Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/kacalov] oskar


OSK4REKOFFICIAL

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Oscar Wayne

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada

Powód nałożenia kary: Komunikowanie się na komunikatorze głosowym rabując ludzi na Davis. Niskiej jakości plan na rozgrywkę, deathmatch w miejscach szeroko pojętych jako publiczne w poniedziałkowych godzinach popołudniowych

Członek ekipy nakładający karę: kacalov

Wyjaśnienie sytuacji: 

Cześć, 

Dziś w okolicy 14:50 otrzymałem blokadę na moją główną postać. Powodem przerwania mi akcji która trwała ponad 10 minut była blokada za sytuację sprzed 40 minut? Rozstrzelaliśmy mianowicie pod mega mallem czarnoskórego mężczyznę, który nie pozwolił nam nawet nic odegrać a gdy tylko zobaczył pistolety zaczął uciekać, wpierw cofając bo miał zajechaną drogę (nie ma mowy o przypadkowym odjechaniu). Gość chciał ścigać się z naszymi kulami, więc został potraktowany ołowiem. Według kacalova spontaniczna próba kradzieży w centrum Davis to niskiej jakości plan na rozgrywkę, a brak szacunku do własnego życia graczy to deatchmatch w miejscach publicznych. 

Zaznaczę, że miejsce publiczne to nie miejsce w którym nie możemy się strzelać, okradać czy zabijać, a miejsce w którym znajdują się ludzie czy kamery, jest ono dostępne dla każdego. Proszę o jakiekolwiek nagranie z zaistniałej sytuacji bo jeśli nie ma żadnego dowodu na to, że on uciekał to ani ja nie mogę się wybronić ani on nie może mnie oskarżyć. Dość ciekawe jest to, że sprawy niektórych osób są załatwiane od ręki bez bawienia się w forum. Także to, że gracz który przegrywa parędziesiąt godzin na serwerze tygodniowo zostaje zablokowany jak random który pierwszy raz wszedł na serwer, bez żadnej skargi, dowodu a nawet możliwości natychmiastowego wyjaśnienia sprawy. 

Nie zostałem poinformowany, nie dostałem ani jednego ostrzeżenia a zostałem nagrodzony blokadą za skutki braku szacunku do własnej postaci osoby która poszła do kumpla, bo musiała odczekać 5 minut zamiast poddania się.

 

Podczas tej akcji nie byłem na discordzie, nie rozmawiałem z nikim. Dowodem na to jest filmik z następnej akcji którą nagrał znajomy, ponieważ konieczna była interwencja kogoś z uprawnieniami. Dopiero około godzinę temu podczas nagrania złapaliśmy się na discordzie obgadać sytuację która się odbywa. Nawet jeśli byłbym na discordzie, nie ma zakazu używania go podczas rozgrywki. Myślę, że po tylu godzinach przegranych na RP nikt nie musi pouczać mnie co to MG i na ile mogę sobie pozwolić. 

 

Ewentualne screeny/świadkowie: W logach na pewno znajduje się moja wiadomość w której powiedziałem IC: Chłopak chciał ścigać się z naszymi kulami ale byliśmy szybsi. Nie jestem pewien czy on także do nas nie wypalił. 

Edytowane przez OSK4REKOFFICIAL
argument
hoodbyair, BlaQ, mamut i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin