Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Revo] Herki


Herki

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4031-herki/?tab=activity

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Luna Leoureux
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Nijaczenie postaci
Członek ekipy nakładający karę: Revo

Wyjaśnienie sytuacji: Witam po raz kolejny, całą sytuację łącznie z rzekomym nijaczeniem opisałem w apelacji, którą załączam poniżej:

https://forum.v-rp.pl/topic/5659-gradiablica2020-herki/?tab=comments#comment-37518

Postanowiłem napisać tą apelację jako próbę odzyskania mojej głównej postaci, na którą toczyłem 99% swojej rozgrywki zgodnie ze słowami Reva, że nikt nie broni mi jej pisać - więc podejmuję się próby. Więc, odniosę się do słów odnośnie nijaczenia, które zawarłem w pierwszej apelacji - kwestię gangsterki po cywilu rozwiałem więc w ewentualnych wątpliwościach odsyłam do linka z góry.

Postać totalnie znijaczona: W jakim sensie znijaczona? tego podpunktu najbardziej nie rozumiem z całego zestawienia, które widnieje na samej górze - grałem swoje IC, zahaczało się dorywczo o pracie zaledwie o podtypie baru/warsztatu/fryzjera i nic WIĘCEJ - w trakcie, gdy przez grę IC straciłem pracę jedynie co to zatrudniłem się dorywczo w jednym z salonów fryzjerskich jako zwykły menadżer od ogarniania ludzi - nie siedziałem tam często, w większości zaledwie tylko wtedy, gdy grałem IC z osobą, z którą grałem na tamten czas - jednak poza grą IC pojawiałem się tam bardzo rzadko; w większości tylko gdy kombinowałem sobie z wyglądem postaci pod różne outfity, jednak nic poza tym - w trakcie, gdy nawet ten biznes został usunięty nie miałem zamiaru nigdzie się zatrudniać i raczej nie będę mieć zamiaru - po jakimś czasie zrozumiałem sobie genezę tej postaci i zacząłem grać sobie na swój sposób, brak roboty - niczego więcej, bujanie się po mieście, czasami kręcenie afer - spotykanie się ze znajomymi, pogawędki - wypady, i nic poza tym tak naprawdę.

 

Postać nie była znijaczona - grałem ściśle pod projektem IC 101, który za dwa główne hangouty liczył 101 Workshop oraz Petrolhead INN, raczej pod tymi względami sprawa jest logiczna, że każdy będzie pracował w obu biznesach z racji powiązań ze sobą, w kwestii fryzjerstwa - tak jak to ująłem, siedziałem tam głównie jako tylko i wyłącznie pomoc tamtejszego lidera  przy ogarnianiu ludzi na posadzie menadżera - nie czerpałem z tego żadnych korzyści, głównie takie rozwinięcie z racji, że przesiadywałem tam z osobą, z którą grałem i bawiłem się większość czasu tylko fryzurami na własnej postaci jeśli chodzi o nowe wyglądy.

Więc jak historia rozwinęła się potem? Drogą IC zostałem wyrzucony spod 101 i Petrolheada, w późniejszym czasie fryzjer został skasowany i na tym momencie poprzestałem kompletnie z jakąkolwiek pracą na tej postaci ze względu, że była mi po prostu zbędna i nie kleiłaby się z resztą historii tej postaci, dostała już jeden wyrok, jedno felony jest odznaczone - więc po prostu odpuściłem sobie jakiekolwiek biznesy i szukanie pracy i skupiłem się głównie na luźniejszej rozgrywce ze znajomymi. 

Bardzo mocno żałuję, że sytuacja potoczyła się w taki a nie inny sposób, że stałem się nagle dla kogoś niewygodny i postanowił doszukiwać się nie wiadomo czego tworząc przy tym jakieś śmieszne teorie spiskowe -  jednak taki już raczej urok sceny RP, na postaci mam przegraną masę godzin, swój mały majątek zbudowałem od samych podstaw  tak samo jak i wygląd z którym nie powiem, że trochę się męczyłem - nie chciałbym tego tracić przez to, że ktoś nie radził sobie w grze IC i przetoczył wojnę z IC na OOC biorąc sobie niestworzone zarzuty z pomocą innych osób aby tylko mi zaszkodzić, liczyłbym na pozytywne rozpatrzenie owej apelacji - pozdrawiam cieplutko każdego z czytelników.

Będę starał się na bieżąco coś dorzucać tutaj gdy tylko na coś się natknę.


Ewentualni świadkowie: Wszyscy z kim toczyłem interakcje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale na serwerze panują pewne standardy, których łamanie musiało skończyć się ostatecznie blokadą twojej postaci. Gwoździem do trumny w tym wszystkim okazała się być głównie "gangsterka po cywilu", no i właśnie ta rozpiętość zajęć twojej postaci - mechanik, fryzjer, bar, no i ścigant. Blokowaliśmy już za podobne, a nawet mniejsze przewinienia przewinienia kilka osób (bardzo podobny przypadek dot. oczywiście Emmy Underhill), więc nie mam pojęcia, jak w tym przypadku mógłbym pozytywnie rozpatrzyć tą apelację. Domyślam się, że w swojej opinii grałeś jak najbardziej poprawnie. Nie chcę kwestionować tutaj twoich zdolności do gry jeżeli chodzi o pisane RP, a blokowanie w ten sposób komukolwiek rozgrywki naprawdę nie przynosi mi przyjemności, no ale w tym przypadku ta kreacja wypadła w naszych oczach po prostu słabo. Nie jest to tylko i wyłącznie moja decyzja - została podjęta przez kilka osób. Odrzucam.

tesco value i hoodbyair lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin