Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Revo] Snoop


Snoop

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: Snoop - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono: Carnell Royal
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: 
Łamanie regulaminu biznesów, posiadanie dwóch postaci w jednym biznesie.
Członek ekipy nakładający karę: Revo
Wyjaśnienie sytuacji:
Hejka, sprawa wygląda tak, że zapomniałem się nieco i dodałem sobie drugą postać do tego samego biznesu, cóż.. myślę, że kara jest słuszna, bo jest to napisane w regulaminie serwera, lecz myślę, że należy mi się druga szansa, nie mam okazji jak się obronić na ten moment, poziom gry RP tutaj nie pomaga, po prostu mam nadzieję, że spojrzycie na to, iż nie sprawiałem i nie sprawiam nigdy problemów, jest to jednorazowy wybryk
Ewentualne screeny/świadkowie: Nie potrzebne

Edytowane przez Snoop
Coolgat3, orenzadol, Kucyk i 1 inny lubią to

3x.gif.37aad53475a12e65a93d52e0e518a101.gif

Screenshot_296.png.84b88ab00ef550b0d10809a961946d7b.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dopowiedzieć do tematu coś raczej adekwatnego. Kolega dostał ogólnie bloka na dwie postaci, Carnell Royal i Jabali Bandoo, to były właśnie te dwie postaci w jednym biznesie. Z tego co słyszałem Revo nadał blokadę z powodu podejrzewania przelewania itd. Chciałbym zapewnić jednak, że nic takiego nie miało miejsca, rozmawiałem z Mxsi, rozmowa zaczęła się w sumie od czegoś w stylu "Kuuuurwa kolega dostał bana, stało się to i to, będzie szansa na unblocka?" po czym Mxsi zadał mi parę pytań (Zanim ktokolwiek zapyta, wstawiam to nie po to aby wesprzeć unbana kolegi [choć oczywiscie byłoby miło, zważając na to że snoop nie sprawiał nigdy problemów a ta akcja wygląda na potknięcie się] , a unblocka jego dwóch postaci, bo blocka dostał na nich właśnie przez podejrzenia przelewania, przynajmniej tak mi się wydaje, ale może najlepiej @Revowypowie się w tym akurat temacie)

Screeny z rozmowy z Mxsi:

Link do albumu, jest tam 4 screenów https://imgur.com/a/rCK8EHk

Screeny z transakcji bankowych adekwatnych do mojego tłumaczenia z Mxsi:

v8fAWJC.png

sZOiXQU.png

Dla ponownego sprostowania, co miało miejsce to zakup hurtowy 161 donic, ziemii i nasion z Smoke On The Water, ugadaliśmy sobie IC sprzedaż po połowie ceny, generalnie w Smoke wiele razy były takie sytuacje że sprzedawano w promocjach, więc nie było to raczej jakimś kolesiostwem. Potwierdzić to może własciciel Smoke @Executive, że takie promocje miały miejsce od czasów kiedy to właśnie on przejął Smoke od Scotta Aitkena lub Attkinsa, nie pamiętam, po prostu poprzedni właściciel Smoke. Mam nadzieję że sprostowało to parę spraw, bo będzie mi szczerze brakowało postaci Carnell Royal jeżeli z unblocka będą nici, świetnie się z nim grało.

Oznaczam jeszcze @Mxsi bo wspomniałem o nim kilka razy w tym temacie i pewnie powinien to wiedzieć, żeby nie było nieporozumień.

Snoop lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Revo napisał:

Zablokowałem obydwie postacie z powodu bana, nie z powodu podejrzewania przelewów, sprawdziłem to i do owych przelewów/przerzutów nie doszło.

Rozumiem, myślę że zablokowanie postaci które uczestniczyły w złamaniu tej konkretnej reguły jest jak najbardziej zasłużone w wielu przypadkach, ale zważając na fakt że Snoop nigdy nie sprawiał problemów, cholera nawet mu ekipa pisała na /w czasami że świetnie gra za czasów kiedy wprowadzał życie na Vespucci poprzez granie muzyki na boomboxie pod Smoke i powodowanie że po 20 ludzi czasami się zbierało, uważam że zasługuje na drugą szansę, kolega może nie wypowiada się za dużo na forum więc nie ma jakiejś świetnej historii akurat na forum ale mogę nawet ja ręczyć za niego że coś takiego się nie powtórzy i wyłapać bana razem z nim jeżeli jednak sytuacja taka lub inna się powtórzy. Wiem że przyjmuję tutaj postać jakiegoś śmiesznego prawnika ale po prostu nie chce żeby jeden z moich najlepszych kumpli stracił postać z którą tak dobrze mi się grało, to chyba zrozumiałe, dlatego bronię kolegę.

Edytowane przez Coolgat3
Snoop lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin