Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/i3uLwers] Adim129_Fast


Adim129_Fast

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4990-adim129_fast/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Adam Morrison
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) AJ i Blokada
Powód nałożenia kary: "Szkodnik" - zabiłem dwóch policjantów i szybkie wyjście.
Członek ekipy nakładający karę: 
I3uLwers
Wyjaśnienie sytuacji: Byłem na duty w warsztacie RRW, Supporter Revo może potwierdzić, bo mu 60 minut "odklejałem" pojazd, tak, wiem że on, bo z ciekawosci chwile przed tym sprawdziłem sobie /a - a chwile po tym przyjezdza do warsztatu wlasnie on. Pozniej mam konczyc duty, mam jakies 83-84 minuty, pisze do mnie pw ziomek ic, który mówi ze ma kłopot ze jest dwóch policjantów i mam być zaraz szybko na Vespucci pod Smoke on the Water, ja mówie ze nie, bo sie nie pisze na to (mozna ogolnie zalozyc sobie inną postac czy cos, i od nowa grac, a nie plakac ze zaraz policja zatrzyma, no to jest tylko gra), były wiadomosci ze w stylu "dawaj szybciej", no i zszedlem z duty, przyjechalem pod Smoke, widze ze jest radiowóz, dwóch policjantów, ale nie widze tego nicku który mi pw pisze, zaparkowałem, zrobiłem "kółko" tak zeby ubrac kominiarke i zajsc od tylu (ja nie lubie takiej gry, byłem tym zestresowany, chcialem pomóc znajomemu, a okazało sie ze to nie on - to znaczy drugi kolega ic, "kolega" to też dużo powiedziane, bo tylko raz z nim pare chwil zagrałem), jak już zaszedłem od tyłu, to w stresie wycelowałem w policjantów broń i zabiłem ich obu, bo mialem swiadomosc, ze to jest gra pisana, jakbym wyszedł i wycelował, to by któryś na dowolnym czacie ooc (mógłby) poinformować innych policjantów, i by z tego i tak nic nie wyszło, bo postac moja zostałaby "aresztowana" więc w chwili euforii zabiłem obu i uciekłem w uliczke. Po paru sekundach pojawił sie za mną Supporter i ze strachu po prostu wyszedłem z gry, bez słowa wyjaśnienia. Nie prosze o mniejszy wymiar kary, bo wiem że w zupelnosci jest to moja wina, że podjąłem taką decyzje, utrudniłem i zepsułem innym tym tylko gre, zrobiłem coś czego sam bym pewnie nie chciał otrzymać. Chce z tego miejsca przeprosić wszystkich tych, którym zepsułem tym gre. Ja tylko chcialem coś zarabiać na duty zeby kupowac i sprzedawać pojazdy, robić coś drobnego, zeby robić tylko "coś" i jakoś kręcić mały biznes z boku, żeby coś małego sie działo. Jakbym chciał w gangsterskie klimaty, to bym założył postać do tego przeznaczoną. Chciałbym tylko poprosić o możliwość odblokowania tej postaci, a przy tym obiecać, że już na moje konto nie wpłynie żadna tego typu skarga (znaczy w ogóle żadna, ale z naciskiem na tą, na którą dostałem kare). Chce jeszcze raz wszystkich przeprosić za zaistniałą sytuacje, zdaje sobie sprawe że jest to pewnie nic nie warte, bo zniszczyłem komuś postaci na które ktoś godzinami pracował, ale jednak w głębi nie chciałem doprowadzać do takiej sytuacji. Przepraszam
Ewentualne screeny/świadkowie: Revo może potwierdzić, że przez godzine "ściągałem" mu folie, a ziomka z ic nie podam, ponieważ co by nie było, nie jestem jakimś "konfidentem" zeby komus robić problemy, bo wiem że jednak podjąłem decyzje.

deeziak lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin