Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Minnesota] Amer


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/133-amer/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Ohashi Yuki
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) - Blokada Postaci
Powód nałożenia kary: Wyjątkowo słaby poziom prowadzenia postaci, niestosowanie się do losowych narracji serwera. Mimo chęci opiekuna Branży Rozrywkowej nie chciał przeprowadzić rozmowy.
Członek ekipy nakładający karę: Minnesota
Wyjaśnienie sytuacji: Zgłosiłem skargę na wyżej wymienionego członka ekipy, zaraz po skardze, dostałem wiadomość by zjawić się na discordzie by wyjaśnić to, rozmawiać nie chciałem, bo napisało do mnie kilka osób żebym wbił, ostatnim razem kiedy wbiłem coś wyjaśnić, było toksycznie, i było dużo osób, stąd ta niechęć. Cały czas pozostawałem do dyspozycji tekstowej. Od razu z wezwaniem na discorda dostałem informację że są skargi na moją grę IC. W późniejszej skardze jaką napisałem na forum dowiedziałem się że skargi powstały zaraz po zgłoszeniu do czerwonych mojego zażalenia. Nie wydaję mi się żeby moja gra była na tyle słaba, że marnie prowadzę swoją postać czy ją nijacze, tym bardziej nie przypominam sobie żebym nie stosował się do narracji serwerowych. Minnesota napisał w skardze że zbiera dowody na mnie, że blokada postaci była słuszna... Przepraszam, że zbiera je? To nie jest pewny tego że blokada jest słuszna.
Proszę o szybkie rozpatrzenie apelacji, ponieważ mam jeszcze dużo wątków do dokończenia w branży rozrywkowej a nie chciałbym by inne osoby przez moją blokadę zostały pokrzywdzonę.
Ewentualne screeny/świadkowie: Osoby grające ze mną -> @dzikuska @CoolNickname @Rollo @Sebcool @Boxidro @icedprophet @Piszu @Deathcore @adamix @thaZu i wiele innych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świadoma, iż moje zdanie w ostatnim czasie straciło na wiarygodności. Nie mniej jednak z sympatii do Amera pozwolę sobie się wypowiedzieć jako jedna ze wspomnianych wyżej osób. 
Z Amerem miałam kontakt w świecie gry kilkukrotnie. Na poprzedniej postaci jak i na tej. Co do kreacji jego postaci nie mam osobiście zastrzeżenia. Wręcz podziwiałam jego pomysły na grę i tego jak trzyma się założonych celów, co widać też po aktualizacjach mojego tematu w branży. Nawet gdy kręciliśmy teaser do albumu zadbał o to, by najmniejszy szczegół był rozegrany zgodnie z zasadami na /do chociażby, gdzie pewnie wiele osób dałoby sobie spokój. Myślę, że nawet jeżeli dopuścił się jakiegoś przewinienia, to sprawa powinna zostać na spokojnie wytłumaczona pomiędzy nim, a karającym. Moim zdaniem każdy zasługuje na drugą szansę. 

Powodzenia. 

Edytowane przez dzikuska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niech wypowiedzą się osoby, które pisały te zgłoszenia na grę Amera, które były powodem kary. Nie wiem czy @minnesota nie wierzy w to, że ludzie potrafią połączyć dwa, niezbyt skomplikowane wątki, czyli skargę na niego z tym, że autor ów skargi chwilę po jej napisaniu dostaje blokadę postaci od oskarżonego. Błagam, szanujcie nasz intelekt. Była już przecież sytuacja, że jakaś firma odzieżowa IC wystosowała skargę na min. minnesote i na drugi dzień znikła. 

Metody normalnie jak w KGB. Nie mówię, że oni są niewinni, ale w chwili gdy ktoś składa na Ciebie @minnesota skargę to nie powinieneś rozpatrywać niczego związanego z tą osobą, na Twoim miejscu sama bym się z tego zrzekła bo wiem, że nie byłabym obiektywna w mojej ocenie. Po prostu poprosiłabym o to innego członka ekipy.

W dodatku takie wymierzanie kary, w chwili gdy sam twierdzisz, że nie masz nawet zebranych dowodów to jest już według mnie śmianie się graczowi w twarz. 

Katsuru, Amer i tesco value lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2021 o 21:10, Amer napisał:

napisało do mnie kilka osób żebym wbił,

Napisała Ci to jedna osoba, pomocnik branży rozrywkowej. Osoba funkcyjną.

 

Dnia 21.04.2021 o 21:10, Amer napisał:

Cały czas pozostawałem do dyspozycji tekstowej.

Nigdzie mi tego nie napisales. Wyraziłeś brak chęci rozmowy. 
 

Dnia 21.04.2021 o 21:31, Jukson napisał:

Także jakby Minnesota chciała serio wyjaśnić tę sprawę tak jak należy to by z nim pisała. 

Jak wyżej, nie było nigdzie informacji „możemy pisać” była informacja dokładnie „nie mamy o czym rozmawiać, wystosuj odpowiednia karę”

 

Poniżej napisze dlaczego postac została zablokowana bo na to złożyły się pare okoliczności, które nie mam zamiaru tolerować w branży rozrywkowej.

1. NIJACZENIE postaci: 

- Manager Crowed (okej, to był główny zamysł, rozmawialismy o tym)

- DJ oraz producent muzyczny (kiedy ostatni raz powiedziałem Ci, ze osoba Managera, który skupia się na rozgłosie gwiazd nie zostaje nagle popularnym muzykiem odpowiedziałeś mi „to tylko pasja z której będę dostawał znikome pieniądze”. Uwierzyłem w to i dałem Ci szanse.)

- Choroby psychiczne a granie osoby publicznej. 

Widziałem Ciebie przy warsztacie kiedy Ohashi Yuki siedział na ziemii płacząc i nawet wtedy nie myślałeś o jakimkolwiek rozgrywaniu Twojego PR. W DODATKU NIE RAZ LUB NIE DWA WIDZIAŁEM CIEBIE NA DUTY 101 co jest dla mnie obłędem, który był również do wyjasnienia.

 

NARRACJA POSTACI:

image0.png

image1.png

image3.png
 

SKARGA OD CIEBIE NA MNIE A OD GRACZY NA CIEBIE:

 

1. Napisales na mnie skargę do czerwonych, była wyjaśniona w moment.

2. Wszedłem na kanał głosowych pomocników i dostałem wiadomość. Na Evencie Ohashi Yuki było strzelane a Yuki nie grał tego tylko „problemy techniczne”.

3. Zaprosiłem Ciebie na rozmowę by:

- Objaśnić Ci dlaczego nie skrzywdziłem Ciebie brakiem wsparcia oraz objaśnić Ci kwestie, które zaskarżales. Przypomnę tylko, ze chciałem Ci OBJAŚNIĆ. 
- Wysłuchać Twojej strony i odpowiednio odnieść sie do konsekwencji, które prawdopodobnie by znikły kiedy bys utrzymał ze mną kontakt.

4. Napisales mi „jeżeli są na mnie zażalenia, wystosuj odpowiednia karę”.

 

image4.png

 

Okiem gamemastera:

Osoba nie musi ze mną rozmawiać ale wtedy bazuje na tym co mam oraz logach bez wyjaśnienia.

 

Po raz kolejny powiem. PRÓBOWAŁEM CIEBIE WYSŁUCHAĆ, Ty nie chciałeś.

 

Zaden administrator nie będzie się prosił o odpowiedni kontakt wiec zastosowałem karę od ktorej apelujesz. TY CHCIAŁEŚ BYM WYSTOSOWAŁ KARĘ A TERAZ APELUJESZ. 
 

 

pomijam fakt 700k z charity fest, który nie dałeś na datek i masz je w banku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczę ci wszystko po kolei, bo nadal nie dajesz powodów za którą dostałem blokadę postaci.
Zaczne chronologicznie tak jak ty to pisałeś.

Cytat

- Manager Crowed (okej, to był główny zamysł, rozmawialismy o tym)

Owszem, menadżer Crowed, główny zamysł, lecz gdy Crowed upadło Yuki zaczął kombinować i szukać czegoś nowego. Dla twojej świadomości moja postać już wiedziała wcześniej że ma zacząć szukać jakiegoś zarobkowego zajęcia bo Crowed naturalnie przestanie istnieć. Tutaj jako świadek @thaZu

 

Cytat

- DJ oraz producent muzyczny (kiedy ostatni raz powiedziałem Ci, ze osoba Managera, który skupia się na rozgłosie gwiazd nie zostaje nagle popularnym muzykiem odpowiedziałeś mi „to tylko pasja z której będę dostawał znikome pieniądze”. Uwierzyłem w to i dałem Ci szanse.)

Owszem, tak Ci mówiłem wtedy kiedy Yuki pracował w Crowed jako menadżer, gdy Crowed się rozleciało, przeprowadził kilka długich rozmów z @hittheblock, w efekcie czego Nunzia go namówiła by skupić się na muzyce. Dlatego, po upadku Crowed, Yuki skupił się na muzyce.
 

Cytat

- Choroby psychiczne a granie osoby publicznej. 

Widziałem Ciebie przy warsztacie kiedy Ohashi Yuki siedział na ziemii płacząc i nawet wtedy nie myślałeś o jakimkolwiek rozgrywaniu Twojego PR. W DODATKU NIE RAZ LUB NIE DWA WIDZIAŁEM CIEBIE NA DUTY 101 co jest dla mnie obłędem, który był również do wyjasnienia.

Cóż... choroby psychiczne jako powód blokady postaci? 
Racja, moja postać kiedyś udała się pod warsztat do 101'ki, ponieważ miała tam przyjaciół, była zakapturzona a swoje lico skrywała głęboko w kapturze. Był to czas bodajże kilku dni po tym jak moja postać została porwana, i torturowana, cóż, czy to przeżywała to źle? To jest, przepraszam ciebie non-rp? 

Co do Duty 101'ki... Widziałeś, no to niezłe cyrki widziałeś, wyciągnij mi to z logów bo ja nie przypominam sobie nigdy żebym miał od nich panel. Tutaj do wyjaśnienia przywołuję @Necro


Wrzuciłeś dwie narracje, totalnie nie wiem co w nich złego, że są nie istotne? Jest to kanał dla mask-off, czy ktoś tego użyję czy nie, od niego zależy. Raz zostałem upomniany przez Borysa i momentalnie poprawiłem się w narracjach na tym kanale.

Co do zdjęcia ze śmieszną klatką, to już mamy wyjaśnione.

A więc co do rozmowy, gdy ja widzę że na ogólnym branży piszą ludzie że już spieprzyłem z kraju bo ty chcesz ze mną pogadać, jedna osoba mi piszę na prywatnym bym wbił, druga śmieszkuje znowu na ogólnym to wiem że przyjście na głosówke to będzie jeden wielki chaos. Napiszę teraz Ci to ostatni raz. Jestem do twojej pełnej dyspozycji, w rozmowie głosowej - prywatnej, bądź tekstowo.

Pięknie zakończyłeś odpowiedź do apelacji... 700k którego nie dałem na /datek, wybacz... powiedz mi proszę, jak mam to zrobić z blokadą postaci? Lecz, prostując, na datek powinno pójść 564k.

Spectre lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Amer napisał:

Co do Duty 101'ki... Widziałeś, no to niezłe cyrki widziałeś, wyciągnij mi to z logów bo ja nie przypominam sobie nigdy żebym miał od nich panel. Tutaj do wyjaśnienia przywołuję @Necro

Prawda, postać Yuki'ego nigdy nie była na panelu 101'ki, jedynie przesiadywała z nami na studio które jest naturalnym hang outem 101ek a postać Yuki'ego zakumplowała sie z naszą ekipa 

Diego i ThePilator lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to wszystko byłoby wyjaśnione gdybys chciał zachować jakikolwiek kontakt. Nigdzie nie napisales, ze chcesz ze mną pisać. Napisales „wystosuj odpowiednia karę”.


Jezeli nie chcesz rozmawiać z kimś to posiłkuje się na tym co mam i stosuje karę. Sam widzisz, ze szło to wyjaśnić.

 

Nauczcie się rozmawiać z administracja by potem nie plakac jak Amer nad rozlanym mlekiem. Oczekiwałem tylko paru wyjaśnień. 

Diego, MarceI, flame i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucam apelację, zgadzam się z minnesotą, skoro nie chciałeś nawiązać z nim kontaktu by wyjaśnić sobie pare kwestii odnośnie Twojej gry i przystałeś na nadanie adekwatnej kary nie widzę powodu, byś miał jakkolwiek aplikować. Zakładając nową postać postaraj się nie popełniać tych błędów, nie rozumiem dlaczego nie chciałeś wyjaśnić czegoś z członkiem administracji.

flame lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin