Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Diablica2020] Herki


Herki

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4031-herki/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Luna Leoureux
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): Ban
Powód nałożenia kary: Konto stworzone do szkodnikowania, nagminne łączenie ooc z ic, postać totalnie znijaczona, zabawa w gangsterke mimo tego iż nie ma panelu organizacji.
Członek ekipy nakładający karę: Diablica2020
Wyjaśnienie sytuacji: Witam, nie spodziewałem się, że przyjdzie mi pisać apelację - jednak jak widać wszystko czasami może się przydarzyć, w dalszym ciągu nie do końca rozumiem jakie zarzuty mogą ciążyć na mnie ze względu, że mimo wypytania się o dokładny powód kary i w jakim sensie każdy zarzut ma do siebie zostałem bez słowa odesłany oczywiście tutaj, nie przedłużając - przejdźmy do sedna sprawy, miłego czytanka.

Konto stworzone do szkodnikowania: W jakim sensie do szkodnikowania? nie rozumiem do końca tego odniesienia - rozumiem, że stawiałem przejawy gangsterki po cywilu - jednak czy miało to jakikolwiek związek ze szkodnikowaniem? dodatkowo szkodnikowaniem na postaci, która ma już ponad 300+ godzin i całkiem dostatni net worth?                                                                               chciałbym poznać faktyczną genezę takiego powodu, który został wymieniony - tak jak mówię, jeśli faktycznie dochodziło do szkodnikowania - odwalania; z pewnością nie robiłem to przy szerszej publice, raczej z pewnością to normalne, że czasami ktoś poodwala sobie w swoim własnym gronie by trochę rozluźnić atmosferę - jednak bez przesady, nigdy nie szkodnikowałem i nikomu nie szkodziłem - niektórym może się wydawać tak, jednak gram po prostu luźno postać - nie kreując ją na typowego wzorowego mieszkańca, który każdego ranka grzecznie wchodzi do swojego startowego auta i bije duty przez cały dzień, starałem się łapać jak najwięcej interakcji z każdym - czy do dobrych, czy to złych; też lubiłem kręcić sobie niekiedy aferki czy to krótkoterminowe, czy długoterminowe.

Nagminne łączenie OOC z IC: W porządku, być może nie załapuję o które sytuacje chodzi z racji, że moja pamięć do gier nie jest bardzo dobra - niektórzy ludzie nie łapią pewnego aspektu, który już zdążyłem ustanowić z jednym graczem podczas jednej z rozgrywek IC (nie wiem do końca czy chodzi o to, czy nie chodzi o to - warto próbować) - dla mnie na porządku dziennym było rzucanie blefów IC w stosunku do kogoś - starałem się jak najbardziej dorzucić do pieca by sprawdzić - czy osoba wyleje wszystko na wierzch, w większości mówiłem, że wszystko wiem - wszystko słyszałem i ktoś mi powiedział mimo, że jasno IC nie wiedziałem nic i nawet tego nie wykorzystywałem, ot - taki chwyt psychologiczny, który sprawdza się w niektórych sytuacjach i pojmuję, że nie każdy może zinterpretować to tak samo jak ja to interpretuję - większość osób dopytywała się o co chodzi względem takiej gry, tłumaczyłem od razu na miejscu, że chodzi o zwykły blef - i IC kategorycznie nic nie wiem i nikt nie miał z tym żadnego problemu pod tymi względami, w kwestii innych rzeczy jakie mogą wystąpić - odniosę się jak faktycznie ujrzę co jest grane.

 

Postać totalnie znijaczona: W jakim sensie znijaczona? tego podpunktu najbardziej nie rozumiem z całego zestawienia, które widnieje na samej górze - grałem swoje IC, zahaczało się dorywczo o pracie zaledwie o podtypie baru/warsztatu/fryzjera i nic WIĘCEJ - w trakcie, gdy przez grę IC straciłem pracę jedynie co to zatrudniłem się dorywczo w jednym z salonów fryzjerskich jako zwykły menadżer od ogarniania ludzi - nie siedziałem tam często, w większości zaledwie tylko wtedy, gdy grałem IC z osobą, z którą grałem na tamten czas - jednak poza grą IC pojawiałem się tam bardzo rzadko; w większości tylko gdy kombinowałem sobie z wyglądem postaci pod różne outfity, jednak nic poza tym - w trakcie, gdy nawet ten biznes został usunięty nie miałem zamiaru nigdzie się zatrudniać i raczej nie będę mieć zamiaru - po jakimś czasie zrozumiałem sobie genezę tej postaci i zacząłem grać sobie na swój sposób, brak roboty - niczego więcej, bujanie się po mieście, czasami kręcenie afer - spotykanie się ze znajomymi, pogawędki - wypady, i nic poza tym tak naprawdę.

 

Gangsterka po cywilu: W tym aspekcie z pewnością przyznaję się do tego, że takie sytuacje nastąpiły parę razy - jednak w kilku przypadkach występowały pewne wyjątki - gdzie po prostu za przyzwoleniem osoby, z którą grałem sobie odstawialiśmy taką akcję epizodyczną żeby podkolorować sobie gierkę, jednak tylko i wyłącznie we własnym gronie znajomych - nigdy na szerszą publikę. Jednak bardzo dobrze zdaję sobie sprawę odnośnie jakich osób sobie wskoczyły anonimowe raporty względem tego i nie dziwię się temu kompletnie, gra IC wynikła jak gra IC - gdy ktoś sobie zaczął nie radzić to zaczynał bawić się w skargi i anonimowe donosy, cała esencja sceny RP.  Jednak w przypadku paru zdarzeń kompletnie nie zgadzam się z tym zarzutem - niekiedy nie rozumiem, czy powiedzenie komuś przysłowiowo, że wsmaruje się mu twarz w asfalt to gangsterka - gdy nie tyka się tej osoby nawet ręką ani nie nachodzi się jej, - jeśli samo nastraszanie osoby, która ewidentnie działa IC postaci definitywnie na nerwy, wymądrza się i groziła jej z wzajemnością to gangsterka po cywilu to widocznie każdy kto gra cywila jest takim popychadłem na którego każdy może pluć i musi grać, że to pada deszcz - szanujmy się, ale w prawdziwym życiu raczej nie wystąpi taka sytuacja gdzie zwyzywacie sobie kogoś - a ten ktoś dalej udaje, że go wcale to nie rusza - każdy ma swoją cierpliwość i prędzej czy później dostanie się za swoje słowa, i to też jest uwzględniane jako gangsterka po cywilu? czy to, że ktoś komuś usilnie wjeżdża na nerwy i nie potrafi dać spokoju i w obronie przed tym nastrasza się go, żeby finalnie odczepił się?

Więc jak ma się to wszystko do siebie? 

Chciałbym sam tak naprawdę wiedzieć - w dalszym ciągu regulamin jest napisany przysłowiowo "na kolanie" - nie ma tam ujętego nic konkretnego prócz zaledwie jakichś powierzchownych spraw, w regulaminie serwisu jak i regulaminie organizacji przestępczych DALEJ nie ma żadnych i jakichkolwiek odniesień względem gangsterki po cywilu, w dalszym ciągu brak jakichkolwiek odniesień odnośnie "Standardu prowadzenia postaci" o którym każdy tak często wspomina, w dalszym ciągu jest brak odniesień do tego - jak wyglądają podstawy do karania za nijaczenie postaci, jest narzucane "dowolne" kreowanie swojej postaci - a jednak narzucenie mija się z faktycznym założeniem tego słowa, wielokrotnie miałem sytuację, gdy osoba przytaczała coś "rzekomo" z regulaminu, gdy poprosiłem o dokładne wskazanie i przytoczenie całego punktu zgodnie z jego opisem otrzymałem pięciominutową ciszę i odesłanie z kwitkiem do osób, które zaprojektowały regulaminy - i każda interwencja, w której starałem się dowiedzieć gdzie i w jakiej formie znajduje się owy podpunkt kończył się milczeniem i odsyłaniem do twórców, jakby.. jak to ma działać i wyglądać gdzie nigdzie nie ma niczego opisanego z dokładnością przez co ludzie odnoszą wrażenie, że mogą sobie kreować postać na NAPRAWDĘ DOWOLNY SPOSÓB i robić co tylko chcą - po czym nagle spotykają się ze smutną rzeczywistością i albo zostają ukarani, zablokowani albo zbanowani? Bądźmy bardziej poważni względem tego, regulaminy to niemalże, że najważniejsza część rozgrywki.

 

Tutaj macie odnośniki do dwóch głównych regulaminów, doszukajcie się sami czegokolwiek odnośnie punktów o gangsterce, nijaczeniu i standardach gry czy wielu więcej.

https://forum.v-rp.pl/topic/1747-regulamin-organizacji-przestępczych/

https://forum.v-rp.pl/topic/778-regulamin-serwera-v-rp/

Czy żałuję tego - co się stało?

Oczywiście, że żałuję - wszystko potoczyło się już i tak na tyle na złe tory, że nie dało się tego jakkolwiek cofnąć niestety, stąd mój błąd w niedopatrzeniu, że gra zaczęła toczyć się w taki a nie inny sposób jednak czas odcisnął już swoje piętno na wszystkim względem tego i jedyne co mógłbym zrobić to spróbować nawrócić się na dobrą drogę, grać sobie w swoim własnym zaufanym gronie i nic więcej - nie widziałbym sensu dalej rozpałętywać wszelakich afer - bo bardzo szybko z afer IC i fajnej gierki przeistaczają się w przenoszenie ich na OOC i tworzenie afer poza grą o czym przekonałem się już multum razy, nie pozostaje mi nic innego jak szczerze przeprosić te osoby, które nie były zadowolone z interakcji ze mną, choć nie wiem - czy owe słowa w tym przypadku mają jakąkolwiek wagę jednak przepraszam - życzę każdemu miłego wieczoru, postaram się dorzucić potem parę smaczków i ciekawostek jeśli tylko będę mieć chwilę.


Ewentualne screeny/świadkowie: Praktycznie wszyscy z którymi tam gdzieś sobie pogrywałem w wolnym czasie.

Edytowane przez Herki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję grać z postacią Luna Leoureux i wypowiem się. 

Gra przebiegała całkiem przyjemnie, nie było tam żadnego nijaczenia według mnie ale też nie znam całego zaplecza postaci. Ogólnie gierka była zawsze przyjemna, bez żadnych krzywych akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Herkim, trochę z nim pograłem, genialny gracz, nie ma mowy o żadnym mieszaniu OOC z IC i odwalaniu. Zgodzę się co do jednego zarzutu - przynajmniej częściowo,  chodzi o przegięcie w kierunku gangsterki, ale jeśli to było ustalone to w czym problem? Blokada postaci jest nawet dyskusyjna, ale ban? 

Chimera odjebał niezłe bagno, a dostał tylko blocka na postać także coś tu się komuś podwójne standardy odjebały na ostro. Nie wiem co Diablica miała na myśli albo czym się motywowała, ale nie wypada od własnego widzimisię pierdolnąć od tak se srogą karę, bez argumentacji, tylko "spierdalaj apeluj" i trać czas na pisanie elaboratów.

Neqik, Herki i ThePilator lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem nieco w rp z Herkim i wiem, że to dobry gracz. Wiadomo, każdy czasem popełni jakiś błąd, jednak On już dostał za to kare w postaci Blokady Postki. Ban jest w tym przypadku według mnie w ogóle niepotrzebny i osoba nakładająca go chyba działała zbyt pochopnie. 😄 😄 

Edytowane przez Jukson
Ryba, ThePilator, Neqik i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za Waszą opinię ❤️
 

Niemniej jednak chcę zawalczyć o całą postać, nie dam się usadzić na takie widzimisię przez teamspeakowe spiski przez grę IC i lewiznę, jak tylko wstanę z rana trochę rozjaśnię wszystkim sytuację pod innym kątem, dobranoc wszystkim i życzę miłej nocki.

Edytowane przez Herki
Ryba, Sedina, ThePilator i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herki jest to gracz z bardzo dużym stażem na scenie RP, powód za co dostał bana jest całkiem z kosmosu i ani trochę nie pasuje do niego, aby tak robił. Jego postać była prowadzona w bardzo niestandardowy sposób, co miało to odbicie na tle IC. Dzięki temu zapewniał napędzenie gierki inny osobom na bardzo długi czas, nigdy bym go nie nazwał szkodnikiem. Warto go odblokować, ponieważ graczy z takim podejściem jak on jest mało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkakrotnie miałem okazję wejść w interakcję z Herkim czyt. jego postacią, którą odgrywa na serwerze. Śmiało mogę stwierdzić, że gość potrafi na prawdę dobrze zagrać bez zbędnego odwalania czy innych przekrętów, które wymienione są w powodzie bana. Każdy gracz (mam nadzieję) wczuwa się w swoją postać, którą odgrywa a widać, że Herki to robi. Mam nadzieję, że sprawa rozwiąże się na korzyść zbanowanego.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia! 😉

Neqik, Herki, ThePilator i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bana nie będę się wypowiadać, odpowiem jedynie na punkty bana:

Postać znijaczona:

Owszem Twoja postać była bardzo mocno znijaczona, bronisz się iż nie. Jednak doskonale wiesz, że nie masz szans. Choćby po ostatniej blokadzie pewnej osoby, którą znasz. Gracie bardzo podobne charaktery, a twoja gra przerodziła się w istną gangsterkę bez panelu. Luna była ścigantką, mechaniczką te punkty nawet się łączą, ale była również kucharką i fryzjerką. Tutaj już jest dość duże nijaczenie postaci. Twoja postać znała się na wszystkim, od mechaniki po projektantkę. No tutaj już trochę przesadziłeś z graniem projektantki wnętrz na postaci, która ma 300+h to sam napisałeś. 

Oprócz, że twoja postać znała się na wszystkim, była maniaczką szybkich aut.. Podrywania każdą napotkaną ofiarę w jednym celu. Nie powiem twoje akcje /me i /do są rozwinięte o czym mówią poprzednicy, jednak niestety sama postać jest mocno znijaczona i możesz mówić w realnym życiu to i to. Jednak doskonale wiesz, w tej grze są pewne standardy, które twoja postać łamie. 

Gangsterka po cywilu:

Latanie z bronią przy dupie 24/7,  wymuszenia, zabawy w "firmę windykacyjną" jak to grałeś, by ktoś hajs oddał. Podburzanie osoby trzeciej do ataku na Ciebie/by kogoś zaatakowała, średnio.. Grasz fryzjerkę, która lata z bronią przy dupie i bawi się w wymuszenia hajsu. Gdzie tu jest jakakolwiek logika. Dorzucę jeszcze, że bez problemu wyjmowałeś broń, celowałeś choćby do mojej postaci lub też innych postaci bez panelu? Ba, ostatnio nawet dopuściłeś się rozstrzelania zamków w moim domku, później porwania z niego jednej osoby poprzez przystawienie broni do skroni, a następnie jakby nic się nie stało posprzątała po sobie i wzięła przez ramie swoją ofiarę zabierając ją.  To co napisałeś, za "pozwoleniem" osoby trzeciej. Serwery Ci się pomyliły. Nie masz panelu, nie masz prawa nawet tego za pozwoleniem zrobić i wiesz o tym, a nadal to robiłeś. 

Może i twoja gra wynikała z konsekwencji In Character, jednak mocno przesadziłeś grając tak agresywną postać. 

Edytowane przez Nana
hoodbyair i tesco value lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nana napisał:

Co do bana nie będę się wypowiadać, odpowiem jedynie na punkty bana:

Postać znijaczona:

Owszem Twoja postać była bardzo mocno znijaczona, bronisz się iż nie. Jednak doskonale wiesz, że nie masz szans. Choćby po ostatniej blokadzie pewnej osoby, którą znasz. Gracie bardzo podobne charaktery, a twoja gra przerodziła się w istną gangsterkę bez panelu. Luna była ścigantką, mechaniczką te punkty nawet się łączą, ale była również kucharką i fryzjerką. Tutaj już jest dość duże nijaczenie postaci. Twoja postać znała się na wszystkim, od mechaniki po projektantkę. No tutaj już trochę przesadziłeś z graniem projektantki wnętrz na postaci, która ma 300+h to sam napisałeś. 

Oprócz, że twoja postać znała się na wszystkim, była maniaczką szybkich aut.. Podrywania każdą napotkaną ofiarę w jednym celu. Nie powiem twoje akcje /me i /do są rozwinięte o czym mówią poprzednicy, jednak niestety sama postać jest mocno znijaczona i możesz mówić w realnym życiu to i to. Jednak doskonale wiesz, w tej grze są pewne standardy, które twoja postać łamie. 

Gangsterka po cywilu:

Latanie z bronią przy dupie 24/7,  wymuszenia, zabawy w "firmę windykacyjną" jak to grałeś, by ktoś hajs oddał. Podburzanie osoby trzeciej do ataku na Ciebie/by kogoś zaatakowała, średnio.. Grasz fryzjerkę, która lata z bronią przy dupie i bawi się w wymuszenia hajsu. Gdzie tu jest jakakolwiek logika. Dorzucę jeszcze, że bez problemu wyjmowałeś broń, celowałeś choćby do mojej postaci lub też innych postaci bez panelu? Ba, ostatnio nawet dopuściłeś się rozstrzelania zamków w moim domku, później porwania z niego jednej osoby poprzez przystawienie broni do skroni, a następnie jakby nic się nie stało posprzątała po sobie i wzięła przez ramie swoją ofiarę zabierając ją.  To co napisałeś, za "pozwoleniem" osoby trzeciej. Serwery Ci się pomyliły. Nie masz panelu, nie masz prawa nawet tego za pozwoleniem zrobić i wiesz o tym, a nadal to robiłeś. 

Może i twoja gra wynikała z konsekwencji In Character, jednak mocno przesadziłeś grając tak agresywną postać. 

Przecież Ty po części opisałaś swoją postać. XD Nie masz mocy, żeby się wypowiadać o czyjejś gangsterce, bo to hipokryzja. Podobno dobry z Ciebie dokumentator/archiwista i masz ss'y na wszystko, wrzucaj. 

Snoop, ThePilator i Herki lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nana napisał:

Co do bana nie będę się wypowiadać, odpowiem jedynie na punkty bana:

Postać znijaczona:

Owszem Twoja postać była bardzo mocno znijaczona, bronisz się iż nie. Jednak doskonale wiesz, że nie masz szans. Choćby po ostatniej blokadzie pewnej osoby, którą znasz. Gracie bardzo podobne charaktery, a twoja gra przerodziła się w istną gangsterkę bez panelu. Luna była ścigantką, mechaniczką te punkty nawet się łączą, ale była również kucharką i fryzjerką. Tutaj już jest dość duże nijaczenie postaci. Twoja postać znała się na wszystkim, od mechaniki po projektantkę. No tutaj już trochę przesadziłeś z graniem projektantki wnętrz na postaci, która ma 300+h to sam napisałeś. 

Oprócz, że twoja postać znała się na wszystkim, była maniaczką szybkich aut.. Podrywania każdą napotkaną ofiarę w jednym celu. Nie powiem twoje akcje /me i /do są rozwinięte o czym mówią poprzednicy, jednak niestety sama postać jest mocno znijaczona i możesz mówić w realnym życiu to i to. Jednak doskonale wiesz, w tej grze są pewne standardy, które twoja postać łamie. 

Gangsterka po cywilu:

Latanie z bronią przy dupie 24/7,  wymuszenia, zabawy w "firmę windykacyjną" jak to grałeś, by ktoś hajs oddał. Podburzanie osoby trzeciej do ataku na Ciebie/by kogoś zaatakowała, średnio.. Grasz fryzjerkę, która lata z bronią przy dupie i bawi się w wymuszenia hajsu. Gdzie tu jest jakakolwiek logika. Dorzucę jeszcze, że bez problemu wyjmowałeś broń, celowałeś choćby do mojej postaci lub też innych postaci bez panelu? Ba, ostatnio nawet dopuściłeś się rozstrzelania zamków w moim domku, później porwania z niego jednej osoby poprzez przystawienie broni do skroni, a następnie jakby nic się nie stało posprzątała po sobie i wzięła przez ramie swoją ofiarę zabierając ją.  To co napisałeś, za "pozwoleniem" osoby trzeciej. Serwery Ci się pomyliły. Nie masz panelu, nie masz prawa nawet tego za pozwoleniem zrobić i wiesz o tym, a nadal to robiłeś. 

Może i twoja gra wynikała z konsekwencji In Character, jednak mocno przesadziłeś grając tak agresywną postać. 

Dobrze więc zaczynamy przedstawienie.

Rzuciłaś sobie tylko i wyłącznie anonimowy donosik bo nie radziłaś sobie w grze IC ze mną, sama nie znasz całkowitego zaplecza postaci i sugerujesz się tylko tym co było obgadywane na tsie czy mówione IC w stosunku do Ciebie - a jesteś na tyle chłonna jak gąbka, że łykasz wszystko co Ci się powie i myślisz, że faktycznie masz cokolwiek na kogokolwiek, i właśnie tutaj natykasz się na kolejny błąd - bar, w którym dorabiałem dorywczo był hangoutem warsztatu i równie dobrze mogę w tym momencie powiedzieć tak samo, że twoja postać też jest nijakiem - bo pracowała w barze i fryzjerze jednocześnie, prawda? logika? logika - i akurat względem świętości to święta nie jesteś - chętnie coś Ci zademonstruję w sumie, wiesz?

W pierwszej kolejności - chwytasz się wszystkiego co jest Ci mówione IC bez nawet potwierdzania tego żeby tylko sobie na teamspeaku omówić z Diablicą jak to mnie można tutaj przysłowiowo uwalić, ja? projektantka? ty widziałeś żebym miał jakikolwiek temat odnośnie budowy interiorów, żebym cokolwiek robił? 😂

No właśnie, nic takiego - dalej spiskowanie na tsie w punkcie kulminacyjnym nie zdaje swojego egzaminu w twoim przypadku i dajesz się wpędzać w ślepe uliczki jak komuś się żywnie podoba, i odnieśmy się do kolejnego punktu - znała się na wszystkim? no nie sądzę, nie sądzę - dalej twoja gra IC ze mną opierała się tylko i wyłącznie na smutach bo "biją Cię, nienawidzą Cię - bla bla bla" a nie poznawaniu jej zaplecza więc tak naprawdę rzucasz sobie te słowa na wiatr i nie potrafisz ich poprzeć żadnym sensownym dowodem więc, no!

Lecimy dalej - latanie z bronią przy dupie 24/7 - i co w tym gangsterkowego? moja postać ma wyrok, nie może posiadać licencji na broń do obrony własnej więc? tak samo TERAZ mogę Ci powiedzieć, że wszyscy - którzy mają LEGALNĄ LICENCJĘ NA BROŃ to gangsterzy po cywilce bo przecież chodzą z bronią przy dupie a to w twoim mniemaniu jest złe nie wolno i to jest gangsterka, tak? XD

Zabawy w firmę windykacyjną, - widzę, że to też łyknęłaś jak nie wiem i śmieszy mnie to, wyłaś winna czterdzieści tysięcy - i wyszła akcja przy której ja stałem i zachowywałem pasywną postawę ale no, przecież jak ktoś nic nie robi i stoi obok a potem rozdziela bójkę i odjeżdża z oponentem to też jest winny bo przecież, i nie grałem wobec nikogo żadnego ściągania hajsu, no prośba - dalej są to tylko twoje puste słowa i nic więcej, dalej nie potrafisz niczego poprzeć screenami. A to jak grała pewna osoba - nad tym nie miałem wpływu ani odrobinę i wdawałem się jedynie w potyczki słowne, jednak przez spiskowanie i jego uwaliłaś sobie bo też nie radziłaś sobie przy grze IC co już zostało Ci udowodnione przez to, że wydałaś się ze screenem, który poleciał na anonimowy donos.

i kolejna sprawa: ostatnio nawet dopuściłeś się rozstrzelania zamków w moim domku, później porwania z niego jednej osoby poprzez przystawienie broni do skroni, a następnie jakby nic się nie stało posprzątała po sobie i wzięła przez ramie swoją ofiarę zabierając ją. - To nie jest żadne odniesienie, ustaliliśmy sobie takie wspólne urozmaicenie w gierce IC żeby coś sobie pograć w nocy z nudów i nikomu tym nie szkodziliśmy, nikt nie ucierpiał - graliśmy sobie około do godziny 5:00 IC gadając o bzdetach i wszystkich, jednak no przeecież - to już musi schodzić na drogę OOC bo spiskować trzeba, raczej odgrywanie TAKICH epizodów za zgodą dwóch stron jest dozwolone, nieprawdaż? to było urozmaicenie rozgrywki IC - a ty już po raz kolejny łykasz to.


I teraz pora na małą wisienkę na torcie.

Nie masz panelu, nie masz prawa nawet tego za pozwoleniem zrobić i wiesz o tym, a nadal to robiłeś. 

https://imgur.com/a/4et46xr

 

Macie tutaj pewien smaczek jak postać w/w osoby jest bardzo święta i nie zrobiła niczego, jak znajdę więcej to odkopię - bo jawnie według tych screenów możemy stwierdzić, że praktykuje sobie gangstereczkę idąc tokiem rozumowania użytkowniczki.

Edytowane przez Herki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ryba napisał:

Przecież Ty po części opisałaś swoją postać. XD Nie masz mocy, żeby się wypowiadać o czyjejś gangsterce, bo to hipokryzja. Podobno dobry z Ciebie dokumentator/archiwista i masz ss'y na wszystko, wrzucaj. 

To nie jest off topic. Jednak nie zgodzę się. Ja gram dany "styl", gdzie moja postać nie zmieniła się cały czas. Nie gram postaci agresywnej, ta postać nigdy nie miała w ręku broni, oprócz ogólnodostępnego niegdyś kastetu. Który na dobrą sprawę też dostała przez x2 pobicia do ewentualnej samoobrony. użyła może tego z x2 razy. Nie zamierzam wrzucać nigdzie ssów(chyba, że w swojej obronie)logi mówią samo za siebie 🙂 PS: nie łącz mojej postaci z gangsterką, jeżeli nigdy nie chciała źle i znajdowała się w złych miejscach poprzez próbę komuś pomocy. Wiele osób, które ze mną grają wiedzą iż, stroni od agresji. SS, który wrzucił Pan Herki, no cóż tu dodać kwestia ic jednak tutaj nigdzie nie widzę gangsterki w takiej pojedynczej akcji(słowa wyszły totalnie z kontekstu gry jak sie nie myle po pobiciu mojej postaci, gdzie chciała zemsty. Od razu zobaczyła, że jest to złe więc no..). (obecnie postać była jedynie w x4 biznesach. x2 gastronomie i x2 fryzjerki )

 

8 minut temu, Herki napisał:

Dobrze więc zaczynamy przedstawienie.

Rzuciłaś sobie tylko i wyłącznie anonimowy donosik bo nie radziłaś sobie w grze IC ze mną, sama nie znasz całkowitego zaplecza postaci i sugerujesz się tylko tym co było obgadywane na tsie czy mówione IC w stosunku do Ciebie - a jesteś na tyle chłonna jak gąbka, że łykasz wszystko co Ci się powie i myślisz, że faktycznie masz cokolwiek na kogokolwiek, i właśnie tutaj natykasz się na kolejny błąd - bar, w którym dorabiałem dorywczo był hangoutem warsztatu i równie dobrze mogę w tym momencie powiedzieć tak samo, że twoja postać też jest nijakiem - bo pracowała w barze i fryzjerze jednocześnie, prawda? logika? logika - i akurat względem świętości to święta nie jesteś - chętnie coś Ci zademonstruję w sumie, wiesz?

W pierwszej kolejności - chwytasz się wszystkiego co jest Ci mówione IC bez nawet potwierdzania tego żeby tylko sobie na teamspeaku omówić z Diablicą jak to mnie można tutaj przysłowiowo uwalić, ja? projektantka? ty widziałeś żebym miał jakikolwiek temat odnośnie budowy interiorów, żebym cokolwiek robił? 😂

No właśnie, nic takiego - dalej spiskowanie na tsie w punkcie kulminacyjnym nie zdaje swojego egzaminu w twoim przypadku i dajesz się wpędzać w ślepe uliczki jak komuś się żywnie podoba, i odnieśmy się do kolejnego punktu - znała się na wszystkim? no nie sądzę, nie sądzę - dalej twoja gra IC ze mną opierała się tylko i wyłącznie na smutach bo "biją Cię, nienawidzą Cię - bla bla bla" a nie poznawaniu jej zaplecza więc tak naprawdę rzucasz sobie te słowa na wiatr i nie potrafisz ich poprzeć żadnym sensownym dowodem więc, no!

Lecimy dalej - latanie z bronią przy dupie 24/7 - i co w tym gangsterkowego? moja postać ma wyrok, nie może posiadać licencji na broń do obrony własnej więc? tak samo TERAZ mogę Ci powiedzieć, że wszyscy - którzy mają LEGALNĄ LICENCJĘ NA BROŃ to gangsterzy po cywilce bo przecież chodzą z bronią przy dupie a to w twoim mniemaniu jest złe nie wolno i to jest gangsterka, tak? XD

Zabawy w firmę windykacyjną, - widzę, że to też łyknęłaś jak nie wiem i śmieszy mnie to, wyłaś winna czterdzieści tysięcy - i wyszła akcja przy której ja stałem i zachowywałem pasywną postawę ale no, przecież jak ktoś nic nie robi i stoi obok a potem rozdziela bójkę i odjeżdża z oponentem to też jest winny bo przecież, i nie grałem wobec nikogo żadnego ściągania hajsu, no prośba - dalej są to tylko twoje puste słowa i nic więcej, dalej nie potrafisz niczego poprzeć screenami, i kolejna sprawa: ostatnio nawet dopuściłeś się rozstrzelania zamków w moim domku, później porwania z niego jednej osoby poprzez przystawienie broni do skroni, a następnie jakby nic się nie stało posprzątała po sobie i wzięła przez ramie swoją ofiarę zabierając ją. - To nie jest żadne odniesienie, ustaliliśmy sobie takie wspólne urozmaicenie w gierce IC żeby coś sobie pograć w nocy z nudów i nikomu tym nie szkodziliśmy, nikt nie ucierpiał - graliśmy sobie około do godziny 5:00 IC gadając o bzdetach i wszystkich, jednak no przeecież - to już musi schodzić na drogę OOC bo spiskować trzeba, raczej odgrywanie TAKICH epizodów za zgodą dwóch stron jest dozwolone, nieprawdaż? to było urozmaicenie rozgrywki IC - a ty już po raz kolejny łykasz to.


I teraz pora na małą wisienkę na torcie.

Nie masz panelu, nie masz prawa nawet tego za pozwoleniem zrobić i wiesz o tym, a nadal to robiłeś. 

https://imgur.com/a/4et46xr

 

Macie tutaj pewien smaczek jak postać w/w osoby jest bardzo święta i nie zrobiła niczego, jak znajdę więcej to odkopię - bo jawnie według tych screenów możemy stwierdzić, że praktykuje sobie gangstereczkę.

Ah, Herki herki. Broń się broń.. Ja nic nie wrzucałam, nie mam potrzeby. Administracja wie co robi, ba! nawet sama mnie upomniała na /pw i pytałam się o pewne rzeczy z kwestią nijaczenia postaci. Akurat chodziło o /duty. Zostało wszystko wyjaśnione, jednak niestety.. Nie każdemu sie udało. Nie interesuje mnie twoje zaplecze postaci. Nie interesują mnie rozmowy na teamspeak. Nawet nie wiem po co to tu wyciągasz, kiedy moja poprzednia wiadomość NIGDZIE, nie wspominała o jakichkolwiek komunikatorach ooc, które wymieniłeś. Tutaj jak chodzi o nijaka, którego mi zarzucasz. Kierowniczka w kawiarni + inne wyższe stanowisko, hm.. Słabe co do nijaczenia. Pamiętaj jednak. Postać jest kobietą, bez problemu może robić za kelnerkę, jednocześnie znać się na fryzjerstwie. Niczemu i nikomu to nie wadzi. Są to dwie rzeczy prowadzone od początku tej postaci. Obecnie do jej końca, nie planuje zmieniać kierunku postaci, a ją w tym szkolić. OOC tak powiem, kawiarnia choćby temu, iż na konkurencji prowadziłam swoją, którą sporo osób chwaliło. Chciałam tu pomóc znajomej i to się udało. A fryzjer? No cóż, znam się na tym ooc, sprawia mi to przyjemność, więc ic również. Kompletnie tu nie widzę nijaczenia. Nie skacze od salonu fryzjerskiego, po mechanikę, po projektantkę czy coś jeszcze innego. Gram spokojnie, a jako iż.. Niestety zabrało się takie, a nie inne znajomości ic, wyszło co wyszło.

Dobra, lecimy.. Chcesz dowodów na pierwsze projektantka:

spacer.png

Doskonale wiesz, że nie musisz mieć tematu. Wystarczy zagadać dobrze IC, ewentualnie do kogoś na Discord.

Znała się na wszystkim, a twoje grupy to potwierdzą. Fryzjerka? No tak miałeś panel National. 

Gangsterkę? Kochany, ty grałeś porwanie i napad+ rozstrzelanie drzwi w moim domu. To nie jest do samoobrony, kompletnie. To jest granie gangsterki po cywilu.+ latałeś gdzie popadnie z bronią na scrolu lub w łapie.. Nie istotne iż ją wypuściłeś. Istotne iż to odegrałeś. Zmiana miejsca danej osoby to już jest porwanie+ na tym serwerze z tego co wiem, nie jest dozwolone granie tak epizodyczne bez panelu org. 

dowody:

Spoiler

chI51a6.png

unknown-31.jpgunknown-43.jpg

Ode mnie tyle, ostatnia moja wypowiedź. Swoje pokazałam, niestety nie mam ssa, jak specjalnie zatarasowałeś mi drogę, tak by zaraz druga osoba mogła IC wyjąć moją postać z auta. 

hoodbyair i tesco value lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nana napisał:

To nie jest off topic. Jednak nie zgodzę się. Ja gram dany "styl", gdzie moja postać nie zmieniła się cały czas. Nie gram postaci agresywnej, ta postać nigdy nie miała w ręku broni, oprócz ogólnodostępnego niegdyś kastetu. Który na dobrą sprawę też dostała przez x2 pobicia do ewentualnej samoobrony. użyła może tego z x2 razy. Nie zamierzam wrzucać nigdzie ssów(chyba, że w swojej obronie)logi mówią samo za siebie 🙂 PS: nie łącz mojej postaci z gangsterką, jeżeli nigdy nie chciała źle i znajdowała się w złych miejscach poprzez próbę komuś pomocy. Wiele osób, które ze mną grają wiedzą iż, stroni od agresji. SS, który wrzucił Pan Herki, no cóż tu dodać kwestia ic jednak tutaj nigdzie nie widzę gangsterki w takiej pojedynczej akcji(słowa wyszły totalnie z kontekstu gry jak sie nie myle po pobiciu mojej postaci, gdzie chciała zemsty. Od razu zobaczyła, że jest to złe więc no..). (obecnie postać była jedynie w x4 biznesach. x2 gastronomie i x2 fryzjerki )

 

Ah, Herki herki. Broń się broń.. Ja nic nie wrzucałam, nie mam potrzeby. Administracja wie co robi, ba! nawet sama mnie upomniała na /pw i pytałam się o pewne rzeczy z kwestią nijaczenia postaci. Akurat chodziło o /duty. Zostało wszystko wyjaśnione, jednak niestety.. Nie każdemu sie udało. Nie interesuje mnie twoje zaplecze postaci. Nie interesują mnie rozmowy na teamspeak. Nawet nie wiem po co to tu wyciągasz, kiedy moja poprzednia wiadomość NIGDZIE, nie wspominała o jakichkolwiek komunikatorach ooc, które wymieniłeś. Tutaj jak chodzi o nijaka, którego mi zarzucasz. Kierowniczka w kawiarni + inne wyższe stanowisko, hm.. Słabe co do nijaczenia. Pamiętaj jednak. Postać jest kobietą, bez problemu może robić za kelnerkę, jednocześnie znać się na fryzjerstwie. Niczemu i nikomu to nie wadzi. Są to dwie rzeczy prowadzone od początku tej postaci. Obecnie do jej końca, nie planuje zmieniać kierunku postaci, a ją w tym szkolić. OOC tak powiem, kawiarnia choćby temu, iż na konkurencji prowadziłam swoją, którą sporo osób chwaliło. Chciałam tu pomóc znajomej i to się udało. A fryzjer? No cóż, znam się na tym ooc, sprawia mi to przyjemność, więc ic również. Kompletnie tu nie widzę nijaczenia. Nie skacze od salonu fryzjerskiego, po mechanikę, po projektantkę czy coś jeszcze innego. Gram spokojnie, a jako iż.. Niestety zabrało się takie, a nie inne znajomości ic, wyszło co wyszło.

Dobra, lecimy.. Chcesz dowodów na pierwsze projektantka:

spacer.png

Doskonale wiesz, że nie musisz mieć tematu. Wystarczy zagadać dobrze IC, ewentualnie do kogoś na Discord.

Znała się na wszystkim, a twoje grupy to potwierdzą. Fryzjerka? No tak miałeś panel National. 

Gangsterkę? Kochany, ty grałeś porwanie i napad+ rozstrzelanie drzwi w moim domu. To nie jest do samoobrony, kompletnie. To jest granie gangsterki po cywilu.+ latałeś gdzie popadnie z bronią na scrolu lub w łapie.. Nie istotne iż ją wypuściłeś. Istotne iż to odegrałeś. Zmiana miejsca danej osoby to już jest porwanie+ na tym serwerze z tego co wiem, nie jest dozwolone granie tak epizodyczne bez panelu org. 

dowody:

  Ukryj treść

chI51a6.png

unknown-31.jpgunknown-43.jpg

Ode mnie tyle, ostatnia moja wypowiedź. Swoje pokazałam, niestety nie mam ssa, jak specjalnie zatarasowałeś mi drogę, tak by zaraz druga osoba mogła IC wyjąć moją postać z auta. 

To nie jest off topic. Jednak nie zgodzę się. Ja gram dany "styl", gdzie moja postać nie zmieniła się cały czas. Nie gram postaci agresywnej, ta postać nigdy nie miała w ręku broni, oprócz ogólnodostępnego niegdyś kastetu. Który na dobrą sprawę też dostała przez x2 pobicia do ewentualnej samoobrony. użyła może tego z x2 razy. Nie zamierzam wrzucać nigdzie ssów(chyba, że w swojej obronie)logi mówią samo za siebie  PS: nie łącz mojej postaci z gangsterką, jeżeli nigdy nie chciała źle i znajdowała się w złych miejscach poprzez próbę komuś pomocy. Wiele osób, które ze mną grają wiedzą iż, stroni od agresji. SS, który wrzucił Pan Herki, no cóż tu dodać kwestia ic jednak tutaj nigdzie nie widzę gangsterki w takiej pojedynczej akcji(słowa wyszły totalnie z kontekstu gry jak sie nie myle po pobiciu mojej postaci, gdzie chciała zemsty. Od razu zobaczyła, że jest to złe więc no..). (obecnie postać była jedynie w x4 biznesach. x2 gastronomie i x2 fryzjerki )

 

Dobrze - widzę, że lecimy już z grubej rury więc zaczynamy prawdziwą jazdę, tylko skompletuję conieco ciekawego dla was widzowie.

Twoje tłumaczenie, że to wyszło z kontekstu nic tutaj tak naprawdę nie daje względem tego screena, trzepiąc twoje logi z przestrzeni tych paru dni można będzie natknąć się na ciekawe kwiatki i to zapewnienie, że grasz dany /styl/ też nijak się ma z tym co faktycznie grasz jednak zgodnie z twoimi przekonaniami i tym co pisałaś to jest gangsterka, jednak; "Noo w stosunku do mnie to jednak nie jest gangsterka bo wiecie noo.. hard erpe mam duże plecy i takie tam" - jednak już w stosunku do mnie jakbym tak komuś powiedział to jest gangsterka, co? niezła hipokryzja. 

I znów idąc twoim tokiem rozumowania, turboznijaczenie postaci - skoro robiłaś w czterech biznesach gdzie ja zaledwie w trzech - z czego z dwóch się zwolniłem i trzeci został usunięty i nie mam zamiaru dalej nawet bić duty na tej postaci bo to nie jest jej geneza no jednak wiesz, nijaczenie jak to sobie ujmujesz dalej nie potrafiąc rozwinąć dogłębnie tematu.

 

Ah, Herki herki. Broń się broń.. Ja nic nie wrzucałam, nie mam potrzeby. Administracja wie co robi, ba! nawet sama mnie upomniała na /pw i pytałam się o pewne rzeczy z kwestią nijaczenia postaci. Akurat chodziło o /duty. Zostało wszystko wyjaśnione, jednak niestety.. Nie każdemu sie udało. Nie interesuje mnie twoje zaplecze postaci. Nie interesują mnie rozmowy na teamspeak. Nawet nie wiem po co to tu wyciągasz, kiedy moja poprzednia wiadomość NIGDZIE, nie wspominała o jakichkolwiek komunikatorach ooc, które wymieniłeś. Tutaj jak chodzi o nijaka, którego mi zarzucasz. Kierowniczka w kawiarni + inne wyższe stanowisko, hm.. Słabe co do nijaczenia. Pamiętaj jednak. Postać jest kobietą, bez problemu może robić za kelnerkę, jednocześnie znać się na fryzjerstwie. Niczemu i nikomu to nie wadzi. Są to dwie rzeczy prowadzone od początku tej postaci. Obecnie do jej końca, nie planuje zmieniać kierunku postaci, a ją w tym szkolić. OOC tak powiem, kawiarnia choćby temu, iż na konkurencji prowadziłam swoją, którą sporo osób chwaliło. Chciałam tu pomóc znajomej i to się udało. A fryzjer? No cóż, znam się na tym ooc, sprawia mi to przyjemność, więc ic również. Kompletnie tu nie widzę nijaczenia. Nie skacze od salonu fryzjerskiego, po mechanikę, po projektantkę czy coś jeszcze innego. Gram spokojnie, a jako iż.. Niestety zabrało się takie, a nie inne znajomości ic, wyszło co wyszło.

 

Vice versa, caały czas idziemy twoim tokiem rozumowania i tym co tutaj ustanawiałaś więc nie wyskakuj teraz ze zmienianiem wersji, - według twoich słów, które wylałaś wyżej sama praktykujesz gangsterkowanie i nijaczenie, jednak jak przyjdzie co do czego zaczynasz umywać ręce, - i dam Ci takie małe zapewnienie, to - że ty nie wspominasz o rozmowach i spiskowaniu na komunikatorach zewnętrznych z jednym z supporterów to nie znaczy, że ktoś inny tego nie widzi i mi o tym nie powie, prawda? Przyzwyczaj się do tego, że ściany mają uszy i ludzie wszystko widzą i nie każdy będzie dla Ciebie pobłażliwy i dochowa tajemnicy.

I powiedz mi, co mają te wyższe stanowiska do tego tak naprawdę? Tak samo - ja teraz też mogę powiedzieć, że w salonie objąłem sobie wysoką posadę i ogarniałem ludzi, jednak w twoim przypadku nagle to nie jest sobie nijaczenie? cieeekawie! I co ma do tego płeć postaci tak naprawdę? wytłumacz mi teraz co tutaj insynuujesz nam bo nie rozumiem czego próbujesz się już łapać, dalej idziemy twoim tokiem myślenia, że jak ktoś robi coś więcej to jest nijakiem i gangsterem bo przecież jakżeby inaczej, konkurencja tak samo nikogo nie interesuje - to są zupełnie dwie oddzielne platformy i nie szukaj porównań rzeczy A do rzeczy B - gra IC to gra IC nikt nie będzie się dociekać czy znasz się na tym czy nie znasz i komu masz zamiar pomagać bo nikogo to zbytnio nie obchodzi tak naprawdę, ty nie widzisz w tym momencie nijaczenia - bo idąc twoim tokiem rozumowania też podejmujesz się nijaczenia i nagle nie spostrzegasz niczego po swojej stronie, m'kaay.

I w dalszym ciągu mylisz się - dałaś się podpuścić na przysłowiowego wuja, więc teraz skoro jesteś tak baardzo pewna tego, że zajmuje się projektowaniem - zapraszam, wskaż mi zatem temat, ludzi - zamówienia i wszystko inne związane z tym, że FAKTYCZNIE się tym zajmuję, śmiało - bo widzę, że dalej kręcisz wokół tego samego tematu i dalej nie potrafisz dopuścić się do myśli, że jednak w tym temacie łyknęłaś blef.

 

 

Dobra, lecimy.. Chcesz dowodów na pierwsze projektantka:

spacer.png

Doskonale wiesz, że nie musisz mieć tematu. Wystarczy zagadać dobrze IC, ewentualnie do kogoś na Discord.

Znała się na wszystkim, a twoje grupy to potwierdzą. Fryzjerka? No tak miałeś panel National. 

Gangsterkę? Kochany, ty grałeś porwanie i napad+ rozstrzelanie drzwi w moim domu. To nie jest do samoobrony, kompletnie. To jest granie gangsterki po cywilu.+ latałeś gdzie popadnie z bronią na scrolu lub w łapie.. Nie istotne iż ją wypuściłeś. Istotne iż to odegrałeś. Zmiana miejsca danej osoby to już jest porwanie+ na tym serwerze z tego co wiem, nie jest dozwolone granie tak epizodyczne bez panelu org. 

 

Dalej to nie jest żaden dowód - a łyknęłaś słowo i kręcisz się wokół tego tematu jakbyś odkryła złoto, haah - szukaj po forach tematów, niech ekipa sobie sprawdzi faktycznie logi mojej postaci i spotkasz się z faktycznym rozczarowaniem, bo żadnej projekcji nie robię - ale no przeecież, wojny IC przenoszą się na wojenki OOC gdy ktoś nie radzi sobie, esencja tejże sceny RP - lecimy dalej.

I nie mów do mnie kochany, nie chcę mieć z tobą nic wspólnego - tak Ci tutaj nadmienię, i odnosimy się dalej - w dalszym ciągu nie odniosłaś się do tego, że to była personalna gra z osobą, która nie miała szerszego echa - jednak oczywiście płacz i zgrzyt musi być, bo przecież wiesz, że sobie nie poradzisz - otóż to nie moja wina, że gram luźniejszą postać i nie jest typowo ulizanym dutobijcem z Vespucci, któremu ktoś pluje na głowę i musi udawać, że to deszcz pada i jeszcze dziękować komuś za to, i faktycznie - jesteś bardzo spostrzegawcza, że to jest porwanie - taki mieliśmy zamysł na grę, wszystko skończyło się dobrze; porozmawiały sobie, pograły - zawsze to jakieś urozmaicenie, jednak znajdzie się ktoś kto zacznie się dopatrywać w tym benefitów OOC, skrajnie słabe jednak. 😉

 

 dowody:

  Ukryj treść

chI51a6.png

unknown-31.jpgunknown-43.jpg

Ode mnie tyle, ostatnia moja wypowiedź. Swoje pokazałam, niestety nie mam ssa, jak specjalnie zatarasowałeś mi drogę, tak by zaraz druga osoba mogła IC wyjąć moją postać z auta. 

 

 

Pierwszy screen był sobie z tej gry epizodycznej - więc względem niej wypisywałem już bodajże po trzy razy - kolejna sprawa, przedstawiaj screeny, które nie są przerobione w żaden sposób. I faktycznie teraz powiem Ci tak, to - że sobie latałem z bronią i waliłem przewroty też uznajesz za gangsterkę? screena z prawej wykonałaś akurat jak był weekend - i ja i osoba, z którą przybywaliśmy Ci na ratunek do tej cringowej sytuacji, którą wykonałaś własnoręcznie byliśmy odrobinę podchmieleni a co za tym idzie hamulce puszczają i się trochę powygłupialiśmy, jednak ty masz swoje zdanie - zachowałaś się jak typowa hipokrytka względem tego wszystkiego co wypisujesz tutaj, pierw wielki miłośnik wszystkiego który miłuje każdego, a potem jak sobie zaczynasz nie radzić bo ktoś Ci laskę odbija w gierce w której kradnie się samochody to lecisz z płaczem i zaczynasz skakać po anonimowych donosach i skargach na prywatnych wiadomościach administracji, jeszcze większy kabaret!

Screeny tak jak są przedstawione tak były, często sobie dla zabawy lubiłem czasami strzelić przewrót, albo dwa z bronią czy też sobie pobiegać z nią - lecz nic poza tym, szanujmy się; czy to jest gangsterka po cywilu? bo ktoś się wygłupia z klamką? a względem tego pierwszego screena - to dalej była ta sama akcja w której działaliśmy sobie trochę pod wpływem więc odrobinę odwaliliśmy manianę, jednak nikt na niej nie ucierpiał - każdemu może się zdarzyć, ale naturalnie screeny musisz przedstawić w takiej formie, w której są najbardziej niekorzystne dla drugiej strony.

 

Kończąc ten długi poemat - odnieś się dalej do tego, żę to była gra za obupólną zgodą i skończ udawać, że ty nic nigdy nie wiesz - wpędzasz się sama w uliczkę i próbujesz z niej wybrnąć, więc licz się w końcu ze słowami, bo jak na razie zmieniasz wersję co twój post, czekamy na więcej, pozdrawiam każdego czytelnika.

Ryba i Neqik lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin