Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Front Sight


mjd

Rekomendowane odpowiedzi

Faworyzowana grupa, administracja i organizacja najgorsze co może być na tym serwerku są inne organizacje które powinny być nagrodzone mianem obrotu bronią a nie organizacja co dopiero weszła na start dostaje wszystko. Zróbcie flagi albo co tydzień dawajcie call na nowe bronie a nie w taki sposób rozwiązujecie problem obiegu broni na serwerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Makarov napisał:

Faworyzowana grupa, administracja i organizacja najgorsze co może być na tym serwerku są inne organizacje które powinny być nagrodzone mianem obrotu bronią a nie organizacja co dopiero weszła na start dostaje wszystko. Zróbcie flagi albo co tydzień dawajcie call na nowe bronie a nie w taki sposób rozwiązujecie problem obiegu broni na serwerze. 

Drogi Makaronie,

Jako, że gramy szajkę przemytników mamy większy dostęp do broni, który obecnie, przez sytuację związaną z opiekaczami zamyka się do pistoletów, które fajniej wyglądają i zadaja 3 dmg więcej(XD). Na rzecz tego nie mamy dostępu do cornerów, nie zarabiamy przez organizację nic, chyba, że $4200 podzielone na 13 osób pod panelem to dużo. Jedni mają amfetaminę, drudzy kokainę a trzeci broń, gdzie od używania jej stronią. Jest to naturalne podejście do półświatka(przynajmniej dla mnie) i zmusza to do interakcji między grupami przestępczymi. Nie wiem gdzie tu faworyzacja, gdzie Gamemaster, jakim jest MJD nie daje nam żadnych benefitów. Wszystko było ustalone z opiekunami, na co się zgodzili. Nie wiem gdzie tu faworyzacja ale masz pozdro.
Jeśli boli cię POTĘŻNY PRZEDNI CELOWNIK to możesz przyjść na wb, z poważaniem, Boryseu.

tomaszWKE, mjd, Suro i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Boryseu napisał:

Drogi Makaronie,

Jako, że gramy szajkę przemytników mamy większy dostęp do broni, który obecnie, przez sytuację związaną z opiekaczami zamyka się do pistoletów, które fajniej wyglądają i zadaja 3 dmg więcej(XD). Na rzecz tego nie mamy dostępu do cornerów, nie zarabiamy przez organizację nic, chyba, że $4200 podzielone na 13 osób pod panelem to dużo. Jedni mają amfetaminę, drudzy kokainę a trzeci broń, gdzie od używania jej stronią. Jest to naturalne podejście do półświatka(przynajmniej dla mnie) i zmusza to do interakcji między grupami przestępczymi. Nie wiem gdzie tu faworyzacja, gdzie Gamemaster, jakim jest MJD nie daje nam żadnych benefitów. Wszystko było ustalone z opiekunami, na co się zgodzili. Nie wiem gdzie tu faworyzacja ale masz pozdro.
Jeśli boli cię POTĘŻNY PRZEDNI CELOWNIK to możesz przyjść na wb, z poważaniem, Boryseu.

Ja nie kierowałem mojej wypowiedzi w stronę ciebie bo każdy wie chyba że ktoś jest nie rozumny wiadomo że GM  będzie dawał broń i różne rzeczy za akcje wam w tej organizacji i tak dalej(celowo określiłem że za akcje bo za free nie bardzo wam pasuje coś dać więc musi to być wszystko wytłumaczone) nie lepiej wprowadzić tickety na broń i narkotyki za np. składanie broni niż rozprowadzanie jej przez administracje, i już wymuszacie coś co się nazywało kiedyś na serwerach typu godfather - PG (powergaming) czyli zmuszacie inne organizacje oraz graczy którzy chcieliby was potencjalnie okraść do grania uległych ze względu na to że administrator posiada już status organizacji oraz jest administratorem więc najprawdopodobniej już zadziałał dla was w kilku sprawach i zadziała, dla mnie jest to najgorsze wyjście. Administrator nie jest od grania tylko strzeżenia, będzie wymuszał inne akcje na graczach na korzyść swojej organizacji a jeśli nie to będzie karał za bezsensowne akcje w kierunku jego organizacji, co wychodzi na to że jego funkcja jest wykorzystywana właśnie do tego celu w tej organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin