Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[21.04] Mwen6 x Blanco6 - TOUR DE BROUGE AVE


Danias

Rekomendowane odpowiedzi

**Do sieci trafiła odpowiedź od Mwen6 i Blanco6 na diss członka gangu SYC.**

**W opisie pod filmem napisane jest: "zdobedziesz troche fejmu, chociaz nie powinnismy odpowiadac na to gówno"**

 

TEKST:

Spoiler

[Chorus: Blanco6]
pojebali strony, tej
pisze do mnie jakiś gej, boli go, że dripper zdechł                 <--- Yaheem Stone, czlonek gangu SYC pisal do blanco6 na lifeinvader (0:26) zeby odpowiedzieć na diss, dripper to zmarły crip
oczyszczamy jak z bay bays, trafiam w school yard cały spray
siostro podaj mu ten tlen, morda w masce tak jak bane                                                  <--- bane - postac z batmana ktora chodzi w masce
jebać cove i brouge ave (okay)                                                                                              <--- cove - ulica wrogiego gangu playboys, brouge ave -  dzielnica szkolnych cripow

[Verse 1: Blanco6]
przestań sie pocić na trackach, jedźcie pomścić waszego brata (okay)
połowa ekipy dawno jest w batach, a od drippera dostaje już raka (wassup?)
wtedy na brouge zdjąłem wariata, wyśle wam potem, nagrałem snapa                         <--- 0:42
ups, wyrwała też szmata, uzi wydmuchał w nią kule jakby miał katar (huh?)
do sklepu podjechała jedna z nich, pobrałem od niej kwit (okay)             
chciała kupić jedzenie by żyć, po za ołowiem nie dostała tu nic (okay)
cały ich gang to jebany hit, strzelałem w drippera, parzył mnie clip (what?)                  <--- czarnuchy z jamestown okradły członkinie gangu SYC pod sklepem (0:51)
gdy w cave wyzywałem te truchło pod bit to zaczęli szukać wyjściowych drzwi          <--- wyzywanie cripow za to ze nic nie zrobili na koncercie
tour de school block na frajerach a pół gangu leży w urnie
rozjebałem wam rapera (what?), mwen już struga dziwce trumne
tour de school block na frajerach a pół gangu leży w urnie
uciekaj szkolna kurwo kiedy w górę rzucam szóstkę

[Chorus: Blanco6]
pojebali strony, tej
pisze do mnie jakiś gej, boli go, że dripper zdechł                     <--- Yaheem Stone, czlonek gangu SYC pisal do blanco6 na lifeinvader (0:26) zeby odpowiedzieć na diss, dripper to zmarły crip
oczyszczamy jak z bay bays, trafiam w school yard cały spray
siostro podaj mu ten tlen, morda w masce tak jak bane                  <--- bane - postac z batmana ktora chodzi w masce
jebać cove i brouge ave (okay)                                                              <--- cove - tam smigaja playboys, brouge ave -  dzielnica szkolnych cripow
  
[Verse 2: Mwen6]
dziwko nie musisz mnie szukać, ciągle jestem na Jamestown
za to was nigdy nie widze, wasza ulica świeci pustką
podpadliście nam, to skończycie jak hoover                                       <--- grupa, której top6 uśmierciło kilku członków
takie dziwki jak wy to pakujemy do trumien
nawijasz gówno, że strzelasz do nas przez okno z draco
pizdowaty czarnuchu punkt dla ciebie za kłamstwo
lepiej powiedz troche prawdy o tym jak matka pakuje ci w tornister kanapki
nie wiem po co ci extendo jak odrzut łamie twoje chude łapki
razem ze swoimi dziwkami tańczycie crip walk, owszem 
ale chyba tylko wtedy gdy strzelamy do was ołowiem
jesteście cipami, na koncercie rzucaliśmy w was wersami               <--- koncert z 9 kwietnia w klubie Cave Underground padły wersy na school yard crips
postąpiliście jak cipy i wyszliście drzwiami                                          <--- SYC przebywało na koncercie i wyszło w trakcie po ofensywnych linijkach

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Mack Tenn

Numer konta postaci: 9024050106

Profil postaci: Mwen6

Imię i nazwisko postaci: Jordan Pamper

Numer konta postaci: 1559060667

Profil postaci: Blanco6

 

Edytowane przez Danias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**NGB Jookie widząc z mieszkania każdy ofensywny wjazd na set z Jamestown, których często jest więcej niż jeden dziennie od wszystkich stron South Central dziwi się na wers "skończycie jak Hoover" kierowany do kogoś innego niż do top6, dalej śledzi beef.**

Edytowane przez ZG Borys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** Alyy2400 wyśmiała disstrack, dodała komentarz; **
E, yoo... cipko, nawiń jak leżała Wasza dwójka, bo nie dała rady tej suce, ayy... chyba miałam tego nie pisać, ups - pieprz się i nie nagrywaj tego gówna. Współczuje wszystkim, którzy są na odsłuchu pozerko! SYC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin