Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#18 Vibe Update 1.5


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Te telefony to trochę nie wypał. Tak od siebie proponował bym zrobić coś podobnego do NoPixel'a - mają bardzo fajny system telefonów, gdzie gdy przychodzi powiadomienie telefon wyłania się lekko z dołu ekranu i można sprawdzić wiadomość bez wyciągania go. No i nie jest 3D, nie wiem komu jest to potrzebne do szczęścia.

Kizzy, Nóż, BetaMAX i 8 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten telefon jest wadliwym produktem wypuszczonym do szerszej publiczności. Nikt o to nie prosił a dostaliśmy telefon, przez którego zaburzona jest rozgrywka IC. Naprawdę nie wiem dlaczego nie wrócimy do poprzedniego, który NIE OBRACAŁ SIĘ (wow), ale śmigał i nie bugował się co użycie.

Nóż, Eliteq, Ripper i 4 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, Saurafel napisał:

o kurde, mazda miata za 75 tyś dolków, nieźle kogoś wyobraźnia poniosła

Co z tego, jak i tak jej nie kupisz, a nawet jak kupisz, to za 200k, pewnie z fulltune, bo zrobili z miaty(auta dla ludu), jakiś turbo hiper rzadki samochód, którego nie można spotkać na ulicach miasta(XD)

Kizzy i gbehodziarz lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, szeryfuwa napisał:

Co z tego, jak i tak jej nie kupisz, a nawet jak kupisz, to za 200k, pewnie z fulltune, bo zrobili z miaty(auta dla ludu), jakiś turbo hiper rzadki samochód, którego nie można spotkać na ulicach miasta(XD)

no o tym mówie właśnie. Stawianie miaty obok odpowiednika ferrari, kek. Ja osobiście bym wykurwił te wszystkie jdmy i dał je do komisów (bo nie wyobrażam dobie kupować miaty albo innego japońca z tych lat w salonie)

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Saurafel napisał:

no o tym mówie właśnie. Stawianie miaty obok odpowiednika ferrari, kek. Ja osobiście bym wykurwił te wszystkie jdmy i dał je do komisów (bo nie wyobrażam dobie kupować miaty albo innego japońca z tych lat w salonie)

Ale ich nie ma w salonie - to są auta, które szponto(XD), rzuca sobie tak o na aukcje i zazwyczaj kupują je osoby, które prowadzą komis, bo albo sprzeda takie auto albo zostawi dla siebie. Problem w tym, że "kto pierwszy ten lepszy".. Wystarczy spojrzeć na rynek wtórny takich aut, że to nie jest żaden rarytas, taka miata. W komisie/salonie OK, mogłaby być, ale nie, że to auto PREMIUM, dla ludzi co szybko piszą KUP TERAZ jak auto pojawi się na aukcji wystawionej przez opiekuna tuningów i szybkich furek...

Kizzy i gbehodziarz lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie rozumiem o co ta cała dyskusja? Szponto ustalił tą miate jako egzotyk i tak jest ustalone. Mógł nawet zrobić z Manany egzotyka. To nie oznacza że to jakiś super rarytas. Po prostu maja to być auta które są rzadko widywane ze względu na ich unikalny wygląd (lub coś innego). Dodaje to trochę smaczku do interakcji wśród świrów motoryzacji. 

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh przepraszam że mieliśmy czelność coś skrytykować, powiedzieć że coś jest niejasne. XD

ps. tak myślałem że to zasługa szponto, on zawsze ma takie poronione pomysły xD
jak już tak rzucamy takimi ciekawymi propozycjami, to ja bym zobaczył w roli egzotyka Bliste Kanjo. Przecież honda civic to ta sama klasa aut, przemyśl to mario, to może być dobry biznes.

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin