Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/whisper] Nieznajomy0X0


Nieznajomy0X0

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/5168-nieznajomy0x0/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Wszystkie
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: MK( Nieznajomy0X0, Odmieniec, ZieloniastyPL, NoahSiiD, ProNienormalny, GibenosOG, Depresyjny, Baki)
Członek ekipy nakładający karę: Whisper
Wyjaśnienie sytuacji: Witam serdecznie, na wstępie chciałbym przeprosić całą ekipę VibeRP za moje zachowanie jakiego się dopuściłem. Bardzo mi z tego powodu przykro i żałuję że tak postąpiłem, przyznaję się do winy i nie będę szukał głupich wymówek. Konta z początku są już stare, nie wiem...Były utworzone kilka/ kilkanaście miesięcy temu i od dawna z nich nie korzystam, poszły w zapomnienie. Te świeże były niedawno przeze mnie używane, dodam tylko że na tych starych niestety miałem wpisy (kary/ bany) na jednym z świeżych tylko jeden wpis (AJ). Wiem, zjeb...po całości za co jeszcze raz bardzo przepraszam. I teraz pewnie powiecie, że robiłem MK dlatego że miałem aktywne bany na innych kontach, otóż nie- mylicie się. Owszem, miałem na starych kontach kary/ bany (ban tylko na dwóch) ale mogłem na nich nadal pogrywać po upłynięciu kary i bez problemy wchodzić na serwis, więc pytanie, dlaczego tworzyłem nowe? Dlatego że zapominałem danych do kont i nie mogłem się zalogować, ale nie zmienia to faktu bo przecież mogłem napisać o pomoc na DC do kogoś aby pomógł mi odzyskać konto- nie zrobiłem tego. Warto jeszcze wspomnieć że grałem tylko na jednym koncie, dopóki nie zapomniałem do niego danych(e-mail/hasło) po przerwie od grania. Na pewno już nigdy nie zrobię takiego głupstwa, teraz mam nauczkę i wiem że trzeba być uczciwy wobec administracji serwera. Tak samo nie dokonam się złamania regulaminu RolePlay, będę grał czysto bez odwalania, nie chcę być szkodnikiem tylko porządnym graczem. Zamiast złych wpisów chcę mieć te dobre. Chciałbym zacząć wszystko od nowa, udowodnić wam że to co teraz napisałem nie są byle kłamstwa tylko szczera prawda. Po takim czymś nie powinienem was prosić o drugą szansę, ale zawsze jest nadzieja i warto spróbować. Więc proszę was o zdjęcie kary i pozytywne rozpatrzenie sprawy, pozdrawiam. 
Ewentualne screeny/świadkowie: Brak

Edytowane przez Nieznajomy0X0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to pisaliśmy już nawet o tym w listopadzie/grudniu. Już wtedy miałeś parę MK, już wtedy wyrażałeś skruchę za to, że je masz i za logi, które widnieją na tych kontach, a i tak zabrnąłeś w to jeszcze dalej, robiąc kolejne i jestem prawie pewien, że te 8 to nie wszystkie, jakie zrobiłeś, bo w listopadzie była jeszcze mowa o innych (Samotnik, Pika). Przez tyle miesięcy nie podjąłeś żadnego starania, żeby napisać apelację albo żeby się przyznać, że dalej w to brniesz, a wszystko wyszło na jaw dopiero teraz - teraz, kiedy dostałeś karę. Wybacz, ale dla mnie to po prostu zbyt absurdalne, żebyś zapomniał hasła do łącznie pewnie ponad 10 kont i na okrągło musiał robić nowe. Nie wiem, jak miałbym cię po tym odbanować NAWET, gdybym chciał. Niestety, ale odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin