Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/kacalov] mamut


mamut

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4967-mamut/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Yaw Rose
Rodzaj kary: (blokada)
Powód nałożenia kary: Komunikowanie się na komunikatorze głosowym rabując ludzi na Davis. Niskiej jakości plan na rozgrywkę, deathmatch w miejsach szeroko pojętych jako publiczne w poniedziałkowych godzinach popołudniowych.
Członek ekipy nakładający karę: kacalov
Wyjaśnienie sytuacji: 

Witam,
W skrócie, zostałem niesłusznie ukarany.
Gamemaster ,,kacalov'' rozwiązał natychmiastowo sytuacje, bez próby
wysłuchania dwóch stron. Jak spytałem się o jakiekolwiek dowody w postaci
filmu czy screenshot'ów oznajmił, że ich nie posiada. Głównym argumentem
pseudo nadzorcy RP jest to, że nie można strzelać do kogoś pod walmartem w
south-central. Oznajmiłem mu, że miałem faktyczny powód IC, żeby to zrobić.
Wtedy on odpowiedział, że przecież przed walmartem nie można się strzelać, bo 
to miejsce ,,szeroko-pojęte''. Wtedy przytoczyłem mu parę realnych artykułów 
o strzelaninach przed sklepami i mnie całkowicie zlał. Kolejnym jego argumentem jest
to, że zrobiłem to w biały dzień o wczesnej porze, no tak. Bym zapomniał, kradzieże
i strzelaniny mają tylko miejsce o poźnych porach w weekendy. 
Jedyne do czego mogę się faktycznie przyznać, to jest wyzywanie na ooc. Jednak
emocje wzięły góre, chciałbym wyrazić skruche i obiecuję, że sytuacja nie będzie
miała miejsca ponownie. Pozdrawiam i liczę na sprawiedliwe rozpatrzenie mojej apelacji.

 

Ewentualne screeny/świadkowie: brak

                                                                                gbe-capo-capo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że innym też komentują apelacje - to pozwolę sobie wtrącić kilka słów. Jeżeli jest to niezgodne z regulaminem, proszę o usunięcie mojej wypowiedzi lub o jej ukrycie.

Jestem nowy na platformie ALT i na serwerze VIBE RP. Przychodząc tutaj miałem zamiar spędzić miło czas przy grze, a dzięki mamutowi mogłem idealnie wczuć się w klimacik i wielokrotnie pomógł mi z niektórymi sprawami - abym mógł idealnie się tutaj odnaleźć. Kiedy potrzebowałem pomocy, to zawsze mi pomógł i dzięki niemu w sumie spodobała mi się tutaj rozgrywka w gangu ulicznym.

Moja wypowiedź tyczy się też dwóch innych osób które apelują od tej samej kary. Dzięki nim mogłem tutaj miło spędzić czas i poklimacić w dobrym towarzystwie.

0Saz, Dobri, kapeqq i 2 innych lubią to

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin