Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[STUDIO CAR WRAPPINGU] Kilnayā Studio


Eristo

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

**Znasz już tych ludzi, wiesz, jak działają i co ich łączy. Widzisz nowe twarze, nowe wyzwania i ten sam zapał do pracy. Krople deszczu sporadycznie moczą filtr Twojego papierosa, a Ty od razu wyrzucasz fajkę, gasząc jej żar na pobliskiej kałuży, gdy dostrzegasz otwieraną bramę wjazdową, która stopniowo odsłania Twój zupełnie odmieniony samochód.**

Kilnayā Studio - raczkujące na rynku studio car wrappingu oraz detailingu spod szyldu Kilnayā, którego pomysłodawcą i założycielem jest Matthew Carter. Studio zlokalizowane jest zaraz obok Kilnayā Workshop na dzielnicy Del Perro, umożliwiając tym samym dostęp do szerokiego wachlarza usług sprawowanego przez oba przedsiębiorstwa. Studio obejmuje oklejanie samochodów folią, przyciemnianie szyb czy nawet odświeżanie wnętrza i karoserii pojazdu. 

Zespół Kilnayā studio tworząc nowe ramy w branży, nie zamyka się na usługi sztywnie wypisane w cenniku. We współpracy z Kilnayā Workshop zaprojektujesz tutaj swojego JDM’a od samych podstaw, a dwa zespoły profesjonalistów przygotują Twój samochód od strony technicznej, jak i wizualnej wedle Twoich oczekiwań. 

spacer.png

spacer.png

 

spacer.png

 

 

Czołem, wychodzę z kolejnym /projektem/ spod mojej ręki tak jak zapowiadałem w części OOC apki na biznes. Warsztat przyjął się bardzo dobrze i niejednokrotnie otrzymywałem pochwały za to, jak jest prowadzony i jak gramy. Tym razem celujemy w temat car wrappingu, dzięki któremu jeszcze bardziej rozwiniemy skrzydła marki, którą tworzymy. Mimo, że temat wystawiam ja, to studiem zajmować się będzie misiekhere, ponieważ ja chcę się skupić głównie na prowadzeniu warsztatu. Powoli chcemy budować pozycję marki na rynku serwera i jednocześnie stworzyć bazę pod kolejny; trzeci i prawdopodobnie ostatni projekt spod szyldu Kilnayā dotyczący grup zmotoryzowanych.

Temat na gierkę w studio jest prosty; chcę dać możliwość wyboru ludziom, w jakiej branży chcą rozwijać swoją postać. Wiem, że są osoby, które potrzebują odskoczni od gry postaci zmotoryzowanej w biznesie warsztatu i z pewnością odnajdą się w takim miejscu. Osobiście pracuje w warsztacie i zdążyłem liznąć temat oklejania szyb w praktyce, a wiedza teoretyczna o detailingu czy oklejaniu karoserii jest na tyle wystarczająca, by wziąć takie miejsce pod swoje skrzydło.

 

 

Edytowane przez Eristo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ze strony OOC zachęcam do interakcji nie tylko w kwestii przyciemniania szyb czy oklejania karoserii. 

Mamy spore pole do popisu przy warsztacie i chętnie odegramy wątek renowacji etc. Lakierowanie czy polerowanie też wchodzi w grę. 

Nawet umycie felg wchodzi w grę, jedyne co was może ograniczać to brak chęci i wyobraźni. 

Projekt jest nie tylko dla nas ale także dla was, dla graczy i fajnie by było gdybyście to wykorzystali. Szczególnie zależy nam na wykonywaniu spersonalizowanych projektów pod kątem wizualnym i mechanicznym. Bardziej rozbudowana interakcja nie gryzie, a nakręcimy sobie wzajemnie gierkę. Wszelkie szczegóły mogę opisać na discord, a kontakt do wrapperów znajdziecie na discordzie warsztatu i studio (link zaproszeniowy w moim profilu). 

Na sam koniec chcę poinformować, że pojawiły się nowe twarze pod projektem i nie powinny pojawiać się już problemy z długimi terminami na zamówienia. Wchodzimy na obroty ale to jeszcze nie koniec, do zobaczenia w gierce 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

**W ostatnim czasie Kilnayā Studio przeszło całkowity remont wnętrza, o czym poinformowało na swojej stronie na Lifeinvaderze. Studio zyskało dwa w pełni wypasażone stanowiska. Drugą rzeczą, które otrzymało jest myjnia dzięki której wachlarz usług powiększył się o woskowanie auta, nabłyszczanie, mycie i wiele innych.

afed917c87ff.jpg

d5c8654e64fd.jpg

Edytowane przez misiekhere
Eristo i MartwyZ lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

spacer.png

**Wczorajszego dnia, ekipa studia wrappingowego Kilnaya zabrała się za własny projekt z inicjatywy jednego ze starszych pracowników, Jonathana. Został wykonany calkowicie od zera projekt oklejenia Nebuli przystosowanej pod jazde wyczynową w stylu grafitti/muralu.**

9E5cctS.png

FOHURU8.png

M4hIpgO.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin