Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#18 Vibe Update 1.5


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Roggerovsky napisał:

Efekty kradzieży pojazdów chwilę po update? Skradziono mi pojazd w ścisłym centrum miasta, na parkingu gdzie jest w ciul pojazdów i ludzi. /shrug

To efekt tego, że nie zainwestowałeś w lepsze zabezpieczenia lub zostawiłeś pojazd otwarty. Proces kradzieży się nie zmienił, poza tym, że trzeba kupić wytrych.

Kizzy i Szybki lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ShootuHWDPpl napisał:

Znikają ikony na mapie

w jaki sposób znikają? jeśli chodzi o biznesowe, to jest to celowy zabieg i pojawiają sie one tylko i wyłącznie gdy ktoś jest na /duty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, vxnewood napisał:

w jaki sposób znikają? jeśli chodzi o biznesowe, to jest to celowy zabieg i pojawiają sie one tylko i wyłącznie gdy ktoś jest na /duty

Biznesowe to wiem, że znikają
Bankomaty też poznikały

Znaczy moglo to cos tylko u mnie sie zjebac

Edytowane przez ShootuHWDPpl
Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ShootuHWDPpl napisał:

Biznesowe to wiem, że znikają
Bankomaty też poznikały

Znaczy moglo to cos tylko u mnie sie zjebac

bankomaty znikneły w celu odchudzenia mapy i uproszczenia jej jak najbardziej sie da @Lopez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło, że wyprowadzacie wreszcie więcej pieniędzy z rynku za pośrednictwem ubezpieczeń, jednak wyższe stawki dla aut do $100 000 uważam za żart, bo nie widzę w tym żadnej logicznej przesłanki. Nikt nie będzie już kupował aut za $80 000 - $90 000, bo dużo bardziej opłacalnym rozwiązaniem będzie zakupienie samochodu za $110 000, czy $120 000 tysięcy. Uważam, że ujednolicenie opłat na poziomie 10% - 15% bez względu na cenę byłoby lepszym rozwiązaniem.

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wiesiu napisał:

Bardzo miło, że wyprowadzacie wreszcie więcej pieniędzy z rynku za pośrednictwem ubezpieczeń, jednak wyższe stawki dla aut do $100 000 uważam za żart, bo nie widzę w tym żadnej logicznej przesłanki. Nikt nie będzie już kupował aut za $80 000 - $90 000, bo dużo bardziej opłacalnym rozwiązaniem będzie zakupienie samochodu za $110 000, czy $120 000 tysięcy. Uważam, że ujednolicenie opłat na poziomie 10% - 15% bez względu na cenę byłoby lepszym rozwiązaniem.

Myślę, że postacie, które stać na drogie samochody stać też na dobre ubezpieczenie - które przecież dla lepszych marek jest droższe, co nie jest niczym dziwnym. Kupno drogich samochodów wiąże się z tym, że posiadają też ogromne koszty utrzymania i należy się z tym liczyć. Czasami właśnie samo utrzymanie samochodu jest większą sztuką niż jego kupno. Moim zdaniem dobre miejsce do wyrzucania kasy dla bogaczy.

#edit aha, bo ty mówisz na odwrót, no to faktycznie może masz trochę racji, ale to pewnie wynika z tego, że tak jest po prostu prościej, a 20% przy niektórych autach wyższej klasy to już byłby zbyt nieosiągalny kosmos

Edytowane przez pukawa
Mjud, uwe, Elliot i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej byłoby ustanowić jedną stawkę procentową dla wszystkich pojazdów. Nie rozumiem, dlaczego osoba, która wyda na samochód $95 000 ma płacić taką samą kwotę ubezpieczenia co osoba posiadająca pojazd wart $190 000. Czysta głupota. Uważam, że 10% przy wszystkich samochodach to najlepszy pomysł.

Kizzy i KLD lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że po takiej fajnej aktualizacji będzie tu tyle jadu do przeczytania. Aktualizacja dotyczy rynku narkotykowego z którym był problem, a przestawione rozwiązania powinny to naprawić. I zmierzamy do tego, że będzie opłacalne być przestępca a co najważniejsze, że przestępca będzie żył z przestępczości a nie z happy hoursa. 

Jak ja czytam komentarz "po 2 godzinach happy hoursa i tak go stać na broń" to chyba gościu pojebal serwery. Jak idę do półświatka, to chce na tym zarabiać. A jakbym chciał żyć z happy hoursa to bym został cywilem i stał na spawnie i narzekał na drogie ubezpieczenia. 

 

Pozdro. 

Bart, Kizzy, Spectre i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin