Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Revo] B-Rabbit


B-Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Victoria Reeves
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Posiadanie dwóch postaci w jednym biznesie względem czerpania korzyści przez wpłaty na konto grupy z drugiej postaci.
Członek ekipy nakładający karę: Revo
Wyjaśnienie sytuacji: Zacznę od zarzutu dwóch postaci w jednym biznesie: nie miałem pojęcia o istnieniu takiego zakazu, a więc nie zgłosiłem tego liderowi biznesu. Nieznajomość regulaminu szkodzi, więc był to po prostu mój błąd,. Drugą postać utworzyłem jedynie z myślą o rozkręceniu biznesu, nie miałem złych zamiarów, nikomu tym nie zaszkodziłem, chciałem uniknąć nijaczenia głównej postaci.

Przechodząc do drugiego zarzutu: Czerpanie korzyści majątkowych. Wpłaciłem z drugiej postaci 9k$ na konto biznesu na pokrycie kosztów zamówienia. Wpłata i powód rzeczywiście jest podejrzany i dziwny. Na tej samej postaci miałem 17k, natomiast na głównej ponad 100k, kilka samochodów, duże mieszkanie - dwoma słowami, niemały majątek. Gram tu regularnie od grudnia, miałem do tej pory czyste logi, nienagannie kreowałem swoją postać. Chce jedynie zwrócić uwagę że ryzykowanie dla 9k$ było dla mnie zupełnie nieopłacalne i nikomu normalnemu by to sie nie kalkulowało. Nie zrobiłem tego celem przeniesienia majątku.

Podsumowując, nie miałem złych zamiarów. Nieznajomość zasad i moja jedna, dziwna, niewielka wpłata którą można odrobić w dwa dni przeważyła o blokadzie postaci. Rozumiem całą sytuacje i wnioskuje o zdjęcie blokady.

Ewentualne screeny/świadkowie: -

Edytowane przez B-Rabbit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po burzliwej dyskusji w ekipowym gronie na temat twojej apelacji, jestem niestety zmuszony ją odrzucić. Przekręt to przekręt - nie ważne na jaką skalę. Gdybym w jednym przypadku przysłowiowo 'machnął na to ręką', od razu znaleźliby się kolejni, którzy liczyliby na takie same zajęcie się sprawą, a to nie jest niestety coś, na co możemy sobie pozwolić. Musimy być konsekwentni, a ta konsekwencja, tak jak już wspomniałem, zmusza mnie do właśnie takiego surowego surowego werdyktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin