Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/morfeusz] K3YSTON3


AsheyZ

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3016-k3yston3/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Lyman Griffin

Rodzaj kary: Ban

Powód nałożenia kary: Przelewanie majątku

Członek ekipy nakładający karę: Morfeusz

Wyjaśnienie sytuacji: Po śmierci mojej poprzedniej postaci V-Lidera gangu, na której posiadałem wiele dóbr w postaci narkotyków i broni, wróciłem grać do tej samej organizacji. Lider zaproponował mi, żebym znów był V-liderem, więc automatycznie zagarnąłem te wszystkie dobra spowrotem na swoją nową postać. Organizacja rozpadła się, a ja zostałem ostatnią aktywnie grającą postacią. Sprzedałem wszystkie przedmioty, bogadząc się przy tym. Dodatkowo w między czasie, jeden ze znajomych powiedział, że przestaje grać na Vibe Role-Play i oddał mi swoje pieniądze (Ok. $100.000) oraz samochód "Penumbra FF" - odgrywając, że jego postać musi uciekać z miasta. Przyznaje, że przedmioty ze zmarłej postaci, były w magazynie do której miał dostęp mój znajomy, grający w tym samym gangu. Za moją namową, przeniósł broń, narkotyki i pieniądze z sejfu na moją nową postać. Nie uważam, że dobrze postąpiłem i jestem całkowicie świadomy tego, że złamałem punkty regulaminu za które otrzymałem  taką, a nie inną karę. Jednak proszę o wzięcie pod uwagę tego, że nigdy wcześniej nie byłem karany i nigdy nie działałem umyślnie na szkode serwisu. Do wszystkiego się przyznaje i deklaruje poprawe. Apeluje o zdjęcie kary w postaci "Bana na 9999dni" na blokade postaci. Pozdrawiam ciepło wszystkich! 

Ewentualne screeny/świadkowie: Nie dołączam.

Sebcool, Dejvv, ciamek i 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałeś łącznie udział w ponad 10 przerzutach, przekręty na różne skale, nagminne łamanie regulaminu serwera i zapędy do DM skłoniły nas do banicji, odpocznij sobie trochę od gry. Możesz próbować apelować za dwa tygodnie. Odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin