Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Zagram] Sekretarkę?


WujekEddy

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, postanowiłem odzwierciedlić pomysł postaci z dev'a u was na serwerku, stąd też pojawia się pytanie czy będzie można w podobny sposób ją wykreować. Zależy mi głównie na postaciach, które mają taką potrzebę - to znaczy, nie chcę pracować w biznesie jako osoba rekrutująca ludzi jako zwykły kieras, interesują mnie ciekawe postacie, które potrzebują więcej wolnego czasu i chciałyby powierzyć mi swoją "brudną" robotę, umawianie się z ludźmi, załatwianie transportu, ochrony i tak dalej i tak dalej, a nawet jeśli będzie trzeba to moja postać może przyjechać i dotrzymać towarzystwa przy śniadaniu 🤷‍♀️ głównie chcę wam tutaj zobrazować na czym ma gra polegać oraz kogo konkretnie poszukuję, czy to będzie postać ze środowiska przestępczego - nie widzę problemu, jednak fajnie gdyby akurat ten fakt był przed moją postacią ukrywany na jakikolwiek sposób, mogę się również zając kwestią odpisywania na różne maile czy odbieraniem telefonów bądź ich wykonywaniem... chyba rozumiecie, normalna praca sekretarki więc też z góry zaznaczę, że jakikolwiek wątek związku nie wchodzi w grę. Jeżeli chodzi o kwestię wynagrodzenia to już mi większej różnicy nie robi, jeżeli masz biznes jakiś i podrzucisz mnie pod jego panel jako formę zapłaty to nie widzę problemu, z pewnością nie będę poświęcał wolnego czasu za darmo, co chyba jest zrozumiałe - chcę poświęcić cały wolny czas pracy i być na zawołanie pod telefonem.
Katsumi to 27 letnia kobieta, która dopiero co przyleciała i rozwija swoje skrzydła w świecie biznesu.

Discord; WujekEddy#2255 - proszę po dodaniu nie piszcie "hej" "siema" tylko podajcie już w pierwszej wiadomości konkrety.

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin