Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#18 Vibe Update 1.5


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Saurafel napisał:

oh przepraszam że mieliśmy czelność coś skrytykować, powiedzieć że coś jest niejasne. XD

ps. tak myślałem że to zasługa szponto, on zawsze ma takie poronione pomysły xD
jak już tak rzucamy takimi ciekawymi propozycjami, to ja bym zobaczył w roli egzotyka Bliste Kanjo. Przecież honda civic to ta sama klasa aut, przemyśl to mario, to może być dobry biznes.

Po prostu mam wrażenie że nie potraficie rozróżnić czegoś co ma być rzadko spotykane od faktycznego rarytasu i krecicie zbędna dyskusję. Więc wyjaśniłem dlaczego tak jest.

Kizzy lubi to

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Mario napisał:

Po prostu mam wrażenie że nie potraficie rozróżnić czegoś co ma być rzadko spotykane od faktycznego rarytasu i krecicie zbędna dyskusję. Więc wyjaśniłem dlaczego tak jest.

Nie chodzi o zbędną dyskusje, ale nie chce mi się już też szarpać o to z Tobą czy wyściguwą. Rzuciłem jedynie że Blista Kanjo to moim zdaniem taki sam mało spotykany egzotyk jak ta imitacja miaty i stawianie jej obok klasycznego ferrari, 350z czy jakiegoś rx7 wygląda zabawnie. Miłego dnia. 🙂

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin