Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Quentin "Little" Little


kiemon

Rekomendowane odpowiedzi

fGKFgKF.png

Quentin Little,  urodzony 13.06 w roku 1993 raper nowej szkoły. W młodym wieku zamieszkiwał Davis/Strawberry, jednak nie przejawiał jakichkolwiek afiliacji z grupami przestępczymi, a jego szara codzienność skupiona była wokół zajmowania się domem rodzinnym, matką oraz ewentualnymi rówieśnikami którzy obracali się w jego otoczeniu. Po ukończeniu Secondary School, Little nie widział dla siebie miejsca w zwykłej pracy i skupił się wokół rozwijania swojej pasji. W wieku dwudziestu sześciu lat Quentin będąc zielonym artystą w przemyśle muzycznym zagrał swój debiutancki koncert w Cave Club na Davis, gdzie przejawił trzy pierwsze swoje solowe tracki które nie zbierały dużych wyświetleń a jego kariera stała na samym dnie - w tym czasie Little obracał się w rapie mocno undergroundowym i ulicznym, bo widział w tym możliwość zaimponowania rówieśnikom i otwarcia się na środowisko uliczne. Przyszedł czas wydania debiutanckiej EP zatytuowanej "OFFME" która skierowana była w stronę ulicy, która zapewniła mu czystą kartę w świecie rapu i tak rozpoczęła się jego większa podróż. W maju 2021 roku, po debiucie EP OFFME, raper zakontraktowany został w wytwórni Gang Boys Only (GBO), pod którą wydał kilka teledysków, jednak światła dziennego pod wytwórnią nie ujrzał żaden z albumów czy EPek. Kilka miesięcy zakontraktowaniu artysty zamordowany został jeden z najpopularniejszych raperów tamtego czasu, przy okazji bliższy znajomy Little'a który pomógł mu się wgryźć w interes - mowa o Gino Lacroix (GBO Gino). Śmierć nastolatka zadziałała na Littlu, przez co odstawił on wszelakie używki po tym czasie i skupił się w całości na działalności legalnej, tworząc muzykę newschool z pasji i dla jak najświeższego obrazu swojej osoby w mediach jak i w samym showbiznesie. Niedługo po śmierci Gino, jego macierzysta wytwórnia Gang Boys Only upadła, co było dość problematyczne dla Littla który akurat planował wydać pierwszy pełnoprawny album Little Things. Artysta postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i utworzyć własną wytwórnie dziś znaną jako FLAIR Records - która skupia wokół siebie artystów rapowych nie związanych z przestępczością, oraz artystów tworzących wszelakie gatunki muzyczne takie jak POP czy R&B. Chwile po utworzeniu wytwórni Little zaczął zdobywać ogromne wakanty na swoim koncie, a jego muzyka i sama jego osoba podbiła rynek rapowy w całym San Andreas.

 

Social Media

-LifeInvader (Quentin Little)

Dyskografia

[none] OFF ME (EP)

[FLAIR] LITTLE THINGS (Album)

[FLAIR] FLAIR FORCE (Music Project)

[FLAIR] NIGHT HEDONIST (Album)

Twórczość

1. Little - Yes I Do It.

2.Little - Choose Wisely (Official Video)

3.Little - Boss Again (Official Video)

4.Little - Shitty Under (zapowiedź EP "OFFME")

5.[GBO] Little - Sunny. (Official Video)

6.[GBO] Little - Shooters. (Official Video with ENDO Performance)

7.[GBO] Little - Broke (Official Video)

8.[GBO] GBO Duffy feat. Little - Talk Shit (Official Video)

9.[GBO] Little - Space Coupe (Official Video with ENDO)

10.memphis6 ft. Little - stashbox. (Official Video)

11.[GBO] Little - Die Young (Official Video)

12.[FLAIR] Little - BALL IF I WANT TO (Official Video)

13.[FLAIR] FLAIR FORCE

14. [FLAIR] Memphis6 x Little - The Real One (Official Video)

15. [FLAIR] Little & Ava Velerez - Christmas Forgiveness (Official Video)

16. [FLAIR] Little - Down Below (Official Video)

17. [FLAIR] Little ft. Diddy (달라) - Call For A Ni**a (Official Visualizer)

18. [FLAIR] Little - ELEMENT. (Official Video)

 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Quentin Little
Numer konta postaci: 3473616792

 

Edytowane przez kiemon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Kilka dni temu do sieci trafił niepublikowany utwór rapera z czasów kiedy nie traktował muzyki rapowej jako coś, z czego będzie mógł żyć. Utwór jest w niskiej jakości audio oraz wideo, poza tym nie posiada on żadnego teledysku. Monetyzacja na tym utworze również jest wyłączona.**

 

**W dniu 25.04 raper spotkał na mieście przy parkingu Vespucci znanego koszykarza Los Santos Panics, jakim jest Precious Parker Jr. Raper zamienił kilka pozytywnych słów z koszykarzem, gdzie ten doradził raperowi jaką drogę może wybrać i się kierować, aby osiągnąć większy sukces i jaki kolektyw raperów wybrać. Jak powiedział, tak Little też zrobił i w dniu 25.04 w godzinach popołudniowych skontaktował się z kolektywem GBO, w celu nawiązania grubszej współpracy. Narazie dalsze losy nie są znane.**

 

uYzktpI.png

sloszon, Mitsu, owski i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Wieczorem, z dnia 29.04.2021 na dzień 30.04.2021, raper Little odpalił transmisję live na jednym ze swoich social mediów, gdzie zapromował nieco swój ostatni klip, jakim jest Choose Wisely, ponadto spropsował ostatnie działania T-LOc'a, poza tym poparł działania #shameLSPD. Zapowiedział on także krążek, gdzie nawet zdradził jego nazwę, pozatym omówił następny teledysk/klip, który również ukaże się już na przestrzeni kilku następnych dni. W tle można usłyszeć snipped właśnie owego teledysku, a konkretniej samego utworu.**

 

 

 

Edytowane przez kiemon
Lecram, Ksunix, owski i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Little wypuścił swój nowy teledysk, zatytuowany Shitty Under, w którym to wypowiada się na temat /gównianego podziemia/ i muzyki tam tworzonej sam należąc do niższych sfer. Teledysk jest wspierany przez #WRAP_ME, z którym raper podjął współpracę reklamy pojazdu marki Enus, modelu ParagonR. W klipie występuje jedna tancerka i wspomniane auto, wysoka jakość audio i wideo.**

 

**Little wypuszcza EPkę "OFFME" - której zapowiedzią jest teledysk Shitty Under. Znana jest okładka EPki - jest to jeden z popularniejszych postów rapera na LI, dlatego zdjęcie zostało wzięte na okładkę.**

Spoiler

SkZoBXy.png

 

**Little w tym tygodniu nawiązywał kontakt z raperem MR, oraz pokazywał się na imprezach w Cave Underground Club i na otwarciu spotu Pharaoh Cosmetics.**

 

3UyZYp3.png

 

**Raper nawiązuje kontakty z mieszkańcami miasta, ciągle daje o sobie znać i promuje swoją muzykę.**

46LXFZY.png

Af4uNan.png

LApkRCv.png

Specter, Lecram, oskind i 9 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Raper spotkał się z Ayumi Yoshinagą, która jest prezes spółki Dragon, co zaowocuje lepszym marketingiem płyty nad którą pracuje Little, oraz lepszym marketingiem w przyszłości.**

 

kIw4fc1.png

 

**Little dogadał się ze znanym raperem GBO Gino, dzięki czemu podziemny raper dostał kluczyki do studia nagraniowego GBO Movement, gdzie rozpoczął pracę nad najnowszą EPką którą wypuści już niedługo.**

 

jDdcnlW.png

xILfow8.png

 

**Po całonocnych nagrywkach ze studia GBO robi live'a dla swoich najwierniejszych fanów, na którym zapowiada EPkę, chwali się swoim progresem i jest zadowolony z osiągnięć. Mówi, że /będzie rozpierdol/.**

 

iDuk7ya.png

 

Lecram, Specter, Mitsu i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

gmCdTo1.png

 

 

**Raper po raz pierwszy wystąpił przed szerszą publiką na imprezie w Cave Underground Club, gdzie nawinął kawałek Shitty Under ze współpracą z WRAP_ME. Natomiast zagrał też dwa inne utwory, które będą dostępne do odsłuchu na jego nadchodzącej płycie OFFME, która zbliża się wielkimi krokami.**

 

1hNqOjz.png

 

Spoiler

sngine_b513eab3c2b0156d3dc437f0323629fa.png

 

owski, minnesota, oskind i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Artysta opłacił usługi Ayumii Yoshinagii, która przygotowała plakaty promocyjne dla jego EP "OFFME", która krąży po internecie już od kilku ładnych dni. Ponadto spotkał z undergroundowym artystą, znanym w internecie jako memphis6, który przygotował dla Little bit pod utwór Exclusive na "OFFME". Poza spotkaniem zapłacił sumę za wykonaną robotę.**

2kL0P70.png

zormty4.png

 

**Little podpisał kontrakt muzyczny z wytwórnią GBO na czas nieznany. Od dziś jego twórczość jest wypuszczana pod tym szyldem.**

 

KhKiRjM.png

naughty, Lecram, owski i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

svvsaQT.png

lOsHofa.png

5C0DwWk.png

oBAZr7u.png

 

**W dniu 04.06.2021 Little zagrał koncert na otwarciu nowego klubu w mieście CLUB FIVE, na którym zaprezentował dwa swoje utwory i jeden niepromowany. Artysta często pojawia się w VIPROOM'ach z większymi gwiazdami showbiznesu, wszędzie go pełno wokół ludzi.**

EgPEeJ1.png

 

Edytowane przez kiemon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vhwXU3y.png

** Ostatnimi czasy wokół artysty oraz twórczości jaką wypuszcza - mając na myśli tu kawałki typowo wakacyjne czy też luźne, słuchacze czy też fani jego osoby mogą zaobserwować lekką niezgodność faktów. Mogą oni się domyślać, że po ostatnich akcjach opisanych przez MaskOff w których dopuścił się brutalnego pobicia bliżej nieznanego mężczyzny - aktualnie stara się wybielić w oczach publiczności jako /ten dobry/, właśnie wypuszczając utwory nieco bardziej przyjazne przeciętnemu słuchaczowi niż drill podobne brzmienia - które to jego pierwsi zdobywani słuchacze mogli usłyszeć na EP "OFFME", która była dość brutalniejsza i obfita w atencje swojej własnej osoby. Jak działania artysty potoczą się dalej? A może jest to po prostu sprytnie przemyślana zapowiedź czy też promocja najnowszego albumu artysty właśnie o tematyce sezonu letniego, który to zbliża się wielkimi krokami. **

** Jednak Quentin nie ma na koncie jedynie zbrodni i nieprzyjaznych informacji na temat swojej osoby - jak widać i słychać po materiałach które wypuszcza, takich na przykład jak utwór Shooters, jego słuchacze czytając opisy materiałów na V-Tube mogą wyczytać, iż klip ten został utworzony z ENDO Performance, czyli raczkującemu studiu tuningowemu - dzięki któremu artysta otrzymał auto do klipu. Poza tym, widnieje tam informacja o producencie muzycznym jakim jest memphis6, który jak się okazuje jest dość dobrym kolegą Quentin'a, dlatego poraz kolejny podjął się z nim współpracy ze strony stworzenia bitu pod utwór. Obserwatorzy Little często mogą go widzieć w różnych rejonach miast, głównie w wynajętych miejscach w raz z ekipą filmową, którą to co wypuszczany materiał artysta opłaca za produkcje teledysków. Jest ewidentnie przyjaźnie nastawiony do nowych osób oraz nowych współprac, takimi jak opisane zostały wyżej. **

qkeQcAu.png

Spoiler

Ileana Lovato: W niedzielny wczesny wieczór wita się z Wami nowa zdobycz tutejszej radiostacji, Ileana. Miło mi spędzić ten wieczór z wami. Moim i Waszym gościem dzisiaj jest po prostu Little. Jak samopoczucie chłopaku?

Quentin Little: Cześć Los Santos, dzięki za zaproszenie Ileana. Samopoczucie bardzo dobrze, ostatnio grubo lecę z tematem - to mój pierwszy wywiad na taką skalę.

IL: Jesteśmy od tego by wyciągać rękę do zdolnych artystów, a przyznam szczerze, że lubię rodzaj muzyki jaki tworzysz. Podziel się z nami swoją historią, jak to wszystko się zaczęło?

QL: To było coś co zawsze mnie kręciło, nie miałem lepszego planu na siebie - zacząłem wrzucać coś swojego do sieci... Odkąd wypuściłem OFFME wiele się zmieniło, wiele rzeczy na lepsze. Dostałem szansę.

IL: OFF ME. Z tego co widziałam na Twoim profilu na lifeinvaderze przy kręceniu klipu pomocną dłoń wyciągnęło do Ciebie WRAP ME, a może to Ty poszedłeś z prośbą o wypożyczenie sprzętu? Ciekawa współpraca.

QL: Nie da się ukryć, że to były czasy kiedy jeszcze nie miałem papierów z najlepszym kolektywem - jakim niewątpliwie jest GBO. To ja wtedy poprosiłem o auto do klipu, trzeba było sobie radzić.

IL: Utwór rewelacja. Przypominam, że z nami w studio gości raper Little. Jeśli macie do niego jakieś pytania ślijcie je na numer 500! Zaskoczcie go. Wracając do tematu: jakie są Twoje najbliższe plany artystyczne?

QL: Najbliższe plany to oczywiście album po rozgrzewce jaką było OFFME - który już teraz mogę zapowiedzieć na koniec czerwca. No a w trakcie oczekiwań myślę, że jeszcze nie jeden koncert uda się ogarnąć!

IL: Apropo koncertów: jak oceniasz Twój ostatni pobyt w klubie... Five? Dobrze zapamiętałam nazwę? **śmiech**

QL: Występ w Five był w zasadzie totalnie spontaniczny - mój dobry znajomy go otworzył, w ten sam dzień dowiedziałem się o swoim występie zaśmiał się Atmosfera zajebista, zapraszam tam wszystkich.

IL: Pora przejść do tego co tygryski lubią najbardziej. Little, powiedz, co kierowało Tobą gdy postanowiłeś użyć przemocy w stosunku do jednego z mieszkańców Santos kilka dni temu?

QL: Kierowały mną tylko i wyłącznie negatywne emocje i za dużo ilość... Sama wiesz czego, nie za bardzo mam ochotę o tym rozmawiać - ja po prostu nie trawie niektórych ludzi, oraz tego co mówią.

IL: Czyli nie żałujesz tego co się wydarzyło i gdybyś mógł cofnąć czas zrobiłbyś dokładnie to samo?

QL: Nie, nie żałowałbym tego - jak już powiedziałem, na niektórych po prostu nie ma rady, o co poszło to już nieistotne. Ja nigdy nie żałuje swoich czynów.

IL: Brzmi groźnie i nie ubliżając Ci, nie wiem czy zrobiłeś dobrze mówiąc o tym tak tutaj... Ot tak po prostu... Wróćmy do przyjemniejszej części rozmowy: kiedy najbliższy singiel?

QL: Ah, najbliższy singiel jakoś za tydzień w niedziele - myślę, że wyrobimy się ze wszystkim żeby zaprezentować kolejne dzieło ode mnie. Mowa o teledysku rzecz jasna, od początku drogi tylko klipy kręcę.

IL: Powoli będziemy zmierzać ku końcowi. W imieniu wszystkich niezmiernie dziękuję Ci za poświęcony czas i obecność tutaj w studio. Czy chcesz coś dodać na koniec?

QL: Nie mam nic więcej do dodania, życzę każdemu miłego, niedzielnego wieczoru! A Tobie Ileana za poświęcony czas dzisiaj, z góry dzięki.

IL: Moim i Waszym gościem był nie kto inny jak Little! Zwieńczeniem tego spotkania niech będzie możliwość posłuchania jego najnowszego kawałka. Trzymajcie się ciepło.

**Puszczone zostało Little - Shooters**

** W dniu 06.06.2021 raper wystąpił w wywiadzie wieczoru na antenie jednej z najpopularniejszych stacji radiowych Weazel News, w których odniósł się do opisanych wyżej wydarzeń związanych z MaskOff, jak wtedy słuchacze mogli usłyszeć, raper brzmiał dość poważnie przy opisywaniu sytuacji i wypowiedział się dość brutalnie jeżeli chodzi o sprawy związane z pobitym nieszczęśnikiem. Poza tymi informacjami artysta wypowiedział się również w pozytywny sposób na różne tematy - na przykład zdradził mniej więcej premierę nadchodzącego albumu, która zaplanowana jest na koniec czerwca / początek lipca aby wstrzelić się dobrze w najlepszy moment na to wydarzenie. **

2AhgEsQ.png

** Wieczorem w dniu 09.06.2021 miała miejsce impreza w Amnesia Club, gdzie gwiazdą wieczoru był sam DJ DOOM, który promował swoją najnowszą INTER-DIMENSIONAL EP. Wielkim zaskoczeniem dla artysty było, kiedy DOOM zapuścił na cały klub najnowszy kawałek Little pod nazwą Shooters, odpowiednio przerobiony pod remix tak, aby wpasowywał się w klimat klubowej imprezy. Sam Quentin doskonale się bawił podczas swojego utworu - jednak przesiadywał on w tym czasie w loży VIP z bardziej znanymi gwiazdami Los Santos, oraz przyjaciółmi z GBO. W tym towarzystwie Quentin nie szczędził sobie używek w postaci kokainy i dużej ilości alkoholu, co mogli dostrzec fani jego osoby w klubie, kiedy to mogli go widzieć tańczącego przez szybę w VIP. Raper od jakiegoś czasu widywany jest w towarzystwie Kate Rose, znanej menadżerki i biznesmenki z miasta - z którą to przetańczył cały wieczór na głównym parkiecie, po skończonej imprezie obserwatorzy mogli widzieć jak wsiadł z kobietą do jej auta i odjechał w swoją stronę siedząc na miejscu pasażera. **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

IxZbIuK.png

** Ten tydzień był pracowity, ciężki i smutny - ale nie zabrakło również sukcesów mniejszych i większych w stronę kariery artysty - do sieci wpadł wakacyjny przebój lata w wykonaniu GBO Duffy, na którym artysta Little miał dość dużo do zaprezentowania jeżeli chodzi o swoją nawijkę, bo miał okazję nawinąć trzy razy refren oraz osobną, własną zwrotkę. W teledysku wystąpiła ponownie Kailey Sherwood, która miała okazje gościć we wcześniejszej solowej produkcji Little, zatytuowanej Broke. Niewykluczone, że artysta niedługo udzieli jakiegoś wywiadu bądź zagra koncert prezentujący utwory, oraz kilka innych. Warto wspomnieć, że Little wystąpił gościnnie na Summer Mixtape u DJ DOOM, który podjął się ponadto remix'u jednego z utworów Little, który nosi tytuł Shooters. Mixtape oraz remix utworu Little dostępny jest do odsłuchu na Spotify DJ DOOM, a sam raper wszędzie promuje twór mówiąc, że to świetna robota. Artysta GBO Gino oficjalnie na swoim profilu LifeInvader ogłosił swój album oraz tracklistę, można tam wyczytać iż Little ma dograć się do jednego z utworów zatytuowanego NO EMOTIONS. **

xaFIM1X.png

** Little bardzo często (o ile nie zawsze) pojawia się na imprezach organizowanych w różnych klubach w Los Santos - zwykle przebywa w towarzystwie gwiazd i znanych osobistości z miasta w VIP room'ach. Quentin często stara się wpychać w towarzystwo gwiazd których jeszcze nie miał okazji poznać, chce nawiązywać kontakty i pomóc sobie w rozpromowaniu swojej twórczości. Warto wspomnieć, że został zaproszony na urodziny Tiary Chibandy, DaKayKay oraz GBO Gino, które miały się odbyć w dniu 22.06 we wtorek, może to być dobra okazja to zaciśnięcia więzi - zabawy nie było końca. **

Edytowane przez kiemon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin