowi.

Dziennie przecietny supporter grajac na serwerze ma milion wiadomosci, bardzo duzy spam na /w badz discordzie. 

Jest bardzo duzo zgloszen waznych i mniej waznych, na wszystkie staramy sie odpowiedziec i pomoc kazdemu na serwerze.

Przyznam wam racje, z racji z tego iz nie posiadalem konkretnych dowodow na to kto co zrobil, to zamiast admin jaila dostaliscie tylko male ostrzezenie ktore brzmialo nastepujaco.

"Prosze nastepnym razem odgrywac strach przed bronia, daje tylko ostrzezenie, nastepnym razem karac."

Kupiliscie nieruchomosc na terenie aktywnej organizacji przestepczej, gdzie nawet maja tam swoje dwa cornery, te tereny sa IC pod ich kontrola, maja tam tez swoje studio tatuazy i owy teren jest pod ciagla obserwacja policji co mogliscie zauwazyc od razu po akcji gdzie policja pojawila sie bardzo szybko. IC roi sie tam od przedstawicieli organizacji Mongols MC, nie gramy miasta duchow. 

Co do dookladnego opisu zaistnialej tam sytuacji moge poprosic gracza @deptak oraz @Pejt do wyjasnienia jak to bylo z ich strony.

 

Z racji z tego ze nie posiadalem dowodow w postaci video, oraz przez duzy spam OOC podjalem decyzje nie ukaranie was admin jailem a jedynie wystawienie wam ostrzezenia w postaci milego warna, nic wiecej. IC gre dograliscie z FD oraz PD i potoczylo sie dalej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się bo chcąc nie chcąc jestem zamieszany w całą tą akcję. Staliśmy w naszej uliczce, zacząłem kazać gościom z niej zawijać, przez ich prowokacyjne zachowania poprzednio.. odegralem ze stojąc tyłem do radiowozu uchylam bluze po czym wyciągnąłem na dosłownie kilka sekund pistolet, zeby nie doszlo do ewentualnego mg przez pidików stojących nieopodal. Nagle składajacy skarge wlecieli w nas bez żadnego odegrania co też jest widoczne na logach. Ostatnie co bylo pisane to /me spojrzał na podejrzany czarny wóz. Już pomijając fakt, że bugowali bójke, bo nie dalo sie zrobić zadnej kontry, ale to nie temat do tego. MXSI dobrze robi i sprawdza się w roli supportera, dzięki.

Edytowane przez Pejt

Grupa Downtownowska, zwana też gangiem „Mutantów”, zrzeszająca czołowych zawodowych morderców i złodziei samochodów z Los Santos, do której należeli Valdemar Javorsky (znany także jako Javor) i Gareth Gallagher (☠️28.09.2023), próbowała przejąć wpływy grup przestępczych z West Vinewood, Alta, Morningwood, Del Perro, Vespucci, Pillbox Hill, Little Seoul, El Burro Heights, i poszczególnych dzielnic miasta Davis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając @Mxsi jeszcze raz wytłumaczę, bo źle interpretujesz słowa pisane wyżej przeze mnie. Nigdzie nie napisałem, że ranga Supporter jest nadawana, powiedzmy losowo, itd. Osoba mająca tą rangę oczywiście w jakiś sposób pomaga serwerowi i o to raczej chodzi w tej randze, nie? Użyte słowo "posada" odpowiada słowu "ranga", dlatego tak napisałem. Z ilością zgłoszeń bym nie przesadzał, milion ich na pewno nie ma. Dodatkowo, skoro chciałeś obwiniać nas o kłamstwo, to twoje zeznania też mijają się z prawdą, ponieważ osoba, która zgłaszała, komunikowała się z tobą poprzez prywatną wiadomość na discordzie, a nie przy użyciu in-game /w, a wynika to z dowodu, który dostarczyłeś.
@druggy Nie wiem dlaczego wypowiadasz się na skardze, która Ciebie nie dotyczy. Nie mówie także, że @Mxsi jest złym supporterem. Po prostu czuje się źle potraktowany w tej sytuacji. A patrzenie przez pryzmat w jakimś stopniu koleżeństwa (widziałem, że Mxsi jako freelancer obraca się w świecie przestępczym i w jakiś sposób jest związany z chłopakami z tego gangu, ponieważ zobaczyłem jego publikacje na forum) nie jest obiektywne.
@Spectre Też jestem zdania, że zrobił to szybko i sprawnie, lecz według mnie z pokrzywdzeniem dla mojej osoby, jak i @N. Harley.
@Pejt Uliczka w jakikolwiek sposób nie jest oznaczona na mapie, nie wiedziałem również, że zamieszkuję tę okolicę organizacja przestępcza. W dodatku posiadam tam swój dom, gdzie oczywiście rozgrywała się cała akcja, a prowokacje zacząłeś ty, mówiąc, że w jakiś sposób Ci groziłem, gdy grzecznie prosiłem o przeparkowanie samochodu spod posesji mieszkalnej, którą wczoraj zakupiłem i jeżeli tak chciałeś, żeby twój samochód musiał być tam zaparkowany, to zaoferowałem Ci odkupienie tego domu, ale nie byłeś zainteresowany. 
Cały czas utrzymuje swoją wersję i w żaden sposób nie doszła do mnie informacja o posiadaniu przez Ciebie broni, ponieważ nie widziałem jej w twojej ręce, jak to napisałeś, a wystarczyło przy pomocy komendy narracyjnej /do oznajmić przykładowo, że za paskiem widać błyszczący się metalowy przedmiot, który przypomina broń, a gdy policja zrobiła MG, to też mógłbyś ich zgłosić.
Według Ciebie w tym momencie cytując, bo nie da się inaczej tego określić, mieliśmy odegrać, że "Ustawia się do biegu, po czym bierze rozpęd i wali typowi z piąchy w nos" i tak co każdy cios.
Jest wiele metod walki w GTA 5. Są osoby, które używają uników, po prostu trzymasz PPM i klikasz spację, co pozwala na kontrę, ale ty jednak wolisz napisać o bugowaniu bicia, ponieważ nie mogłeś nic zrobić.
Jeszcze raz powtórzę, nigdzie nie napisałem, że w innych sytuacjach był bezstronny itd. Ale pisząc "Chcialem wam dac AJ za brak strachu oraz odwalanie ale sie powstrzymalem" oznacza tylko i wyłącznie jakieś bliższe stosunki z wami, co widać, ponieważ od razu chciał zareagować impulsywnie i nie działał z zimną głową patrząc na tylko jedną stronę.

Edytowane przez Wodzus
N. Harley i Tomek420 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wodzus napisał:

Odpowiadając @Mxsi jeszcze raz wytłumaczę, bo źle interpretujesz słowa pisane wyżej przeze mnie. Nigdzie nie napisałem, że ranga Supporter jest nadawana, powiedzmy losowo, itd. Osoba mająca tą rangę oczywiście w jakiś sposób pomaga serwerowi i o to raczej chodzi w tej randze, nie? Użyte słowo "posada" odpowiada słowu "ranga", dlatego tak napisałem. Z ilością zgłoszeń bym nie przesadzał, milion ich na pewno nie ma. Dodatkowo, skoro chciałeś obwiniać nas o kłamstwo, to twoje zeznania też mijają się z prawdą, ponieważ osoba, która zgłaszała, komunikowała się z tobą poprzez prywatną wiadomość na discordzie, a nie przy użyciu in-game /w, a wynika to z dowodu, który dostarczyłeś.
@druggy Nie wiem dlaczego wypowiadasz się na skardze, która Ciebie nie dotyczy. Nie mówie także, że @Mxsi jest złym supporterem. Po prostu czuje się źle potraktowany w tej sytuacji. A patrzenie przez pryzmat w jakimś stopniu koleżeństwa (widziałem, że Mxsi jako freelancer obraca się w świecie przestępczym i w jakiś sposób jest związany z chłopakami z tego gangu, ponieważ zobaczyłem jego publikacje na forum) nie jest obiektywne.
@Spectre Też jestem zdania, że zrobił to szybko i sprawnie, lecz według mnie z pokrzywdzeniem dla mojej osoby, jak i @N. Harley.
@Pejt Uliczka w jakikolwiek sposób nie jest oznaczona na mapie, nie wiedziałem również, że zamieszkuję tę okolicę organizacja przestępcza. W dodatku posiadam tam swój dom, gdzie oczywiście rozgrywała się cała akcja, a prowokacje zacząłeś ty, mówiąc, że w jakiś sposób Ci groziłem, gdy grzecznie prosiłem o przeparkowanie samochodu spod posesji mieszkalnej, którą wczoraj zakupiłem i jeżeli tak chciałeś, żeby twój samochód musiał być tam zaparkowany, to zaoferowałem Ci odkupienie tego domu, ale nie byłeś zainteresowany. 
Cały czas utrzymuje swoją wersję i w żaden sposób nie doszła do mnie informacja o posiadaniu przez Ciebie broni, ponieważ nie widziałem jej w twojej ręce, jak to napisałeś, a wystarczyło przy pomocy komendy narracyjnej /do oznajmić przykładowo, że za paskiem widać błyszczący się metalowy przedmiot, który przypomina broń, a gdy policja zrobiła MG, to też mógłbyś ich zgłosić.
Według Ciebie w tym momencie cytując, bo nie da się inaczej tego określić, mieliśmy odegrać, że "Ustawia się do biegu, po czym bierze rozpęd i wali typowi z piąchy w nos" i tak co każdy cios.
Jest wiele metod walki w GTA 5. Są osoby, które używają uników, po prostu trzymasz PPM i klikasz spację, co pozwala na kontrę, ale ty jednak wolisz napisać o bugowaniu bicia, ponieważ nie mogłeś nic zrobić.
Jeszcze raz powtórzę, nigdzie nie napisałem, że w innych sytuacjach był bezstronny itd. Ale pisząc "Chcialem wam dac AJ za brak strachu oraz odwalanie ale sie powstrzymalem" oznacza tylko i wyłącznie jakieś bliższe stosunki z wami, co widać, ponieważ od razu chciał zareagować impulsywnie i nie działał z zimną głową patrząc na tylko jedną stronę.

To, że nie wiesz kto gra w tej uliczce nie znaczy, że możesz sobie działać i zgrywać cwaniaka, grzeczna prośba o przeparkowanie to wzywanie śmieciarki żeby kasował czyjś wóz? Nie uważam tak, do tego prowokacyjne spojrzenia w studio tatuażu. Nie mam sobie nic do zarzucenia, wyjąłem klame na kilka sekund, to ze nie zauważyliście to nie moja wina. Trzeba myśleć jak się gra i liczyć sie z konsekwencjami, bugowałeś bicie bo doskonale znam ten system, nie mogłem zrobić kontry, nie tylko zresztą ja 🙂 więc nie kłam w żywe oczy. Mam nadzieję, że ktoś z ekipy to rozpatrzy na swój sposób, dowody na waszą głupote są, dzięki.

Grupa Downtownowska, zwana też gangiem „Mutantów”, zrzeszająca czołowych zawodowych morderców i złodziei samochodów z Los Santos, do której należeli Valdemar Javorsky (znany także jako Javor) i Gareth Gallagher (☠️28.09.2023), próbowała przejąć wpływy grup przestępczych z West Vinewood, Alta, Morningwood, Del Perro, Vespucci, Pillbox Hill, Little Seoul, El Burro Heights, i poszczególnych dzielnic miasta Davis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pejt napisał:

To, że nie wiesz kto gra w tej uliczce nie znaczy, że możesz sobie działać i zgrywać cwaniaka, grzeczna prośba o przeparkowanie to wzywanie śmieciarki żeby kasował czyjś wóz? Nie uważam tak, do tego prowokacyjne spojrzenia w studio tatuażu. Nie mam sobie nic do zarzucenia, wyjąłem klame na kilka sekund, to ze nie zauważyliście to nie moja wina. Trzeba myśleć jak się gra i liczyć sie z konsekwencjami, bugowałeś bicie bo doskonale znam ten system, nie mogłem zrobić kontry, nie tylko zresztą ja 🙂 więc nie kłam w żywe oczy. Mam nadzieję, że ktoś z ekipy to rozpatrzy na swój sposób, dowody na waszą głupote są, dzięki.

Nie rozumiem dlaczego zarowno ty jak i reszta wypowiadasz sie pod skarga nie dotyczaca twojej osoby jak i calej zaistnialej sytuacji z wami, no ale wnioskuje ze w tym momencie "dupa, dupe kryje". Jest to skarga skierowana na czlonka ekipy, tylko i wylacznie do czlonkow ekipy. Nie jest to wpis wyzalajacy sie jak potoczyla sie akcja RP, ale jak niestosowne i nieprofesjnalne zachowanie zostalo wymierzone w osobe moja jak i @Wodzus. (Strony zamieszane to tylko i wylacznie Ja, @Wodzus oraz @Mxsi i absolutnie nikt wiecej.)

Sam posiadajac wieloletnie doswiadczenie zarzadzania serwerami Polskimi jak i zagranicznymi oraz doswiadczenie zawodowe z zycia prawdziwego, mam wrazenie ze w tym momencie wyklocam sie na forum z grupa 15 latkow podczas gdy zlozylem tylko i wylacznie zazalenie na akcje wniesiona co do mojej osoby przez czlonka administracji.
Gdyby nie fakt ze wasz kolega "supporter" wlaczyl sie do akcji i zaczal nas bezpodstawnie oskarzac, dla mnie byla by to smieszna akcja w ktorej "kazdy dostal po nosie" i sie rozeszlismy.

Grzecznie prosze jakikolwiek szanujacy sie zarzad tego serwera o zablokowanie mozliwosci wyklocania sie gracza pod ta skarga jako iz nie jest to wpis debatujacy kto kogo lubi, kto kogo nie lubi. Jest to dokladnie opisana skarga poparta dowodami oraz "wytlumaczeniem" sie strony oskarzonej, ktora w tym momencie oczukuje rozpatrzenia, nie dalszej dyskusji.

Wyrazy Szacunku do wszystkich powyzszych.
Nick.

Edytowane przez N. Harley
Wodzus lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, N. Harley napisał:


Sam posiadajac wieloletnie doswiadczenie zarzadzania serwerami Polskimi jak i zagranicznymi oraz doswiadczenie zawodowe z zycia prawdziwego, mam wrazenie ze w tym momencie wyklocam sie na forum z grupa 15 latkow podczas gdy zlozylem tylko i wylacznie zazalenie na akcje wniesiona co do mojej osoby przez czlonka administracji.
 

Ludzie muszą mieć z tobą ciężko, jeżeli toczysz również w karierze zawodowej batalie o upomnienia słowne.

PS: Nobody Asked

Edytowane przez Katsuru
P8ToJa, predator91 i Eliteq lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, N. Harley napisał:

Nie rozumiem dlaczego zarowno ty jak i reszta wypowiadasz sie pod skarga nie dotyczaca twojej osoby jak i calej zaistnialej sytuacji z wami, no ale wnioskuje ze w tym momencie "dupa, dupe kryje". Jest to skarga skierowana na czlonka ekipy, tylko i wylacznie do czlonkow ekipy. Nie jest to wpis wyzalajacy sie jak potoczyla sie akcja RP, ale jak niestosowne i nieprofesjnalne zachowanie zostalo wymierzone w osobe moja jak i @Wodzus. (Strony zamieszane to tylko i wylacznie Ja, @Wodzus oraz @Mxsi i absolutnie nikt wiecej.)

Sam posiadajac wieloletnie doswiadczenie zarzadzania serwerami Polskimi jak i zagranicznymi oraz doswiadczenie zawodowe z zycia prawdziwego, mam wrazenie ze w tym momencie wyklocam sie na forum z grupa 15 latkow podczas gdy zlozylem tylko i wylacznie zazalenie na akcje wniesiona co do mojej osoby przez czlonka administracji.
Gdyby nie fakt ze wasz kolega "supporter" wlaczyl sie do akcji i zaczal nas bezpodstawnie oskarzac, dla mnie byla by to smieszna akcja w ktorej "kazdy dostal po nosie" i sie rozeszlismy.

Grzecznie prosze jakikolwiek szanujacy sie zarzad tego serwera o zablokowanie mozliwosci wyklocania sie gracza pod ta skarga jako iz nie jest to wpis debatujacy kto kogo lubi, kto kogo nie lubi. Jest to dokladnie opisana skarga poparta dowodami oraz "wytlumaczeniem" sie strony oskarzonej, ktora w tym momencie oczukuje rozpatrzenia, nie dalszej dyskusji.

Wyrazy Szacunku do wszystkich powyzszych.
Nick.

Uważam że mnie jednak dotyczy w pewnym stopniu ta skarga, brałem udział w akcji o której jest mowa więc mam prawo się wypowiadać. Po postrzeleniu twojego koleżki zacząłem uciekać bo wiedziałem, że PD zaraz będzie za mną lecieć, wlecieliście bez odegrania - będę o tym ciągle wspominał. Napisałem do mxsiego o tej sytuacji, 0 strachu przed bronią. Żadnego kolesiostwa tutaj nie było - dopisałeś sobie najwyraźniej.

Eliteq i predator91 lubią to

Grupa Downtownowska, zwana też gangiem „Mutantów”, zrzeszająca czołowych zawodowych morderców i złodziei samochodów z Los Santos, do której należeli Valdemar Javorsky (znany także jako Javor) i Gareth Gallagher (☠️28.09.2023), próbowała przejąć wpływy grup przestępczych z West Vinewood, Alta, Morningwood, Del Perro, Vespucci, Pillbox Hill, Little Seoul, El Burro Heights, i poszczególnych dzielnic miasta Davis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wiec o co mnie oskarzacie? 

 

1. Dostalem wezwanie na /w od gracza.

image.thumb.png.3a09a6f3edcab05470d3fdfdc45b2fbd.png

image.thumb.png.c7d8cfb386a29cc9f0ade7cec07ecabb.png

image.thumb.png.965392f7ce1faa14b12a5aadd2f726e7.png

image.thumb.png.1803e1a8caaa7a71f83c81780b68649b.png

image.thumb.png.1eaf2090be9745810bfc6d48f6eb329c.png

image.thumb.png.ccec11be36f942db14a5d8f42adbe65b.png

image.thumb.png.b0e066ef019989937206346ff7cc1cc6.png

image.thumb.png.8139982de806f6a0ecaa8e575b60c242.png

image.thumb.png.82b92a9d846e833c6b0d35812cb1d2fa.png

 

2. Nastepnie dostalem dowody na discordzie. 

image.png.69df6f5a59387d5345e2d5869eea20e1.png

 

3. Wszedlem na duty, teleportowalem sie na akcje.  Zapytalem na /b 

image.thumb.png.0d4c9ec8def6f31c7bff571a6511b193.png

image.thumb.png.0a9bbba6fc050c3dfb7a1093e2fa72bb.png

image.thumb.png.dccb5f103a464d6ef3f80c2259e4972f.png

image.thumb.png.3198319b5b0a6ee382271a26f706304e.png

image.thumb.png.dbf1e3f0895e5aef94e092ebb4f031f0.png

image.thumb.png.c8daf48b7371f460bd958cb4910ab3ca.png

image.thumb.png.d6680ee9663c7f0ba564c27d28461a3a.png

image.thumb.png.e8b69cccbc4aa7b164de13393fcbe327.png

image.thumb.png.b7b8c2e4975b0762b4bb2d6b60463a7f.png

image.thumb.png.fc9c0f93527fac8c09027cd4d8d0180e.png

 4. Sprawdzilem logi i znalazlem to samo co odegral gracz na ssie ponizej.

unknown.png

 

Z racji z tego iz nie dostalem lepszych dowodow, uznalem ze nie bede karal nikogo surowo. Uznalem ze ostrzezenie slowne w postaci warna bedzie odpowiednia kara w danej sytuacji.

Co do kolesiostwa, z Pejt'em gralem moze jedna, dwie akcje przez cala swoja gre freelancera. Jako freelancer mam kontakt prawie ze wszystkimi graczami w organizacjach przestepczych, idac tym tokiem myslenia kazdy jest moim "kolega"? I czy zawsze bede trzymal ich strone bo gram w "przestepczych"?  Jestem tez supporterem i pomocnikiem do spraw zorganizowanych grup przestepczych. Moim obowiazkiem jest podchodzic do sprawy z chlodna glowa i nie faworyzowac nikogo, ja tylko dostalem zgloszenie na ktore zareagowalem. 

Podszedlem do sprawy z chlodna glowa, zapytalem grzecznie na /b o wyjasnienie, sprawdzilem logi, podsumowalem akcje i zdecydowalem o nadaniu najmniej szkodliwej kary.

Owa kara nie przeszkodzila w dalszej grze, zalatwilem sprawe szybko i sprawnie byscie wszyscy tam obecni mogli sobie grac dalej.

 

Jesli uwazacie ze owa kara zostala nadana nieslusznie i sadzicie inaczej to jest specjalny dzial apelacji gdzie mozecie sie ubiegac o zdjecie kary.

image.png

kuzyn, tazerek, Eliteq i 9 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mxsi to najbardziej rzetelny i pomocny gość na jakiego trafiłem. Pomógł mi i zaangażował się w wątek bardziej niż się tego spodziewałem. Stoję za nim murem i nie zgadzam się z zarzutem braku profesjonalizmu i stronniczości ani trochę. Mam zupełnie inne doświadczenie z nim. Można znaleźć kogoś, kto podejdzie stronniczo ale Mxsi? gatunek na wymarciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin