Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Morfeusz] nittwa123


Blah Blah Stay Down

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4220-nittwa123/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Symere_Meeks
Rodzaj kary: (blokada postaci)
Powód nałożenia kary: FCK
Członek ekipy nakładający karę: Morfeusz
Wyjaśnienie sytuacji:Siema, jakos godzine temu wleciala blokada fck na moja postac od Morfeusza, za wjazd na ktorym dostalem bw i masa innych osób z przeciwnego gangu na ktory wjechalismy przypomne ze nie było liczebnej a byla to 4 na 4. Wyrzuciło server morfeusz wszedl sobie na server po jakis 30 minutach od calej akcji gdy wszystko potoczylo sie, kazdy cos zagral innego, gra toczyla sie dalej. Gram sobie ze znajomym nagle bez zadnego bw ani nic, dostaje blokade od morfeusza na postac. Napisalem do niego odrazu na discorda otrzymalem odpowiedz ze akurat wypadlo na mnie, mowil rowniez ze specowal mnie ale osob ktore dostaly bw z przeciwnej organizacji przeoczył i nikt nie dostal blokady postaci tylko ja. Nie wspomne juz o tym ze osoby ktore strzelaly ustawily sie centralnie na pulapke widzac ze jezdzimy jakby grali miasto duchów , (jesli jest mozliwosc a chcialbym rowniez prosic zeby byly z tego logi jak to pisali zeby sie schowac i czekac na nas bo wjedziemy, bo osoby ktore to zrobily dostaly juz nie raz blokady postaci za komunikatowanie sie na glosowce, co rowniez wyslalem film do morfeusza o glosowce ale mniejsza),  przez kolejna minute chlopaki stali i robili sobie ze mna zdjecie, strzelali w gore jak z filmu narcosa jak zabili Pablo Escobara, suma sumarum stracilem postac na ktorej mialem ponad 100 godzin, i nie mowie o majatku bo moglbym go dobrze nie odzyskiwac tylko chodzi mi o watki postaci ktora stracila przez to, ze morfeusz postanowali mi ja zabic przez taka akcje, przypomne dzien wczesniej była akcja w ktorej osoba z przeciwnej organizacji strzelal do nas 4v1, oczywiscie nic nie otrzymala po dostaniu bw chociaz jest z tego nagranie jak i sa swiadkowie  borys czy tez xanax  ktorzy powiedzieli ze wyglada im to na fck, bo to raczej nie nromalne strzelac 1v4 do ludzi. Teraz pytanie dlaczego ja dostalem blokade za zwykly wjazd na ktorym otrzymalem bw? a osoba ktora rozpoczela strzelanine do czterech osob nadal sobie zyje chodzi i ma sie dobrze. Mam nadzieje ze moja postac zostanie odblokowana bo przez taka durna akcje, nie chcialbym tracic tyle fajnej gry ktora przegralem bez lamania regulaminu.
Ewentualne screeny/świadkowie:

1. zapisana powtorka na ktorej Morfeusz zabija mi postac po 30 minutach od wlaczenia servera gdy gram sobie z gosciem, wszystko potoczylo sie dalej: https://i.gyazo.com/4112686fd32b20f1662d51b438a8bb24.mp4

2. zapisana powtorka na ktorej kolega strzela 1v4, nic z tym nie zrobili chociaz pisalem do morfeusza w grze po 15 minutach akcji jak i na discordzie i byli przy tej akcji supporterzy, developerzy: https://streamable.com/h7y8w7

image.png.2c70b022d7325d727717256fbc5fc94f.png

image.png.901a7792dd54fa55982c1b6b7daf815a.png

 

3. rozmowa z morfeuszem o ich glosowce.

image.thumb.png.8089d9553d4f2ea8b0e3b460feaedd7e.png

image.png.437007068aa73aa844bb01cc0fd5f0d6.png

image.png.544229902669853f77ad8ae3529a1a0c.png

4. Podpunkt z regulaminu organizacji przestepczych na serwerze.

image.thumb.png.f66659a8083398ab3e98affaadb40d00.png

Gamemaster Morfeusz napisal ze grali ic, co z tego ze byli na komunikatorze glosowym i to osoby ktore dostaly juz wczesniej blokade postaci za to wlasnie.

5. film z glosowki ktory wrzucil to jeden z czlonkow tej organizacji.

unknown.png

 

logi ktore otrzymuja osoby z organizacji gamemastera.

unknown.png

unknown.png

 

tutaj jeszcze mam screena gdy napisalem odrazu o glosowce do morfeusza, to odpowiedz taka otrzymalem

image.png.090c6dc852f4e2f73e081dadfca25a38.png

image.png.860fd8b7f534c9d7f2c6a1361e055d8f.png

jak cos znajde to podesle nizej jeszcze 

 

image.png

image.png

image.png

Edytowane przez nittwa123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jedziemy.

1. "W przypadku drastycznej przewagi wroga (3:1) //Ta zasada działa również wobec służb porządkowych. może skończyć się nałożeniem przez gamemastera FCK w przypadku otrzymania BW. Zasada ta nie działa z automatu, ostateczną decyzję zawsze podejmuje pokonany gracz lub gamemaster. Gracze, którzy "wygrali" w takiej sytuacji mogą poinformować aktywnych gamemasterów przy użyciu /w lub /report lub udokumentować sytuację i napisać do dowolnego mistrza gry na forum. Zabronione jest jednak wymuszanie na graczach CK." - tak jak napisałem Ci na discord naucz się czytać ze zrozumieniem Panie kolego. To gracz który jest OFIARĄ bądź GAMEMASTER decyduje o śmierci postaci podczas wjazdu. Nie jest to tak jak napisałeś że NA TWOJE POLECENIE mamy wbić komuś FCK bo TY TAK CHCESZ.

2. Co do sytuacji 1v4 napisałem Ci że nie wlepie FCK po filmiku BO NIE ROBIE TEGO JEŻELI NIE WIDZIAŁEM AKCJI OSOBIŚCIE - dlaczego? Z prostego powodu, film nie zawsze musi być fair co do drugiej osoby, mogą być różne interpretacje sytuacji, druga sprawa jest taka że JA ANI ŻADNEN INNY GAMEMASTER nie jest osobą która na TWOJE ŻYCZENIE będzie blokowała ludzi BO MASZ FILMIK. Gamemaster może to zrobisz, owszem - w przypadku jeżeli widzi sytuację. Nie wypowiadam się tu za resztę kolegów z zielonych, ale podejrzewam że nikt po samym filmie nie wszedł by do gry nadać FCK jeżeli akcji nie widział.

3. Miałeś dostać CK po samej akcji, niestety wywaliło serwer. Od razu po tym jak wstał wbiłem i nadałem Ci blokadę, na początku chciałem nadać ją dal wszystkich czterech napastników ale stwierdziłem że jeden będzie wystarczający. Powód? Wbiliście się na teren wrogiej organizacji postrzelać, cała akcja była bardzo dynamiczna, na bosaka dlatego postanowiłem uśmiercić jednego z napastników - padło na Ciebie.

4. Nie widziałem żeby ktoś z obrońców padł, co więcej widziałem film waszych przeciwników i faktycznie tam również wszyscy żyli. Tak więc uważam to za nie prawdę, oczywiście możesz o ile masz pokazać na to jakieś dowody, ale z góry uprzedzam że nie zmieni to sytuacji. 

Nie było to żadne FCK na wniosek, było to dynamiczne FCK od Gamemastera, a od takich rzeczy nie ma apelacji. Odrzucam.

hoodbyair, mamut, Hubiks i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin