Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[29.04] Ann Hayden - Welcome back (Official Music Audio)


rebelski

Rekomendowane odpowiedzi

**Późnym wieczorem około godziny 22:00 dnia 29 marca 2021 roku w sieci można było ujrzeć pierwszy debiutancki numer w wykonaniu znanej, byłej gitarzystki i współzałożycielki zespołu Dumpster Kids - Ann Hayden. Numer nosi tytuł "Welcome back" co oznacza, że artystka zamierza znów wejść grubo w branże muzyczną słonecznego Los Santos. W sieci pojawił się szum, że po długiej nieobecności i po odejściu z metalcore bandu Dumpster Kids Ann powróciła na swoje stare śmieci, aczkolwiek ruszyła ona w solową karierę co otwiera jej większe pole do popisu niż wcześniej grając na gitarze elektrycznej w wspomnianym już zespole metalowym. Kawałek nie był nigdzie wcześniej zapowiadany, lecz dzień przed wypuszczeniem kawałka na LifeInvaderze artystki pojawił się wpis - "Welcome back", przez co jej fani mogli się domyślić, że jest to jej wielki powrót na scenę muzyczną. Do tej pory Ann nie zdradziła żadnych szczegółów o jej rzekomym odejściu z Dumpster Kids, co sprawia jeszcze większe zaciekawienie wobec jej słuchaczy. Utwór jest dostepny na wielu serwisach streamingowych, a jego jakość jest na całkiem niezłym poziomie, jak i sama oprawa graficzna i riffy zagrane na gitarze przez nią samą. Tekst utworu został udostępniony na stronie www.genius.com**

 

sharing_fallback.png

Spoiler

[Verse; Ann Hayden]
Jeden ruch, który zostanie puszczony w tłum, nikt się nie spodziewał że zawita tu pierdolona Ann
Prawie o mnie zapomnieliście, wybaczę Wam ten jeden raz
Ann znowu żyje rozpierdolimy to w mig (Tak!)
Swoje serce wkładam na hak, nie zasłużyłam znów
Te miasto znowu odżyje, uwierz w mój ból!

[Chorus; Ann Hayden]
Urodziłam się w piekle, urodziłam się w piekle, urodziłam się w piekle
Witajcie w moim nowym świecie (świecie) Ja znowu tutaj jestem!
Urodziłam się w piekle, urodziłam się w piekle, urodziłam się w piekle
Witajcie w moim nowym świecie (świecie) Ja znowu tutaj jestem!

[Bridge; Ann Hayden]
Kiedyś zwykła gitarzystka w piekielnym zespole, teraz znowu próbuję żyć swobodnie
Wszyscy niech podnoszą ręcę do góry, udowodnię niektórym że nigdy nikt o mnie nie zapomni

[Chorus; Ann Hayden]
Urodziłam się w piekle, urodziłam się w piekle, urodziłam się w piekle
Witajcie w moim nowym świecie (świecie) Ja znowu tutaj jestem!
Urodziłam się w piekle, urodziłam się w piekle, urodziłam się w piekle
Witajcie w moim nowym świecie (świecie) Ja znowu tutaj jestem!

[Bridge; Ann Hayden]
Tak to pieprzona prawda, tak to pieprzona prawda, tak to pieprzona prawda (Woah!)

[Chorus; Ann Hayden]
Urodziłam się w piekle, urodziłam się w piekle, urodziłam się w piekle
Witajcie w moim nowym świecie (świecie) Ja znowu tutaj jestem!
Urodziłam się w piekle, urodziłam się w piekle, urodziłam się w piekle
Witajcie w moim nowym świecie (świecie) Ja znowu tutaj jestem!

[Outro; Ann Hayden]
Witajcie w moim nowym świecie 
Witajcie w moim nowym świecie 
Witajcie w moim nowym świecie 
Witajcie w moim nowym świecie 
Witajcie w moim nowym świecie 
Witajcie w moim nowym świecie 

 

Promocja:

Spoiler

- Nagłe i głośne odejście z zespołu Dumpster Kids Ann Hayden

- Wielki powrót artystki i jej pierwsze wpisy na LifeInvaderze, które zrobiły wokół niej lekki szum

 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Ann Hayden

Numer konta: 1201079330

 

thaZu, Doduś, Boncza i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rebelski napisał:

**Po sieci zaczęło krążyć krótkie video z Ann Hayden w roli głównej, na którym gra jedną ze swoich ostrych dających mocno po uszach solówek, znanych już za kadencji w zespole metalowym Dumpster Kids, kiedy to na koncertach zespołu pokazywała na co ją stać i jak diabelsko szarpie za struny u swojej gitary elektrycznej.**

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rebelski siemanko. Na samym starcie chcę Ci powiedzieć, że pomysł wygląda okej. Na ten moment mamy niestety pustą promocje "odeszła", "wróciła". 

 

- Poprawmy interakcje jeżeli chodzi o promocje.

- Zwiększmy plan promocyjny.

- Możesz pomyśleć nad klipem.

 

Głownie naciskam na promowanie siebie w grze a nie na narracyjne. Pozdrawiam!

bajtek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin