Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#18 Vibe Update 1.5


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, shoto napisał:

dalej sie zastanawiam jak wyobrazacie sobie scenariusz kradziezy auta za +500k z elektrycznymi zamkami i odpalenia go (kablami przeciez takiej fury nie zapalisz xD)

trochę fakt, powinno być coś na zasadzie "skrzynki" 

lurkin i Kizzy lubią to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sebek napisał:

To jest zwykłe uproszczenie. Grasz „profesjonalnego” złodzieja drogich samochodów? Odgrywaj bardziej zaawansowany sprzęt. Wytrych to tylko nazwa przedmiotu.

aha czyli narracyjnie chlopek moze sobie grac "profesjonalnego" zlodzieja, ktory po prostu zamiast wytrychu uzywa sprzetu wartego kilkaset tysiecy dolarow + jest jakims mastermindem w jednym, ktory potrafi go jeszcze w prawidlowy sposob uzyc? Jak dla mnie to jest bez sensu, nierealistyczne i takie zagrania nie powinny miec miejsca bez jakiegos wczesniejszego wniosku na FCJ i planowania akcji pare tygodni wstecz.

Edytowane przez shoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ale odgrywanie wytrychów na tańszych autach tak samo jest średnio nierealne. Tak samo odpalanie nawet tańszych aut które kosztują z 20-100k na kabelki jest nierealne więc o jakim realizmie tu mówimy. Te wytrychy to umowna nazwa na sprzęt do kradzieży aut odgrywaj sobie to jak chcesz. Jeśli ktoś odgrywa 16 letniego murzyna z ghetta ktory jest "mastermindem" podpierdalajacym fury za pół bańki walizeczką to tutaj jest kwestia tylko jego błędnej kreacji postaci

Sebek, Marduk i Kizzy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lopez napisał:

Ty ale odgrywanie wytrychów na tańszych autach tak samo jest średnio nierealne. Tak samo odpalanie nawet tańszych aut które kosztują z 20-100k na kabelki jest nierealne więc o jakim realizmie tu mówimy. Te wytrychy to umowna nazwa na sprzęt do kradzieży aut odgrywaj sobie to jak chcesz. Jeśli ktoś odgrywa 16 letniego murzyna z ghetta ktory jest "mastermindem" podpierdalajacym fury za pół bańki walizeczką to tutaj jest kwestia tylko jego błędnej kreacji postaci

no jest nierealne, a 90% osob w ten sposob to wlasnie gra i bedzie gralo xD Chyba skoro juz pierwszego dnia po kilku godzinach gracze abusowali ten skrypt i musieliscie wylaczyc dziuple to cos jest nie tak i moze potrzebuje naprostowania/wycofania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie mowie, ze to jest problem - chodzi mi o to, ze kradzieze drogich hypercarow powinny zostac ograniczone do minimum, a nie byc ogolnodostepne dla kazdego randomowego typeczka co postanowil pewnego dnia zagrac profesjonaliste od kradziezy fur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Sebek napisał:

To efekt tego, że nie zainwestowałeś w lepsze zabezpieczenia lub zostawiłeś pojazd otwarty. Proces kradzieży się nie zmienił, poza tym, że trzeba kupić wytrych.

Problem jest w tym że jak zamkniesz auto to i tak każdy może do niego wejść bez lockpickowania go. Dopiero kiedy do niego wejdą i wyjdą to auto będzie zamknięte. Tutaj jest film który dobrze przedstawia tego buga 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, windows98 napisał:

ponoc ten skrypt zostal wylaczony przez morfeusza bo ludzie odpierdalali ale ile w tym prawdy to nie wiem

gościu po wprowadzeniu tego kolejka była do tej dziupli, ludzie tam się rzucili na to jak na lody ekipy w lidlu XD

Kizzy i windows98 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo, coś będzie działane w sprawie nowego telefonu? Nie wiem czy jest tak tylko u mnie, ale odpalenie telefonu zwalnia mi grę do prawie że do zera, tak że nie da się grać, nie mówiąc już nawet o rozmawianiu przez telefon, bo pisanie na czacie jest praktycznie niemożliwe przez lagi.

Edytowane przez Kril
Zosia i Kizzy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kril napisał:

Jo, coś będzie działane w sprawie nowego telefonu? Nie wiem czy jest tak tylko u mnie, ale odpalenie telefonu zwalnia mi grę do prawie że do zera, tak że nie da się grać, nie mówiąc już nawet o rozmawianiu przez telefon, bo pisanie na czacie jest praktycznie niemożliwe przez lagi.

Tak.

Kizzy lubi to

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kril napisał:

Jo, coś będzie działane w sprawie nowego telefonu? Nie wiem czy jest tak tylko u mnie, ale odpalenie telefonu zwalnia mi grę do prawie że do zera, tak że nie da się grać, nie mówiąc już nawet o rozmawianiu przez telefon, bo pisanie na czacie jest praktycznie niemożliwe przez lagi.

Prosiłbym też o zoptymalizowanie tego telefonu, bo mój i3 4 generacji ma dość jak włączam telefon bo z 60% użycia skacze do 100%

Kizzy lubi to

تبدو الخنفساء في القصب ، تبا لي أيتها العاهرة !!! تعال إلينا سرقة السيارات الكبرى 2023 rp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad kilkanaście nowych stylowych fryzur dostępnych u fryzjera
- Nie zgadzają się one, inne na obrazku, inne na postaci i żadna z nich nie pasuje.

zablokowano możliwość wysłania VCARD do siebie
- /o vcard id, wczoraj działało.

Aktualizacja bomba, najbardziej nowe obiekty 😄

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin