Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#18 Vibe Update 1.5


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, votu napisał:

gdzie można zobaczyć nowe fryzury? nie ma ich w żadnym spisie, tak jak tatutaży

nowe tatuaże znajdziesz na tej stronie; tatuaze.v-rp.pl - co do fryzur, to myśle, że zauważycie je na pewno podczas wizyty u fryzjera po restarcie serwera bo jest ich serio dużo - zarówno dla mężczyzn i kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaguar napisał:

hold up 

image.thumb.png.bd9292d40d822e4a00681a78b6352d60.png

czyli gość przykładowo zajebał mi TV i nie mogę wbić do mieszkania dopóki nie dam siana na to? Kto wpadł kurwa na ten pomysł przepraszam bardzo?

Chodzi o reakcja osoby okradanej, po to masz zabezpieczenia włamaniowe żeby z nich korzystać, jeżeli gracz posiadający dom nie ponosił by żadnych konsekwencji z włamania, to dla rabusia był by raj na ziemi i czysty zysk, bo ustawiali by się na włamania OOC. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Morfeusz napisał:

Chodzi o reakcja osoby okradanej, po to masz zabezpieczenia włamaniowe żeby z nich korzystać, jeżeli gracz posiadający dom nie ponosił by żadnych konsekwencji z włamania, to dla rabusia był by raj na ziemi i czysty zysk, bo ustawiali by się na włamania OOC. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Jak dla mnie dziwnym jest raczej to że większość update jest stawiane pod kątem skryptu skierowanego głównie dla organizacji przestępczych oraz LEA. Ponownie na tym wszystkim po dupie dostanie grupa graczy grająca w sektorze cywilnym.

Jaguar, Gotodark, Kizzy i 4 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bayer napisał:

Jak dla mnie dziwnym jest raczej to że większość update jest stawiane pod kątem skryptu skierowanego głównie dla organizacji przestępczych oraz LEA. Ponownie na tym wszystkim po dupie dostanie grupa graczy grająca w sektorze cywilnym.

Akurat przesadzasz. Update uzupełnia każdy sektor gry jaki jest aktywny. Większość zmian oparta jest na doświadczeniach osób z organizacji przestępczych, bo zwyczajnie rozwiązania skryptowe dla nich leżały i były całkowicie zależne od gamemasterów aktualnie dostępnych na służbie, a to już bylo znaczne ograniczenie gry dla nich. Dlatego powstały takie rozwiązania.

Dlaczego grupa grająca w sektorze cywilnym ma dostać po dupie? Jeśli stać Cię na wille za 3 mln to stać też na zabezpieczenia lub ew. poniesienie kosztów włamania. Jeśli nie chcesz stracić takiej ilości pieniędzy to nie kupuj tak drogiego domu. Tak samo ma się sytuacja w przypadku pojazdów. Bogaci ludzie niestety tracą więcej i tak jest zawsze i wszędzie.

Kizzy, Mith, Eliteq i 2 innych lubią to

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bayer napisał:

Jak dla mnie dziwnym jest raczej to że większość update jest stawiane pod kątem skryptu skierowanego głównie dla organizacji przestępczych oraz LEA. Ponownie na tym wszystkim po dupie dostanie grupa graczy grająca w sektorze cywilnym.

Nie zgadzam się z Tobą totalnie, nowe pojazdy, surfing, obiekty, myjnie, telefon - to wszystko skierowane jest głównie dla was, tak samo fryzury. Pamiętajcie że każdy kij ma dwa końce, dla każdego staramy się coś wypośrodkować, przecież zabezpieczenia które będziecie zakładać dają wam dodatkowe pole do obrony przed bandytami, tak samo jednostki LEA, wystarczy że będziecie się do nich zgłaszać, pomagać LEA w łapaniu bandytów - serio, to tylko gra, nie drugie życie. Każdy musi czerpać z niej przyjemność, w Roleplay nie chodzi o wygrywanie i bycie zawsze na szczycie tylko o dobrą zabawę, kiedy Ty jako cywil dobrze się bawisz grając w biznesie czy nie wiem, jeżdżąc ze znajomymi nową furą - przestępcy dobrze się bawią robiąc fajny, kreatywny napad na którym mogą zarobić. Uwierz mi że i Lea i przestępcze mogły by dalej super funkcjonować bez co napisałem na początku zdania.

Eliteq i Kizzy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin