Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[gra/ollie] woodp1l3


woodp1l3

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4904-woodp1l3/?tab=activity

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Tony Peralta
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: Pomoc w przekrętach, przelewaniu majątku.
Członek ekipy nakładający karę: ollie
Wyjaśnienie sytuacji: No ciezko tu cokolwiek wyjasnic bo sam nie mam pojecia co sie do konca stało. Dostałem 15k na kupienie sobie spawna od znajomego. poniewaz ku mojemu zdziwieniu nowym organizacjom nie przyznaje sie interioriu dla spawnu, jak to raczej bywa na wiekszosci serwerów rp, a przynajmniej na tych co grałem. Mialem wiec dosc ciaglego biegania ze spawnu vespucci i poprosilem o finansowa pomoc aby ów spawn sobie sprawic na własną reke. Do zadnego przelania majatku nie doszlo, z tego co sie orientuje definicja przelania to gdy gotowka wroci na konto gracza, ktory ja dał, tylko, że na innej postaci. Przekazanie gotówki nie jest zakazane, podkreśle, nie było to przelanie lecz przekazanie majątku, które można traktować jako najzwyklejszą pożyczkę chociażby. Przekrętów też się tutaj dopatrzeć nie moge, może banujący będzie w stanie mi jakkolwiek wyjaśnić to co właśnie zrobił. [edit] A no i fakt, jeszcze dostałem 60g heroiny jako pewnie resztki z postki. Wspominam aby nie wytknać mi kłamstwa później. Przedmiot warty podobno 2k na cornerze, mozliwosc by dorobic do tego spawnu. Jednak wciąż nie doszło do żadnego przelania ani oszustwa, które mi zarzucono w banie.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Edytowane przez woodp1l3
Surfer, gex, COMRADICAL i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po skonsultowaniem się z pozostałymi członkami ekipy zdejmuję bana, blokada postaci zostaje. Niestety, ale grając takie akcje czysto OOC, bez dosłownie żadnej interakcji IC można to zinterpretować na wiele sposobów. Umówiłeś się z kolegą w wiadomości prywatnej na przekazanie majątku, jeden z członków ekipy to wyczaił i zostałeś ukarany dopiero po przeanalizowaniu twoich logów. Czyn może jakoś specjalnie nikomu nie zaszkodził, ale my jako ekipa musimy być konsekwentni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin