Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Grenade] insane


fuck what the opp said

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/475-insane/?tab=game
Nazwa postaci na którą nałożono karę: brak
Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary: Znaczna ilość multikont, cheating za czasów paleto
Członek ekipy nakładający karę: Grenade
Wyjaśnienie sytuacji: Czesc, otrzymalem 2 tygodnie temu bana za konta sprzed 8 miesiecy na ktorych cheatowalem i odwalalem, po kilku miesiacach zlozylem apelacje z powodem "strzelanie do administratora" przyznalem sie ze oklamalem ekipe i ze serio zle postapilem, lecz  dowiedzialem sie ze CoolNickname nie wiedzial ze bana mialem za cheaty i mi to zaakceptowal co dla mnie to bylo dziwne gdyz na koncie na ktorym mialem ten powod widnial ten otoz ten powod za cheating, przez caly ten czas gdy gralem od apelacji i otrzymania UB nie mialem zadnego przewinienia na serwisie i prowadzilem swoja organizacje gangu ulicznego jak mialem, na to wygląda ze na dalszą grę zostałem dopuszczony gdyż CoolNickname nie sprawdzil ze posiadalem bana za cheaty lub zapomnial, cokolwiek - ale pokazalem przez te miesiace od kiedy dostalem unbana ze nie otrzymalem zadnego loga, kary. Więc prosiłbym o nadanie mi klątwy lub coś takiego abym mógł znowu cieszyc się rozgrywką na serwerze jak przedtem i nadac mi w postaci dlugiego AJ gdyz chcialbym powrocic na serwer.
Ewentualne screeny/świadkowie: 

Edytowane przez southern
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w przypadku użytkownika Pawel, zdejmuję karę tylko ze względu na to, że członek Zarządu postanowił dać ci jeszcze jedną, ostatnią szansę. Jeszcze jedna wpadka z MK, cheatami, etc. a kolejnej nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin