Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#19 Majowe Granie


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mario napisał:

AltV jest świeżą platformą, która w porównaniu do RAGE rozwija sie dużo szybciej, a developerzy są bardzo pomocni w wielu kwestiach, czego nie można powiedzieć o RAGE. Do tego synchronizacja jest dużo lepsza na AltV. Zbliżają się też ciekawe aktualizacje na AltV, które pewnie wpłyną mocno na wydajność w przyszłości. 

Wszystko wymaga czasu i jestem przekonany, że AltV jeśli nie zwolni w sprawie rozwoju to raczej przyszłość jest świetlna. Nie mowiąc o tym ile ludzie czekali na aktualizacje RAGE 1.1...

Skoro tak mowisz to prawdopodobnie tak bedzie, ale obecnie jest, jak jest z ta wydajnoscia i wyglada to mocno srednio. Szczerze wolalbym synchronizacje niczym z SAMP, ale jednoczesnie brak spadkow do 30 fpsow + crashujacych modow.

Edytowane przez diamondsonmydick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, diamondsonmydick napisał:

Skoro tak mowisz to prawdopodobnie tak bedzie, ale obecnie jest, jak jest z ta wydajnoscia i wyglada to mocno srednio. Szczerze wolalbym synchronizacje niczym z SAMP, ale jednoczesnie brak spadkow do 30 fpsow + crashujacych modow.

No nie wiem, ja osobiście wolę mniej modów i spadki FPS w CENTRALNYM miejscu gry niż taki desync jaki widać na filmie powyżej. Wiem, że rage dostało update, ale Vibe powstawał w czasach, kiedy na Rage nie działo się nic kompletnie przez długi czas a widząc takie porównania, chyba wybór platformy w tym wypadku był oczywisty. 

Nie rozumiem też porównywania nas (serwera, który funkcjonuje dopiero od lekko ponad pol roku) do GTAW, które działa już jakieś 5 lat (?) i jestem w stanie się założyć, że początki tego serwera wyglądały podobnie. 

My obecnie skupiamy sie maksymalnie na optymalizacji kodu, by znacznie załagodzić tą sytuację jak tylko jesteśmy w stanie, jest to naprawdę bardzo wiele godzin poświęconych na przepisywanie kodu gry, bo sam ten nie był pisany pod obecną ilość graczy (nikt nie spodziewał się tak dużego zainteresowania GTAV RP). Myślę, że z czasem wszystko będzie się poprawiać, a my jesteśmy już nastawieni na bycie jednym z największych serwerów na tej platformie i będziemy mocno pracować, by być jak najdłużej. 

Także, gdybanie tutaj i wróżenie dalsze z fusów nic nie zmieni. Nikt nie da gwarancji, co będzie za rok, co zmieni się na danych platformach. Oprócz tego martwi mnie fakt, że rage podejmuje sie teraz robienia multi pod RDR2 i zwyczajnie platforma zostanie zaniedbana. 

Temacik już zamykam, dzięki za tak dobra frekwencję (wczoraj u stanowiliście nowy rekord graczy online - 332) i liczymy, że zebrane punkty wkrótce dobrze zostaną przez Was wykorzystane. 🙂

Chrupek, Trefix, mfst i 2 innych lubią to

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin